Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

iveta6384
4. mar 2010

No nic ideme my na dlhu prechadzku, vonku je nadherne, slniecko svieti, treba vyuzit. Zatial ahojte maminky a babatka 🙂

bagaja
4. mar 2010

hlásim že ešte žijem aj ja aj malá 😀 zatiaľ spí tak je dobre....no a le ono to o chvílu príde, tak som nakúpila v obchode čokolády na nervy...

aj u nás je krásne....

uankab
4. mar 2010

ahojte, dakujeme za vsetky blahozelania 😵 .. aj my prajeme vsetko najlepsie detickam k vymesaciu 😉
zasa som sa velmi v noci nevyspala, boli sme kazdu chvilku hore, o 4rano sa zobudila s takym kvilivym placom az hruza... a este stale sa skrabe, aj ked dnes to uz je lepsie ako vcera...
od soboty zacneme s prikrmami, tak to bude srandy 😉
ideme aj my veru von, svieti nam krasne slniecko aj ked tam dost fuka...

martinex
4. mar 2010

caute kocky...

tak sme doma, boli sme u tej koznej,tak ma sice potesila ze ten hemangiom ustupuje,ale aj tak musime ist na kopec vysetreni- neurobol, ocne a sono vnut.organov...tak to hadam bud.tyzden absolvujeme 😉 potom sme boli u kamosky,maly bol ukazkovy,akurat dnes nejak nechce papat,tak aj obed sme jedli na 2x...a teraz sa hra no este si pojdeme lahnut a ja s nim,lebo mam stale plny nos a hlavu mi ide roztrhnut..tak si dame slofika spolu 😉

tak sa majte krasne a vecer sa hadam stavim este 🙂

perla200
4. mar 2010

marti - nase deti sa dohodli ani nasa mala nechce papat....

aj ja soms i hodila slofíka inak by som už fakt visela? vysela?🙂 neviem som na materskej.....

lulu - ahojky moje....sme na jednej lodi poznas tu pesničku nie?

bagaja
4. mar 2010

ahojky

no ja tu mám babku tak sa stará trocha...mala som isť na anglinu, ale baterka na aute si povedala že dnes sa nikam nejde takže som došla až na parkovisko.... 😉

a dnes mala celkom spala síce von ale predsa tak hned je svet krajší,

perla a vieš že normálne tuho rozmýšlam že čo je správne ale asi "visela".....no to je tak jedno ako budeme visieť či tvrdo či mäakko 😀

facovka
4. mar 2010

ahojky,dakujeme za gratulky k zubku,tie co smutite ze nemate,nesmuuutte,casu dost,este si uzijete, ja ani neviem ako prvy vysiel tak druhy hadam tiez tak,bo oli je stale dost umrnkany a zlyyyyy,tak sa to nejako v tom stratilo 😵 no ale co uz, v noci od pol3 do pol5 rozprava, vyskoty z postielky,potom fnukoty,potom dal este nejaky spanok,tak aspon tak,inak aj my cez den zabava, nosenie, salenie sa, vymyslanie,ale aj tak umrncany ☹ asi fakt tie zubky,aj ked aj brusko,bo tlaci a prdi baby jak stary chlap,vkuse,ale vkuse,skoro cely den aj v noci,je to normalne?? 😅 ja nepamatam zeby takto fifo prdel vkuse....no co uz 😕
babul,to asi zuby,aj ked vam sa deru uz dlho,stale nic??tukala si lyzickou?dakedy sa nevidi len lyzica cinkne---ale zase ono ich to boli aj ked sa to pusti rast ☹ tak vydrzat,aspon ona ma zabavu ze lozi a tak,to nas nist,jak lulina emma...obcas pretoci sa,ale bieda,na brusku eeeeeeee, a sediet to hej ale tiez sa taha na nohy...a ani sediet este poriadne nevie,pada jak vrece 😅 uff,dost uz,letim.. 😉

perla200
4. mar 2010

bagaja🙂)))))))))))) som sa nasmiala...hej je jedno či natvrdo či namäkko....🙂))))

facovka - ani my sme nevideli len tukala lyžička.....

idem asi spat lebo sa desím čo bude....papa

z.vrablova
4. mar 2010

fac, Lulu... Kristinka podobne... vcera sa jej bosorke podarilo konecne pretocit sa samej... vyskusala 2x a odvtedy nic... zrejme nic zaujimave pre nu... kedze uz sedi ako velka, lepsi vyhlad... nebude sa ona obtazovat nejakym pretacanim sa...
A momentalne ma najvacsiu zabavu z toho ako nieco hodi na zema a mamina zbiera... strasna sranda... 😀
Dnes sme boli u mamy v skolke pozriet, deti cele bez seba, kazde ju chcelo brat na ruky, a Kristinka herecka ani si nespomenula, ze som tam s nou aj ja... vyrehotana na plne gule, anui nezamrnkala... potom sme ju dali lahnut s detmi do postielky, popocuvala rozpravku, zdriemla 5 min a isli sme domov... paradna bola... som sa mamy pytala, ci ju od septembra nemozem zapisat... hehe 😀

perla200
4. mar 2010

baby este jedna otázka - ked dám uvarit to mäso a naplním tie sáčky musím počkat kým úplne vychladnú že????

A MOžNO som blondínka ale o akom pretáčaní to tu hovoríte? z chrbátika na brusko? či????

z.vrablova
4. mar 2010

ano, z chrbatika na brusko...
Perla, ak to davas do mrazaku, najlepsie vychladene...

blazka24
4. mar 2010

ahojte babule, hlásim že žijeme......dnes sme boli na kontrole máme 7510 g a robili sme stojky na hlavičke a odrážali sa pätami, dokina sa rehotala že ho držím za nohu vždy keď ho obliekam, no čo už, predviedol sa v plnej paráde......... 😝
nabudúce ideme na očkovanie, to bude zase plačúúúúúúúú 😖

perla áno, mäso musí byť vychladnuté...........

čo sa týka pretáčania na bruško, dnes mi ráno o piatej krpec urobil prekvapenie, pretočil sa sám potichu a keď som vstala že idem pripraviť papať, držal sa ručičkou postieľky a hlavu položenú na vrchu postieľky, skoro ma vystrelo 😕

nuž dovarila som konečne mužovi večeru a idem vysypať smeti, smrdí nám byt lebo mladý pán po okúpaní naložil 😨

zuzkamilko
5. mar 2010

rankooo 🙂
vcera vecer sme dali viburcol a nas drobec nadherne spinkal!!!! 😵 😵 😵 neviete ako dlho sa moze davat?

eviqa
5. mar 2010

pekné ránko, tak my sme mali asi včera najhorší deň za maroškov život. Skončilo to tým, že som začala už na konci so silami plakať a malý mal očividne potom z toho náramnú srandu, začal sa rehotať. Celý deň až do večera len reval, mrnčal, nič mu nebolo dobré, ani nikto, no katastrofa. ☹ a ešte k tomu nás navštívili postupne tri návštevy, ale vdaka maroškovi sa dlho nezdržali. Vôbec nespal, zaspal až večer o piatej a spal do pol siedmej, potom sme o o pol ôsmej okúpali a hajde spať. No našťastie spinkal až do rána.
...no vám poviem, včera z toho dňa normálne na mňa dopadla depka, že čo som za matku, že ani syna si neviem utíšiť ani zaujať. Neviem, čo mu bolo, ale predpokladám, že zuby, lebo môj nos by mal v ústach najradšej celý deň 😀 a nezabral ani gélik, ani panadol. Skúsim tiež ten virbucol

zuzkamilko, neviem ako dlho sa môže dávať, ale je to homeo, takže podľa mňa aj dlhšie

martinex
5. mar 2010

ahojte..

my noc pohoda,maly spal s nami v posteli,takze ani neviem kolko krat jedol-ale urcite vela 🙂
ja som stale nachcipana,neviem sa toho zbavit,len dufam ze to maly nechyti odo mna..

a vcera ma veeelmi potesila mzdarka z firmy, volala ze mi vratia peniaze-preddavkovu dan...tak som sa potesila-bude na novy kocik 😉 juchuuuu

perla200
5. mar 2010

no čaute kočeny...

marti - jeho oči tak by mi to bodlo aj mne nejaké money....kua🙂

zuzka - nam viburcol nepomáha:(

inak noc celkom ok....bagaja tu este nebola tak dúfam, nevisí???? 🙂

martinex
5. mar 2010

perla ja som bola prekvapena,ze mi nieco daju... a hlavne ked vravela ze nejake koruny,tak som si pomyslela,ze to tak 50-70€ max..no prd...ovela viacej 🙂 tesim sa jak male decko

perla200
5. mar 2010

jej aj 70 ečiek by bodlo...no tesím sa s tebou

baby nepoznate tu firmu babio.cz? vyrábajú bio výrobky pre deti....

facovka
5. mar 2010

eviq,my ficime uz tyzden na viburcole,ako sa mu drali zubky,teda ten druhy sa este derie.. 😉 a nebol preto zly ze tolko navstev??babatka to citia ako total zmenu a tazklo to znasaju ,ako napr. nas oli,poslednu navstevu celu prereval...aj teraz ked vidi cudzich otrca pusinu ☹ ale to je len tym,ze malo sme s inymi,nikoho tu nemame, a ked bol teraz fifo stale chory, tak len podvecer som vybehla s kocikom, kym mm bol s fifom,inak sa nedalo..aj fifo inak total asocial, sa rozplakal teraz ked videl deti vona ze domov ,domov,nechcel byt ani von,ale cez leto sa to hadam spravi,on si zatial proste vytsaci sam 😉 mne vratia 70e,tiez mi mzdarka pisala 😉 + mam nevycerpanu dovcu tak ze do 10.5. az budem cerpat, od 1.4. ze aka parada a potom nastupujem na RD ofic.

eviqa
5. mar 2010

fac, pochybujem, že to bolo z návštev, lebo ten cirkus začal už ráno. Návštevy prišli až poobede a jednu našťastie prespal. Tak neviem. Budem dávať ten virbucol.
...a jedna pozitívna správa, aj mne vrátia celý preddavok na daň, tak sa teším, ale nie dlho, lebo mm každý rok dopláca, kvôli tej blbej milionárkej dani 😝

martinex
5. mar 2010

eviq a ty sa co stazujes,sak ste milionari.... no, to co mne vratia preddavkovu dan,tak to mozeme rovno zaplatit dan za manzelovu zivnost 😒

eviqa
5. mar 2010

marti, nie sme milionári. Práveže pre pár korún spadá už do tej hranice. Je to na figu. 😝 My máme tak akurát milionársku daň, ale miliony nikde.

martinex
5. mar 2010

eviq hej hej, myslim ze takych je viacej...a je to riadne na prd 😠

eviqa
5. mar 2010

... a ešte sa teším na fasa nedoplatky za plyn, elektriku a vodu. To bude paráda. 😝

eviqa
5. mar 2010

marti, ja by som im tie milionárske dane kľudne platila, ale nech mám aj nejaký milionársky účet a pocit 😀 a nielen milion dlhu

martinex
5. mar 2010

eviq o nedoplatkoch ani nevrav...ja sa stale tvarim,ze nic a dufam,ze ked pridu tak ma neporazi 🙄

bagaja
5. mar 2010

ahojky

perla ešte žijem 😀 😀 😀

ale som chorá jak pes....mati si ma virtuálne nakazila 😅

a nasratá som, bo mm mal prísť dnes domov a volal že až zajtra tak som mu pobvedala že ktovie či sa ešte uvidíme...

aj mne by máli vrátičť daň tak som zvedavá že kolko...

eviqa
5. mar 2010

marti, ked tu na stránke bude dlho ticho, tak je to bud drobcami alebo nedoplatkami. Ja mám z nich normálne strach a som si vedomá toho, že budú parádne, kedže kým sme boli sami dvaja furt sme dakde pendlovali, ani sme poriadne nevarili, doma sme boli máločo, fakt ten byt sme mali asi iba na prespávanie. Takže tak ako nám prvýkrát vrátili 17 tis. tak očakávam aspoň polovicu z toho nedoplatok

martinex
5. mar 2010

baga prepac 😀

zuzujan
5. mar 2010

ahojte, dnes by som chcela skusit dat 1x jablcko.....kolko mozem dat? a treba to vopred povarit, ako kompot, ze?
A davate ovocie doobeda alebo poobede? a mliecko davate tiez?

no tolko otazok zarana 😀 ale budem vdacna ak poradite

no mne asi prd vratia na daniach, kedze som minuly rok cely bola PN 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre