Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
25. feb 2010

karin tak +- ano 😀

facovka
25. feb 2010

ved to ratam,ze nam sa to bohuzial asi oplati ☹

babulka123
25. feb 2010

fac.. asi ano.. teraz to stoji tusim 150 euri na rok. ale mas tam vsetko a ten pristup asi o niecom inom

martinex
25. feb 2010

fac ja som tam chodila na gyndu,ale kamoska tam chodi s malou aj k pediatrovi a si pochvaluje.. mas to pod jednou strechou,sice to stoji,ale aspon necakas a aj vybavenie je lepsie... az na "damy" na call centre a na infopulte 😀

martinex
25. feb 2010

a platila som 100,decka tusim len 79 ci kolko

babulka123
25. feb 2010

noo len to islo hore teraz od noveho roku

uankab
25. feb 2010

mati, ekzemik je kapitola sama o sebe... drzim hypo-alergennu dietu, cize som inymi slovami vyradila uuplne vsetky potencialne alergeny zo stravy, uz je to nieco vyse 2 tyzdnov, a doost sa to zlepsilo... problem su ale teraz zubky, tymi sa to zasa zhorsilo.. a to by som mala od buduceho utorka zacat pridavat konecne tie potraviny do stravy, tak sa zda ze budeme musiet s tym pockat... ale take skrabanie ako predviedla dnes som u nej zazila fakt prvy krat... ked bola mensia a mala to horsie tak sa tak neskrabala ako dnes...
inak mi dnes prisla ta beaba 😉

uankab
25. feb 2010

inak ten ekzemik mame od siedmych tyzdnov 🙄 , cize uz s nim bojujeme 4mesiace...

lulu73
25. feb 2010

fac....co to zase? ☹ moj marco byval takto chory...maval horucky...a ked som mu dala vybrat krcne mandle, odvtedy ako by utalo ... u nas to vsetko robili mandle

a jasne ze plavky aj jazdene mozu byt...teda plavane 😀

uan...s ekzemom jedine vela trpezlivosti, ale neboj, ako bude Magdalenka rast, bude sa to zlepsovat ... chuda, musi ju to svrbiet riadne

lulu73
25. feb 2010

fac, chodime tam cela rodina, pisem ti podrobnosti do IP

uankab
25. feb 2010

lulu, no bola som z nej hotova, snazila som sa ju zabavat cely den aby na to nemyslela ale akonahle som odbehla, otocila sa, cokolvek uz bola rucka tam... aj ked bola na brusku...

mati, pouzivas tu fukciu rozmrazovania? vyklopis to jedlo tam, alebo ho tam das v plastovej nadobke ci ako..

babulka123
25. feb 2010

lulu.. inak ja mam jedny plavky co ninuska dostala ale kedze ta vyrastla tak ich ani nestihla mat.. mozno vam by este boli kedzde ste take malinkeeee... ale kraasne..

lulu73
25. feb 2010

babul...no jasne, ake je to cislo?

babulka123
25. feb 2010

fuuuha teraz neviem a ninka uz spi.. zajtra ti to pozriem..

lulu73
25. feb 2010

uanka ... ja ti verim, ze mas dost...hlavne ty musis byt ta trpezliva, ja viem ze je to brutus tazke a nemas sancu malicku ustrazit...a nepredpisali vam ziadne lieky na utlmenie skrabania? urcite take existuju

lulu73
25. feb 2010

babul...ok...my meriame ze 64 cm 😀

lulu73
25. feb 2010

a vazime skoro 6 kg 😀 😀 😀

babulka123
25. feb 2010

oki pozrem to ..

fuuuha vy ste ale pribrali.. paraaada.. hehehe

lulu73
25. feb 2010

no to hej..chvalabohu sme dosiahli dvojnasobok porodnej vahy v 6 mesiacoch, tak s atesime

jaaaj, tak ma boli hlava, ze idem rychlo do postele, lebo nikto netusi aka bude noc 🙂

babulka123
25. feb 2010

oki dobru

uankab
25. feb 2010

lulu, no mate veru musiu vahu.. ale vy ste boli malicky.. my nedosiahneme dvojnasobok porodnej vahy 😅

blazka24
25. feb 2010

ahojte babule, zase prichádzam keď všetci odišli, no čo už, boli sme dnes konečne v meste, že idem kuk s krpcom po meste, len tak pešia a trochu podýchame čerstvého vzduchu z výfukových plynov áut 😒
no mrnčali sme keď sme prešli pešiu už druhý krát a prídeme do nákupného centra a ja rozopnem vak a krpec voňáááááááál, no horor, kým som našla kútik na prebalenie boli sme kompletka, mala som náhradné len jedno body a pančušky, takže parádička, malý sa mrvil tak to mal aj na ušiach...........poprosila som tetulu upratovačku nech to nakomplet vystrieka lebo asi nám uškodilo ovocie, no brutálne - dala som hrušku a takto to dopadlo 😠

tak sa držte a hlavne vyzdravte, čítam že skoro všetci sú chorí..........

inak aj ja držím 90-dňovku a dnes že ovocný deň, stihla som si zobnúť jablko a hrušku čo som si dala zapiecť do trúby a vraj na večeru polovičná porcia, veď na obed som nič nezjedla tak večera to istila, doslovne som zožrala všetko zo zapekacej misy 😖

martinex
26. feb 2010

ahojte..

nasa noc horor,takze mam pocit ze ma presiel vlak

blazka pri ovocnom dni to neplati,ze na veceru polovicna porcia.. a v ovocny mozes jest kazde dve hodiny...

facovka
26. feb 2010

no baby,tak ze angina, crp mal dnes uz 31,mame atb.....a vraj to moze byt z tych praskov co zacal brat z imuno,bo to telo bojuje, reaguje na to, to mi nevedela dr.povedat predvcerom.....az dnes z nej vyliezlo,, ☹ tak dufam, ze sa nam polepsi,naposledy atb bralk zaciatkom januara este, to je v prdeli toto 😔

martinex
26. feb 2010

fac to je sila,ale tak aspon ze ti to opvedala, aj ked mohla skor.... tak drzim palce,nech to uz je lepsie 😉

perla200
26. feb 2010

no ahojte...

fac - to je hrozné čo tie lieky vedia narobit s takým malým telíčkom.....:((((

počujte dokedy je to bebe tv???

my noc ok, hoci mala kaslala.....a dnes ráno som sa zobudila akoby ma vlak presiel...hrdlo,kasel....takže Marti pridávam sa akoby ma vlak presiel....a to som v trvalom pomere na ŽSR🙂))))

a samozrejme som sama doma dva dni:(((((

lizatko1009
26. feb 2010

bre ranko. u nas to zatial vyzera, ze aj po druhom ockovani bez teplot, tesim sa, ale netesim sa zo mna, opuchli mi cele krize, nemozem sa ani zohnut, tak idem zachvilku na krv aj sa hned opytam z coho mi to tak opuchlo, dufam, ze nic z oblickami 😖

fac malemu skore uzdravenie.

perla200
26. feb 2010

lizatko držíme palce....je to tu ako lazaret:(((( 😠 😠 😠 😠 😠

lulu73
26. feb 2010

dobre ranko

ja mam nejaku nadchu, v noci som nemohla dychat a snivalo sa mi ze som v lekarni a vyberam si spray do nosa...tak zufalo som tuzila pouzit nejake kvapky, ale doma absolutne nic nemame....musim ist do lekarne

a v noci som vstavala vela vela krat, od takej stvrtej to uz bolo ok...spala do siedmej...len zase ja som nemohla dychat 😀 😀 no je to sila toto obdobie...tehotenstvo a porod si po polroku zacinaju pytat svoju dan...moja imunita je na bode mrazu

martinex
26. feb 2010

perla ja som tiez doma sama,vcera mm prisiel domov z prace o 1nej v noci-teda vlastne dnes 😀 a dnes nebude o moc kratsie v praci.... no co narobim ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre