Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

perla200
8. apr 2010

ved som písala babul - nemame tu doktora do pondelka a zastupuje ho jedna čo ma na starosti dve dediny...a medzi choré deti ju zase zobrat? takto sme sa vybavili hned....

babulka123
8. apr 2010

hej hej citala som ..
sak to je jedno , hlavne ze to mate za sebou .. uz bude len a len dobre.

perla200
8. apr 2010

dúfam, lebo už som bola mierne zúfala z toho celého....

leri
8. apr 2010

ahojte, vymesacia sa asi fakt oslavuju padom.......dnes sa mi alex strepal z postele rovno na vysavac........nastastie si to ani nevsimol pri tej rychlosti 😀 potom rozlial mineralku, treskol sa autom do hlavy, takze tam ma malu ranku a zase vykopal dosku zo stolika spodnu, a este roztrhol tu snurku co drzi zaluzie pokope......to amm zato ze chcem ocinovi urobit radost a ukazujem mu auta.....................ja sa uz teraz bojim toho co bude neskor 😀

leri
8. apr 2010

mne uz hrabe.................... namiesto www.facebook.com som zadala www.facovka.com.........tak to je uz co za haluz 😀 😀 😀

lizatko1009
8. apr 2010

leri gratulujeme malemu k 8m, aj my dnes mame, maly to oslavil tak, zi vylial na seba lavor studenej vody, cely morky, najprv sa zlakol a tak sa rehotal 😀 hej a aby som nezabudla este si aj s mrkou skoro vypichol oko.

martinex
8. apr 2010

leri dobraaaa 😀 😀

tak sa mam tesit,co bude zajtra u nas,hej? 😎

blazka24
8. apr 2010

leri a vy čo máte? pádový deň?:

u nás evidentne na ulici uniká plyn, môj mm zapotil že nechaj ja uspím malého, skoro ma mrtvica za čungalu zdrapila 😕

blazka24
8. apr 2010

leri, lízatko gratuľujeme k ôsmym mesiačkom, my sme ich prežili bez pádu a bez oblievania 😕

dnes začal malý škrípať zubami, vyprdel sa do stoličky pri krmení a mm obviňoval mňa, vykakal sa mi do vane takže paráda ............. 😀

z.vrablova
8. apr 2010

Leri, Lizatko..... gratulujeme Alexovi a Matuskovi.... a islo vam dnes veru.... Ja kym som vysla zo sprchy, Kristinka si pochutnavala na televiznom programe.... tak som jej rychle vybrala gucu novin z pusiny.... strasny plac, ze co robis mama???!!!

lizatko1009
8. apr 2010

blazka, z dakujeme 😉

eviqa
9. apr 2010

pekné ránko, 😉

leri, dobrá si. Ide aj tebe aj malému 😀
blazka
😀

chrustik1
9. apr 2010

dobré ránko, my ho máme strašné... ☹ Peťko vnoci ťažko spinkal, má soplíky, steká mu to až do hrdielka a aj trochu pokašliava. Teplotu má iba 37 po odčítaní. Neviem, uvažujem či s ním treba k dr., sú to len soplíky, ale ide víkend.. Čo myslíte?

leri
9. apr 2010

dakujeme vsetkym........a zda sa mi, ze z toho lozenia volaco bude, lebo sa uz plazi so zdvihnutym zadkom a na styroch sa uz kyve dopredu dozadu, tak asi je najvyssi cas urobit reorganizaciu 😀

leri
9. apr 2010

podla mna ked aj kasle tak chod radsej

eviqa
9. apr 2010

chrustik, ťažko poradiť. Ja by som možno aj počkala ešte, ked mu nestúpne teplota,len odsávať a odsávať. neviem, ale máš pravdu, ide víkend.

leri a treba kúpiť obrovský mop, pripnúť na alexa a máš popratané. Len ja som taký ešte nezohnala. My tiež stojíme na štyroch, kýveme sa dopredu-dozadu, ale ked sa chce pohnúť, bum na brucho a plazí sa. Takže takto sa stará o čistú podlahu
😀

lenka_66
9. apr 2010

dobre ranko,

matka , davidkovi vsetko naj. hadam uz sa aj rozbehne k tej 10 😵
neviem ake stranky mas no tieto torty su pekne www.tortyodmamy.sk/

evi, marek vcera zaspal o 18,24 a spal dlyhych 16 minut

facovka
9. apr 2010

chrustik,sup k dr. ked pokasliava nech ho kukne, teplotu nemusi mat...
my noc brutal, teda ja, boli ma zub jak svona uz zo 3tyzdne ale len obcas pobolieval termin mam v utorok, ked mame poradnus detmi a mm ma volno...ale dovtedy urco nevydrzim, proste brutal bolest 😔 dnes robi dr. do 12h a nemam ako ist k nemu, no des...asi vecer na pohotovost a vsetko si pekne zacvakam,ale tak co uz..aj to neviem jak sa tam dotrepem,kdesi v prdeli na dolnych honoch ze su 😒 ☹

facovka
9. apr 2010

leri pozeram ze ma spominas 😀 no,to je tou materskou....
mna pred chvilou fifo vysokoval pokrikom mamaaaa babo papa tycinku...skoro ma odvalilo,kus v ustach a happy cely, ked som mu ju vybrala pistal nasrany.... 😀

lenka_66
9. apr 2010

fac, na nervy 😠 😠 😠

facovka
9. apr 2010

no,to aby mi luto nebolo ze sme dlho zdravi boli..ale hlavne ze deti su ok... 😉 inak ja sa bojim zubara jak svina, tak ja ani neviem ci na pohotovosti mi inj.,umrtvovaciu pichnu,ale hadam hej,ci??ked si ju zaplatim

eviqa
9. apr 2010

marti, všetko naj k výmesačiu

leni a to vôbec nespal kým ste vyšli hore? 😕 no tak to si fakt potom dlho zdriemol.
...no na tej stránke má torty aj moja švagriná 😉

eviqa
9. apr 2010

fac, skús dať na tú stranu kde ťa bolí zub propolis, alebo ešte pomáha dat na protiľahlé zápästie pretlačený cesnak. Len pozor na alergiu. Alebo ešte plátok slaniny priložiť k zubu.
fac, vám sa teda vodí, ked nie jedno tak druhé 😔 drž sa

lenka_66
9. apr 2010

evi, eee rev.na moste som ho dala sadnut tak ticho ,zacal padat co uz nevladal tak lah.no a zas rev.neviem co mu bolo .aj to som potom musela von kolocko okolo bloku.

fac , tak mali by

facovka
9. apr 2010

a vsetkym vsetko naj k 8mes 😵

lenka_66
9. apr 2010

evi , ze platok slaniny.sak ja by som ho zjedla 😀

eviqa
9. apr 2010

leni, mám pocit, že tie naše deti už asi nepotrebujú spať.
Aj malý teraz od šiestej hore, teraz po 20 min vstal s plačom a už sa tu v ohrádke vykecáva. Asi zistili, že život ide aj bez spánku 😅

martinex
9. apr 2010

dobre ranko kocky....

dakujeme za gratulacie.. dadik mi dal krasny darcek...bol v ohradke aj a som este vylihovala v posteli a on zacal vykrikovat mamamama..... tak sa tesim,uz ma tu spravnu slabiku...len pochopit ze mama som ja 😀

lenka hej aj na tej stranke hladam inspiraciu... som schopna tam na to cumiet a hrabat sa tam cely den 😀

lenka_66
9. apr 2010

evi no hej ale my mame vecierku o 21. a spal od 10-12.takze bol unaveny jak .... .

lenka_66
9. apr 2010

mati aj ja ale cumiet a slintat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre