Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

facovka
22. apr 2010

babul,netusim,ale vyzera ze ee, bo to akesi velke su sa mi zda, tie akoby lego kocky... 😒

eviqa
22. apr 2010

babulka, pekné to je, ale fakt dosť drahé. A nechcem ťa sklamať, ale podľa mňa tam veľa hračiek pasovať nebude. Neviem. To by možno trebalo vidieť naživo.

perla200
22. apr 2010

ani ja by som nepísala keby babul nepísala🙂))))))))))
ale fac - nemysli si ja ta chápem, my sme tri mesiace nespávali....tak ani ja nebudem písat.....

babul - odkial si kúpila ninke to chodítko? rozmýslam jedn pekné majú tu na bazare

facovka
22. apr 2010

ale len piste..v pohode, nech vidim ze mozno aj raz as take stastie postretne 😵

blazka24
22. apr 2010

ahojte babule, tak po dlhom čase som sa dostala aj k netu..........
chcem poprosiť o radu - je to možné že by malému už nestačilo na noc mlieko? vypil 310 ml a aj tak vstal o 2,30 a vydžombal zase 250 ml - uvažujem že mu vymením olovrant s večerou a tak na noc bude mať kašu 😕

eviqa
22. apr 2010

blazka, pri našich drobcoch je všetko možné 😀 mne dr. radila, že ked sa mi bude budiť na jedenie v noci, tak na noc kašu. Skús

martinex
22. apr 2010

ahojte...
u nas noc ok, teploty uz nema,ale ani zub 😒

babul no mas uzasnu dcerku,co ti poviem 😉

blazka no asi mu nestaci,daj na noc kasu...alebo to mlieko hajaja ci ake to je na dobru noc..to je sytejsie 🙂

blazka24
22. apr 2010

eviq, marti dík za radu, inak to hajaja sme skúšali a papáme ho normál na večeru - striedačka, raz také raz také ale vkuse nestlé 😀
až teraz som pochopila že to čo richarda budí už dva mesiace nemusia byť zuby ale hlad? som dobre pribrzdená čo? vstávam už dva mesiace o 2,40 a 4,20 a dnes sme boli o 2,30 hore a narkmili sme a spal až do pol siedmej 😕

blazka24
22. apr 2010

no dobre, riško už naznačuje že prišiel čas doobedného spánku tak ideme uspať a potom pádime do roboty, už mi baby volali že čo toho chlapa toľko skovávam, veď aj tak mi raz ženskú domov privedie či chcem alebo nie 😉
doteraz mi krpatý držal stlačené ctrl a ja že čo ten dement komp zase vystrája 😀

blazka24
22. apr 2010

že skovávam no neni som uderená? asi som tiež nastavená na spánok s riškom takže schovávam 😀

lenka_66
22. apr 2010

babul , ak tak budu pasovat tak len duplo. no zda sa mi ze nie videla som to v MC. no ma moznost skaldat tych panacikov
https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/augustove-pokladiky-2009-mamicky-sem/

nasa noc uzasna od 1 - 3 sme sa rozpravali a zvysok spal na mojej ruke akonahle som ho dala dole -budicek

leri
22. apr 2010

ahojte, my noc super 😀 😀 😀 o pol desiatej po velkom boji zaspal a potom hore kazdu hodku asi......super bola v otm, ze namiesto o siestej spal do osmej, normlane som sedela na posteli a nevedela co s tolkym spankom ja budem robit, tak som ho sledovala ci zije 😀
uplne odmieta flasu s mliekom, tak som zvedava ako prezije noc so starkymi ked ja budem v sobotu na svadbe, asi ho uz prestanu vypytovat na noc 😀 😀

leri
22. apr 2010

jaaaj, a kasu je uz tri mesiace skoro kazdy vecer, takze kasa ziadny zazrak u nas nespravila, budi sa uplne rovnako ci ho nakojim alebo mu dam kasu
kupila som tu sunarku na dobru noc, vypil polovicu, potom zbadal prso a hotovo, vytahal vsetko co mohol a hodil taku tycku ze som zmykala veci, minimalne tri deci vygrcol rovno na mna a na gauc, takze so sunarkou sa pohral, len mu nedoslo ze to je akoze jedlo, tak sa nakotil este aj mlieka a trochu precenil svoje moznosti 😀
jaaaaaaj, a den "D" pride 12.5. a chytila som najhorsiu komisiu aka sa dala, takze sa tesim tesim 😀

babulka123
22. apr 2010

inak nam uz ani kasa nechuti.. nejako vobec sladke veci jej nejdu..
dnes som jej skusila dat sojovy jogurt cucoriedkovi , poslala ma kade lahsie, a vcera na veceru mala napr. chleba s maslom.. to spraskala cely a este sa okukavala..

z.vrablova
22. apr 2010

Leri... neboj, zvladnes to... rovnako ako Matka... mna v juni cakaju prijmacky na VS a ani len netusim, aky okruh tem bude... (predskolska pedagogicka, kedze mam gymnazium skoncene)...
Noc v pohode, jedno krmenie (Fac... necitaj)
Uplne som vylucila mlieko, tak uvidime... po kupkani odmieta, tak nebudem nutit... bud dam zeleninovu kasu alebo chlebik...
Na obed mame hovadzinu s tarhonou a Kristinka ma tekvicu, masko a brokolicu...
Stale ma mala nadchu, dnes sme uz zelene odsavali, ak do zajtra neprejde, ideme k dr.. nech nasadi Pamykon... to by uz bol asi 5. od narodenia...

z.vrablova
22. apr 2010

Babulka... a maslo uz sa moze??? ake? rama? alebo obycajne?

lenka_66
22. apr 2010

babul ta ja som truba sak som kopi nasu stranku 😀

http://www.hrajko.sk/hraci-stolik-flipnplay-p-2...

videla som to v materskom centre a tam uz nechodim , no idem dnes na logy - fogy tak ....

babulka123
22. apr 2010

z.. no nasa dr. vravi ze ano , tak jej striedam ramu, a normalne a lucinu syr.. davam tenku vrstvu a v pohode.. velmi jej to chuti

lenka.. nooooo neviem sice co je logy - fogy ale uzi si to hehehe, ale ak by si nezabudla tak by si mohla kuk.. ak to bude pasovat tak to asi kupim , predavaju to aj na MMB troska lacnejsie.. alebo to objdenam z ciech tam je to este lacnejsie..
velmi sa mi to paci a do buducnosti by sa s tym mohla aj zahrat.. ked bude aspon troska po mame a tatovi tak ju lego {kocky} budu stsrasne bavit.. ja sa s tym viem zahrat aj teraz.. hehehe

martinex
22. apr 2010

ahojte...

ta diplomovka odovzdana,komisiu este neviem,ani kedy budem mat tu cest predviset svoje vedomosti 😀

inak hlasim ze 6tku mame! dado komplet vyhadzany a brutal umrncany...ani obed nezjedol cely a uz spi 🙂

zuzanakarolinka
22. apr 2010

gratulujeme k odovzdaniu a kam to chodíš? čo si to robíš akú školu?

martinex
22. apr 2010

zuzka ekonomicku v BA 😠

zuzanakarolinka
22. apr 2010

ok, tak teraz čakať, čo bude ďalej a s oponentom si na tom ako, vieš kto to bude, či si si sama vybrala?

babulka123
22. apr 2010

matka.. a zajtra uz ani nebudes vediet ze nieco bolo ..

martinex
22. apr 2010

vybrala som si moju sefku,kedze je to o firme kde robim... do 4.5. to musim odovzdat a potom o tyzden budu statnice. len uz by som rada vedela,kedy presne idem...

martinex
22. apr 2010

anka toto si budem dllllho pamatat 😀

babulka123
22. apr 2010

no uz spime.. boze co ona dokaze robit v postielky kym zaspi.. fakt niekedy sranda ju sledovat.. v akych polohach zaspava.. aj sa zabavim pri nej.. ale paci sa mi ze jej uspavanie sme znizili na minimum.
matka ty tusim vobec neuspavas ze? ty ho tam das a ked zaspi tak zaspi.. u vas tusim nefunguje nejake hladkanie alebo tak .. ci sa mylim?

martinex
22. apr 2010

babul nemylis...ja ho ulozim a vacsinou zaspi hned... sem tam este nieco vykrikuje,ale do 10minut spi...

babulka123
22. apr 2010

no ja neviem ja to skusam vecer ale tak lieta po postielke.. ze neexist ze by si lahla a zaspala.. ale raz si dam tu namahu ze tam nepojdem a som zvedava do kedy takto vydrzi.. heheh sice si dam asi nocnu ale sak odpadnut raz musi nie?

martinex
22. apr 2010

nechaj ju tak... ja k dadovi idem len vtedy ak nevypil vsetko mlieko...ale ak je najedeny,tak ho necham tak..max idem za nim, zase ho ulozim a odidem

babulka123
22. apr 2010

matka ja ju poolozim a do milisekundy je na nohach.. nehrozi ze by lezala alebo tak ..
kolkokrat len "naooko " spravim ze odidem z izby , dovtedy sa velice tvari ze spi a hned ako pocuje dvere uz aj stoji.. ale skusim to .. ale niekedy cez vikend hehehh nech si to uzije aj tatinko..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre