Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
2. nov 2009

a 30 minutovka konci

adenka
2. nov 2009

urcite je nieco vo vzduchu...domca spala 1,5 hodiny a teraz uz zasa chrni na mne 😝

babulka123
2. nov 2009

aj ninka zaspala prave...

stansun
2. nov 2009

no skoda ze nieco taketo vo vzduchu nie je kazdy den 😀 😀 😀 ale to by som sa uz doma asi zjavne aj nudila 😀

stansun
2. nov 2009

baby co chcete od manzelov na vianoce? Lebo tym ze som doma sa mi moj zoznam neako zmensil a naozaj neviem co chcem 😅

babulka123
2. nov 2009

stan.. mi hovor. ja som vcera vsetko porobila aj okna umyla, aj navarila na dnes a nudim sa hehehe asi idem upratovat skrine. heheh

a u nas.. no marek si prave kupil hodinky, takze ten uz ma vianoce vystarane.. ale este nejaku drobnost len neivem aku

stansun
2. nov 2009

babul a co by si chcela ty?

ja musim tiez umyt okna len na ne vzdy zabudnem, som ich chcela prebehnut cez vikend ale neako som si radsej pospala 😀

bagaja
2. nov 2009

my sme si kúpili auto čiže sme vyriešený na Vianoce, ešte nejakú drobnosť aby sa nám rátalo

lulu73
2. nov 2009

babule, Emma spi 4 hodinu !!! ja som povysavala cely dom, umyla podlahy,dala prat,zehlim,varim.....v takychto chvilach si vravim, ze by som zvladla aj dalsie deti lavou zadnou...ale akonahle place viac ako 10 minut zacinam byt mierne nervna ze co jej je a ja neviem pomoct

idem kuknut tu deku a poslem link

lenka...maly je krasny!!!!

stani...ja som povedala ze chcem note book, tak ma vysmial 🙂 ...ja mam totiz firemny a ten dost blbne

babul ... ty sa nudis? prid mi pozehlit 5 pracok ! ja si zatial docitam knihu, ktoru som zacala citat v 7 mesiaci

lulu73
2. nov 2009

perla...my mame tuto, ale na tej stranke maju rozne a aj ovela lacnejsie

http://www.babytrend.sk/tiny-love-detsky-telocv...

stansun
2. nov 2009

no aj mne ema spi uz 3.5 hodiny normalne uvazujem ci nahodou nie je chora lebo aj menej papa vzdy nieco necha a to sa mi nepaci, asi jej zmeram teplotu ci nahodou nema ked sa zobudi

ked mam teplomer taky digitalny co sa dava do ritky tak ako daleko jej to mam strcit do ritky? Iba ten koncek?

babulka123
2. nov 2009

inak co sa tyka spania.. dnes alebo zajtra je spln a vraj na dievcatka to velmi posobi...

lulu mam na balkone 6 varok zo vcera takze nebooj mam co robit aj ja zajtra..

stan co sa tyka darceku.. ak ta napadne co chcem daj mi vediet. ja netusim 😀 😀 😀

lenka_66
2. nov 2009

mne marian povedal ze mame zly nazov temy. nie augustove pokladiky ale augustove klebetnice nas viac vystihuje 😀

lulu73
2. nov 2009

lenka...lenka...no pekne , ale ma pravdu.....moj manzel je rad ze sem chodim, lebo aspon menej pindam doma kedze tu sa vypindam

inak na tom FB mam chaos kto je kto

lulu73
2. nov 2009

stan...teplomer daj ten kovovy koniec a kusok viac

lenka_66
2. nov 2009

lulu ja nielen to , ja vo vsetkom 😀 , darmo uz sme stare 😀

chrustik1
2. nov 2009

Ahojte maminy, neukázala som sa tu straaašne dlho, v poslednej dobe drobec kolikuje tuším celý deň. Už sa bojím aj vodu piť aby nemal kŕče. Teraz mi nepapal od rána od siedmej hodiny, je to normálne? Prsia mi idú prasknúť a on konečne pred pol hodinkou zaspal. Dovtedy plač, nepomáhalo na ruky, položiť na posteľ, do lehátka, do kočíka nič. Až nakoniec zaspal v lehátku s dudkou. Stále iba slintal a dával si ručičku do pusinky. Tak som myslela, že je hladný, ale prso odmietal. Neviete poradiť čo mu môže byť?

stansun
2. nov 2009

lulu ok dik 😉

aj ja mam chaos na Fb tiez neviem kto je kto 😀

babul ok dam ti vediet zatial ma napadlo ze by ma potesilo predplatne casopisu mama a ja 😵

no a Ema sa uz zobudila tak sa ideme hrat 😵 pridem o dve hodiny

lulu73
2. nov 2009

chrustik...napis annag IP ona ti urcite pomoze...nie je normalne, aby nepapal tak dlho, pricina budu koliky alebo reflux...kontaktuj ju co najskor

facovka
2. nov 2009

chrustik ,ma bolesti preto sa nechce prisat 😔 ,alebo nestrieka ti velmi mliecko, ze sa akoby dusi ,aby lepsie pil, torchu si odstriekaj pred kojenim...
mne deti spia obe 😉 ,tak idem trochen relaxovat,akoze... 🙂

lulu73
2. nov 2009

fac...ja uz relaxujem 30 minut..predrtym som dala do poriadku cely dom.....uz som bola pozriet malu ci je ok...a je

babulka123
2. nov 2009

my sme tiez jedli o pol 10 ze vydrzi do 12 a dam ju spat na balkon, no a panicka zalomila o 11.. a spi.. tak neviem dnes je asi divny den.

facovka
2. nov 2009

no,ja nechcem velmi hrmotat, tak neupratujem, v nasom mega byte 🙂 tak sa potkynam o auticka a vlaciky 😀

babulka123
2. nov 2009

fac a uz je lepsie? maly?

lulu73
2. nov 2009

fac...tak sa ani nepohni pokial spinkaju 🙂

lulu73
2. nov 2009

idem vyvesat pradlo a pripravit si veci ked sa mala zobudi, pojdeme von a do BA pre Marca a na nakup....aj v BA tak fuka?

eviqa
2. nov 2009

ahojte, sedím na balkone a je mi dobre. 😀 po hodine plaču sa nám podarilo vyjsť aspoň na balkon a malý spinká. Tak ja som si zobrala NB a dúfam, že nezamrzne.

Leni, a to som mala v pláne túru ku vám na kopec 🙂

to všetky ste na FB? Najvyšší čas, aby som aj ja o tom podumala.

facovka
2. nov 2009

lulu fuci jak hovado,kosa je 😒

chrustik1
2. nov 2009

tak som napísala annag, hádam čím skôr odpíše, veď malý mi už nepapal 5 a pol hodiny, to nieje u neho normálne, väčšinou papá max po troch hodinách aj skôr.
fac, niekedy mi mliečko strieka dosť veru až sa začne dusiť, ale mám pocit, že to si on dosť potiahne. Ale nemám pocit, že by mu to vadilo, on sa vykašle a papá vždy ďalej ako keby nič. Skúsim teda ale odstriekať, hádam to pomôže

facovka
2. nov 2009

ja neviem chrusti,len ma to tak napadlo...mne dakedy aj 5hodiek neje,ale on je na UM..a pribera ti maly?prospieva?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre