Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

perla200
11. okt 2009

z.vrablova a prečo ste akurát teraz v najkritickejšom období a chceš monitor?

a neviem kto sa to pýtal ale ja som začala cvičiť každý druhý den urobím 100 brušákov....a kolko ste baby už schudli?

babulka123
11. okt 2009

ahojte, takze hlasim navrat z Pezinka.. teda od nasich nie zo psychiatrie.. hehe

bolo super, moja dcera ukazala aka je "exkluzivna" cely den chrapala, o pol 8 dostala flasku a zaspala.. nasi nechapali.. hehehe o pol5 sa zobudila a potom sme spali do pol9. takze suepr.. standard.. hehehe

matka.. a ja hladam v bazare a neviem tam nic najst pod tvojim nickom.. posli link.. {inak strasne na prd sa to tam hlada. je to dost neprehladne.. }

z.vrablova
11. okt 2009

Perla... najkritickejsou skupinou SIDS su dojcata medzi 2-5 mesiacom... a preto zvazujeme kupu monitoru.

henrieta76
11. okt 2009

ahojte
davno som tu nebola velmi nestiham.skusim vas docitat.
moja mala ma uz 6800g krasavica,taka gulatucka je z dvoma bradami.stale kojime chvalabohu,mame akotaky razim a prespi mi noc podobne ako babulke toto mi nespravilo ani jedno dieta.
krasne sa usmievame a rozprava,pred dvoma dnami si nasla rucicku velmi je zlata velakrat sa tak zacudovane nanu pozera a tiez uz pasieme koniky.
pozrela som si albumi a musim skonstatovat ze tieto nase deticky sa velmi podarili vsetky su strasne zlatunke.

mati tie vecicky by som si aj ja pozrela ked smiem.

paulusa
11. okt 2009

ahojte. tak ja som prave zazila sooooook ☹ . moj drobec odmietol moje prsia. kojim ho tak 3x denne, ostatok dokrmujem a on si asi uz zvikol na flasu, lebo s flase pekne pije. no ide ma rozhodit a neviem co mam robit. 😅

a ked pisete o tych monitoroch- my nan cakame- dostaneme ho z unionu na pol roka uplne zadarmo 😉 , takze usetrime korunky. pridu nam ho zamontovat a aj vsetko kolo toho vysvetlia.

a este sa chcem opytat- uzivate niektora uz antikoncepciu?

babulka123
11. okt 2009

ahojte my uz spimeeeee... chuda moje, dnes som to nejako neodhadla a pol 6 ked papa somm jej namiesto 120 spravila len 90 mlieka a ze co bolo taka nepokojna.. vecer svojich 120 vydrulala tak ze sa za tym zaprasilo.. hehehe nejako mi to nevyslo.. heheheh

bagaja
11. okt 2009

ahojte

no tak som vás konečne dočítala, lebo cez den nemám šancu, malá spí nimimálne 😖 achce sa len nosiť, už si chrbát necítim ☹

Baby kolko stupnov má byť v izbe kde sa kúpe bábetko? a koľko kde sa spí? My máme tam kde ju kúpeme cca 22 st, a kde sa spi tak 20-21 st, a mám pocit že ked je teplejšie malá je už nervózna, zatiaľ šetríme, ešte sme nekurili 😉

babulka123
11. okt 2009

bagaja..moja spi pri cca 18 stupnoch.. ak ma teplejsie tak nevie zaspat.. a kupeme cca pri 23-24 stupnoch..

inak riesili ste nejako posun casu? zvykat babatka na to ze ako to bude.

perla200
11. okt 2009

no ahojte...my mame diétny víkend🙂 nasej malej sa asi nepáči počasie či čo a bojkotuje flašu...teda namiesto 170ml vypila len 120ml...ale dr. mi to prízvukoval, že deti si vypýtajú a spapajú kolko oni chcú a nie kolko my....tak to tak beriem....inak cez sme spali max. 2,5hodiny a boli sme na navsteve kde zaspala ale kedže sme sa museli obliekať a ist domov zobudila sa a spustila doma bola taká rozrušená že chvílu nevedela zaspať ale už hodinu haja...

babulka123
11. okt 2009

170??? heheh mne mala spapa 120 max..

perla200
11. okt 2009

to fakt babulka ale aj kojíš nie? lebo my nie..

babulka123
11. okt 2009

nie nekojim..

a mame to tak ze si vypije svojich 120 cca 6x za den..
rano ked sa zobudi cize pol 8 - pol9, potom ked vstane po12 az pol1, a potom okolo 3, pol 6, pol8 a okolo pol4 v noci..

babulka123
12. okt 2009

no baby halooo kde ste vsetky???

lulu73
12. okt 2009

dobre ranko maminy

co sa to s nami deje? chodi nas sem 5 a pol🙂 kde ste vsetky??? ......dnes som nasu temu nasla az na druhej strane...coze vsetky spite aj s babatkami? ani by som sa necudovala v tomto pocasi....nasa Emka tiez spinka uz 20 minut 🙂 .....a to ona skoro vobec nespava cez den

dnes ideme na vysetrenie sluchu ultrazvukom....strasne sa tesim v tomto pocasi a chripkovom obdobi behat s malou po nemocnici...super to v tom Ruzinove robia ze musime ist sami...inde to robia este v porodnici 😠 a zajtra mame poradnu.... Emka sa uz budi...ved spala 23 minut, co chcem? 😝

lulu73
12. okt 2009

babulka cauko, prave tu robim prednasku, ze kde su vsetky nase maminy....ale asi viem kde a co robia 🙂

babulka123
12. okt 2009

lulu.. no pekne.. mne mala spi tiez na balkone.. ale nastastie ona taha asi tak 3 hodinky..

drzim palce dnes..

lulu73
12. okt 2009

mne tiez tak spavala asi 2 tyzdne a teraz ani za nic

babulka123
12. okt 2009

lulu a skusala si ju dat spat ked je tak troska ze mrnci??
citala som niekde ze deticky co tak vela placu su uz chronicky unavene..

facovka
12. okt 2009

no,my mame tie uska zajtra, trepat sa tam s dvomi deckami, to bude veselo kua...a to mame dietatko doniest spiace, som sa pobavila, ze nas Oli a spiaci 😀 a na 13.50h to mame to akurat cas ked mi filipko spava, ten bude zly jak cert, no na prd je to..a to pocasie, "uzasne" len doma byt , oli apson v kociku pospi, sak uz aj doma kocikujeme 😉 🙂
no, veru malo nas tu chodi, teda ja tiez len sporadicky, nestihacka baby, mozno raz 😀
bebul, suhlas...ja som si konecne odsledovala, ze ked maly mrnci a tak akokeby mniauka ako macicka, ze nie taky brutus plac, tak to chce spat a chce mat pokoj, ak neulozim, tak uz prejde do takehop brutus...aj som to citala, to mnaukanie, je akoze unava 😅

perla200
12. okt 2009

ahojte...tak moja morka🙂 kuviká od pol 8 a síce si brhle očká ale spanok nikde....zabáva sa sama...tiež si objavila ručičky a rovno do pusy ich dáva🙂))

stansun
12. okt 2009

fac neboj nemusi maly spinkat my sme tam boli uz davnejsie a mala vobec nespala a dokonca im drzala kabliky a jasne ze ich nechcela pustit 😀 takze v pohode hlavne musi byt ticho a nemoze moc plakat, inak to teva tak minutu a idesdomov tak sa nemusite bat ze tam budete dlho cakat, oni tam objednavaju takze je to rychlovka 😉 ja som dlhsie cakala na vytah 😀

babul mala dobru poznamku na zmenu casu aj mna by to zaujimalo co s tym mame robit kedze uz mame svoj rezim

babulka123
12. okt 2009

perla.. heheh aj my tak. najprv som jej davala dudel ale potom mi sestra hovorila ze nie, lebo ze to je lne o tom ze ich nasla a za chvilku bude hladat hracky..

fac.. no presne akonahle ju takto pocujem tak sup kocik, alebo izba {zasadne velka postel , v postielke spava len v noci} a klud - nie uplne ticho ale klud a v momente spi..
to uz viem ze po hodine , hodine a pol max 2 musi spat. takto som to prepiskla v piatok co som pisala a nadavala si .. a to boli revy do 11.. takze baby skuste si to odsledovat... mozno vam to pomoze..

facovka
12. okt 2009

no mna zmena casuasi netrapi nejako, lebo my rezim nemame 😔
ja viem stan, my sme tam boli uz s fifom minuly rok, ale on mi velmi plakal nas poslali este naspat vonku,kym sa neukludnil, tak toho sa bojim 🙂

babulka123
12. okt 2009

stan .. horsie je ze nejako neviem ako jej to kam mam posuvat.. ci ju mam davat teraz skor davat spavat alebo jej to natahovat.. hehehe som z toho popletko..

ale ked berem vecer tak nebude 8 hodin ale 7 {ak sa nemylim} takze asi to budem robit tak ze ju budem davat sapavat cca o 15 min neskor.. dobre rozmyslam.. baby opravte ma ak sa mylim

facovka
12. okt 2009

babul, dobre myslis, si myslim 🙂

stansun
12. okt 2009

hej cas sa posuva do zadu takze ked uz budeme mat cas ist spat tak bude este skoro a potom sa mi aj skor zobudi a neviem co o piatek budem robit 😅 musim sa opytat sestry ako to robila lebo toto bude dost tazke ju naucit na iny rerzim 😖
fac a nepouzivas dudlik?

facovka
12. okt 2009

stan, bez cumlika by sme my uz s mm boli na psychiatrii 😀 od prveho dna... 🙂

stansun
12. okt 2009

aha 😀 a ked mu das tak ho to neukludni? To u nas vacsinou zaberie ked je moc zle 😵

facovka
12. okt 2009

noo, dudluje, ale ked vymysla a uz brutus place, tak ani ho nechyti 😒 no,letim papa zatial 🙂
dnes cakam na spravy od jednej majovky nasej 2008, dnes ma sekciu, tak tesiiiiiiiiiiiim na spravy 🙂

stansun
12. okt 2009

ahoj a drzim palce 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre