Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

perla200
13. apr 2010

leni - tak vy ste iní machri🙂)))))

lenka_66
13. apr 2010

perli sak pisem ze teraz uz to ide pomalsie s cm a vaha stoji ak nie je zaseknuta 😀

lenka_66
13. apr 2010

jezkove oci , teraz mi doslo 74 - 52 = 12 a nie 18 cm. no hold matika a materska nesuvisia aspon pre mna

eviqa
13. apr 2010

leni ak budeme zdraví nie je problém s tým stretkom

perla200
13. apr 2010

no leni....vidís ja ta chvalim a to ty zle počítaš🙂

lenka_66
13. apr 2010

perla tak co uz so mnou 😕 .no aj tak sme dlhy ze az. eviq prikyvne

martinex
13. apr 2010

baby hlasim prvy uspech do nocnika! sa zobudil,tak som ho zobrala,dala na nocnik..chvilu ho okukaval a nevedel sa na nom usadit,potom zatlacil,vzdychol si a bolo 😎

len mam otazku,tie co uz nocnikujete kedy davate deti na nocnik? premyslam,ze by som skusila davat vzdy ked sa zobudi a ked sa napapame..co myslite? poradte

lenka_66
13. apr 2010

mati ja vzdy po zobudeni. a pocas dna tak asi po hodinke od posledneho sedenia.stale ho pochvalim a pohladkam za uspech a on sa uz na to tesi .zo zaciatku som mu zvykla hovorit pis-pis alebo pustit vodu aby tam nesedel zbytocne dlho.a on je taky happy ked mu ukazem co tam dnu je a pochvalim,stale mi da zato pusu (fajne oslintanu 😀 )

martinex
13. apr 2010

lenka super, dakujem... dufam ze aj nam sa to tak bude pacit... 😉

lenka_66
13. apr 2010

jooj mati a najvacsi rehot je ked si tam prdne. to sa este tak viac ozve .niekedy ho podozrievam ze to robi naschval normal sa skrci a zatlaci 😀

perla200
13. apr 2010

baby prislo vám už vyučtovanie daní....ja som v šoku a môj muž tiež 😵 😵 😵

martinex
13. apr 2010

lenka 😀 no pekne

perla hej hej, mam zato novy kocik 😀

mischelin
13. apr 2010

Ahojte zienky, po dlhooooooooooooooooom case som sem zavitala 🙂 pri tej nasej malej stiham obcas akurat citat... 😀 tlaci sa nam 4 zub, tak sa pripajam k nespiacim mamickam 😖

eviqa, mozno to budu fakt zuby...nam prve dva isli ani neviem ako, pri tretom mala teploty a sopliky a teraz pri stvrtom sa v noci budi milionkrat a casto kaka, tiez redsie..som zvedava kedy vyjde, potom uz bude v pohode...ci sa nemam ani tesit a pojdu dalsie? 😠

mischelin
13. apr 2010

pisem trochu mimo temy, ale citala som par stranok pred 😀

lenka_66
13. apr 2010

perla ale nemas taky ako ja.87centov

perla200
13. apr 2010

no ja skoro dve materské....aspon si kúpim nové tepláky🙂)))))))))))))))))))))))))))))))))

eviqa
13. apr 2010

leni, prikyvujem, marek je veľmi dlhý, aj ked je mladší od maroška, je ooooveeeeeeeeeľa väčší. No proste chlap 😉

tak ideme k dr., som zvedavá.

michelin, bodaj by si mala pravdu, uvidím, čo povie dr.

perla a na vyúčtovanie, musím kuknúť na účet. Pá

mischelin
13. apr 2010

To vyuctovanie by veru uz mohlo prist aj nam...normalne ste ma potesili 🙂

martinex
13. apr 2010

eviq drzte sa

mischelin ahoj...ako sa inak mate?

lenka dobreee 😀

perla to budu riadne drahe teplaky 😀

bagaja
13. apr 2010

perla 😀 😀 😀 tak tak tepláky to je najpotrebnejšia vec mamičky na MD 😀

Leni to mi je jasné, ale pre mna to bol úspech aj ta jedna noc, že som sa kus viac vyspala 😎

mischelin, pekne že si nás prišla pozrieť 😉

hej a košičanky žeby som mm zlomila že nech si v ten pondelok zrobí KE a nasačkovala by som sa k nemu?

mischelin
13. apr 2010

martimex, super sa mame 🙂 akurat ucim malu liezt 😀 nejako jej to stale nejde...ako je to s vasimi?

bagaja
13. apr 2010

mischelin má čas nenúť ju na silu, ona ked bude chcieť tak začne sama od seba a ak nebude chcieť začne hned chodiť 😉 tu toľko bábetiek vôbec nelozí, majú čas

facovka
13. apr 2010

ahojky babule,len hlasenie po poradni,OLi vsetko ako ma byt, nemerala ho,ale vazi 7700g 😵 ..Fifo ockovany proti kiahniam, reval jak tur,chuda ☹ ideme spat 😉

bagaja
13. apr 2010

fac držíme palce fifovi nech rýchlo prebolí a oli má krásne váhu 😉 ...a sladké sny

lely29
13. apr 2010

Ahojte tak so dlhom čase som sem nakukla.Ja uz druhy tyzden robím a mala je v jasliach.Je to makacka ale cim dalej to bude lepsie aspon dufam.Laura lozi o dušu najradsej vsak stojí no to sa mi zdá skoro aby chodila a co vaše zlatíčka? 🙂

lizatko1009
13. apr 2010

baby robili ste uz chrustom rybu?

bagaja
13. apr 2010

lely ako klobuk dole, držím vám palce nech to v poho zvládate, my ešte nelozíme, iba sa postavíme na 4 😉

lizatko že až od roka by sa mala rybka, ale to je asi vec názoru, ja som ešte nedávala 😉

lizatko1009
13. apr 2010

baga ja malemu uz davam chutnat vsetko take, uz to neriesim ci moze, alebo nie, minule uz mal aj rybu, minule trepal pecene buchty, nebavi ma stale len tu zeleninu mu davat.

zuzanakarolinka
13. apr 2010

baby ja tiež dávam chutnať, aj vianočku už mala, samozrejme bez hrozienok, len takú suchú s čajom, rybu som ešte neskúšala, ale suseda už áno, a to má mladšieho, ale on je taký jedák, potroške si myslím, že by sa dalo

lely29
13. apr 2010

Baga ja len verím ze mala tam bude v pohode.Minulý tyzden bola uplakana ale vcera a dnes v pohode.Na obed ju chodim kojit pomojkame sa a idem spät do práce.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre