Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
29. mar 2010

leri .. som sa pobavila ze by mali perlu zavret.. opatrneeee hehehehhe

inak noc uplne super, spali sme do 4, potom sa prebrala vyluchala celu flasu caju a spali sme do 6:45.. takze super.

no dnes sa chystam ist kupit to francuzke mlieko tak uvidime co to s panickou spravi..

perla200
29. mar 2010

no babulka.....kvôli emmke bude zo simonky polosirota kedže budem sediet vo vyšetrovačke🙂)))))))))))))))))))) ale nie dúfam teda.....

babulka123
29. mar 2010

heheheh nechces poslat 2 balicky? ty dealerka???

bagaja
29. mar 2010

ránečko...no nebola som tu tri dni ale poctivo šmírujem 😉

baby tak my sa kojíme, ale kedže ja doma ani UM nemám, tak začíname s kravským, tiež tu máme automat z BIO kravskej farmy, čiže si myslím že je zdravé a ideme na to, lebo ja už potrebujem aj isť von niekam a tak a v noci nech ju môžu babky kŕmiť...a tiež ideme na pudingy Zlatý klas, segra od pol roka dávala taký riedši na noc, čiže uvidíme, ale jednoducho už ma to nebaví vstávať 100 raz za noc...
a pomaly začnem aj krupičkovať...klasickú detskú krupičku tu dehydrovanú, ako píše lízatko tá je od 6 mesiacov...

a poviem vám že ked tak čítam jaké máte problémy s tými UM tak som šťastná prešťastná že kojím

inak vstávame o 6...je jedno či letný či zimný čas 😠

a občas sa nám podarí dať sa na 4 a hýbať sa dopredu dozadu s dupkou, no bombová je pritom 😉

a boli sme v PL v sobotu, tak sa mam vyšantila na čiapočkách, šatičkách, a hračkách 😉

no stačilo už nie.....a ešte vlastne že u nás je krásny den ...tak snád všade, aby sme sa pozitívne nabili energiou, lebo každá z nás to potrebujeme 😵

facovka
29. mar 2010

no baga,tu vyzera ze ide prsat,uz aj poprchalo 😠 tak sa zase budeme susit doma,nadhera...
baby a to kravske mlieko uz fakt davate??som citala ze to tak najskor od roka,niektorei odporucaju dokonca od 3r. my sme fifovi od roka davali,teda take kupovane klasicke....tak neviem,ze to je take chudobnejsie na vitamy A aj D,aj zelezo,proste nema vsetko co este babo potrebuje mat v mliecku ako tie pokracovacie mliecka...ale sak kazdy ako uzname 😉

eviqa
29. mar 2010

pekné ránko, uff, ste toho popísali, som vás konečne dočítala.
babulka, ta čo sa stalo? je to des a hrúza, ked už nechce ani mliekoč a dieťa začína štrajkovať s jedením. Držíme palčeky, aby sa to upravilo.
...my ešte nedávame ani kravské, sme na bebe a krupicu som už rozmýšľala aj ja. SKúšala som mu dať kukuričnú, ale akosi mu nešmakuje

bagaja
29. mar 2010

fac ja to s kravskýžm tiež nechcem začať preháňať, ja kojiť chcem aj Ďalej a tam má všetko, len proste chcem ísť už niekam von do baru a bez toho aby sme sa museli o 11 vrátiť, takže musím jej niečo nachystať a najzhodnejšie mi príde kravské mlieko, kedže nechcem jej dať UM....ale to tak raz za mesiac ho dostane....ale napr. zemiakovú kašu s mliekom už mala včera a išla sa za ňou potrhať...ale tak tam bolo ledva pol deci mlieka....ale pomaly chcem skúšať dávať...však vitamínky bude mať nadalej z mojho mliečka... 😉

moment lebo sušiák letíííííííííííí

lizatko1009
29. mar 2010

baga a tie pudingy zlaty klas mozu? asi aj ja mu skusim spravit, lebo maly exot vsetko chce jest co nemoze, ale mlieko tiez do neho ide jak...moje mlieko chce, ale um...no take xichty hadze ani sa mu necudujem sami smrad z toho ide a inac po kolko je u vas to mlieko? u nas po 50centov.

fac jj hovoria, ze od roka, ale niekto dava aj skor, aj mojej mami kamoska davala malemu od 3 mesiaca, len to kravske a v pohode a je lepsie ako trvanlive v krabicke take by nemali, ale neviem mna to nejak nelaka, ale ten nutrilon je drahy jak slak.

babulka123
29. mar 2010

zlaty klas uz mozu ? fuuuha to som nevedela..
ja dnes skusim na olovrant ponuknut to bezlaktozove a uvdiime ci si ho da alebo nie.. bojim sa ze ked dosla na to ze po mliecku je jej zle tak nebude chcite ziadne..uvidim co bude..

a ide ku mne sestra tak sa veeelmi tesim ..

bagaja
29. mar 2010

babul no to fakt na prd s tým mliečkom...no asi musíš len skúšať, že čo jej bude šmakovať? a skúšala si tie pribináčiky? alebo nejaký iný krémik? ani to nechce? aj ked sa mi zdá že pribináčiky sú ťažké pre bábetka že by ich nemali...či sa mýlim?

no ja neviem úplne či môžu zlatý klas, ale viem že maminy už dávajú...ja tiež ešte nie som rozhodnutá či jej dám...

lízatko po 60 centov...ako myslím že je to super cena na čerstvé BIO mlieko...

babulka123
29. mar 2010

baga.. no chutit chutia ale sa mi pozvracia z toho alebo posere..
takze teraz sme uplne bez.. len na ovoci a tak .. max piskoty jej do toho davam, alebo len nemliecne kase robim, dokonca vcera som varila ryzu len tak a rano som jej to dala z ovocim na ranajky...

lizatko1009
29. mar 2010

pribinacky by nemali obsahuju tvraroh az od roka. tak teraz tu mam pred sebou nejaky puding a citam zlozenie ze: kukuricny skrob, zemiakovy skor, prirodne farbivo beta karoten, prirodna identicka vanilkva aroma, rastlinny extrakt, tak neviem teraz.

babulka123
29. mar 2010

lizatko no to je presne o tom , co dr. to nazor.. ta nasa hovroi ze v pohode..

lizatko1009
29. mar 2010

babul ved prave to ja malemu kupujem jogurty od hami co so od ukonceneho 6m, minule som si ani nevsimla kupila som mu vyzivu sunarka nejake juzne ovocie a s vlockami a tiez od ukonceneho 6m a tak citam, ze obsahuje lepok, ale tak uz zacnem ten lepok mu aj davat, nasa dr povedala, ze lepok co najneskor.

martinex
29. mar 2010

kokos baby,to je sila ze vase dr vam vravia co a kedy davat... mne ta nasa ani prd...tak si sama studujem a hladam infosky 😒

babulka123
29. mar 2010

lepok uz mozu urcite.. to je v pohode.. postupne ale v pohodeeeee.. toho sa ozaj neboj

jogurty od hami? a to kde maju ? ja som nasla len sunarkove ale od ukonceneho 8 mesiaca..
ja som davala zvolensky jogurt biely, aj ked baby hovoria ze ho nevideli u nas ho maju v pohode, a fac si velmi pochvaluije bielu aktiviu.. juuuuj rada by som jej to dala ale ked ja sa zas bojim.. radsej teraz vydrzim

babulka123
29. mar 2010

matka nasa je v pohode, je velmi mila a vzdy mi vsetko vysvetli ..
ale ak mi teraz povie ze su to zuby alebo ze je to normalne.. ... juuuuj asi budem "troska" neprijenna..
😝 😝 😝

lenka_66
29. mar 2010

ahojte,
no dufam ze sa mi podari docitat.
vcera sme boli u svokry som si vypocula ze ako krmim maleho jej deti jedli na 9 mesiace uz vsetko vcetne segedinskeho a kapustnice s hubami.a aby mi dokazala ze marekovi nic nebude dala mu zemiakovu loksu nie s prazenym ale specenym maslom.a to som este pocula z kuchyne ze mu so svagrinou davaju asi vianocku.no penila som.

lizatko1009
29. mar 2010

babul normal v hypermarketoch vacsinou kupujem v hypernove a tie mu velmi chutia a hlavne jahodovy jogurt uz sme mali od hipp tiez maju jogurty od 6m, a potom od 8 maju uz nejake kolace 😀

babulka123
29. mar 2010

lenka.a..... tak toto by som zatrhla okamzite...

svokra mi tiez takto hovorila ale som jej vysvetlila ze iste veci dokazem tolerovat ale segedin alebo lokse... sak to snad nie.. ty si matka tak si povedz ... a ked sa im nepaci ...

babulka123
29. mar 2010

no budem musiet ist okuknut..

lizatko1009
29. mar 2010

babul ked ti mala nechce pit teraz mlieko mozno to bude z toho, ze ty s mm ste mali nejaku virozu, mozno, ze ma nieco zo zaludkom, alebo jej pojdu zubky, musim poklopat maly uz ma 5 zubov a zatial bez problemov, nas tiez nieje nejako extra na mlieko a nerobim z toho zmatky, najviac vypije 150ml, netlacim ked nechce.

lenka ja malemu uz teraz davam chutnat zo vsetkeho, jeho druha babizna ked bol minule u nich mu uvarila maso so zeleninou a dala do toho maslo a aj tu vianocku tiez som penila 😠

lizatko1009
29. mar 2010

vraždííím, maly mi spi a niekto vrta a bucha s kladivom 😠 a akoby bolo malo v sobotu vyjdem na balkon a co moje oci nevidia? nas sused z hora nam natyckoval na balkon 😠

facovka
29. mar 2010

babul,ja si stale myslim ze to je tou virozou,asi by si mala dietu nasadit, ovocie ee,len zeleninka dusena, mrkva,zemiaky, neskor masko, to tak zo 7-10dni,kym sa jej upravi stolica na tuhu..a ked mliecko len v ryzovom odvare....sak hadam jej vezmu vyter, pytaj si isto,nech vies...a spomen ze ste mali virozu....ak ma podrazdene brusko,zato asi aj odmieta mlieko, to tak pudovo ju asi nadrapuje z toho, vtedy sa moze docasne intolerancia vyskytnut...

facovka
29. mar 2010

no toto krmenie,to ee, proste surovo poviem ze si nezelam..len to co ja dovolim 😅

bagaja
29. mar 2010

jooj tak to by si moja svokra nedovolila, ona my volá ešte aj či výžívku takú a takú može kupiť 😵 tá sa ma bojí čo sa malej týka lebo vie že by som robila poriadky 😵

lizatko1009
29. mar 2010

baga ja keby som robila poriadky, tak mi povie, ze som pribrzdena 😠 zabit ju malo, chvala panu bohu, ze ju tak skoro uz neuvidim, lebo som sa rozisla s jej synacikom u nej bolo vzdy zle co som spravila...

lenka_66
29. mar 2010

no ale im nevysvetlis ona vychovala 3 deti a su zdrave, jasne ze som hucala jak pilinak ked som zbadala .no netusim kolko toho dostal.uz som marianovi povedala ze este raz tak ho neuvidia az ked bude vsetko jest .noo a svokor to zaklincoval ze mam mu dat kralika na prorodno oprazit fajne na oleji.slak ma trafa ked tam idem.len stiehnem kedy co don idu napchat.inac su fajn

martinex
29. mar 2010

lenka argument o svojich detoch pouziva aj moja svokra,ta ich vychovala 5 😀 a ked jej vravim co a ako mu ma dat,tak mi povie ze ona aj keby som jej nic nepriniesla by si poradila... ale nastastie zatial mu nedala nic coby som nedovolila..spyta sa ci moze to ci ono....

lenka_66
29. mar 2010

no v skratke ja som mestke dieta a vzdy som bola pre nich v urcitych smeroch ako z inej planety.oni maju 60 a ziju na dedine.divym sa ze marian nema ich zmyslanie 😀 .ich jedlo cim mastnejsie tym lepsie.

baby neviete je toto seriozny obchod? daco sa mi mari ze som raz videla v tv ze su nespolahlivy ale mozno sa mi len nazov pletie
http://www.interstore.sk/e-shop/?page=title/ind...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre