Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
23. mar 2010

zdravicko 🙂 pekny den prajem

spanok neriesim aj tak sme od zajtra v nemocke a tam sa vsetko zmenib 😠 .

my tyiez bez fusaku .vcera sme boli von od 12 - 17. kusok spal potom sedel no radost zo zivota skeril a rehotal sa na kazdeho co siel okolo.spolu von pospal 3,5 hodky

martinex
23. mar 2010

ahojte...
my sme boli v noci hore len raz o 3tej,normalne som nechapala...celkom som sa aj vyspala...

babul a co ides nakupovat?

inak zuby sa furt deru von,nervny je z toho chudacik....tak tu spolu trpime

lenka_66
23. mar 2010

ta neako mi to tu blbne .najprv nist a potom ... ☹

rene82
23. mar 2010

leni a čo idete do nemocky?

lenka_66
23. mar 2010

s mocovym mechurom bo divne cika

babulka123
23. mar 2010

matka.. ani sama neviem .. ale kamosky mi uz naoisali zoznam. hehehe
idem hlavne k sestre a tak ...

sisulka7
23. mar 2010

baby dobre ranko, tak my sme hore od siedmej, ale noc pohodicka. Chcem sa spytat, minuly tyzden v utorok sme boli u doktorky, lebo mala mala nadchu a troska chrcala, no a uz je to tyzden a nadcha sice presla, ale dost kasle, teda vykasliava. Ked sme tam boli pred tyzdnom povedala, ze to ma vsetko ciste, mam ist znova alebo este pockat, sak kasel zvycajne trva aj dlhsie, nie? Bojim sa, aby sme tam nechytili nic horsie. Inak nic len obcas zakasle takym vykasliavacim, nemame ani sme nemali teplotky, proste nic.

rene82
23. mar 2010

naši boli v ikei v sobotu a kúpili mi krásne orchidee iba po necelých 5 eur. super cena. a inak išla by som aj ja pokukať, ale neni s kým

lulu73
23. mar 2010

dobre ranko

nasa malicka Emma je cez den uplne uzasna, pekne papa, spinka, stale ma dobru naladu,usmev ...ale ako sa blizi vecer, naladicka sa zhorsuje a potom to vypukne...po kupani zaspi a potom je kazde dve tri hodiny hore...a okolo tretej stvrtej nad ranom zaspi a spi a spi a spi...napr. teraz este stale spi....cize ja uz ani neviem co to je normalny spanok a myslim ze som si na to tak zvykla, ze uz ani neviem spat dlhsie ako 3 hodiny...pekne si ma vycvicila za tych 7 mesiacov 😎

a nase jedenie: rano moje mlieko, desiata ovocie (malicko, nechuti jej to moc) obed vareny, ten zje vzdy, olovrant moje mlieko a vecer som sa snazila dat kasu...ale stale do nej neviem dat ziadne umele mlieko, ziadnu kasu...skusala som varit doma ryzovu, tu jedla 3 dni a uz ani tu nechce, cize zase vecer iba kojim ....a pije cistu vodu, nic ine jej nechuti...najlepsie ked je tepla 😀 keksiky, jogurty,chleba a tak zatial nedavam, ale idem skusit jogurt v najblizsich dnoch....pocula som ze je celkom fajn aj biela Activia

babul.....do IKEA potrebujem aj ja ist...taky slnecnik som si tam vyhliadla

rene82
23. mar 2010

sisul, ja by som asi išla. lebo min. týždeň akurát bolo v dámskom magazíne, že dlhodobý kašeľ môže naznačovať dáke ochorenie (nepamätám si to presne). a papáte aj sirupček na kašeľ? ale zase môže to mať aj z toho, že jej napr. zabehne mliečko, resp. slinky a to ju potom dráždi. veď si prípadne k dr zavolaj, že ako ďalej. určite ťa neodbije.

rene82
23. mar 2010

no u nás jorgurty, chlieb, keksíky a podobné záležitosti nehrozia. máme zakázané min. do 1 roka. ale aj bez toho by som jej to určite nedala. možno keksíky, ale tie určené pre malé deti podľa mesiacov (dm som ich videla).
ešte sa chcem spýtať na vodu. keď je tá lucka úplne neperlivá (ružová fľaša aj vigneta), treba ju prevariť alebo nie na pitie? kamoška mi vravela, že ona ju neprevára, že iba bublinkovú treba prevariť kvôli bublinkám. neviem, ale ja som zatiaľ prevárala aj tú nebublinkovú.

lulu73
23. mar 2010

sisul.....my sme tiez mali asi pred mesiacom kasel...kaslala tak mokro az som nechapala ako take malicke babo moze mat taky dospelacky kasel...boli sme u dr. ta povedala ze je vsetko ciste....a takto kaslala asi 2 tyzdne a ako prislo, tak odislo

lenka....zajtra na vas budem mysliet, nech mate tu nemocnicu co najrychlejsie za sebou

eviqa
23. mar 2010

rene, ja už vodu nepreváram. Dr. povedala, že nemusím.

lenka, držíme palce, držkajte sa v tej nemocke 😉

lenka_66
23. mar 2010

rene , radsej prevarit

lulu dik , no v piatok ho az budu robit.streda ubytovanie , stvrtok zakladne vysetrenia . piatok - bojiiim

perla200
23. mar 2010

lulu kde behas ked si neni na fb🙂

lenka_66
23. mar 2010

no rene vyber si z odpovedi 😝

ja prevatram bo nase brusko je velmi citlive

martinex
23. mar 2010

lulu ahoj...no ema ta ma otocenu okolo prsta 😉

ja som bola v ikei v piatok,ale dost sme sa ponahlali tak sm kupila len co bolo treba a isli sme prec... no budem musiet tam niekedy skocit,len tak sa poflakat s maly, len to bude zase minimalne na 100€ 😀

sisul ja by som dr zavolala ze co mas robit...

paulusa
23. mar 2010

dobre ranko. tak my noc klasika dva krat papanie a vstali sme o siedmej.vcera bol super krasny den. boli sme von od 12 tej do 5.30hod., ani dnu sa mi nechcelo ist.super to slniecko pomaha dobit v tele energiu. hned som vesedlsia 🙂 .

sisulka- my sme mali to iste, sopliky slabe, kasel riadny a po tyzdni aj horucky. chod radsej k dr., nech nieco na to da

paulusa
23. mar 2010

a ja som lucku neprevarala.

eviqa
23. mar 2010

leni, a tak som premýšľala, nemá tvoj malý rozšírené tie kanáliky v obličkách? Lebo my sme pri narodení mali, stále nám to sledujú, tak našťastie na jednej sa to už upravilo a na druhej to ešte nie je celkom o.k. a vtedy sa ma dr. pýtal, že či nemá problém pri cikaní. Nerobili vám usg obličiek? držte sa, budeme na vás myslieť

lulu73
23. mar 2010

no teraz beham tu, mala je uz hore, obhryza mi tu snuru od PC tymi zubami co nema :_) nestiham aj FB

lulu73
23. mar 2010

vodu prevaram z vodovodu

lenka_66
23. mar 2010

lulu no pekne , pekne 😵

evi, eee tie som dala hned pozriet bo pocas tehu tvrdili ze bude.uz robili vsetko mozne toto si nechavali na koniec bo je predsa v CA

lulu73
23. mar 2010

lenka..... a aky zakrok budu robit? v piatok vam drzime palce aj na nohach...neboj, bude dobre

funny
23. mar 2010

ahojte,
sisul, nasa dr by ti povedala, ze kasel trva aj 8 tyzdnov, kym to vykaslu... nas maly tiez kaslal uplne hrozne.... snad od zac decembra, raz viac, raz menej a preslo to az teraz.
ale skus zavolat.

bagaja
23. mar 2010

sisul my sme tieš na tom boli rovnako ale jednoducho včera to prestalo a už je dobre 😉 ale je fakt že kašel trvá dlho nás trápil 2 tt., tak uvidíš a zlepšuje sa to? my sme kašlali len ráno, občas večer.... 😉

a inak Ahojte 😉

no idem dnes zbaviť kúpelnu mojich vlasov 😝 😝 😝

a čo Košičanky ideme na ten výlet do Ikei...nastupujem v PP 😀 takú šou ešte ŽSR nezažili 😉

lenka_66
23. mar 2010

baga , ja nemam problem nasadnut . no asi dostaneme na dalsie 10 roky zakaz vstupu na pozemok ZSR 😀 😀 😀

perla200
23. mar 2010

lenka nejak by som ti to vybavila🙂)))))))))))))))))))

aj u nás kasel trval dlhsie ako viroza....

lenka_66
23. mar 2010

😎 perla myslis tu cerrvenu peciatku neziaduca osoba ?

sisulka7
23. mar 2010

diky baby, ono kasle len troska, ale ked zakasle tak je to ten odhrhovaci kasel, no skusim zavolat doktorke a uvidime. Len my mame taku strasne starostlivu a občas to aj prehana, tak sa bojim, aby sme v ordinacii neschytali nieco horsie. Davame sirupček a podla mňa sa to zlepšuje.
inak ja ružovu lucku neprevaram. Baby, davate babatka sediet v kociku aj ked sa este same neposadia? Lebo s nasou je to katastrofa, ona proste musi sediet. Inak staci jej len jedna ruka za tu sa vytiahne a už sedi ako dubak. A ked jej dam dve tak v momente stoji. Inak lezat mi uz vobec nechce.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre