Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
3. mar 2010

marti, nad takým som zvažovala aj ja pri kúpe. Ale nevošiel by nám do výťahu. Teraz som nasrdená, lebo ani ten nám nevojde čo máme teraz. Ale nevadí. Aj s tým som spokojná a odradil ma aj ten malý košíček pod kočíkom.

lizatko, asi máme s bagajou tie najmenšie výťahy, aké existujä

martinex
3. mar 2010

lizatko hej

baga ja som vcera chodila s tou trojkolkou jak pako po predajni...ale aj chcem aby mal sportak nafukovacie kolesa,tak to jedine 3kolku

lizatko1009
3. mar 2010

evi tak tie vytahy su na h, viem ake presne velke mate ked idem ku kamoske tiez maju ten mini vytah a ked ide s malym dole tak po schodoch.

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4756374&tab=0 marti kukni tu cenu, neviem ci je to sranda, alebo co.

eviqa
3. mar 2010

marti a štvorkolky nie sú nafukovacie? 😕

lizatko1009
3. mar 2010

nie teraz som si vsmla, ze to len madlo tolko stoji, ale aj ten je pekny a pozdava sa ti chodit s 3-kolkou?

martinex
3. mar 2010

eviq nenasla som... vsetky maju male kolieska a plastove.... aj vcera ked som sa tej baby v predajni pytala,vravela ze ee... tak pojdem kuk este tu terra 3 a potom sa rozhodnem,ze ktory bude nas 😉

martinex
3. mar 2010

lizatko co ja viem... je to len otazka zvyku...

eviqa
3. mar 2010

marti, tak príjemné rozhodovanie 😉

martinex
3. mar 2010

eviq dik dik... ale viac menej vaham medzi graco a abc..tak uvidim co povie mm

eviqa
3. mar 2010

marti, mne by si ulahodila aj jedným aj druhým 😀 však kúpte obidva a budeš ladiť k oblečeniu 😀

martinex
3. mar 2010

eviq jasne,len co si doma natlacim 500 eurovky 😀

eviqa
3. mar 2010

marti 😉 a ked už budeš tlačiť, pošli aj na východ 😉

martinex
3. mar 2010

eviq jasne 😉

no konecne krtko zaspal,len krizom cez postielku,pokruteny je jak paragraf,len nemam odvahu ho narovnat,aby sa neobudil

eviqa
3. mar 2010

marti, aj my takto spíme. A niekedy som sa ho snažila napraviť, ale nemalo to zmysel. Zobudil sa 😢

perla200
3. mar 2010

čaute kočeny...

marti - ten je krásny mne sa velmi páčia čierne kočíky....keby sme mali chlapca tak maxi cosi bol môj favorit....ten som držala v ruke a nechcela pustit ale bohužial a vdakabohu mame bambulku....ja som to mala lahké ked sme vyberali kočíik.....prisla som do jedného obchodu zbadala cam - muž zbadal cenu skoro omdlel ale ja som ho nepustila a mame ho doma už rok🙂))))))))

my prebdené posledné dve noci - horné zuby idú....

no musím aj ja niečo vymysliet s tým zmrazovaním, totiž poctivo každý den som malej varila.....aj varím...dnes bezmäsitý den lebo toho drbnutého králika neviem vytiahnut z mrazaka tak sa zamrazil...zabudla som ho včera večer vytiahnut:(((((( no čo nemusí každý den fajnovosti🙂

martinex
3. mar 2010

perla tak to ta obdivujem,ze si kadzy den varila,to by sa mi nechcelo... takto je to prakticke, varim raz za tyzden,namrazim a mam 😉

bagaja
3. mar 2010

Mati X-landeri majú určite nafukovacie a zvlášť tie nové sú bombové....http://www.babetkovo.sk/index.php?option=com_vi...

martinex
3. mar 2010

baga no moc sa mi nepacia,ale keby aj,tak cena hovori sama za seba, su skoro 2xtake drahe ako terra ci trekko...

perla200
3. mar 2010

no vsak marti - už ma to nebaví ....urobím to ako vy....dnes mi mamina donesie kuracie prsia a dám to zamraziť

bagaja
3. mar 2010

no drahé sú....ja len ža to je 4kolka s nafukovačkami--tip 😉

a neviete čo je také nervné to moje dieťa?

leri
3. mar 2010

uz mam doma novy kociaaaaaaaaaaaaaaaaaar a je naozaj naozaj naozaj super............kokos, uz nech sa naobeduje alex a vyrazam na skusobnu jazdu 😀 😀 😀
quinny freestyle 3xl tmavohnedy, a ked uz sme pri vytahu, drahy ho isiel dole zobrat a ups, skoro sa nezmestil do vytahu, ale potom ho tam narval 🙂 by ma asi porazilo keby nevosiel
a este nieco......alex to mamaaaaaa nehovori nahodou, krici to iba ked lezi alebo ho ma niekto iny na rukach a natahuje sa za mnou...........krajsie slovo som este nepocula....ked ho zoberiem na ruky tak este raz povie mamaaa a je ticho 🙂 🙂 🙂

martinex
3. mar 2010

baga co koleso to 70 € 😀 takze 3kolku 😉
a preco je nervne tvoje dieta neviem,ale ak budes vediet preco to moje nechce spat,daj vediet 🙂

perla sak by som sa aj divila keby ta to bavilo 😀

martinex
3. mar 2010

leri tak to je paradny kocik 🙂 tak si uzite prechadzku

bagaja
3. mar 2010

to nemyslíš vážne že takto stúpa cena kočíka od koliesok? ty vole to je dobrá baňa 😖

Mati no už mám také nervy že som akási odolná proti tým jej výrekom a nárekom a kvikom, ked dnes príde suseda buchať tak jej ju dám, že nech ju utíši 😵

martinex
3. mar 2010

baga to bol for...su aj 3kolky co stoja viac ako 4kolky

aj u nas sa dnes nejak vela reve...ja sa necitim najlepsie,mam plny nos a boli ma hlava,je mi stale zima... no vyborna kombinacia

bagaja
3. mar 2010

no Mati dačo na teba lezie ale muž to zjavne nie je 😕

baby a ja ked ju dnes nevyhodím balkónom tak potom už zvládneme všetko 😝 to hučí jak piliňák od pol siedmej 😠

daniela33
3. mar 2010

čaute baby, dlho som nebola, stále bojujeme so soplami, kašlom, poriadne chytené priedušky má a tak sme vyfasovali včera aj antibiotiká... čo nové? ani som nestíhala čítať ... bavíte sa o kočíkoch? ja som si presadila nový golfák, síce mm najprv hundral, ale už ho mám doma 😀

daniela33
3. mar 2010

snád stihnem aj čo to dočítať, malá zaspala, ale asi dlho nebude, lebo spala od ôsmej do jedenástej a teraz už sa znova pýtala, a tak som ju uhojdala na rukách ....

martinex
3. mar 2010

baga 😀

dani a aky? daj tip... ja som si presadila novy,len este neviem ktory 😉

inak mi konecne zo socialky prisli udaje na platbu DNP..baby co platite,alebo ste platili...davali ste tam len konst.symbol co vam zadali v soc.post,alebo aj to identf. cislo? aby vedeli indentifikovat ze to platim ja?!

bagaja
3. mar 2010

mati hlavne ti ID tam daj....to čo začína na 6.....to podla toho priradia platbu...

Dani nech ste rýchlo ok 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre