Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
13. okt 2009

no v juli som neverila ze to este vyslovim ale CHCEM LETO

martinex
13. okt 2009

ja by som chcela skor klasicku jesen...vonku prijemnych 15 stupnov, behat len v svetriku....

lenka_66
13. okt 2009

ABO TAK 😵

martinex
13. okt 2009

no uz sa mi zacina budit krtko...moc toho nenaspal 😒

lenka_66
13. okt 2009

ja idem zas lahnut k svojmu jezkovi.dufam ze zaspim a on vstane.spi uz vyse hodinky

martinex
13. okt 2009

zakon schvalnosti 🙂

stansun
13. okt 2009

no Ema spala hodku potom sa zobudila a teraz som ju zase ulozila a spinka ja neviem cim to je ale je to mozne ze aj zmenou pocasia sa nam takto budia deticky

martinex
13. okt 2009

stani asi ano,lebo aj ten moj spal len hodku... idem mu dat teraz papat,hadam zase zaspinka 😒

kolka1
13. okt 2009

Ahojte,

povodne som sa vam prisla vystazovat ze po tych brutalnych kolikach, ktore sme mali vyse tyzdna co sa maly budil kazdu hodinu sa nam rozbil rezim, lebo z povodneho papania 1 - 2 x v noci sme zacali papat kazde tri hodiny a k ranu aj castejsie. Ale ako tu citam Missy a Lenku mame krpcov zhruba v tom istom termine tak mam pocit, ze sme sa dostali do dalsieho rastoveho spurtu.

A mame dalsiu novinku a Borko stale cez den place uz asi 3 den, nerozumiem tomu. Nie su to hysaky v podobe vecernych placov ale take to babatkovske le, le, le a len na rukach by sa chcel nosit a na prsku vysiet.

V sobotu sme boli v Parndorfe a krpec prespal od 10,00 - 16,00 v kuse s jednou prestavkou na kojenie. Taky nas klasikus rezim ale najlepsie sa mu spi v kocari a vonku takze dlhe mrazive prechadzky nas neminu 😉. Tiez mam schizu z tohto pocasia, ze to prislo tak naraz a trochu haluzim ako krpca obliect. No v kazdom pripade je nacase vytvorit zimny rezim 🙂.

stansun
13. okt 2009

kolka aj nam sa neako prehadzuje trochen rezim 😠 mozno u nas bude tiez asi rastovy spurt lebo nasa ho mala vzdy skor ked mala 2tt a potom 5 tt takze je mozne ze aj teraz je v tom obdobi a k tomu to pocko 🙄

kolka1
13. okt 2009

No Stansun, nemoze to byt predsa take jednoduche. Male bytosti zacinaju prezentovat svoje osobnosti, su to proste LEVicatka 😉.

Len tie plackania dufam, ze prejdu ma to trochen ubija. Myslim Missy tu pisala ze tiez drobec plakal, Missy ako ste na tom aktualne?

perla200
13. okt 2009

ahojte babule....ako čítam tak asi aj nam niečo je, malú som uspala a zaspala na hodinku:( potom rev a teraz zalomila....asi počasím...kriste ked si predstavím že minulý týžden sme boli vonku s malou len v bodyčkách a teraz som utekala kúpiť zimný overal aby sme mohli ist von lebo som nepočítala že príde toto počasie:( a už sme vnútri od nedele a to zas vymyslieť program pre nu je dost tazké....ved to poznáte....my sme spali od 19.30 do 2.h v noci napapala a do 6.40....potom od 9.h do 10.h a od 11.30 spí zase....nech jej to vydrží....

missy97231
13. okt 2009

kolka,,, nas neplace vobec. iba ked je hladny, a ja si davam nacas 😀 asi to pisal niekto iny.

missy97231
13. okt 2009

moj maly je nejak ospaly od rana 😎 nejaky nezvyk. ako sa zobudil, tak bol hore akurat ze sa napapal, a spal znova... o 10tej sa znovu napapal a zaspal, a teraz akurat kuka a usmieva sa.

martinex
13. okt 2009

no ja som maleho az teraz uspala...to bol hodinovy boj 😠 stale plakal,ani prso nepomahalo... nakoniec som ho unosila na rukach k spanku.... no ja neviem,nieco musi byt vo vzduchu 😠

babulka123
13. okt 2009

no baby co vam budem hovorit ked uz ani ninka nespi.. tak to je vazne nieco vo vzduchu.. prave spala hodinku..

leri
13. okt 2009

ahojte 🙂 mne dnes alex pre zmenu spi.........dala som ho do nasej postele, pri nos strcila moje pyzamo a tak som ho zblbla, ze spi uz vyse dve hodiny 😀

babulka123
13. okt 2009

leri.. hehehpekne.. a ako mlieko?

lulu73
13. okt 2009

caute

asi je nieco vo vzduchu, lebo moja mala spi od rana, iba prestavky na jedenie mala a boli sme aj v poradni, ktoru tiez prespala...cize deti co spavaju normalne dnes nespia a deti co nespavaju, dnes spia...ze aka parada babulka 😝

babulka123
13. okt 2009

lulu ani nehovor.. konecne zaspala v kociku... je na balkone vo fusaku a prikrita dekou.. chuuda taka bola rozbita ale nevidim to na dlho lebo jedla o 2 takze o chvilku bude hore.. dnes je to vesele..

len dufam ze sa jej to nejako nekazi a je to len zmenou pocasia..

lulu73
13. okt 2009

na tu deku si mala dat este tehlu, aby ti ju neodfuklo 🙂

babulka123
13. okt 2009

neee ono u nas je balkon tak super otoceny ze mi tam nikdy neprsi, nesnezi a fuuka minimalne. taka som stasntna ze ho mam..

lulu73
13. okt 2009

leri...no to je skvely napad

lulu73
13. okt 2009

inak dnes som si myslela ako si pojdem ponakupovat do Tesca po poradni, ked Emulka tak krasne spinka....malu som aj s vajcom nalozila do nakupneho vozika, v lekarni som vybrala olej do kupela, vigantol, krem do vlasov, sla som do obchodu a pri regaloch s detskou vyzivou sa mi tak brutalne zacali nalievat prsia, ale tak, ze som myslela iba na jedine ako odtial co najrychlejsie vypadnut....cestou k pokladni som kupila dalsiu kefu + hreben na vlasy, 3ks triciek vo vypredaji pre malu, 2 caje a rohlik, lebo som bola hladna (povodny zamer, velmi tajny plan som mala ist este niekam do restiky sa najest)....pri pokladni a aj cestou po na eskalatoroch som si tajne (hlavne nenapadne) odstriekavala mlieko do podprsenkovych tamponov...sadla som do auta, moja odsavacka stale spala, ani zaboha zobudit a futasila som domov...ani natankovat som nesla, uz mi piska a svieti kontrolka, ani hovno z mojho dnesneho planu...do prdele a este na dialnici ma vytrubil taky neuroticky kamionista, lebo som sla pomaly bo som zrala ten moj obed-rohlik....dobre ma z neho drhlo...chcela som si aj poplakat, ale neslo mi

lenka_66
13. okt 2009

lulu , zlatko moje 🤐

lenka_66
13. okt 2009

kolka , to my stale placeme.no teraz uz menej.no asi to bude ten rastovy... vsimla som si ze v 3 a 6 tyzdni sme bojovali.dnes zacal 9 tak sa mam naco tesit.

no kedze ja mam fusak vo vranove tak som mareka zababusila do nasho paplona a sup na balkon.je zaskleny takze iba kosa a ziaden vietor.chuda moje len nos mu trcal.no a zima ho premohla.spal od 13.30 o 16, som ho uz dala dnu no zatial taha.a to uz mal pred hodinou jest. 😀

lulu73
13. okt 2009

lenka...nuz, taky krasny plan som mala 😀

lenka_66
13. okt 2009

no clovek mieni pan boh meni 😒

kolka1
13. okt 2009

Missy, tak pardon som si myslela ze ty si pisala ze Ti jeden den plakal stale.

Lulu tak ty to mas ake akcne 😉. Tak myslim ze si tajnym odstriekavanim do prsnikovej vlozky na eskalatoroch predcila aj Leri 😀 😝.

My sme sa prave vratili z 1,15 prechadzky von. Hlavu mam komplet prefukanu, psa vyvenceneho ale v kociariku mi spinka stastne dieta 😵. A poobede sme uz ani neplakali haleluja 😲 (nezariekavaci).

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre