Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

zuzkamilko
20. mar 2010

moj mm bol s malym von sam 2,5 hod. a ja som si kludne robila na dizertacke

leri
20. mar 2010

do prievidze? tak sa ozvi ak by si nahodou mala cas, mozeme dat aspon cafe 🙂

martinex
20. mar 2010

ahojte
zuzkamilko dakujem 🙂

my sme mali pracovny den, mm mi konecne dal dokopy auto,tak sa tesim,mozem ist trhat asfalt cestou do samorina 😀
maly uz spi, dost sme ho dnes znicili,striedali sa u nas navstevy tak sa hral skoro cely den 🙂

inak neviete mi poradit,nejaky fajn hotel v rakusku s welnessom a aby bol baby-friendly?

babulka123
20. mar 2010

matka ... no samorinske cesty sa uz na teba tesiaaa... a grtuluuuujem k 1 noci v izbe.. super, dadik si zvykne a bude to super pre vas oboch..

halsim ze sme dnes bez teploty , teda len tak 37.3 ale to uz je nas normal. nevbiem ci to co ma na sebe mam povazovat za cervene skvrtny, tak neviem ci to bola tak 6sta choroba alebo nie.. no uvidime co bude zajtra..

cmuuk posielam vsetkym

babulka123
20. mar 2010

no a kedze nam otrunulo tak vyvadza v postielke a nie a nie zaspat.. hehehe ale nevadi mi to vobec.. lepsie ako keby mala mat zas teploty ako hovado.. ved ona zaspi..

lulu73
20. mar 2010

Ahojte

fiiha, mame noveho kona? 🙂 idem popozerat co je noveho

babulka123
21. mar 2010

ahojte hlasim ze mame 6stu chorobu za sebou, od vcera bez teploty a brusko ma cele vyhadzane.... 😝 😝 😝

paulusa
21. mar 2010

jejda, tak konecne konik funguje. idem pocitat.

paulusa
21. mar 2010

a hodila som do albumu fotecky 😵

livia1
21. mar 2010

Ahojte

Mati krásnu izbičku ste uroboli malému 😉

A my sme konečne bez soplíkov. Teraz to schytala naša babka. Snad sa to nebude točiť ☹

iveta6384
21. mar 2010

Dobre ranko maminky a babatka
Tak hlasim, ze po prebdenej noci z piatka na obotu sa moje zlatiko rozhodlo, ze da maminke cas na oddych. Takze vcerajsia noc, spinkal od 18:15 do 07:15 bez prestavky na papanie, normalne som v soku. Ani jest v noci nepytal ani nic. Chudatko isto aj on bol vycerpany z noci predtym. A rano sa zobudim a on vysmiaty si vykecava v postielke, asi si ani neuvedomil, ze je hladny. No skratka zlaticko, takze maminka aj ocko vybuvani do ruzova.

Inak peknu nedelu prajeme 🙂

funny
21. mar 2010

ahojte.
matka a vies kde asi chcete ist?
je cela rada hotelov pre decka, kde mas opatrovanie, indoor ihriska, wellnes, bazen apod. ale aj pekne drahe. ja som to pozerala pred par tyzdnami, ale pojdeme, az ked budu chalani vacsi. teraz je to malemu este na nic, velky by si ale uz uzil.
kukni napr. tu
http://www.kinderhotels.com/

iveta6384
21. mar 2010

Coze coze nikdo nikde??? Sak nedela, vsak??? Tolen jasa nudim, lebo mm je v robote. 🙄

martinex
21. mar 2010

funny nemame presne miesto,ale zas nie moc daleko od BA, max dojazd 2-3 hodky... sak musim popozerat,ale velmi pekne dakujem, pozriem aj to co si poslala

ivet no keby som ja mala mm v praci,tiez asi nuda,ale takto nehrozi 🙂 stahovali sme nabytok v spalni,mm prave isiel k rodicom aj s malym na navstevu a zobrat od nich TV,dame si druhu do spalne 😉

inak mame dalsi zub,teda este neni vonku uplne ale uz sa prerezava a maly nam to dava aj pocitit, chudatko ho to musi boliet, cely den pomrnkava..

facovka
21. mar 2010

babul,dobre ze mate 6tku za sebou,mna vidis nenapadlo,ze tie horucky 3dni vysoke to je ono,sak to jasny priznak ked sa teraz vyhadzala,uz bude oki 😵
my sme oki,tesim konecne 🙂

babulka123
21. mar 2010

fac dakujem.. este chcem pre istou zajtra zavolat dr. ale snad je to uz ok, teplotu nemame..

matkaaaa gratulujem k dalsiemu zubku .. ozaj co v stredu? pojdeme? pridem pre teba ale bo pojdes svojim tatosom ?

fac a velmi sa tesim ze vy ste ok.... to sa nestava casto .. hehehe.. o to viac ma to tesi..

inak dnes sme si s ninkou dali poobede 2.5 hod, tak dobre mi to padlo ze az, vybrali sme sa von a zacalo prsat.. ale nejako sme to dobojovali...
teraz marek kupe a ideme o chvilku spat, za chvilku ju zacnem asi zvykat na novy cas.. sak snad nebude do 9tej hore.. hehehe

martinex
21. mar 2010

babul,super ze neteplotujete.... a v stredu by som sla a ak neni problem a mas to po ceste,tak nas mozes zobrat...
a ten zub nas trapi,stale nevysiel uplne,kusok je uz vidno,este ani necinka,ale ide von...tak sa tesim
u nas sa uz spi, mm premiestnuje telky a ide skladat skrinku do spalne pod tv,tak sa tesim, zajtra si vychutnam panelak v posteli 😀 konecne nebude mm pindat,ze co to kukam a on si moze pozerat tie svoje auto-moto zalezitosti 😉

z.vrablova
21. mar 2010

pekny vecer... u nas sa uz spi... malu sme dnes doniesli od nasich, nocovala u nich... sme troska poslavovali a dnes sme si spravili obed v restike... fajnovy...
Kristinka ma uz 4. den poobede zvysenu teplotu... doteraz najvyssie 37.9, inak je uuplne v pohode, akoby ani teplotu nemala... len troska sopliky, tak netusim, co sa na nu nalepilo... v ut. ideme na kontrolu na krcne, tak sa uvidi podla vyteru...
Inac sa mame v pohodicke... oddychnuti, mm mal dlhy vikend tak sme si aj na vyletik v sobotu vysli do lesa... 🙂
Matka, krasna izbicka, ja uz sa neviem dockat, kedy zacneme s prerabkou bytu a aj Kristinke planujeme novu izbicku.

babulka123
21. mar 2010

matka.. nemam s tym nejaky problem , dohondeme, uvidime co bude..
a tesim sa s tebou z tv v spalni je to vazne super, ja to tiez tak mam a mam svaty pokoj..
ozaj ak nezabudnem dam marekovi napalit konecne toho MASHa..

z... este raz vsetko na k narodkam, je super, ze ste si takto uzili vikend ja uz teraz rozmyslam co budem robit cez tt, aby som nejako zabavila ten moj poklad.. heheh a hlavne seba..
a teplotka.. no snad to nebude nic vazne.. cmuuk

babulka123
21. mar 2010

jaaaj a u nas sa tiez spi.. stale mame problem s jedenin, je to stale des.. hlavne to mlieko.. dnes na veceru zjedla len ledava ledva 100 ml... co narobim ..
vobec teraz po tych teplotach co mala velmi zle je ale sak zije ,jeduje sa, hra sa, tak je snad vsetko ok..

martinex
21. mar 2010

babul ok,sak si este zavolame,ked tak by sme sli aj mojim autom,sak uz mi ho mm konecne spravil..
a na telku sa tesim,nemusime riesit co sa bude pozerat,kazdy co bude chciet...
inak aj mne dado na veceru zjedol len 100ml mlieka,len mne sa budi este v noci 2-3x tak sa vzdy doje 😉

zuzi dik, som velmi rada ze je dadik tam a je spokojny.. a teplotka nech vam prejde

livia1
21. mar 2010

Jaaaaaaaaaaaaaaaaj ako vám len závidím,že u vás sa už spinká. Ja ešte teraz natriasam malého na rukách nech si grgne. Už spí ale mne na pleci 😒

leri
21. mar 2010

mne alex na pleci zaspal naposledy ked mal asi dva mesiace 😀

facovka
22. mar 2010

no babul, sme oki v ramci normy,oli stale este riedke kaka, dr. mi povedala ze to aj tyzden tie hnacky,ale sa uz bojim, bo zajtra to bude tyzden co zacal virozovat,ale uz nekaka akkoze vodu,ale take ze riedke a 1-2x za den,myslite ze je to ok??ci??nemate skusenost??ked ja nepamatam...sa zas bojim,ze co,kua...inak my den/noc obratene asi,uz cca 3dni od 2h v noci hore a kecame veselo je,aspon ze nereve,len proste nespi,a potom cez den dost spi...ach jo, tak este aj toto, som nejaka vypluta uz 😒 asi jarna unava sa blizi..aj ked pri detoch ja mam celorocnu asi 😀

zuzkamilko
22. mar 2010

ranko....
tak my v noci 2x hore-klasika,ale pekne spinkal do 6,30,tak som rada 🙂
u nas sa najnovsie spinka poobede 2 hod. vonku v kociku,sak treba mamke pohyb 🙂 🙂 🙂 v postielke max 45 min.-nechapem,no nic nenarobim,inac stale spinkame 3x do dna,neviem,ci sa to niekedy zmeni

facovka
22. mar 2010

zuzkamilko,bohuzial zmeni,uzivaj si to 😵

babulka123
22. mar 2010

ahoje.. u nas noc.. no dalo sa ale o 3 sa zobudila s takym revom ze az... ale aspon som do nej natlacila 120 mlieka... som bola docela rada ze sa aj zobudila..
inak je to stale o tom istom ... huci jak pilinak od rana co otvori oci a usta.. ja uz neviem co mam s nou robit... ale to len preto ze sa jeduje... alebo nudi ja neviem, ani slzy ani nic, len nervy... no proste pinda cely den.... je to vazne na nervy... teda hlavne na tie moje...
a najhorsie je ze to uz robi aj vonku, takze nasadit do kocika a ist von nie vzdy pomaha...

babulka123
22. mar 2010

u nas sa spi cez den uz len 2x... doobeda hodinu a poobede 2 hod... to su zlate chvile lebo hadajte co ked sa zobudi.. ano zas huuuuuuuccciiiiiiiii do riti...

eviqa
22. mar 2010

pekné ránko, tak máme víkend za sebou.
v sobotu sme teplotovali, dali sme na noc panadol, takže teplota našťastie klesla. Malý bol ale taký oťapený z toho, že ho nič nebavilo, tak som si myslela, že ráno máme zub a nič. Akurát dasienka také veľmi napuchnuté, niečo biele navrchu, ale nič necinká. Toľko sme to skúšali s tou lyžičkou, že malý ked ju už vidí, tak ani ústa neotvorí 😀

aj nám sa zmenil spánok, spíme pol hodku doobedu, potom do jedenástej do pol druhej a potom tiež niekedy pol hodku. Takže malý sa už asi snaží preorientovať iba na jeden spánok denne 😒

babulka123
22. mar 2010

evig..nebooj bude dobre, aj zub vyleze...
a spanok... do pol 2? skus mu to posunut ze by si ho dala spat az o 12 a a to ti pospi mozno viac a od tej 2 pol 3 uz vydrzi az do vecera.. uz to mam vyskusane..

a vypustila som ninku z klietky {ohradky} tak lieta po celom byte.. len sa bojim toho ze padne.. no co uz zivot je tazky ale aspon je ako tak ticho.. hehehhe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre