Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

sisulka7
8. apr 2010

ahojte kocky. tak hlasim, ze od dnes sme uz uplne na UM, lebo vcera som drobca odstavila, uz som mala toho odsavania plne zuby a mliecko i tak pomaly odchadzalo. No a dneska si uz bola pred odsavacku kamoska, ktorej sa narodila teraz krasna mala slecna a nechce sa jej moc papat, tak potrebuje maminka rozbehnut mliecko.
Zasla by som aj ja niekam na nakupy, ale akosi sme bez penazi, lebo pani zo socialky neposlala rodicovsky minuly mesiac, tak ideme nadoraz. Inak ja mam este obrovsku vyhodu, ze sesterka ma malu, ktora ma vyse roka a tak nosime vecicky po nej a posuvame si. Ja kolkokrat kupim vacsie a vynosi najprv Simonka a potom sa to posunie zasa nam. No a teraz cakaju druhe babenko a asi to bude zasa baba, tak bude mat aspon kto znosit vsetky tie saticky a ruzovucke vecicky, ktore som Kristinke pokupovala.
Inak my este nelozime,. ale skaceme, ona sa opre o hlavu, vystrie ruky aj nohy a poskoci, no je na zozranie. u nas to vyzera skorej, ze budeme chodit po 2 ako po 4. Stale sa len stavia, ale chodi po spickach.

eviqa
8. apr 2010

a ešte som zabudla,
leni, ta vy rastiete ako z vody. Oblečko na 2 roky, vy ste iní borci 😉

eviqa
8. apr 2010

sisul, tak už ste na UM? aj tak klobúk dolu, že si taký dlhý čas dokázala odsávať. 😉

sisulka7
8. apr 2010

tak ciastocne sme na UM od 4 mesiaca, ale od vcera uz kompletne. Malej je v podstate uplne jedno ake mliecko dostane a ozaj co sa tyka zubov, tak sme stale bezzuby 🙂

bagaja
8. apr 2010

baby čo máte chlapečkov rýchlo kuk damský magazin

martinex
8. apr 2010

baga kukaaam 🙂

iveta6384
8. apr 2010

ahojte,
gratulka leri a este niekto ma dnes vymesacie, len nepamatam kto 😅 Tak vsetkym co mate vymesacie, blahozelame.

Baga co je tam o chlapcoch chcem vediet, ked uz kukat nemozem. Teda mozno sa to da cez net, tak mi napiste o com to je a ak sa da tak kuknem. A este na akom ptrograme to byva, lebo ja neviem co na akom kanali na slovensku frci 😅 Diky.

martinex
8. apr 2010

ivet o tom ze do 2rokov veku chlapcov sa na predkozku nesaha! 😀
max z vonku vyumyvat pripadne repikom ci harmancekom

eviqa
8. apr 2010

marti, nám dr. kázala sťahovať a už to máme úspešne za sebou. 😔

eviqa
8. apr 2010

a vy ste nesťahovali?

martinex
8. apr 2010

eviq mne dr nepovedala nic... ale pomalicky mu ju stahujem,ale len trosku...

eviqa
8. apr 2010

malý už spí asi hodinu, tak si idem aj ja ľahnúť. Neviem,kedy bude obedovať. Ale nech spí.

iveta6384
8. apr 2010

Aha tak mi len tak trosicku stahujeme, aj to len sem tam. Ale nic moc, velmi nam to nejde, uvidime. Necham tomu cas. Sak za chvilku si zacne natahovat pipika ako Livkin Kubko, tak si to aj sam stiahne. 😀

Inak Babulkina teoria funguje. 2 dni po sebe som si skusila dat poobednajsi spanok s krpcom. Prvy den potiahol 2,5 hodiny, druhy den len 1,5 ale predsa len lepsie ako 30-40 minutovky. Tak uvidim ci to bude pokracovat, alebo mal len svetlu chvilku. ja ho totiz prave cez obed bravam von, takze v kociku sa anm to zasa vrati na tie 40 minutovky, neverim, ze mi v kocari prespi 2 hodiny. To sa nam nikdy nepodarilo. 😅 🙄

martinex
8. apr 2010

tak ja som si prave vybavila strazenie na sobotu,vecer ideme zurovat,sestra ma oslavu,tak sa tesim... pride k nam svokra a bude strazit maleho...ja ho ulozim a ona bude len kukat tv a strazit 😀 😀

perla200
8. apr 2010

no čaute....my sme vysypaní takže sme prekonali 6 chorobu, náš doktor - chuj tu samozrejme neni tak ideme na pohotovost, lebo ho zastupuje doktorka čo ma na starosti mesto a este dedinu tak by sme sa nedočkali hádam ani jej.... chuda moje malé

inak babul - dnes som bola v bio obchode a malej som kúpila vanilkové aj mandlové mlieko....jej sa zalizovala na tom mandlovom.... 🙂))))))))

bagaja
8. apr 2010

Perla musím aj ja isť navštíviť ten obchod len netuším či tu v PP taký máme 😒

a boli sme von a malá spala a zrazu ju tak niečo preľaklo že som ju 15 min. na rukách nemohla utíšiť, rev na celé mesto, chudatenko malinké

bagaja
8. apr 2010

inak mati závidim tu oslavu, my sme v nedeľu dopadli tak, že mm v nervách mi volal o 12-tej že malá UM ani náhodou že mám prísť okamžite domov, tak skončila moja diska po dlhej dobe 😝

iveta6384
8. apr 2010

Tak boli sme vonku 2 hodiny, spanok ziadny. Tak si vravim ideme si lahnut domov spolu a potiahne 2 hodky, sak uz 2 dni nam to fungovalo a prdlajs spal 33 minut a je hore. Takze asi naozaj mal len svetlu chvilku. Uz cakam kedy zacne mrncat od unavy. 😖

martinex
8. apr 2010

baga ja som tak naposledy skoncila tiez, mm volal kazdu chvilu,dokonca uz bol na ceste po mna,ale maly mu zaspal v aute,tak sa vratil domov a maly sa zobudil 😀 ale co,sak nech sa snazi,sak ja som s malym cele dni a nepoviem ani slovo, a on nevie zvladnut jeden vecer za 7 mesiacov...
a to idem aj s mm,tak sa tesim...

ivet dado mrnci cele poobedie ale spat ani nahodou,tak ho necham este chvilu a pojde spat...

facovka
8. apr 2010

s tym stahovanim, my nestahujeme, dr. na kazdej poradni kusok potiahne a neriesi, nemame to stahovat..aj fifovi tak az jedneho dna uplne mu pretiahla, a odvtedy umyvame kazdy raz aj tam 😉 ale to je zase co dr, to nazor 🙂

z.vrablova
8. apr 2010

...ja mam v sobotu stretacku zo strednej... po 12. rokoch... neuveritelne.... takmer vacsinu som vazne 12 rokov nevidela, kedze ja sama som sa minuly rok vratila do PO, od 1998 som bola mimo domu.... tak tesim... o mm strach nemam, on Kristinku zvlada lavou zadnou....
...od zajtra trenujeme na nocnik, dnes nam krstna kupila novy... 😀
.. na obedo-veceru som robila fajnovu porovo-cesnakovu polievku s vlockami a palacinky... a zvysilo mi kysle mlieko, tak som sa rozhodla upiect kolac z kysleho mlieka... uz chladne v chladnicke... tesiiiimmm...

martinex
8. apr 2010

no a ja mam dalsiu objednavku od kamosky na tortu k 80tke... kua,cely den sedim za PC a len kukam tortove stranky,ale hlavne ze sa musim ucit 😀

iveta6384
8. apr 2010

Baby prave som objavila na spodnom dasienku, taky malilinky rez a podtym biele... Zeby zub???? Skusila som cinknut lyzickou, ale necinkalo. Tak neviem, ale sak co ine by to bolo. TAk som zvedava kolko sa bude drat von. Dufam, ze nie ako u Eviqi, lebo tym lezu uz 4 mesiace. Ale nezda sa mi, zeby mal nejake spuchnute dasienka. Je sice nervny, ale nie zly. Tak uvidime. Mozno to je len zaciatok a za chvilku budu, nervy, rev, teploty, neprespane noci a vsetko co k tym zubom patri... 😅 😅 😅 😅

iveta6384
8. apr 2010

Matka sak ked si taka sikovnica. Tvoje torty su prenadherne a verim, ze aj mnamkove. Si moze na materskej privyrabat. 🙂

iveta6384
8. apr 2010

mozes som chcela napisat, nie moze 😅

martinex
8. apr 2010

ivet dakujem... a pochopila som.... len kokos,teraz studujem,lebo si vymyslela puncovu plnku a taku ja nemam rada,tak ju ani nerobim....tak musim nejaku nasjt dobru... a naucit sa robit kvetinky 😀

iveta6384
8. apr 2010

Matka kvetinky zvladnes lavou zadnou. Ved uz si vyrobila ine vytvory 😉

martinex
8. apr 2010

no len kvietky, nato su formy a tie ja nemam... no sak nejak to zvladnem aj s vykrajovackami na vianocne kolace 😀

perla200
8. apr 2010

tak sme doma z pohotovosti - mame 6 chorobu a dr. povedala že to nemá nič spoločné so zubami 😒 😒 😒 😒

babulka123
8. apr 2010

perla a naco ste isli na pohotovost.. uz budete bez teplot a vsetko bude ok..
a so zubami .. no ani nie, len vacsinou to deticky chytia ked im nejake idu.. oslabena imunita.. neboooj o chvilku bude vonku ..

u nas sa uz spi, boli sme vonku tak bola ako odtrhnuta z retaze , nevedela sa ukludnit ale uz je ok..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre