Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
6. apr 2010

matka ale ty sa neopijes lebo budes tehu.. ale mozem sa podujat ja ..

a dakujem, livi a deina ma tak navdnadili ze to skusame.. taaak strasne dolezite sa tam dokaze tvarit, a ked si tam sadne tak veeeelice tlaci.. no bohovsla je .. hehhe

inak teraz ruci v ohradke lebo som ju tam na chvilku zavrela tak jedy najavacsie.. ale som si povedala ze vydrzim , nech sa nauci.. sakra.. to som matka ze?
ale ked potrebujem nieco dokoncit doma tak potom len huci odtial, hraciek tam ma plnu onu ale kde .. to uz nieje zaujimave lebo sak behat chceme.. nuz co .. zivot je tazky.. ale keby plakala, ale ona sa vyslovene jeduje.. levica mala.. nervna.. zlaticko moje

martinex
6. apr 2010

babul no to isto... tak to pekne pockam do statnic a az potom si spravime Kristinku 😀

leri
6. apr 2010

ahojte, ja ked alexa posadim na serbel tak kuka na mna ze dobre moja, uz som si posedel a teraz ma daj dole.............sedi ako puk, normlane on sa vie pokandit najradsej mne do ruky pri prebalovani, a ked uz vidim ze tlaci tak ho tam rychlo posadim a on prestane a caka kym ho zase polozim a zdvihnem nohy, ..........takze s cikanim to iste, normalne cakam cakam a nic, tak ho zoberiem a on vtedy zacne cikat, nejako mu nedochadza o co mi ide 😀 😀 😀 ale nechavam ho tak, ved ma este kopu casu.....
a noc.........tragedia, nieze kazdu hodinu, ale vkuse bol hore, otocil sa k ocinovi ten ho pohladkal, prekotulal sa ku mne ja som ho pohladkala a takto medzi nami cestoval celu noc, v postielke tak zuril, ze sa to nedalo pocuvat..........
a diplomovka ...........och jojojojojoj 😠 😠 😠 😠 mam napisanych 40 stran a dnes by som to mala dokoncit,..........ale asi to posuvam na zajtra 😀 😀 😀

eviqa
6. apr 2010

leri 😀 s tým nočníkom to jedobré.

marti, leri, držím palce pri diplomke, zvládnete to ľavou zadnou

...tak vy už nočníkujete? no my neviem, kedy sa k tomu dostaneme, kedže malého ešte nemám dávať sadať a teda ani nesedí a nevie sedieť. ☹ No uvdíme, čo povedia na FRO.

lenka_66
6. apr 2010

evi , nam lozenie ani nehrozi kedze brucho je nepriatel . skor bude asi chodit ako lozit .

paulusa
6. apr 2010

ahojte. tak u nas noc tiez katastrofa. vcera mi cez den skoro ani nespal, vecer bol otrasny a v noci sa vkuse budil, nakoniec som ho dala k nam do postele a spal pri nas, no aj tak sa budil. dufam ze dnes to bude lepsie. nakoniec spal az do 9-tej.
s nocnikom skusam aj ja. ked ho pocujem tlacit, rychlo pozobliekam a raz sa vykakal do nocnika. inak je rychlejsi ako ja a stihne kakat do plienky. inac je strastne smiesny, ked sedi na tom nocniku- taka kopka nestastia 😀

babulka123
6. apr 2010

baby co mate aky taky rezim .. ked sa vam zobudi babatko o 8-9 kedy a ako potom spite cez den?
ja som si s ninkou lahla o 10 a vstali sme o pol 12... heheh to zas dnes bude rozhadzany den

leri
6. apr 2010

tie puzzlove podlozky hracie by mali byt zosrobovane dokopy, lebo sak nic nerobim iba to skladam dokopy, alex to ma za 20 sekund rozobrate .........
babul, ja ti neporadim, lebo u nas su dni uplne ine, jediny rezim je ze vecer sa kupe a ide spat ........inak nerozumiem tomu, raz ho ulozim a spi pol hodinu, inokedy dve hodiny, neviem podla coho sa riadi, ale on si rozumie 😀

babulka123
6. apr 2010

inak baby idem skapat. hlalva ma boli, ani paralen ani flektror nepomaha, je mi na blitie.. uplne.. som myslela ze ked si pospim s ninkou bude lepsie ale je este horsie.. a tusim boli aj ju.. taka je nanic.. len blaci a fnuka.. to zas bude den dnes .. na p...

facovka
6. apr 2010

leri,ja som to zbalila,nbo nemam nervy na to stale to skladat,tie puzzle,mame pismenka,ciste sarajevo...a to ma fifo 2roky, takze tak skoro to asi nerozbalis,ak nemas na to nervy ako ja 😀
babul,mna takto strasne casto bolieva,neviem co to 😕

perla200
6. apr 2010

no ahojte....my noc 38 a ráno 39 horúčky.... takže katastrofa.... chuda malé..... ale este nevyšli tie zubiská.... a mame za sebou pád z gauča....včera tu bol kamarat s malým, hovorím mu daj na nu pozor sedela na gauče...isla som len zarobit čaj a pozriem sa a mala na zemi na štyroch, ale vôbec neplakala rehotala sa...akoby nič...skoro som zamrela od strachu.... no konec!

facovka
6. apr 2010

perli,a to kolky den ma tie horucky??nebude to ta 6ta choroba??
prvy pad mame aj my za sebou,tiez neplakal,chvalabohu 😉

babulka123
6. apr 2010

ja neviem co sa deje.. ale je mi na blitie.. no migrena ako vysita..
a ten moj zazrak len pri mne, a pisti.. a nic ju nebavi .. des ..
pohnem sa na cm od nej a reeev.. no proste zle zle zle zle.. hehehe

babulka123
6. apr 2010

perla.. a kolko uz mate tie teploty?
ak to do 3 dni neprejde tak chod k dr.

martinex
6. apr 2010

babul aj dado ma dnes taky den,aby bohovi sam nemoze byt...teraz sa najedol a hadam zaspal,lebo je podozrivo ticho 😀

babulka123
6. apr 2010

no neviem co bude.. ninka pojde spat okolo pol 3 az.. snad sa dovtedy nezblazinm.. ani marek dnes nemoze prist skor.. des..

ale prave si nasla zabavu, co mala take ruzove capacky tak tie kuse.. este ze v nich nebehla po vonku..
ja dufam ze neskor uz bude lepsie, pojdem troska von, musim ist nakupit nejake vyzivy pre ninku lebo uz nemam, ani caje, a zacali ju bavit prezerat si knizky tak pojdem pozriet nejake leporela..

martinex
6. apr 2010

knizky aj dado cita a mam taku co ma take svetielko tak z, toho je uplne mimo 😀

idem ja poupratovat kym spi...hadam potiahne aspon hodinu

perla200
6. apr 2010

od včera mame teploty...ale teraz nič.... tak uvidíme čo dalej.... zajtra tam doktor neni a vo štvrtok ideme do poradne tak tam mu to poviem.... dúfam že to prejde....ale už je veselá len uvidíme čo bude v noci.....

dnes ma MM 30 rokov tak nič nerobíme, hoci som musela umyt podlahu lebo čo tu bolo narozlievané a namrvené no zbohom rodina a mala sa štvornožkuje tak nech je v čistom.... ale zaspala tak idem aj ja oddychovat, počasie je otrasné - fúka a zamračené a zima...brrrr

eviqa
6. apr 2010

leni 😀 s tým bruchom. a bude vládať vstať 😅

perla, vám krásny deň bez teplôt

babulka, aj mňa dnes príšerne bolí hlava. Začala síce už včera, ale dnes to veselo pokračuje dalej. Ale mňa bolí z tlaku, zasa je dakde v nebesách. a s tým spánkom. Dnes sa nám to pototo, teraz vstal, ideme sa naobedovať a uvidíme čo dalej. Mám mať doučko, tak sa teším, že nebude spať. Fut naopak 😅

bagaja
6. apr 2010

no tak nás zmorilo počasie na dvojhodinový spánok, ale hlava ma bolí jak svina 😝

facovka
6. apr 2010

aj oli ma rad leporela 🙂 aj take gumene mam,aj fifove cita,mame ich namraky 🙂

z.vrablova
6. apr 2010

Ahojte.... ja mam doma ako po vybuchu, mm ide na nocnu, tak odkvecol na gauci... zas to vsetko nechal na mna... 😝
Kristinka ma dnes 9 mesiacov... fuch, to ale letiiiii... boli sme na rehab... najblizsia kontrola az po 21.5, rehab. sestra statnicuje.... tak tesim, budeme cvicit len doma... som sa smiala, ze kym sa najblizsie uvidime, mala dufam bude minimalne 4nozkovat...
O mesiac ma sestra svadbu a ja ani saty nevybrate, pohlad do zrkadla katastrofa, neviem, co by som na seba navliekla...
A este stale papier zo Skotska nedosiel, uz stracam nervy,.... matersku vybavim asi vazne az v maji.... no comment,...
Este ze je Kristinka zlaticko, som sa rozhodla, ze jej dnes idem kupit k vymesaciu nocnik, a budeme sa ucit... 😀

martinex
6. apr 2010

zuzi mne mm tiez sluboval,ze mi pomoze doma a prd z toho.... este musim povysavat a umyt zem,ale to az ked maly vstane...

a pohlad do zrkadla... no co povedat...teraz na to nemam nervy, ale jak budem mat po skole,tak idem tvrdo do toho... 😉

bagaja
6. apr 2010

Mati do priberania? hádam ako tehotná nebudeš chudnúť 😉

aj u nás padla bomba, mm je v práci a mna to netankuje 😀

facovka
6. apr 2010

jeeej,3/4 rocka,blahozelame Kike 🙂

bagaja
6. apr 2010

a kristínke posielame cmuk a blahoželáme, pánečku ale to letí, ani sa nenazdáme a bude mať rôčik

zuzanakarolinka
6. apr 2010

čaute baby my sme to so šerblom skúsili raz, urobila všetko ako veľká slečna a odvtedy sa tam nechce ani posadiť, nie ešte aj voľačo urobiť, vzoprie sa ako luk a začne vrieskať, dúfam, že ju to prejde

martinex
6. apr 2010

baga ja tak tajne dufam,ze sa mi pred tehu podari este schudnut..lebo ak z tejto vahy este naberiem,tak amen tma 😠

martinex
6. apr 2010

baby pochopite to??? mna ide od nervov vyvalit...volala som prave s mojou diplomovou veducou a ta ze ma neplatene volno cely mesiac a ze nema na mna cas a nevie sa mi k tomu vyjadrit...ze ona riesi ine dve diplomovky... a ja teraz ako co mam robit??? ked som jej povedala,ze ci to teda necha na mna,tak ze nie,ze mam cakat,ona ze ma ine problemy teraz a ze snad sa mi k tomu stihne vyjadrit...no fuchtla jedna stara 😠 😠

bagaja
6. apr 2010

mati 😠 😠 😠 😠 preboha ale šak ty musíš odovzdať nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre