Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

missy97231
12. okt 2009

no, tak ja osobne si myslim, ze sa tym nic nepokazi, a na klbikoch sme boli uz 2x, a o mesiac ideme znova... preventivne - inak, ze klbiky mame ok.

babulka123
12. okt 2009

blazka aj my sme taki malinki..
mala ma len 4900g cca , vcera ked som ju vazial vecer.. pred kupanim a jedenim

inak papame 120 viac ani nie..

a nebalim na siroko, na kontrole sme mali klbiky ok, tak ju s tym uz netrapim..

babulka123
12. okt 2009

ozaj baby nekupite niekto Nutrilon 1 HA? ostali mi 2 krabice kedze nam to nerobilo dobre..
ak tak poslite IP do BA viem doviest.. za doplatok v lekarni.. poproipade dam zlavu.. nech mi to nestoji v kuchyni.. aj tak je mala..

veve80
12. okt 2009

caute maminy,
nas oliver nosi uz body c. 80, tie su mu uz ale akurat a zacinam mu davat od tohto tyzdna c. 86 😕

a zacal mi spavat aj cez den !!! teda uz druhy den.
dosla som totiz nato, ze ked ho dam spat po leziacky, tak sa mu grgne a potom ho paly zaha a nemoze kvoli tomu spat. vzdy ked sme ho mali v autosedacke tak pospal aj dve tri hodky, len v postielke nie a nie. tak som ho dnes uz 3x uspala v polohovatelnom lehatku, a dokopy prespal 5 hodin !!! normalne som mimo. dokkonca som si aj ja pospala raz s nim.

baby co mate monitor a polohujete, ako to robite ?

lulu73
12. okt 2009

cauko

my sme sa vratili z kontroly usiek...vsetko ok, trva to cele fakt asi minutku a ide to tam presne podla objednania, takze sa vooobec necaka...mala som obavy ako to tam bude, ale skutocne super

mm mi pisal ze ide asi domov...od vcera sa zle citi, nejaka svinska chripka na neho lezie 🙂 uvidime co najblizsie dni prinesu a preverime Marcov, Emuskin a aj moj imunitny system

stansun
12. okt 2009

veve my to robime tak, ze matrac dame vyssie podlozime dekou a na to dame monitor a je to uplne v pohodke tak vyskusajte 😉 aj ked my sme uz museli dat dva lebo nam beha po postielke 😉

missy97231
12. okt 2009

stani, co ste museli dat dva?
ja som si kupila v polsku taky vankus,,, tak matrac mam podlozeny len trosilinku... ale aj tak moja nanny nejak blbne ☹ uz velakrat nam spustila falosny poplach. musim mrknut, ci je to ok...

lulu73
12. okt 2009

my obliekame 56 a je nam to akurat...len ruky sa mi zda ze mame akesi dlhe 🙂

martinex
12. okt 2009

no my sme dostali angel care monitor,ale nebudem ho pouzivat.... ked som bola doteraz bez,tak uz mu to pchat do postielky nebudem 🙂

lulu73
12. okt 2009

maminy,nepracovali ste niektora v pneuservise 🙂)) zhanam zimne pneumatiky za dobru cenu

bagaja
12. okt 2009

dobré ránko 😉

no neverili by ste amle moja malá nakoniec zaspala a spí ešte stále už ťahá tretiu hodku, no a ja som si schrupla s nou, veľmi mi to pomohlo 😉
Prišla som na to že asi mala málo mliečka a preto bola nespokojná, asi jej už nestačí len z jednej cicky, budem jej musieť davať pocicať z oboch pri každom kojení, to je asi normálne že ked je väčšia už potrebuje asi viac, čo myslíte?

No a my máme nany a mali sme planý poplach 2x, ale používam to stále, ked spíme v postielke

missy a máš k x-landru aj fusaák na zimu, ten origoš?

martinex
12. okt 2009

lulu odporucam combi pneu.... vedia spravit dobru cenu a ak ti netreba ucet,tak eset lespiu... aj my tam ideme kupovat zimne gumy 🙂

missy97231
12. okt 2009

bagaja,, nemam origos fusak... mam od segry pozicany fusak, tak som nekupovala origos. ale stale rozmyslam ako mi v zime do tej korby vojde aj s fusakom 😀

bagaja
12. okt 2009

no missy ja riešim to isté, tiež mám fusak od segry, ale včera som to skúšala, tak to by maličká nemohla cez zimu pribrať a narásť a bolo by to oki 😀

lulu73
12. okt 2009

martinex...combi pneu je firma?

stansun
12. okt 2009

missy mame dva angel care koli tomu ze ked cestuje po postielke tak aby ju to zachytilo 😉

lulu73
12. okt 2009

a ako im mam povedat ze bez papiera???

bagaja
12. okt 2009

no moj smajlík je už hore dnes potiahol že 3,15 hod no supiš za celý den, toľko spí segrin dvojročný syn 😉

majovky_again
12. okt 2009

lulu a jazdene co nove?? sak moj mm robi v Toyote,skusime prezistit?? 🙂

facovka
12. okt 2009

juuj lulu,to som ja ,som sa neprehlasila z majoviek 😀

babulka123
12. okt 2009

ahojte, tak my uz spime.. snazila som sa jej postunut kupanie o 10 min.. chybaaa chuda tak rucala.. neviem, ked sa bude menit cas tak bude chodit spat uz o 7 ale co uz..
a dnes sme skusili na noc novy nutrilon ze pre lepsie zasyttenie nejaky extra tak som zvedava co z toho bude.. drzte palce.

stansun
12. okt 2009

babul ja ti drzim palce, nam to veru vobec nepomohlo 😅
a vu malu kupete presne na cas na minutu? Lebo mi tak vzdy priblizne aj podla toho ako sa citi napriklad dnes sme kupali skor lebo aj skor vstala a uz bola dost unavena a uz od pol osmej spi

babulka123
12. okt 2009

no my chodime o pol osmej spinkat tiez.. a dnes som jej to posunula a vidis ako to dopadlo.. des..

no ale co .. ved hore dole pol hodka, ci bude spavat o pol 8 alebo o 7 to je uz jedno...
skusala si ten nutrilon? nepomohol? vobec? ozaj neches ten HAn utrilon?

perla200
12. okt 2009

babulka....moja kamoska ho mala a že vraj mala pýtala este viac...ale po čase sa to upravilo....aj my už spíme od 19.h síce na dvakrát ale predsa....

babulka123
12. okt 2009

perla tak dik.. heheh som zvedava co bude.. sak prinajhorsom vyhodene peniazky..
mne kamoska zas vravela ze jej maly bol s tym zasyteny tak akurat.. tak uvidime..

rano podam hlasenie..

perla200
12. okt 2009

ok...ale vieš každé dieťa je indi vindi....ved uvidíš....

baby čo robím zle? nasa simonka sa zobúdza aj o 9.hodine čo je super ale potom spí len raz za den aj to nejaké tri hodiny a potom až večer...hoci si brhlí oči ale nezaspí....čo robím zle?????

babulka123
12. okt 2009

perla ja som dnes horovila lulu.. nech si skusi ku nej lahnut, a tak cca po hodine, hodine a pol co je hore nech ju skusi uspat.. a dnes to zabralo.. lenka davala taky fajn clanok a nieco na tom pravdy bude.. take babatka su uz chronicky unavane.. si myslim . ved ja mam co robit ked som 12 hod hore. a nie to este take mini pidi babatko..

uankab
12. okt 2009

perla, nasa malicka je tiez niekedy dlhsie hore a nemoze zaspinkat... v podstate mame 2 rezimy... ak rano vstane skor, tak spinka doobeda a potom zasa poobede, kupkame okolo siedmej vecer... alebo vstavame rano neskor (okolo deviatej, pol desiatej), ide spinkat okolo jedenastej a spinka do nejakej tretej... ak mi uz neskor nezaspi, tak o siestej vecer kupkame a o pol siedmej uz spinka... kazdopadne ja ju vzdy po nejakej hodine a pol az dvoch dam spinkat, aj ked nespinka, tak aspon lezi v postielocke, kopka si a oddychuje...

babulka123
12. okt 2009

uankab.. tak tak .. aj u nas je to tak.. a vacsinou aj ked nahodou nezaspi {co teda u nas nehrozi .. nastastie} tak kuka do blba a mam pocit ze spi s otvorenymi ocami..

babulka123
12. okt 2009

ale hlavne som chcela, kukala som foto . kraasne..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre