Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
30. dec 2009

mala sa aosi stale budi...americka studia nech ide do prdele

leri
30. dec 2009

ja na homeo moc neverim, ale chystam sa tiez vyskusat tu chamomilu

lulu73
30. dec 2009

leri..vyskusaj...ja odkedy som bola tehu a teraz ako kojim, tak som bola par krat dobre prechladnuta a bolelo ma hrdlo a uzivam iba homeo a pomaha...a tiez som v to neverila...ale zacala som

leri
30. dec 2009

uplne jednoduchy, 1 salka krystaloveho cukru, 2 vajcia, 1 salka mlieka, 2 salky polohrubej muky, prasok do peciva, pol salky oleja

leri
30. dec 2009

teraz ma napadlo, ze pred porodom mi doktorka predpisala nejake homeo akoze posilnenie organizmu, hlavne srdca ze aby som nabrala sily pred porodom a ja som ich ani neotvorila........tak mozno ich vyuzijem na rok 😀

lulu73
30. dec 2009

tieto salkove recepty su super 😝 ale aku salku?????? tu s kvetinkou, alebo tu zelenu??? ha?

lulu73
30. dec 2009

cely prasok do peciva? a pecies to ako dlho? kolko stupnov? a potom to z plechu zoskrabes a nahadzes tam maslo, kakao atd?

lulu73
30. dec 2009

a mozno aj orechy by sa tam mohli dat, alebo namiesto v kokose, v pomletych orechoch vyvalat....mnam, idem zajtra na to....

a teraz idem k Emme....idem ju chytit za rucinu a hladkat, ma taky zly spanok...akoby fakt zuby, alebo nieco ine ju budilo

leri
30. dec 2009

ja mam taku s oveckami, tak je super 😀 😀
dala som taku dvojdecovu, ale na gule som spravila takto a tu bublaninu som urobila z jeden a pol davky, nech je vacsia
asi 190 stupnov, asi 10 minut a cely prasok do peciva

no a dalej som to este nerobila, ale malo by sa to tak, ze maslo rum a kakao vymiesas spolu a potom pridavas tu piskotu aby sa to dobre spojilo

leri
30. dec 2009

no aon aj orechy len my uz nemame, lebo orechy su v tych gulach ktore idem vyhodit 😀 takze u nas ostava len ten kokos
pozdravujem emku a prajem dobru noc ked uz ma vsetky opustate

lulu73
30. dec 2009

a asi kolko masla? to je uz posledna otazka

leri
30. dec 2009

jaaaj, lulu este hrozienka tam dam 🙂

lulu73
30. dec 2009

vdaka, pozdravim, ale az zajtra, bo v knihach pisu...NEROZPRAVAT, iba HLADKAT

lulu73
30. dec 2009

ale hrozienka treba asi trochen namocit (v rume) a pokrajat

lulu73
30. dec 2009

to ides robit teraz? tak potom mi sem rano napis ze ako ti vysli a podla toho sa zariadim 🙂 a ci su chutne

lulu73
30. dec 2009

idem, pa a dobru vsetkym

leri
30. dec 2009

asi teraz spravim.......... a masla ako sa hovori primrezene 😀 kurnik tomu som teraz dala, ani netusim ako sa to pise
ale nie, neviem, podla mna nie vela nech to zase neni moc zbuchnute , dam polovicu a uvidim co to spravi ....zajtra dam vediet 🙂

leri
30. dec 2009

alex mrnci......pridem k nemu a on so zatvorenymi ocami v postielke lezi a usta otvorene a caka kedy mu cumel z neba padne rovno do ust.........no mam dost, to ja mu mam robit zazraky na pockanie ??? 😀

martinex
31. dec 2009

Dobre ranko...

hlasim ze som sa konecne vyspala!!!! neviem ci to bolo kasou,alebo sa maly nado mnou zlutoval,lebo uz fakt vyzeram hrozne 🙂 v noci sme boli hore cca kazde 3 hodky,to je celkom uspech,tak sa vytesujem.... vecer som mu dala 40ml kase,ale poviem vam keby som neprestala,zjedol by ju celu..mlaskal a cmulal lyzicku,no bohovsky bol... kasa bola vsade,na zemi, na mne, na stole... a najviac mu chutila kasa s rukou,takze som mu musela rukavy vyhrnut 😀
tak som zvedava co bude dnes, dam mu spapat 60ml a potom sa este dokojime po rysku 😉
dnes mam toho moc, musim piect a chystat na vecer,este nejake drobnosti vyslem mm kupit a vecer kolom 8mej pridu nasi znami,tak dufam,ze to bude dadik uz hajat 🙂

inak ste toho vcera popisali vecr, zase 😠 sa to ani docitat neda 😀

perla200
31. dec 2009

BABY!!!!! vy ste riadne masky....to ako takto zapísat pár strán....no amen gloria.....nestraste ma prosím vás, lebo mam pocit že som aj ja tehotná🙂))))))))))) normalne ked som vás začala čítat tak mi zostalo od žalúdka tazko...už sa sledujem aj ja...🙂))))))))))))))

leri a aden - nebojte kdyby neco zvládate a ja vás budem ticho obdivovat🙂))

lulu - americké stúdia sú na prd....aspon podla mna🙂

my za chvílu začíname silvestrovat ved nech sa chlapi ožerú poobedie nemusia v noci🙂))))))))))))))

lulu73
31. dec 2009

perla...jasne ze americke studie su kravina...vacsinou...pisala som to zo srandy 🙂

noc...klasika

zuzkamilko
31. dec 2009

ahojteeee,
hlasim navrat od rodicov,maly bol uzasnyyyyyy,usmievavyyyyy,proste nasi su z neho hotoviiii 😵
vy ste normalne napisali romannnn.nestihacka citat 🙂
lenka......nemam prosblem sa kedykolvek stretnut....po novom roku urobime stretavku,uvidis viacere sa pridaju 😉
inac prajem vsetkym SUPER SILVESTER 😵 😵 😵

lulu73
31. dec 2009

perla...ozaj, kosmodisk zda sa zabera...neviem, ale nosim ho treti den a treti den ma absolutne neboli chrbat

ideme do Avionu na nakupy oblecka, ukazem sa este vecer....tym ktori uz zacali silvestrovat, prajem veselu oslavu 🙂

babulka123
31. dec 2009

ahojte, prajem krasne ranko... Matka tesim sa s vami.. zavolam za chvilku.. .

aaaaaaaa.... hlasim sa 1 den na Rodicovskej dovolenke... vcera mi skoncila oficialne matreska.... cmuuuk

martinex
31. dec 2009

babul pekne..mne materska konci zajtra 😀

inak ziadost o rodicak musim dat na socialku,ze? nie na upsvar...

adenka
31. dec 2009

dobre ranko,

my noc super, od pol 9 do pol 7, potom papanie a este sme si schrupli do pol 9. nech jej tieto zvyky ostanu aspon kym nepojde na internat 😀 😀

baby ako dnes v noci riesite drobcov? ja mam uz teraz strach ako mi bude reagovat na ten randal o polnoci. uvazujem ze ju dam k nam do postele a ked to zacne aby sa nezlakla ze je sama v izbe... hm?

facovka
31. dec 2009

babul a kolkeho si nastupila??kua ci stiham poziadat o predlzenie,mam doma vypisane tlacivo..na tych 37tyzdnov..

leri
31. dec 2009

fac, nestras, oni nastupovali skor nie? lebo aj ja chcem poziadat a som presvedcena ze stiham.......teda dufam

facovka
31. dec 2009

ja som 16.7. a ty?

leri
31. dec 2009

ja ani netusim, ale zda sa mi, ze tiez tak nejako, alebo 12.7.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre