Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
10. máj 2010

no tú v tégliku som kúpila len som si nebola istá či to toto... 😉 dík Leni

babul ja som robila malej cestovinky tak, že som v asi deci kravského mlieka rozpustila syr a zmiešala s cestovinkami a malej celkom chutila...

lenka_66
10. máj 2010
iveta6384
10. máj 2010

Ahojte....
Baby kamoska mi rodi, boze som ako na ihlach.... Dufam,ze to budu mat cim skor za sebou a budu v poriadku aj ona aj Filipko. Neskutocne sa tesim... Drzte palce. 🙂 😵 😵

A idem vas docitat, doteraz mi nesiel net 😠

martinex
10. máj 2010

Ahojte..

ste straaasne zlate ako ste na mna mysleli...
este nie som pod stolom,ale isto budem 😀

takze mam to za B a konecne som Ing. 😀 juuuj,tesim sa...

vsetkym vam velmi dakujem ako ste mi drzali palce,velmi si to cenim 🙂

leri
10. máj 2010

mati, gratulujem velmi velmi.........ja som teraz dala otlacku na gauc, ale uz som prebrata tak idem nieco pokukat, som prave v polovici, takze jeden predmet som raz precitala a druyh sa este len chystam 🙂 jaaaaaaaaaj, ako ti zavidim tym hlboky vydych 😀

martinex
10. máj 2010

leri dik, no spadol mi kamen zo srdca... konecne mam pokoj...
neboj to zmaknes,ty sa vynajdes a obkecas to 😉

leri
10. máj 2010

no ja sa nebojim, len ci ma dovtedy neporazi 😀
prave som sa zobudila pred chvilou, a co sa mi snivalo tak to uz je ina haluz.....................akoze lezim na posteli a spim a zrazu som sa prebrala a mali sme v izbe na zemi koberec a v nom same diery, a z tych dier zacali vyliecat macky, oci im svietili a vrcali....................no dovidenia, nevedela som sa zorientovat kde som a ci sa mi to len sniva 😀
to je uz velmi zleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

martinex
10. máj 2010

tak to je jaka haluz.... moja vydrz,uz len dva dni a mas to za sebou 🙂

eviqa
10. máj 2010

marti, teda pani inžinierka, gratulation. Môžeme ti aj nadalej tykať? 😀

babulka123
10. máj 2010

matka paraaada.. super.. prijemne oslavy.. ani nebudes vediet ako a bude z toho sestricka pre Dadika

perla200
10. máj 2010

gratulujem martinka...si šikovnica velká proste...
leri ty nestresuj aj ty to zvládnes.....

my ideme zajtra na tie testy tak nam držte palce....zalúdok mam scvrknutý od obeda a nič nemôžem jest tak sa bojím.... 😢

lulu73
10. máj 2010

leri...na case aby si skoncila skolu a na chvilu vypla 🙂

mati.....ak este stihas vnimat, tak aj odo mna velka GRATULACIA

perla....klud, bude to dobre...uvidis

martinex
10. máj 2010

dakujem kocky..

eviq mozes, nepotrpim si na formality 😀

babul kiezby to tak bolo!

lulu este vnimam,sampano sa chladi,tak si cochvila dame 😀

perla drzte sa zajtra,uvidis,dobre do dopadne 😉

facovka
10. máj 2010

matiiiii parada......gratulka k ING. a ruka hore noha v torte 🙂 dalsim statnicujucim zelam vela uspechov tiez 😉

martinex
10. máj 2010

fac dakujeeeem 🙂

babulka123
10. máj 2010

leri .. si na rade teraz myslime na teba..

no baby poviem vam , zaspavanie zas hruza.. rev, a nervy .. a uz nie len ninkyne ale aj moje.... uplny hysak mala.. a pritom doobeda aj poobede spava v postielke a v pohode..

perla200
10. máj 2010

no babul - oni spracovávajú podnety z celého dna....aj my sa budíme prvú hodinu aj trikrát

babulka123
10. máj 2010

perla.. ona ked zaspi tak je uz dobre..
ale nechapem .. vcera sme ju dali do postielky o 8 a po strasnych revoch { aj ked som bola pri nej } zaspala o pol 10 aj to na rukach, den predtym tiez { ale to mala vela podnetov tak to chapem} dnes pomohlo ked som ju nechala trosku vyplakat potom som ju supla spat a nechala som otvorene dvere do obyvky... ako keby sa bala ze ostava sama.. podla mna to bude separackou .. boooze uz nech mam tie vonkajsie zaluzie, velmi verim ze to pomoze..

no baby idem vyvesat pradlo, pozehlit marekovi este nejake tricka, lebo v stredu rano leti.. teda ak budu otovrene letiska tak snad aj niekam poleti..lebo inak bude ako Tom Hanks civiet na letisku.. hehehe len dufam ze nie 7 mesicacov ci kolko tam on bol!!!!!

livia1
10. máj 2010

lenka66 dakujeme

Babul kupila som v Lídli také male kolienka, ked sa vyvaria su asi 1 cm velke a papá aj 2 na jednej lyžičke

facovka
10. máj 2010

babul,a vies ze ked tak rozmyslam to aj my tak mame??cez den pekne zaspi,a vecer reve jak tur, mrnci,vymysla, aj mi bolo divne ci ho len vecer ako tie zubky bolia,aj ked moze byt,ze si to tak viac uvedmuje vecer,citi...cez den "zije" tak to tak nevnima,,,k tomu zta separacka, ach jo,aj my za posledne dva tyzden zo 3x len na rukach vecer 😒

babulka123
10. máj 2010

fac... ja som si teraz citala tu knihu kazde dieta vie spat.. a docela dobre veci su tam.. v podstate sme na tom podobne ako pisu.. len este nechcem aby ninka spavala len 1x za den ale inak sme na tom docela ok..
uvidime co to spravi.. idem skusit samostatne zaspavanie.. podla toho co tam pisu tak som ju asi ja vyrusovala.. sak skusim a uvidime.. hehhehe , stale tvrdim ze som 1x matkou tak sa ucim aj ja aj ninka..

na obed aj doobeda zaspi do 5 min ked pri nej sedim .. ale vecer , no hore, dole, napravo , nalavo.. kade tade.. a ja potom stracam nervy..

lenka_66
10. máj 2010

u nas je opak pri zaspavani . vecer polozim do postielky a spi. cez den beham po byte s kocikom. nehrozi nic ine

blazka24
10. máj 2010

marti gratulácia veľká, viem ako ti odpadol kameň zo srdca.........

leri ty to zvládneš si šikovnica.........

perla budem na vás zajtra myslieť, verím že to dobre dopadne.........

babul to zaspávanie sme čo odkukali od vás? normálne dnes som chytila také nervy, mám celý deň migrénu a malý nonstop vrčí, reve, plače, kričí a spieva no horor a spať? to také že položíš, tri krát pohladkáš je dávno preč, ja položím - reveme, odídem zdvihne sa a vykrikuje v postieľke aj do pol desiatej 😒

leni spánok cez deň sa nám pokazil, že také o deviatej a o jednej, teraz spáva tak hocijak ako sa mu chce 🙄

deina2005
11. máj 2010

dobre ranko 😉

martinex
11. máj 2010

ranecko 😎

babulka123
11. máj 2010

ahojte...nasa noc , viac ako des a hruza..
zobudila sa o 2 a revy a revy a revy a neviem preco ... o 3 zaspala do 10 min bola hore... a teraz sa podrzte... marek vstal a isiel k nej a mna nechal spat... zobral si ju do postele a spali do rana oni dvaja spolu v detskej.. skoro som odpadla, ked rano prisli spolu.. aj zazraky sa deju po 9 mesiacoch.. alebo zeby vycitky ze ide prec??? heheheh

bagaja
11. máj 2010

no veľká gratulácia pani ING. Maťka.....no jak pekne to znie, že? jooj to je pohoda že? no len čo s voľným časom teraz 😀

leri ty to zvládneš ani sa nenazdáš a máš to....

Inak baby práve mi vletel vták cez vetračku tak sa mm musel vrátiť z roboty ho vyhodiť.....a debil vták osral mi okno aj záclonu no iba robotu mi narobil 😠

a ešte jedna novinka odo dnes začínam s diétou.....tak som zvedavá, že ako dlho vydržím....

martinex
11. máj 2010

babul tak to je teda obdivuhodne.... u nas sa take este nestalo... neries preco to spravil,len sa tes...bohvie ci sa to este zopakuje niekedy 😀

ja teraz neviem co budem robit,ked sa konecne nemusim ucit 😀 😀 😀

babulka123
11. máj 2010

baga.. heheh ja som si dnes rano dala len banan a jablko.. zeby sme v tom boli 2??
aj ked u mna to bolo viac menej neplanovane.. nemam doma nic na ranajky.. heheheheh

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre