Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

adenka
19. sep 2009

mati a preco nie k mamke?? to by si bola asi spokojnejsia...

adenka
19. sep 2009

toto je nieco cim sa dostanem opat do formy... 😉

https://www.youtube.com/watch?v=tm7DyRjtWRc
martinex
19. sep 2009

mamka je na dovolenke 3 tyzdne...isla na korziku... inak by bol maly urcite u nej 😒

adenka
19. sep 2009

fuuha ako jej v dobrom zavidim 😅

tak si pekne uzi dnesny vecer, zasluzis si oddychnut a zabavit sa po dlhej dobe

lulu73
19. sep 2009

caute maminy

nasa mala taha uz tretiu hodinu spanku a tiez sa pripravujem na vecer co bude, lebo posledne dni mava place, nevie sa ukludnit...ani prso, ani sa nosit, taka nekludna....teraz som si musela odsat mlieko, lebo ma uz brutus boleli prsia

zajtra chceme ist do Pezinka na vinobranie poprechadzat sa....dufam ze este zajtra je vinobranie

Adenka...vcera na prechadzke sa mi mala zobudila v kociku a taky rev, ze az prestavala dychat...neviem si predstavit niekam s nou ist...ona ked nespi, tak sa s nou moc neda☹ okamzite pyta didu...no bezala som s nou domov

Leri...ty mas asi slahacku a nie mlieko, ked maly tak pribera

leri
19. sep 2009

lulu, hej, minimlane je to plnotucne mlieko, inak ved je to na nom aj vidiet, je to take nase prasiatko, tucne licka, a len papa, kaka, prdi, a krochka 😀 len sa stale mordujem s tym mnozstvom mlieka, uz neviem co s tym, dnes som kojila 8 hodin iba z jedneho, druhy mi islo rozdrapit a potom povolil a odsaval sa sam, tiekol a tiekol, stacilo nastavit poharik a drzat........ide mi to na nervy, ale lepsie ako keby som mala malo....
idem kupat o chvilu, u nas su revy, tiez som uz zohnala ohrievac, len uz je aj tak zima

lulu73
19. sep 2009

aj ja pouzivam ohrievac...iba v kupelni a v izbe iba ked je mala cela naha, ked ju rano prezliekam...segra mi ho kupila v Tescu za nejakych 11 ojro...taky malicky, ale to staci

idem si lahnut, dnes sme tu mali vela navstev...myslela som ze mala bude cela rozrusena, ale napodiv je uplne kludna a uz aj spi...asi ten espumisan zabera, lebo som jej ho dnes dala 3x po 5 kvapkach a pekne kaka, prdka, spinka
len sme vyhadzany, tak neviem ci aj nie z toho Espumisanu, lebo som absolutne nic take nejedla co by bolo drazdive ☹ kurnik sopa...teraz vecer som si uvedomila, ze som dnes skoro nic nejedla ☹ nejaky rohlik, trochu spagiet,jogurt a pribinacik a kolacik...hm...vareny obed a vecera nebola...nuz, nevarila som, nemam

kolka...baby cam v Malackach nepoznaju ☹

Kolka, babulka...cez tyzden kedykolvek okrem utorka, to mame poradnu

ok, idem teda rychlo vyuzit cas na spanie....Aden....to je strasne s tym spanim, som s tebou a sucitim

😉

babulka123
19. sep 2009

ahojte, my sme dnes boli cely den u nasich a bolo suoper.. mala bola uplne uzasna.. tak komunikovala s mojou 83 rocnou babkou noo umreli by ste.. super boli..
a potom sme boli na prechadzke {ved je vinobranie} tak spinkala vonku, a prisli sme domov neskoro tak sme ani nekupali a najedla sa a spi..

leri.. u mna to pomohlo.. az do takej miery ze v pravom prsniku mam asi malo.. hehehe ale sak to sa rozhtaha..
nebooj zaberie to .. musis byt trpezli va..

lulu73
20. sep 2009

ahojte maminy

my sme dnes boli v zamockom parku v Stupave na prechadzke, potom sme sa naobedovali v restike na terase, na zmrzke,potom sme si isli nakupit a teraz sme uz doma..mala krasne prespala cely nas nedelny vylet...bolo super...o pol piatej k nam pride zase vela navstev, tak idem nieco nachystat...uz mam tych navstev akosi dost....a hlavne navstev s detmi...stale striehnem, nech deti nejdu blizko k malej, nechytaju ju a tak ..

a mala je strasne moc vyhadzana na tvari...neviem z coho a neviem co s tym mam robit ☹.... vy co mate podobny problem, co s tym robite?

lulu73
20. sep 2009

babul....my sme nakoniec na vinobranie nesli...ja by som neodolala a urcite si supla z burcaku :.-)

martinex
20. sep 2009

caute zeny...

tak my sme vcera boli zit, maly bol do polnoci u babky..ta to zvladla,takze som spokojna...aj ked som bola trosku nesvoja,ze som maleho nechala u nej a ja som sa sla zabavat...ale bolo fajn..po dlhej dobre medzi ludmi...

aaa dnes sme mali sexik a poviem vam teda ze very goooood to bolo 😵 aj ked to zo zaciatku trosku bolelo,no potom to preslo..... 😎

martinex
20. sep 2009

lulu mne sa maly vyhadzal len na jednom licku...a davam mu na to sos nivea krem,velmi dobre zabera... dostali sme to ako vzroku v tych balickoch

z.vrablova
20. sep 2009

AHojte, my sme boli vcera cely den na Domasi, malinka krasne spinkala vonku na vzduchu, vecer po kupkani spinkala zase od pol desiatej do piatej rana, tak sme sa aj my zase krasne vyspali. Dnes som prestala pri hrncoch cele doobedie,... neznasam nedelu a teraz sme sa vratili z prechadzky autom, boli sme na zmrzku a taaak... Kristinka spinka na balkone, tak mam na chvilu veget....

uankab
20. sep 2009

ahojte maminky, my sme mali krasny piatok, boli sme s malickou cely den pri mori, bolo kraasne... akurat ze som v noci dostala horucky, vcera mi teplota pod 38 neklesla, vecer sa splhala k 40, tak sme utekali do nemocnice a zasa som na antibiotikach 😖 ... tusim sa z toho porodu tak skoro nespamatam... no nevadi, dnes sa uz citim lepsie, aj teplota mi konecne klesla, mam nejaku infekciu...
nastasie magdalenka je uuplne v poriadku, krasne papa, spinka, je z nej hotovy anjelik 😵

lulu, mne sa raz vyhadzala, zrejme z rajcin alebo cokolady/kakaa, poza uska a na krku... a preslo to za cca 2-3 dni, najskor to mala dost zapalene, male cervene vyrazky, samo to zmizlo, nic som s tym nerobila...

lulu73
20. sep 2009

mati...dik za radu...ja som taky krem v balicku nedostala...boli tam vselijake, ale nivea nie...bol tam krem weleda,bepanthen, johnson a sudocrem....skusim sudocrem

lulu73
20. sep 2009

uan...dik...my to mame cervene, v strede biele a po jednom dni niektore zltnu 😀

smejem sa teraz sama na sebe, ze keby mi niekto pred casom povedal, ze este budem riesit taketo veci, tak mu poviem ze mu svitori 🙂

uankab
20. sep 2009

lulu, mali sme to presne take iste... ja som sa na to pytala midwife a ta mi povedala ze netreba na to nic davat, je to zo stravy, musi si vraj na to zvyknut a naozaj to zmizlo same... a odvtedy pozorujem, co papam a aky to ma na nu vplyv (napr. vcera som si dala trosku jahod a je uuplne v pohode 🙂 )... zajtra chcem zasa vyskusat jednu rajcinku a uvidim ako zareaguje...

facovka
20. sep 2009

ahojte,hlasim sa z DK, sme uz u nasich.... 🙂
inak po starom, maly je zly aj cez den aj v noci ☹ no,zly..jeho stale brusko boli, stale prdka, puci sa,fnuk..a to nic take nezeriem, ja uz neviem...cakam na 3mes.ako na spasenie, taky svetly bod nadeje, uvidime 😀
posielam cmuk vsetkym babenkam 🙂

eviqa
20. sep 2009

ahojte, tak my máme za sebou prvý ťažký deň ☹ malého som takého ešte nezažila. Cez deň síce spinkal, ale akonáhle bol hore, plač, krik a nič nezaberalo. Aj v spánku sa v kuse pučí, nevie si purknúť ☹ Dávame espumisan, masírujeme, cvičíme a nič. Dúfam, že zajtra to bude lepšie.

lenka_66
20. sep 2009

ahojte,
evi kup v lekarni masticku pupik.ja som ju kupila u vas na pohotovosti.marek sa do 5 minut poprdka

lenka_66
20. sep 2009

inac mali sme vcera krstiny.hodim foto torty.nechapala som.

tu je stranka baby co to pecie .pre snazilky co vela pecu 😉 http://www.tortyodmamy.sk/user/3716/images

janka91
20. sep 2009

fac-to ti verim ze sa nevies dockat 3mesiaca. vtedy by to uz vraj malo prestat...mas to asi dost tazke. mne aj ked luky place cez den ale aspon v noci mi spi super...drzim ti palce aby to bolo co najskor aj u vas lepsie...preco tolko place???

eviqa
20. sep 2009

ahoj leni, to tá mastička sa tak volá, že pupik

eviqa
20. sep 2009

leni, malý je zlatý. ja som tiež konečne v piatok nahodila foto, tak kuk ak chceš.

lenka_66
20. sep 2009

ano.2e aj neake drobne. hej uz som rano pozerala na zlatusika.

eviqa
20. sep 2009

o.k., idem kúpiť, trošku sa prejdem.

a vy ako? ešte toľko papkáte?

lenka_66
20. sep 2009

evi , a pytaj aj rektalnu rurku.ked som ju prvy krat dala malemu normalne to piskalo tolko z neho vzduchu vyslo

lenka_66
20. sep 2009

hladujeme aj kolikujeme ☹ .dnes som ho dala na brusko a tak dala tu rurku.dormalne z neho vystriekol gejzir.mala si vidiet ten slastny pohlad ako sa mu ulavilo.moje zlatko

eviqa
20. sep 2009

leni, už som späť. Mastičku nemajú, tak skúsim ešte kaufland. My so stolicou nemáme problém, aj dvakrát do dňa, len s tým purkaním, stále sa pučí.

babulka123
20. sep 2009

ahojte, ja som dnes zacala tak zvany projekt "ui ui ui" cize presun postielky do vedlajsej izby.. Ninka od dnes spi vo vlastnej izbe.. herecka.. nastastie bola tak unavena ze si to mozno ani nevsimne..
ja si troska pobulim a bude dobre.. radsej teraz ako neskor.. to by mi robilo este vacsi problem ..
fnuuk

no a inak cely den velmi prijemny, asi mame brusko chytene,, no des, nakoniec zaspala vonku, spala skoro do pol 8 vecer ... vecer sme kupali neskor, a krmili sme flaskou, dnes to bolo viac ako zle..ale s materskym mliekom..

inak na pravom prsniku sa mi nevie prisat neviem preco, teda aj sa prisaje ale len dudlikuje a netaha.. na lavy ju prehodim a taha ako o dusu.. neviem co to ma znamenat.. ale asi budem odsavat a tak ju krmit, co ine mi ostava.. uvidime ako bude zajtra..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre