Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
20. máj 2010

ano, v tomto ma aden pravdu...zakopavas o kolieska....vraj su lepsie kociky co sa prehadzuje cela ta sedacka....ja som chcela povodne Chicco for me....ale nazivo ho nikde v ten den ked som behala po obchodoch nemali....a cena bola vysoka.....nakoniec som to vzdala

adenka
20. máj 2010

dnes som sa inak pobavila...nm dala rehabilitacna virivku a ja som to chapala tak ze je to koli krku, lebo ze hlavicku jej viac taha dolava ci co... a dnes tam dojdeme a mne dali dieta do takej vanicky kde mala vodu po prsia...no uzasne jej to pomoze na ten krk 😀

missy97231
20. máj 2010

lulu, stojite bez pomoci? sama? to je sikovna teda 🙂
ten kocik je fajny, co aden dala link... 😉

zuzanakarolinka
20. máj 2010

baby, píšete ako divé, nestíham čítať

ten kočík pure je taký istý, okrem farebných kombinácií ako chopollino ultra

lulu73
20. máj 2010

aden....to si robia srandu?

adenka
20. máj 2010

lulu koho myslis?? akoze mozno som to ja zle pochopila, ale bavili sme sa o krku a doky na to, ze Dam vam virivku... a dnes toto, tak teraz neviem ci ja som dement, alebo.... 😅

lulu73
20. máj 2010

missy....ano,uplne sama je schopna stat......a ked sa niecoho drzi, tak to si aj poskakuje a tancuje pritom......ona celkovo tak inak dozrieva....vobec nie tabulkovo....a vazili sme sa u kamosky...mame 6,890 kg ....cize stale sme neprekrocili magicku 7 🙂 ale plienky som uz kupila 4 od 7 kg, lebo tie 3 jej robili take otlacky na brusku aj nozickach...tak ich uz dominame a ideme na mega 4

lulu73
20. máj 2010

aden....no ja chapem co pises a nechapem co za debilinu vam dali....to akoze co? brusko a prsia si masirovala? divne,divne

adenka
20. máj 2010

no asi tak..chrbat a boky...ale tak spokojna bola, pohrala sa tam s hrackami, hadzala rehoty na sestricky ( a to mi hovorili nech ju drzim, lebo deti sa toho boja)... tak som na konci povedala ze nabuduce si to s nou vymenim, lebo mne to asi prospeje viac 😀

lulu73
20. máj 2010

perla...no som strasne zvedava ci je to mliekom alebo ci to bolo zo zuba....ach jaja, nch je to zub 😒

z.vrablova
20. máj 2010

AHojte... ja mam pocit, ze Kristinka vobec ani nebude lozit... sma sa posadi z lahu, a naspat... na styroch sa stavia do mostika... ked tak sa len plazi, alebo cuva po 4och, ale zeby normalka 4nozkovala... ani pocut. Vsade sa snazi driapat, ale este ma slabe rucky, aby sa pritiahla sama... ked ju nastavim, tak drzi ako prutik sama stat... za ruku nechodime, ani netrenujeme... stale mam pocit, ze ma slabe nozky, rucky... tak nadalej ju nechavam samu trenovat na zemi... ved raz na to pride, ako aj na posadenie sa... a do chodaka ju nedavam...

lulu73
20. máj 2010

aden....a plavky uz mas? 🙂))))))))))

adenka
20. máj 2010

no tie co som chodila na plavanie s nou... ale v tych na verejnost nemozem lebo ma odnesu do zoo ze velryba im usla... 😀 😀 😀

adenka
20. máj 2010

zuzi ved deti lozit nemusia... jedneho dna sa postavi a pojde.... 🙂

z.vrablova
20. máj 2010

presne taky pocit mam aj ja z nej.... a Dominika sa uz sama posadi?

adenka
20. máj 2010

zuzi...to bol vtip.... domika sa len plazi ako raneny tulen 😀 ... nesedi, nechodi, nikam sa nedriape...dokonca sa nedoplazi ni ku mne, len ku hrackam...ked chce ist ku mne zacne rucat a caka kym ju vezmem...

lulu73
20. máj 2010

no a v com si potom bola v kupeloch? .-ň sa mi smeje, ale aj ja som si myslela ze mam plavky a potom ako si mi pisala, som sa sla pozriet, poskusat a ejhla, ani ja nemam plavky 🙂

zuzka....ani mi nejak extra nelozime....ideme niekedy teraz na kontrolu na rehabilitacie....naposledy nam povedali ze je vsetko ok

adenka
20. máj 2010

lulu tak v tych....ale to bolo daleko a nikto ma tam nepoznal 😀 😀

lulu73
20. máj 2010

aden...aj emma zacne nervacit vacsinou a caka kym ju zoberiem...ale smirujem ju tajne ako sa sama hra vo svojej izbe a zaujimave ze vtedy sa vie pohybovat kade tade a dost rychlo......a este si pritom aj pinda o sto sesto ......tiez plazenie na styl raneneho partizana krory sa nielen plazi z posledneho, ale sa este aj gula z brucha na chrbat....tak sa presuva za hrackami

lulu73
20. máj 2010

aden...ty si pipina 🙂)))) vyzeras upne dobre!!!!!

adenka
20. máj 2010

no si to vystihla..ja som dnes zehlila a herecka sa tmochlila po obyvacne a zrazu bolo nejak lho ticho a kukam a uz jej prsty po DVDcku pobehovali...juj ale odtial letela... a potom je zabava rozoberat mi ratanove kosiky co mam v stoliku...maju mesiac ale uz su take derave ako zo sekaca 😠 😅

adenka
20. máj 2010

lulu ano ano...v noci ked je zamracene je na mna celkom prijemny pohlad 😀

missy97231
20. máj 2010

ani nas david si este sam nesada 🙂 ale lozi uz davno... a postavi sa, ale zeby si sadnul sam od seba? nehrozi. vsak nasedi sa este dost.

lulu73
20. máj 2010

nevadi dievcata...ako moja mama vravi, ked budu mat tri roky, vsetky budu behat rovnako 🙂

idem ja do postele........dobru noc vsetkym maminam a aj deturencom.....boze, take su uz velke tie nase pokladiky....vzdy si to poviem ked sa nad nou rano sklanam a vyberam ju z postielky.....a to my sme mini cislo oproti vam 🙂

eviqa
21. máj 2010

pekné ránko,
tak ste rozoberali sedenie, náš sa v jeden deň posadil aj postavil. A už sa púšťa stáť aj sám, bez držania, ale ešte mu to nejde

zuzi, ani my neštvornožkujeme. Urobí síce dva kroky, ale ihned je na bruchu a plazí sa ako tuleň 😀

missy, neboj. Bude to dobré. U nás tie grimasy samy od seba prestali, síce teraz ich občas urobí, ale ja som odsledovala, že to je z tých zubov.

fac, tak nech vás nádcha opustí čo najskôr

perla, držte sa. nemáš to jednoduché s tým mliečkom. ☹

eviqa
21. máj 2010

a som zabudla

aden, takže vy si užívate vírivku? tak malá má aspoň nejaký malý wellnes. 🙂

...a plavky? no comment a vyzerá to tak, že si budem musieť kúpiť nejaké na tuleňa 😀

facovka
21. máj 2010

lulu,xi aj ty smirujes?? a inak baby aj vase deti napr.ked su v telke reklamy a vy sedite pred nimi, tak sa akoze nasurovo vyklanaju a kukaju ich?? aby videl,normalne mu zavadziam, sa idem postat, hrozne komicky je,maly clovek.. 🙂
inak noc celkom ok, oli trochu plnsi nos,ale bez horucok a kasla, volala som etraz dr. zatial mame len odsavat a vitaminy,nemam ho nosit, ma plnu cakaren chorych tak pockame, hadam prejde...
inak nasla som mu medzi 4a 5tym prstekom na nohe akokeby plesen, cervene, trochu mokve ☹ ze to moze byt plesen,mame canesten skusit, a dobre susit po kupani medzi prstekmi,on sa hrozne poti, vzdy ked ho vyzliekam nozky uplne mokre, ze to aj z toho moze mat 😖 😒

facovka
21. máj 2010

no plavky,m ja som si kupila teraz take tankiny, ze brusko zakryte🙂) clekom ok su, cez mimiaukcie, kocka ich nenosila, tak za 10ecok 🙂 nic to nemeni na tom ze rit velkaaaa,no ale tak co uz 😒

facovka
21. máj 2010

no a este do tretice, nas oli uz 3t pije asi 100ml mliecka denne, dr. mi povedala ze to roste niekedy takto odmietaju a ze este zacnu papat,tak uvidime...ale ze ked papa kase a jogurty asi mu to staci 😉 a v noci uz nepapa.....ale hore byva aj tak 😅

eviqa
21. máj 2010

fac, tak na vás sa tie choroby lepia. Ty si vyhrala nejakú súťaž v tomto alebo čo? 🤐
plavky mám aj ja tankiny, lebo v júni budeme chodiť s malým plávať, uvidíme ako mi vyskočí brucho 😀 s tými reklamami je ako píšeš. On sedí v ohrádke, hrá sa, alebo len tak na zemi alebo okolo stola, ale ked mu ide relácia, ako to ja volám, tak nevie narýchlo na ktorú stranu sa vytočiť. 😀 minule som mu chcela zavadzať, tak tak ma potiahol za vlasy a dal hlavu preč, že to ani nemá zmysel mu brániť. A u nás ešte fičí TA3 😀
...a s jedením je to aj u nás rovnaké. Podľa mňa, kjed ho veľmi bolia dasienka, tak vypije aj zje máločo. Ako včera ☹
...a ešte som sa ťa chcela opýtať, lebo náš malý robí presne to, že ked zacíti veľký kúsok v jedle, napne ho a už dalej vôbec nechce. Tak sa snažím mu to pučiť, ale občas to nechce zjesť, tak sa nasrdím a mixnem mu to. Však zjesť niečo musí.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre