Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

hawajcanka
15. apr 2010

eviq praveze zdrava nie som takze vaham aby to bolo presne ale vyskusam za to nic nedam snad sa zadari

eviqa
15. apr 2010

no a nedalo mi príspevok 😠
haw, vyskúšaj, nestojí to tisíce, nič za to nedáš. Ja tiež mirkoskopujem, ale uvidíme ako to dopadne. Držím palčeky.

marti, ale ja doma nemám punčovú tortu 😅

eviqa
15. apr 2010

idem na spiš. Dobrú

hawajcanka
15. apr 2010

idem dobru

z.vrablova
15. apr 2010

Haw... ja nepeciem... to moja sestra

facovka
16. apr 2010

bre ranko,hlasim ze ani kasa na dobru noc nezabrala 😀 takze sa vzdavam vsetkych pokusov dosiahnut "nasilim" aby Oli prespal aspon 8-9hodin 😅 no co uz,hlavne ze sme zdravi 😉 dnes sa uz vycasi ci co?? v nedelu trochen predcasne slavime tu v BA Fifove narodky...dostane bycikel, som zvedos jak pochopi a kedy tie pedale 😉 doteraz fici na odrazadle...atorticku budeme mat od martinex...tesiiiim..marti a potom ju hod na FB ked ju urobis oki?? uz nevydrzim kym ju uvidim nazivo 😉 tak v sobotu cakam fotooooo 😵

perla200
16. apr 2010

ahojte.....noc? no mala je riadny horolezec...to čo ona stvára ked spí???? no konec! a klasika dva krát papanie...asi sa nudila kua a ja by som tak spala.....

z.vrablova
16. apr 2010

Perla, aj nasa sa raz nudila 😀 a od siedmej sme definitivne hore, nasla som ju rano zaseknutu po sirke postielky, nohy az za hniezdom... no tiez prelozila kilometre v noci..
Idem vybavovat uuurady... a ani vam nejdem pisat, ako ma vcera vytocila kamoska, normalne neviem od vtedy na ine ani mysliet...!!!

facovka
16. apr 2010

zuzi a co to???ze ta tak nastvala?? nastvi aj nas 😀

babulka123
16. apr 2010

ahojte, no my sme vcera nevedeli zaspat, zalomila az o pol 10..!!! ale sak co sa cudujem ked vcera tak vela spala.. hehehe

hore bola o 12, dostala caj a dudel, potom klasika o 3, aj som rozmyslala ci dat mlieko ale na veceru mala dooost vela kase, tak som skusila len caj a dudel a pomohlo.. spala do pol 7.. takze super.

dnes ide sestra ku mne tak sa tesim .. aaaa aha aj slnko vykuklo, no snad sa bude dat ist aspon na chvilku von poobede..

z.vrablova
16. apr 2010

Jooj, Fac... ver tomu, ze taktom nastvana som este nebola, a ani by som nikomu nepriala riesit to, co teraz riesim.... peniaze!!!! (dlzi mi kamoska uz 2 roky a je v takej krize, hrozi, ze o vsetky prachy prideme a nie je to mala suma....!!!... a samozrejme ziadne pravne krytie, kedze kamoska.... no cele zleeeeeee 😢 )
Aj u nas je zatial bez dazda, tak sa ideme rychle obliect a vybavit rodicak (dufam, ze ma aj tety dnes nevytocia, to by som mala teda krasny vikend pred sebou... 😠 )

perla200
16. apr 2010

zuzi neni si sama čo také problémy rieši:(((( my sme na tom tak isto ale so švagrom.....presne ako hovorís žiadne krytie nič....na slak trafenie

eviqa
16. apr 2010

dobré ránko, tak malý sa zobudil v noci, plakal, tak neviem z čoho, nešlo to ani ukľudniť, tak si dvakrát potiahol vodičky a zaspal. No ja neviem. Toto mi urobil už druhú noc. Tak snád nie je hladný, lebo keby bol, tak si myslím, že tá voda mu nepostačí. a tiež lozíme po celej postieľke

zuzi, 😠 je to na šľak trafenie a človek ešte aby sa trápne cítil, že si pýta vlastné peniaze 😕 to poznám a mám od mm zákaz požičiavať peniaze, že nie som charita. Ale má pravdu, ja som typ, že dám, ale už pýtať nebudem. Narobila som aj ja kiksy v tomto smere. príjemné behačky po úradoch.

eviqa
16. apr 2010

dajte tip na darček pre mamu, pls. 🙂

babulka123
16. apr 2010

juuuj baby nezavidim.. my sme pozicali kamaratom ale zatial vzdy do koruny vratili .. tak snad .. aj tentokrat..

evig.. aj ninka sa tak budi , ale vacsinou postaci caj.. len ked na vecer malo zje tak jej supnem flasu ale to je tym co pisala aj perla.. bezlaktozove mlieko je velmi lahko sttravitelne.. takze su skor hladne.

eviqa
16. apr 2010

babulka, ale my pijeme normálne mlieko. Tak neviem. Ale dúfam, že sú to len zúbky. A už sommyslela aj na to, že od tých teplôt on pomerne málo zje na svoj štandart, lebo nechce, tak možno aj preto. No ideme tvrdo na jedenie cez deň.

eviqa
16. apr 2010

babulka a s tými peniazmi, ja už dodržiavam zákaz. Však mne keby všetci vrátili čo dlhujú, tak môžem ísť na dovolenku 😝

babulka123
16. apr 2010

evig ak su to zuby tak s tym nic nenarobis.. ninka napr. za den vypije cca 750 caju.. osobne si myslim ze ma nieco ako vnutornu horucku.. lebo ked jej odmeram teplotu tak nema ale je taka co ja viem..

babulka123
16. apr 2010

evig. rozumiem..
toto su jednini ktorym mame taku doveru ze si to dovolim.. snad nas nesklamu... hehehe { su to ninkyni krsny a my sme krsny ich mladsej dcere.. }

eviqa
16. apr 2010

babulka, my toľko čaju čo vy na deň, máme na týždeň 😢 nikdy veľa nepil cez deň, aj ked mu stále ponúkam, zatne zuby a nedostanem do neho nič. Spočiatku som ho okabátila striekačkou, ale teraz už aj toto pozná. 😀 neviem, ako ho donútim piť. a aký čaj varíš ninke?

eviqa
16. apr 2010

babulka, však to ste skoro ako rodina. Takým by som dala aj ja 😉

babulka123
16. apr 2010

nooo ja som bola sama prekavapena.. ale pije ako besna.. heheh

ja jej kupujem tie babylove stavy {jablkovu , jablkova s feniklom } alebo hipp cucoriedkovu .. za tou sa isla zblaznit , a riedim jej to s vodou tak 1ku3, alebo najnovsie jej uz chutia aj granul. caje, takze mangovy, alebo malinovu..to jej chuti.. bylinkove ani za svet.. no co cela mama, caje pijem len ked som chora.. hehehe

evig. sak to to .. sme sa navzajom poprepajali ako "rodina" a to je v podstate len marekov kolega z roboty ale su super..
a dokonca teraz sa stahuju a budu byvat vo vedlajsom baraku, takze si vidime do okien.. ja sa z toho tesim

facovka
16. apr 2010

no to aj my za tyzden tokko caju popijeme 😉 tie stavy malemu nechutili,tak aj my granul.cajik mango-broskyna ma rad 😉

eviqa
16. apr 2010

babul, my granulované ee, nechce. Ak tak iba čistú vodu

to budete mať super susedov. Človek potrebuje okolo seba niekoho blízkeho. 😉

facovka
16. apr 2010

my nastastie dlznikov nemame, bo nemame z coho pozicat 😖

daniela33
16. apr 2010

ahojte,
evi to budú podľa mňa zúbky, aj Tamka to párkrát urobila....
my túto noc o ničom, ešte stále neviem poriadne rozlepiť oči ... 😖
dnes Tamka je od rána mrzutá, tak neviem, či nevyspatá, či zuby, alebo bruško. Poraďte baby, doteraz pila Sunar HA, ale doktorka na poradni mi vravela, že pomaly ju mám učiť na klasický sunar, ale ona ho nechce, a keď jej ho dám buď do kaše, alebo s pomrvenými piškotami, tak ho síce zje bez problému, ale bolí ju bruško. Mám naďalej skúšať, to bolenie bruška prejde, zvykne si na ňho, alebo skúsiť inú značku mlieka .... ☹ neviem čo robiť

daniela33
16. apr 2010

a čaje Tamka doteraz bojkotovala, teraz po troške popije tak trikrát denne po 30 ml max., ale aj to je lepšie ako nič.

facovka
16. apr 2010

dani ak si myslis ze to ma z mliecka, tak kludne na ine...alebo sa vrat k HA...sak su aj 2ky a tak??preco by si mala prestat,ked ju boli ☹

daniela33
16. apr 2010

fac, myslím, že z mliečka, lebo je dosť potom mrzutá a uplakaná a sem tam aj zvracká po ňom. Doteraz mi HA predpisovala doktorka, je tam polovičná cena, ale už vymýšľa, vraj si musí zvyknúť na normálne mlieko. Asi skúsim inú značku, ak tiež bude bolieť bruško, tak budem radšej kupovať sunar HA, aj keď je to drahšie. Len neviem ktoré mlieko skúsiť teraz, či Bebu alebo Humanu alebo Francúzske ... Nutrilon nechcem, z toho mávala strašne koliky. ☹

z.vrablova
16. apr 2010

ja mam uz tiez dozivotne poucenie s poziciavanim penazi... teraz s mm riesime, ci pojde do zahranicia na par mesiacov zarobit nieco, aby sme mohli prerobit byt a kupit auto, co sme mali v plane, ci co??? Ja uz neviem ako by som to riesila....
Este ze som dnes na urade pochodila... mila pani, papiere ze vraj by mali byt vsetky, som si nechala potvrdit zoznam vsetkych priloh, nieze mi bude tvrdit, ze nieco chyba... a ze asi do majovej uzavierky sa nestiha, tak ze vraj az v juni.... no a dovtedy mozme rovno na trave sa napast.... ☹
Tie, co ste posielali danove az 31.3, kedy by mal prist preplatok na ucet?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre