Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
19. mar 2010

marti, dadik vie čo je dobré 😀

livia1
19. mar 2010

Eviqa aj Kubko spí v postielke ale my máme rozkladací gauč, tak ked ho rozložím príde koniec gauča hned vedla postielky, takže ho mám skoro vedla seba. Je tam medzera asi 5 cm. Kubko vlasy m,iluje. ked ho mám na rukách tak sa hra s nimi a niekedy my aj pár vytrhne.Skalpuje ma. 😀

martinex
19. mar 2010

eviq asi bol na doucku u mm 😀

babulka123
19. mar 2010

ahojte .. no cumim ako to tu vyzera.. idem to pokukat..
my sme doobeda uz boli bez teploty ale poobede zas 38.3, tak neviem .. teraz som ju dala spat, dala som jej len vibrucol tak uvidime co zas bude v noci..

zajtra ideme na veeeliku oslavu Filipkovych 1narodenin, boooze ako to leti..

bagaja
19. mar 2010

fíjha ejha ale toto...

normálne son hotová že aký absťak som mala....

no musím pokukať že ako to tu fičí

martinex
19. mar 2010

babul ze filipka pozdravujeme a prajeme vsetko naj.

a ninuske daj pusku na cielko 😉 chudatko...

babulka123
19. mar 2010

dakujemeee..

bagaja
19. mar 2010

no dobré to vyzerá a hlavne že nemusíme sa toľko vraciať späť...

ninuške cmučik aj od nás nech rýchlo prejdu teploty....

a spolíme aj my síce už ovela menej vlastne iba ráno kus, ale kašleme ešte dosť ale tiež iba ráno...cez den málo, zajtra už hádam pojdeme aj von....ved také krásne dni už sú...dúfam že aj ostanú...

martinex
19. mar 2010

baga jak vracat spat? a jak kuknes nove prispevky? ja cez refresh...ci je aj ina moznost?

bagaja
19. mar 2010

no predtým mi dalo že vaša odpoved bola pridaná a dalo ma do skupiny spoločný termín a znova som musela otvroiť našu tému ...a teraz som tam....či to len ja som tak dementne išla 😝

martinex
19. mar 2010

aha,jasne dobre si isla 🙂 len aj tak musim dat refresh aby mi ukazalo nove prispevky...ale mas recht, je to jednoduchsie teraz

bagaja
19. mar 2010

Mati a už si dala fotky izbietky?

facovka
19. mar 2010

babul,tak rychle vyzdravenie 😵
aj ja sa musim zorientovat este 😉 🙂

martinex
19. mar 2010

baga zajtra,som pri inom pc... hned doobeda ich tam nahadzem

bagaja
19. mar 2010

baby a myslíte že ked si pozerám niečí album že dotýčný to zistí?

facovka
19. mar 2010

baga,podla mna nie,ak dotycny nechce aby mu tam niekto kukal jehofoto,sa mi zda ze si to moze nejako nastavit a nebude mat verejny album 😉

bagaja
19. mar 2010

no idem od toľkého vzrušenia radšej spať 😀 papa

iveta6384
19. mar 2010

No a my sa stale budime a odsavame. Ale nicmoc sa odsat neda, vsetko stecene v hrdle len chrchle. Ale kasel ani nic ine nemame, tak nechapem. Chudatko som zvedava ako sa vyspi. Teda aj my asi moc nepospime. Nadch neskutocne otravuje zivot. 😢 😔

z.vrablova
19. mar 2010

zdravim... novy konik... tesim, zajtra popisem, idem sa venovat mm... pekne snicky

bagaja
20. mar 2010

ránečko....

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ hrozná noc za nami od 11 do pol 2 plače a plače...to bolo fakt na slučku... ☹ ☹ ☹

no tak som sa vyžalovala a teraz želám všetkým krásny slnečný víkend, plný rodinnej pohody.... 😎 😎 😎 😎

martinex
20. mar 2010

ahojte...

tak dadik zvladol prvu noc vo svojej izbe uzasne,bol hore iba raz! a rano ked sa zobudil vykecaval si v postielke,no nechapala som..myslela som ze mu budem chybat a bude prekvapeny kde je...ale prd 🙂

martinex
20. mar 2010

a fotky su na FB 🙂

henrieta76
20. mar 2010

ahojte
mati krasnu izbu ste mu spravili.
a nasa noc tiez hroza,celu noc na cicke som jak paragraf,skusila som jej dat dudel miesto cicka taky rev spustila ze az.a mame aj mierny soplik a kasle ale ja predpokladam(a dufam)ze zo zubkov.

martinex
20. mar 2010

heni dakujem... sak to aj trvalo 😉
dudel som aj ja skusala miesto prsa,ale tiez som ho neoklamala

iveta6384
20. mar 2010

Ahojte baby, takze noc hroza... Prvy krat som si zazila noc ako si niektore z vas zazivaju casto a som pekne ko. Skladam pred vami maminky ktore kazdu chvilku stavate k babatkam klobuk, ja som vystavena a to je prva noc takato. Spali sme vseho vsudy asi tak 2-3 hodiny. Stale ruky atd. Drahy prisiel z roboty v noci a rano o 8 znova zacinal. Do 4 bol s nami v izbe ale potom som ho poslala nech ide do vedlajsej izby, lebo aspon trochu oddychu potrebuje. A on fakt isiel, to bolo prvykrat odkedy sa maly narodil, co nespal s nami. Aj ked bol maly narodeny, tak som ho viackrat posielala spat, vedla nech sa aj vyspi, ale nikdy nesiel. No vcera uz asi chudak nezvladal. Odsavam snad 100 krat za den/ noc. Kvapem kvapky ako o zivot. Tak som zvedava ako dlho nas to bude drzat.

Matka izba prekrasna, uz osm pisala na FB.
Inak pekny vikend vam prajem. 🙂

iveta6384
20. mar 2010

Akoze uz sa mi asi 3 krat stalo za vcera a dnes, ze som napisala prispevok a vyhodi mi, ze som nenapisal ziadny prispevok. Nechapem. 😨 Potom musim ist sipkou spat a skusit poslat znova, co to co to 😕

perla200
20. mar 2010

iveta - u každej maminky je to len dočasné....neviem vsetkým sa to spanie pomaly upravilo....a osobne si myslím, že môžme byť radi v nasej téme sú spokojné a zlaté detičky....poznam ovela horsie.....

my ideme plávat....hurá!!!!

leri
20. mar 2010

to akoze nikto nist nepisal alebo mi nejde kon 😅

zuzkamilko
20. mar 2010

leri....nikto nist nepise ☹
tesim saaaa,kupila som si saty na svadbu,rifle,bundu,topanky,mikinuuuu-no trochen som schudla,dietujem dalejjjj 😀
marti..........dadik ma fakt krasnu izbicku,paci sa mi ten prechod farieb a ta bordura,ci ako sa to vola 😉

leri
20. mar 2010

zuzkamilko........a kde si bola na nakupoch 🙂 ja tiez riesim saty na svadbu, zaklad uz mam..........strih a latku, uz len dat usit 😀 my sme dnes po dlhom case boli trohcu spolu vsetci traja......boli sme v kupeloch sa prejst.... asi druhykrat odkedy je alex na svete..........takze neviem co od rozkose teraz 🙂

zuzkamilko
20. mar 2010

ja som bola v optime tu v kosiciach a celkom som rada,ze som si konecne nieco kupila,lebo o tyzden ideme do prievidze na oslavu a o 3 tyzdne na svadbu a nemala som si co obliect

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre