Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

facovka
23. okt 2009

a inak starsi syntaro ma dnes 1,5 roka, hroozne to leti, zachvilu slavime s krpcami jeden rocik,uvidite 🙂

deina2005
23. okt 2009

hihihi no ja zatial kramy nemam maleho som kojila 16 mesiacov a vobec som ich pocas kojenia nemala dufam ze ich teraz nedostanem az ked prestanem kojit

bagaja
23. okt 2009

no do ri... to MF nám závidí tých pár tisíc navyše, ale že oni ich predžubú kade tade to je oka 😠 😠 😠 😠

deina2005
23. okt 2009

takze materska biedna 😖

eviqa
23. okt 2009

no aj ked ten rodičovský príspevok zvýšia, kto to vyhrá? najviac naši spoluobčania 😒

babulka123
23. okt 2009

ahojte. my mame svoj standard za sebou od pol 8 do pol 4 a potom do 7..
od 7 bola hore do 9 a potom si zdriemla az na 20 min.. a teraz je v ohradke hada sa tam s hrackami a o chvilku ju dam zas spat.. uvidime ci to dnes budel lepsie ako vcera.. dufam ze ano..

babulka123
23. okt 2009

ja som to nepochopila zdvihnu ho alebo nie?

deina2005
23. okt 2009

babul 😀 vela by sme chceli

eviqa
23. okt 2009

podľa mňa ho zvýšia, teraz pred voľbami to neurobia?

martinex
23. okt 2009

ja len pre pobavenie:

Peťko v obchode so zvieratkami: "Včera som si u vás kúpil morské prasiatko. Doma som ho pustil do akvária so slanou vodou. Ono sa tam chvíľu radostne čľupkalo, potom si ľahlo na dno a zaspalo. Chcem sa s...pýtať kedy sa prebudí a čo mu mám potom dať žrať...?"více

bay
23. okt 2009

Mne niekto vymenil dieta 😢
Papal o siestej a od siedmej spi a spi a spi... 😀 😀 No proste urboil dnes mamine vianoce, takze Merry Christmas baby 😀 😀 😀

sisulka7
23. okt 2009

baby ja este stale kojim a dostala som kramy, som sa tesila, ze si od nich este chvilu odpociniem. Sranda je, ze som ich dostala hned v ten vecer, ked som prvykrat pouzila umele mlieko a aj naposledy, lebo nas brusko bolelo z neho a nejako sa mi vdaka bohu moje mliecko popravilo, tak zatial to neriesime umelym.

babulka123
23. okt 2009

bay 😀 😀 😀

nam sa vytvara novy rezim.. doobeda 20 min, teraz je v kociku ale tiez pocitam len tak pol hodku a asi do 2 bude potom spat.. teda aspon vcera to tak bolo tak uvidime..

ale nemozem povedat ani pol slova lebo ked je hore je uplne v pohode, spokojna, hra sa s hrkalkami alebo hrazdickou takze parada...

bay
23. okt 2009

Ma nedeste s tymi kramami. Ja ich neceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😔 😔

bagaja
23. okt 2009

sisul a ešte si odsávaš alebo sa malá chytila?

no my sme spali hidunu a pol v kočíku, že aký úspech, ked na otepľuju bytovku a vrtajú, ale nevadilo jej to 😅

babulka123
23. okt 2009

ja ich cakam kazdym dnom.. boli ma brusko ako das..

babulka123
23. okt 2009

ale ja som uz 2x mala.. takze ziadne prekavpenie..

bay
23. okt 2009

Babul, to mi normalne tiez mavame take pol hodinkove spanky 😉

A este mi aj pomohla vcerajsia navsteva zubarky, takze dnes je krasny den 😵 No v zivote som sa tak netesila k zubarke. Bo ten zub, horsie nez porod 😠

bagaja
23. okt 2009

Bay ja som mala ísť dnes trhať zub, a bola som? no určite! 😝 Mna pôrod nebolel, takže zub bude riadna bolesť.

bay
23. okt 2009

No neviem, podla mna nechat si boalvy zub je vacsia bolest nez trhanie 🤐 Ja som si myslela ze mi povie ze ten moj musi von, ale ze zatial nie, kym kojim...

bagaja
23. okt 2009

veď toho sa bojím že stratím mlieko ☹ ked si ho dám vytrhnúť

sisulka7
23. okt 2009

mala sa postupne chyta lepsie a lepsie, ale stale ptrebuje dokrmit aj z flase, takze odsavam stale 😒 ale uz flasu az tak velmi nepyta, len po prsku vydrzi max hodinku, alebo hodinku a pol a ked dokrmim v pohode aj tri.

babulka123
23. okt 2009

bagaja.. neodkladaj to .. zapal okostnice boli viac ako porod a trhanie dokopy.. ver mi viem o com hovorim.. strasna bolest.. zistim ti u krsnej ci je mozne dat inekciu???

bay
23. okt 2009

Bagaja, podla mna skor od tej bolesti, prip zapalu stratis mlieko 😔

bagaja
23. okt 2009

babul a nemôžem stratiť mlieko? Lebo moja svokra pri oboch synoch prišla o mlieko kvôli zubom

babulka123
23. okt 2009

bay ma pravdu... osobne si myslim ze ked ta to bude boliet, budes nervna, nevyspis sa, bude to horesie..

bagaja
23. okt 2009

no dobre ale do pondelka už musím počkať, ste ma presvedčili 🙂 ale nie ja som sa chystala v pondelok, tak uvidíme, no zatiaľ sa to dá vydržať.

babulka123
23. okt 2009

baga volala som s bratrancom {krsnej syn} a tiez robi zubara .. bez najmensich problemov ti mozu dat inekciu, min.tyzden mal pacietku kojacu a riesil to s primarkou zub.odd.. a ze vobec to neprechadza do mlieka ani nic.. tak prosim ta chod.. uvidis ze to bude lepsie.. ver mi..

bagaja
23. okt 2009

babul diki moc, si ma ukludnila, zlatušik si 😉

babulka123
23. okt 2009

ked mozem pomozem.. cmuuk a drz sa..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre