Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

adenka
27. okt 2009

tak teraz si strcila do ust celu ruku... ma sliny az na usiach 😀 😀

adenka
27. okt 2009

lulu aj citis nejaky efekt?? inac je to dobry humac... ma naplo ked si to dala do ust 😅

facovka
27. okt 2009

inak toto ja oli zacal robit,a ma to matie,bo slintal si ruku ked hladny bol,ale teraz to robi aj mimo "plan".. 😉

eviqa
27. okt 2009

baby, máte pravdu s tými mužmi. Aj náš ocko prichádza domov dosť neskoro, teda okolo 19, občas sa stane, že aj skôr, ale stane sa, že aj po tej siedmej, a občas príde taký unavený a nasrdený z roboty, že až. Ja som minule varila večeru, aby mal ocko čerstvú, ocko prišiel domov, dávali správy, malý v hojdačke a začal plakať. Tak hovorím ockovi, že ocko, daj mu dudu a on na to zahlásil: "Počkaj maroško, ocko pozerá správy." no v tej chvíli som myslela, že ma hodí o zem. Tak som stiahla plyn, sadla si do kresla a ocko sa pýta, že kedy bude jesť a ja mu na to: "počkaj ocko, mamka pozerá správy." 🙂
a inak v sobotu a v nedeľu ho krmi výlučne ocko, ja prebalím, on pripraví mliečko, položím mu ho na ruky, zoberiem kávu a šup na balkon. Len nech sa stará. Len neviem, čo budem robiť, ked bude dobrá kosa.
...ale nechcem mu krivdiť, má dni, ked pomáha sám od seba a postará sa aj o malého.
Zajtra ho to čaká, ja idem po obede žúrovať - kolegyna má 50 a idem bez auta a prídem neskoro. 😀

lenka_66
27. okt 2009

ahojte
evi , len sa pekne realizuj 😀 😀 😀

lenka_66
27. okt 2009

no marian ak stihne prist z prace do kupania tak kupe on.no iba pobyt vo vanicke lebo vtedy vykecava.zvysok je na mamke 😠 .inac nema problem ma zastupit ak treba len nech to nie je casto 😀 .sak sme aj ochoreli bo ocko strazil mareka pri pc 😠

martinex
27. okt 2009

ahojte...

aden tak to je riadne na figu s dominikou... aj to ze nechce ziaden dudel ☹ rada by som ti poradila,no naozaj neviem ako 😒

a s tymi chlapmi..u nas detto... mm pride domov z prace az okolo pol8mej,niekedy neskor... vacsinou jednou rukou varim veceru a druhou drzim maleho...ale musim ho pochvalit aspon v tom,ze s malym sa pohra,zoberie mi ho aby som navarila,ci si v klude dala kavu... no ked mame uspavat a krpec place,uz je to len moja parketa... mm ho nedokaze utisit,cize to beham stale ja do spalne 😉

martinex
27. okt 2009

a este som chcela k tomu cmulaniu ruky... dado ju zuzle ako o zivot,ale nie od hladu.... ma to ako svoju hracku 🙂 a slinta neskutocne, takze ktokolvek si ho zoberie na ruky odchadza s mokrym trickom... 😀

bagaja
27. okt 2009

ahojte, no my sme už doma s maxu, dobre my padlo také dopoludnie medzi ľudmi aj ked som si nič nekúpila, lebo na takú veľku riť a na také tučné brucho nič nemajú, ale aspon mám dobrý pocit 😀

aden my sme mali to isté asi tak pred mesiacom, presne večer jedla ja dve hodiny a dudel ani za nič, ale jednoducho to prešlo, tak držím palce nech sa to napraví...

no a chlapi to samé, ale aspon cez víkend chodí mm s malou von nech si pospím, ale včera ju napr. videl spiacu v postielke 😒 ale už to neriešim, lebo iba som ja viac nervnejšia...A najlepšie bolo ked mi raz povedal, chcela si dieťa tak teraz nebuč, som myslela že ho zabijem 😠

martinex
27. okt 2009

baga to bol dobry argument tvojho muza...

ja by som tomu mojmu tiez najradsej niekedy vynadala,lebo v podstate vsetko je na mne,ale na druhej strane on je cele dni v praci aby nas uzivil,takze si radsej kusnem do jazyka,zohrejem mu jest a idem si lahnut k malemu 😀

lenka_66
27. okt 2009

baga , to aj mne povedal. ak dieta nebolo si hucala teraz ho mas a tiez hucis.z teba ani pan boh nevyjde a tresol dvermi 😠

lenka_66
27. okt 2009

mati taky tak.

najradsej mam ak pride domov na obed sadne za pc a obeduje.mareovi povie ako mu je za nim v praci smutno a ze by s nim bol radsej .no pride vikend a ja velku zmenu nevidim

stansun
27. okt 2009

ahojte uz som tu dlho nebola lebo vas stale docitavam 😉

adi tento problem mala moja sestra, jednoducho s nou chodila vsade a mala ju stale prisatu na didke a este k tomu mala spavala s nimi v posteli. to trvalo pokial ju kojila jednoducho sa to uz odnaucit nedalo a tiez nechcela cumel, tak drzim palce aj ked som ta asi moc nepotesila ale snad to uteba bude lepsie 😉

Ema si dava do ust iba lavu ruku a aj vsetko chyta lavou rukou tak snad to nenaznacuje ze bude lavacka lebo u nas su vsetci pravaci a neviem ako sa budeme potom ucit pisat 😅 a inak Ema vobec neslini teda lsinky ma ale nikdy jej zatial netiekli 😕

no a co sa tyka mojho manzela tak nanho nemozem povedat jedine krive slovo. Vzorne sa o malu stara. Aj ked pride neskoro z prace tak sa jej vzdy venuje hned ako pride a potom ide on kupat a aj nu nakrmi a aj ju supne do postielky. My ju neuspavame lebo je naucena zaspavat sama v postielke a ked zamrnci tak iba podame cumlik a je tichucko 😉 A cez vikend si ju rano berie a ja este dospavam to co nenaspim cez tyzden. Takze nemam sa zatial na co stazovat 😵

lenka_66
27. okt 2009

stanka , neboj pojde to .nauci sa sama.aj moj brat je jediny lavak v rodine.

aden, no je tu mozno este jedno riesenie .prestat kojit na um si zvykne a na prsko tak mozno zabudne.rev budes mat doma tak ci tak

martinex
27. okt 2009

lenka dobreee 🙂

stani tak to mas potom sqeleho manzelika 😉

bagaja
27. okt 2009

mati veď to do tej roboty musí chodiť aby nás uživil, už to jednoducho neriešim, ale idú my na nervy reči typu, šak ty si oddychnutá lebo si na materskej 😠 no akokeby som sa len váľala doma, a vôbec nechápem prečo sa to vola dovolenka, malo by sa to volať materská starostlivosť, non stop 😀

lenka_66
27. okt 2009

no tak ja zas mam ospravedlnene ak nieco nespravim.mojou povinostou je len aby marek bol najedeny a cisty.zvysok ma na starosti drahusik.to ze na podlahe mame tanecnice prachu mu zrazu nevadi 😠 .

martinex
27. okt 2009

aden este ma napadlo nieco... skus jej dat didku,ked bude hladna ale len 20minut ju nechaj tahat.. potom jej ju vezmi...ked ti bude revat tak ju zabavaj a daj jej za o hodinu.... viem,asi ti bude aj tak revat,ale inak ju to uz asi neodnaucis... musis to proste spravit tak,aby pochopila,ze sa ma z prsa napapat,lebo ak sa bude len hrat jej ho vezmes a bude hladna... je to tazky boj, no asi posledna sanca ☹

martinex
27. okt 2009

baga to ja zase nemozem povedat,lebo Dadik je naozaj poklad a ja si pripadam ako na dovolenke... nastastie (klop klop) nemame koliky,reflux ci ine problemy,pekne ho kojiim... a max 1-2dni v tyzdni ma Dadko zle,ze malo spinka... inak sa nemozem stazovat...

bagaja
27. okt 2009

no mati tak u nás to tak nie je malá hadže dvadsaťminutovky, iba v kočíku dokáže pospať aj štyri hodiny, len ja tiež nemôžem sa furt len kočíkovať a nemá mi ju kto zobrať 😖

lenka_66
27. okt 2009

no budem kruta no nikdy som nemala tolko volna ako teraz ked sme chory.noc bez budenia teraz uz od 10 spime.no vcerajsok bol ozaj kruty 😠

stansun
27. okt 2009

bagaja no to ti nezavidim ze ti spinka iba v kociku, nasa zaspi aj v kociku ale mam pocit ze ked spi tak potrebuje mat okolo seba velky priestor aby mohla cestovat hore dole a ked ho nema tak nespokojna

leni to snad to neako prezijeme s tou lavou rukou alebo sas po veceroch budem ucit pisat druhou 😀

lenka_66
27. okt 2009

stani , no zato teraz ked nieco robi tak mi to pride ze je kilavy.otrasne to vyzera z mojho uhlu pohladu.pritom mu to ide od ruky 🙂

stansun
27. okt 2009

myslis tvojho brata 😀

martinex
27. okt 2009

baga tak to ti nezavidim... a je mi jasne ze cele dni vonku s nou byt nemozes... no snad sa ti to upravi a bude spinkat aj viacej

lenka_66
27. okt 2009

stani , ano

bagaja
27. okt 2009

no mati keby, ale tak snad sa to upraví a hlavne rýchlo, lebo zima sa blíži 🙂

missy97231
27. okt 2009

baga, nas davídek tiež nespáva moc cez deň... a dokonca mi prestal spávať aj v kočíku. vydržal aj 3hoďky, ale teraz nehrozí... tiež ťahá iba polhodinovky...
inak - prišlo nám vyučtovanie za plyn... topíme plynom 😒 4200korun nedoplatok... ty jo,, a to minulý rok sme topili akurát cez víkend a po večeroch... a teraz celé dni. tak to si nechcem ani predstaviť koľko budeme platiť budúci rok 😠 😠 😠

lenka_66
27. okt 2009

missy no to nepotesi 😠

eviqa
27. okt 2009

no tak náš maroško spinká aj cez deň aj v noci. Po najedené je hore tak hodinku, alebo hodinku a pol a potom spí. aj teraz spí. Idem s ním von, vykuklo slnko. Dúfam, že kým sa vytrepeme, tak nezajde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre