Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

livi
10. apr 2010

koncom ROKA 🙂 nie roda

martinex
10. apr 2010

jeeeej livi, budete mat babo???? a uz to mas potvrdene?

livi
10. apr 2010

mati - no zatiaľ len 2 pozitívne tehu testy mi to potvrdili, k dr. sa chystám koncom bud. týždňa.

iveta6384
10. apr 2010

Fiha livi, gratulka.Baby alesa pekne rozbiehate s tehulkovanim. Drzim vam palceky. 😵 😵
Dnes som skusila znova tuknut lyzickou po zubku a uz cinka. Tak tesim, tesim. Kolko to asi trva kym vylezie??? nech viem kolko sa bude chudatko trapit. Ale asi je to individualne vsak?

facovka
10. apr 2010

livi parada, gratulka, budes mat m,edzi detickami rozdiel presne ako ja 😉 bude to super,uvidis....tak hned pis nove info, tesime ... 😉 😵

facovka
10. apr 2010

ivet, ked uz sa po celej dlzke prereze tak uz by ho nemalo boliet....nam vyliezol prvy 4.3. a este dnes stale nieje cely, ratam tak kulincek nad polovicou,druheho ma este menej 😉 to dost dlho kym cely vylezie, ale to by uz nemalo byt bolestive...samoska ak medzitym sa dalsi nezacne tisnut 😅

livia1
10. apr 2010

ahojte

livi super gratulujem

no my ako tradične ešte sme hore. Za nejakých 15 min. idem chystat papat, tak snad už zalomí na nočný spánok. Hroooooooozne moc som unavená. Už tri noci po sebe sa Kubko nezobudil na papanie, ale ja sa budim pravidelne o pol tretej. Asi mi to chýba. 😀

lenka_66
10. apr 2010

livi , gratulujem 😉

livia , kubkovi vsetko naj 😵

lulu, dufam ze uz je eminke lepsie

vsetkym detickam vlastne vela zdravicka

lulu73
10. apr 2010

dobry vecer

nasa Emka berie druhy den ATB a stav sa jej natolko zlepsil, ze upodozrievam tie lieky ze je v nich nejaky zivotabudic...to dieta ma neskutocne vela energie...a hlevne vecer ked sa ma spat...dnes som sa od nej skoro nepohla...iba ked spala som stihla navarit a co to poupratovat...no mam dost

livi....gratulujem, uzasne

perla200
11. apr 2010

ahojte....tak oslava dopadla super - foto na fb🙂
čo sa týka poobednajsieho spánku som si zobrala radu od babul a lahla k nej do velkej postele a výsledok - tri hodiny spánku simonky a maminky 1,5 hodiny...takže to praktizujem každý den....noc? raz hore napapala sa a zaspala do 6.15...takže fajn som spokojná....len nech to nam vydrží....
livi - gratulujeme
lulu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

eviqa
11. apr 2010

pekné ránko, tak my tretí deň teplotujeme, zub nikde. Asi zajtra zbehnem k našej dr. ked sa to nezmení. Ale nič iné mu nie je.

perla, super, že sa oslava vydarila
livi, blahoželáme
lulu, emke je teda už lepšie, to je super.

perla200
11. apr 2010

chod eviq - možno 6sta choroba....my nastastie už ani nemame vyrážky tak vyzerá byt fit🙂

lenka_66
11. apr 2010

evi , do frasa ta co to ?toto?

lulu , so m rada ze nestihas lebo emka je plna energie.co uz len moze byt krajsie ako zdrave babo.

baby som zvedava ci aj my 8 oslavime padom 😀

eviqa
11. apr 2010

perla, zajtra pôjdem. Len neviem, či utekať na pohotovosť alebo nie, lebo čo mi tam povedia? že panadol a dostatok tekutín? to viem aj ja

eviqa
11. apr 2010

leni, marekovi všetko naj a veľa zdravíčka 😉
a neviem čo to toto 😅 či zuby či jaka maria 😕

eviqa
11. apr 2010

perla, ty si bola u dr.? či si čakala?

lenka_66
11. apr 2010

dik,
no pekne pritvrdzujes slova 😀

eviqa
11. apr 2010

leni, bolo to až také neslušné? 😨 ...len začínam byť z toho už zúfalá a je mi veľmi ľúto malého. Nič len na rukách chce byť, mojkať sa, kusať a je veľmi umrnčaný

leri
11. apr 2010

ahojte, gratulujem oslavencom, aj livi 🙂 horuckovym prajem nech co najskor zmiznu .................
no a co som to chcela este.........alex si ruckuje popri postielke na nohach, a uz nabral celkom slusnu rychlost v presuvani, takze musim porobit nejake opatrenia 😀 a diplomofka napisanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, vytlacenaaaaaaaaaaaaaaaaaa, takze teraz nechcem o skole pocut aspon dva tyzdne, a potom nastanu zase tazke casy 😀

lenka_66
11. apr 2010

evi nie, len citit to zufalstvo a nervy .ak ta to trochu potesi marek detto a to ani neviem co mu je.v noci o 2 budicek lebo sme sa hodku museli mojkat

leri , no a to si kedy stihla napisat .sak si to len prekladala stale 😀 .

perla200
11. apr 2010

eviq - my sme tu nemali doktora - ako vždy tak som isla na pohotovost....ale až ked sa mala vyhádzala a vedela som že je to tá 6sta choroba....ale my sme mali len dva dni horúčky....no počkaj dnes ak sa vyhádze je to jasné ak nie zajtra chod....na pohotovosti ti nič nepovedia....

perla200
11. apr 2010

baby čítam o tých poliakoch je to hrozné.....a totalne že hra osudu že práve tam zahynuli ☹

facovka
11. apr 2010

eviq, ked vyzera "ok" pockaj do zajtra, ja si myslim ze budete mat 6tku, uvidis ci sa zajtra nevyhadze..a ak pije, tak ok..
no,ti poliaci chudaci, tregaedia hrozna, ja som to vcera kukala na Russia today,zabery na zivo a tak, strasne 😔

lenka_66
11. apr 2010

mozno blba otazka.ked vies ze to je ta 6choroba tak naco k dr. ci da neake lieky?

lenka_66
11. apr 2010

no a poliaci ☹ .my mse zas dali aj polsku tv no este aj moderatorka revala.

perla200
11. apr 2010

ale eviq asi nevie teda myslím lebo malý sa nevyhádzal....ja som pre istotu isla...lebo som čítala že niektoré baby aj ležali s tým na infekčnom....tak istota je istota....

eviqa
11. apr 2010

fac, ale my nechceme 6tku, ale chceme zuby 😵
poliaci, srašné, tragédia 😔

eviqa
11. apr 2010

perla, nemocncu ani nespomínaj. mesiac v nej nám stačilo na niekoľko desaťročí

z.vrablova
11. apr 2010

Lenka vsetko najlepsie Marekovi...
Livi, blahozelame novej tehulke, nech vsetko dobre dopadne a do konca roka sa tesite z dvoch drobcov.
Ja som bola vcera na stretacke zo strednej... no faaajnucko bolo, prisla som domov po polnoci...
Kristinka spolupracovala a prespala celu noc, sme hore od siedmej... a ja by som este taaaaak spala...
Eviq, moze byt 6tka... a neboj, na zubky ma casu habadej... Znamej maly ma 15 mesiacov a teraz mu vysliel 2. zub... to uz aj Kristinka ho predbehla 😀

lenka_66
11. apr 2010

zuzi dik ,
no to sa eviq potesi urcite za v 15m. 😒

perla200
11. apr 2010

leni ozaj prepáč - gratulujeme🙂)))))))))))))))))) nech ste bez pádov🙂
no a mojej mami kolegyni vnuk - tomu vysiel prvý zub v dvoch rokoch🙂))))))))))))))))) este lepsie povzbudenie🙂
a spíme zas už hodinu - morka asi dospáva...a MM tiež zalomil s nou....zničený po oslave🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre