Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
15. sep 2009

no doteraz som nedavala {mala ju nema rada} ale musim .. ale zatial sme mali aspon kapucu nejaku..

ozaj baby . mala ma uplne supinovatu hlavu neviete nieco poradit co s tym robit?? a tie jej dlhe vlasi no ma toho celu halvu ..

z.vrablova
15. sep 2009

Babul... vyskusaj kalciovu mast. hrubo natriet suche miesta, nechat pol hod - hod uschnut a potom jemne vykefkovat von. Kristinka to mala nad obocim (vraj nejaka dermatitida) a po 2 dnoch to zmizlo.

babulka123
15. sep 2009

no budem sa hrajkat.. hehehe

jajkar
15. sep 2009

babul aj moja ma trosku vo vlaskoch suche, viem jej to olejom natriet, ale sa mi zda ze aj tak nepomaha 😕

mne mala v noci sa strasne puci a stone tak nahlas, aj sabsimplex jej davam, ja sa poriadne nevyspim, lebo to stale vnimam. Ale malinka to robi v spanku, spi a stone a sem-tam zaplacka, ale spi dalej. Baby radte, mate to aj vy??

jajkar
15. sep 2009

no vyskusam aj ja tu kalciovu...

martinex
15. sep 2009

jajka nas to robi ked zaspava,ze ho nakojim dam do postielky a potom ca 15 minut vydava rozne zvuky...ale on pritom spinka..a ja si to uz nevsimama

babulka123
15. sep 2009

z . vrablova nooo ti moji dvaja su tiez na vychadzke.. v risi snov.. kuk album.. este spia..

jajkar.. no u nas to tiez nieje lebo ked spi tak spi.. skus jej zdvihnut troska matrac mozno sa jej vracia mliecko

adenka
15. sep 2009

ahojte,

baby vam nerobili test na uska v porodke? lebo nam ano... prave mala slabsie, ale ked to po 3 dnoch zopakovali tak uz to super vyslo...takze sme ok...

na supinky vo vlasoch sa mi zda ze bracho davali synovcovi olivovy olej...ale nie som si celkom ista...viem ze mu z toho chudatku dost smrdela hlavicka, ale pomohlo...

deina2005
15. sep 2009

tak moja mala sa uz dneska 2x kupala.zvracaca poriadne nechapem nikdy mi nevrackala tak neviem co to je a ked sa pokaka tak to inak smrdi .dufam ze sme nieco nechytili

deina2005
15. sep 2009

na tie supiny sa pouziva olivovy olej z lekarne!! moja najstarsia mala ten problem do 4 rokou.na nejakych miestach jej ani narastli vlasy lebo tie supinky mala v hrubej vrstve.treba to vycasavat kefkou na vlasky.

deina2005
15. sep 2009

ja pisem jak madar. nerastli vlasy vycesavat

babulka123
15. sep 2009

deina a kedy to mam natriet vecr , rano kedy to mam vycesavat? ja som jej to kukala ona to ma po cedlej hlave.. sakra

deina2005
15. sep 2009

nooooooo ja som to robila po kupani .supinky potom zmeknu a tak to vyces kludne aj na druhy den.neboj sa jej toho oleja dat viac.ja som koly tomu moju malu ostrihala do hola jak mala 3 mesiace lepsie to slo.ale tvoja ma krasne vlasky aj ked tie prve vlasy zvyknu vypadat

babulka123
15. sep 2009

po kupani som rada ked neblaci..ehehe no skusim nieco vymysliet..
skusim ten olej dat aj teraz alebo az vecer?

deina2005
15. sep 2009

to je v podstate jedno ako ti to vyhovuje.inak uz mate reakcie z ockovania na pleci?nam uz pekne hnisa tak je to ok

babulka123
15. sep 2009

nam to len cervena..

oki tak skusim vecer.

martinex
15. sep 2009

deina ono to ma hnisat,ze??? nam to pekne hnisa a sa nam spravila aj taka chrasticka na tom...to je ok,nie?

deina2005
15. sep 2009

ano aspon mojim detom to hnisalo

babulka123
15. sep 2009

baby tam moja hviezda este stale spi..
aspon ze marek uz vstal..hhehe

martinex
15. sep 2009

deina dik 🙂

babul to mas fajn... ja som konecne navarila, maly spi asi 3/4 hodku tak dufam ze mu to co najdlhsie vydrzi

babulka123
15. sep 2009

ja by som ju uz aj zobudila ale ked .. co ja viem .. chuda moje uz aj jest by mala..

martinex
15. sep 2009

babul nechaj ju..ona sa zobudi ked bude hladna...

babulka123
15. sep 2009

nooo tto mi je jasne ale co moje didi?? uz aj tak som pred hodinou vytiahla 80

martinex
15. sep 2009

tak si odstriekaj do zasoby... spravime si jeden vecer babsku jazdu, deti nechame muzom tak nech maju cim krmit 😀

facovka
15. sep 2009

z.vrablova myslim ze ockovanie proti pneumokokom je zaradene od januara 09 do povinneho ockovania, takze ani nemusis ropzmyslat..skor s tymi rotavirusmi sa porad s dr...my sme filipka na to nedavali ockovat...asi ani oliho nebudem...

sisulka7
15. sep 2009

ahojte baby, pri odstrekovani mam aspon cas vas citat, aj ked prispievat sa mi moc nedari. my sme mali noc ako za trest. Mala plakala v kuse od desiatej asi do pol druhej a ona nie je to babenko co len mrauci, my ked placeme, tak nas pocuju vsetci susedia. Je to maly jedos. Ked bola na rukach bolo to relativne v pohode, ale ked sme polozili do postielky, tak sme mali megakoncert. Skusali sme vsetko, masaze, flasu,. prebalit, ale nic nepomahalo. Bol to des. A teraz si spinka ako anjelik 🙂 Neviem, ci si uz tak male babo dokaze tak vynucovat to nosenie na rukach. Lenze kedze nechce prsko, tak musim odstriekavat kazde tri hodiny a a nemozeme ju stale nosit na rukach a ani nechcem. Som nazoru. ze pomojkat a potom naspat do postielky.

babulka123
15. sep 2009

sisul.. ja som rovnakeho "vyznania" ponosit pomojkat a dat bud do lehatka alebo ohradka alebo tak.. inak sa zblaznime..

sisulka7
15. sep 2009

a mozu v tom lehatku aj spinkat? lebo mala mi tam casto driemka

uankab
15. sep 2009

ahojte, my sme mali celkom dobru noc, boli sme hore len 2x - o druhej a potom rano o siestej, no uuplna parada 😵 .... dnes tu bol health visitor a zmerali nas, mame uz 53cm 😵
viete mi prosim niekto napisat, ake ockovania sa robia u nas doma, proti comu vsetkemu sa ockuje? chcela by som to porovnat voci UK... tu sa proti TBC neockuje, ale vedia mi ju zaockovat na poziadanie... ako je na to hepatitida B? ockuje sa? dakujem 🙂

lulu73
15. sep 2009

ahojte, som len na skok...akoze to ockovanie teraz nechapem....nam ani vpich nevidno...dufam ze to nie je zle

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre