Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

perla200
25. feb 2010

bagaja - čítala si na FB ako sa mi darí že? no my mame grilované kura na cesnaku a s chlebom:( ryža mi nevysla a po tých peripetiách dnesných nemam chut iné robit.... 😠

sisulka7
25. feb 2010

deina nam doktorka predpisala oboje, tri kvapky fenistilu a 5 sinupretu

bagaja
25. feb 2010

perla máš pravdu si to vyriešila....ja som dala do rúry dajaké cestoviny....co dom dál a herečka spí na balkone

z.vrablova
25. feb 2010

my mame 3. den Mucosolvan junior a zabral, kasle ovela-ovela menej... a do nosteka klasika Pamykon.... lepsi sa to.
Dnes mi robi sestra au-pair... ked budem na anglictine, snad to zvladne v zdravi....
Strasne doteraz blbol konik... konecne sa startol...
Ja som mala na obed brokolicu a karfiol obvarene, poliate troskou oprazeneho masla a arasidy.... (vitaminy)... inac som dnes uz 53. den... v utorok zase voda, vtedy sa aj odvazim.... a potom uz len mesiac... este niekto drzi 90dnovku??? Tusim Karin na tom bola dost dobre...

bagaja
25. feb 2010

zuzi obdivujem a držím palce....si super...ja som to vzdala ale snažím sa stravovať tak podobne...a schudla som aj s diétou 4,5 kg čomu sa veľmi vytešujem....a ešte k tomu brušákujem...

bagaja
25. feb 2010

a nikde už nemajú slnečníky zelene k našmu kočíku tak som objednala čierny....snáď nebude až tek veľmi piecť nanho....no čo už... 😖

lulu73
25. feb 2010

ahojte

poznate niektora tieto plavky? http://www.mimiplus.sk/splasha-plavame-s-babatk...
alebo mi viete poradit nejake ine a hlavne lacnejsie? chcela by som ist s malou niekedy plavat

a nejak mi Emma nechce papat...pri jedeni rozhadzuje rukami, smeje sa a vsetko je spinave naokolo...sedacka, ona komplet cela aj v nose, cele oblecenie, lebo podbradnik strhava 🙂 normalne kovbojka ...trafit sa jej do ust tak aby mi cestou neschmatla ruku je umenie

bagaja
25. feb 2010

baby a musia mať deti aj plavky nestačia tie plienky na plávanie?

lulu73
25. feb 2010

bagaja...ved prave ja vsade citam, ze nestacia..ze kupaliska vyzaduju aj plavky .-( tiez tomu nerozumiem ako to vlastne je

lulu73
25. feb 2010

a niektore detske kupaliska vyzaduju papierove plavky a na to este normalne plavky

babulka123
25. feb 2010

ahojte, na fb nove foto z fotenia..

dam ninku spat a budem sa vam venovat.. cmjuuuuk

babulka123
25. feb 2010

boze baby az sa hanbim ale nemam na vas cas.. vecer padnem mrtva do postele. a cez den , to moje sidlo nemoze byt ani na sekundu sama... stale niekde lozi a stavia sa, dnes po novom sa postavi a pusti, a tak stoji, popripade juchne na zadok takze ked spi mam cas akurat sa tak najest alebo nieco porobit..

ale myslim na vas velmi intenzivne.. teraz ninka konecne zaspala { dnes mala len 30 min spanky} a ked sa zobudi tak s nou asi pojdem von , lebo je uhucana... kurna uz nech su tie zuby vonku lebom na ozaj slahne...

martinex
25. feb 2010

ahojte...

my sme prisli pred hodkou domou,museli sme rychlo papat a uz spime. boli sme za kamoskou,ma mesacnu kocku doma,tak som kukala jak puk aka je malicka,uz som zabudla ze aj Dado taky bol..boli sme vonku asi 2 hodky,decka spali,potom sme dali kavu,pofotili sa a utekali domov papat 😉

lulu tie plavky vyzeraju srandovne 😀 no neviem,ze by ich bolo treba

babul nevycitaj si to, mame hyperaktivne deti,to sa inak neda...

a inak vcera sa dado sam postavil v obycke pri stole,vyruckoval po nohe stola,chytil sa hore a stal... 🙂

a ja som dnes este nejedla,len rano jeden chlebik,tak si idem daco spravit

babulka123
25. feb 2010

matka.. prepac.. ale zobudila sa s placom tak som tam letela a podarilo sa mi este ju uspat.. som zvedava na kolko.. dnes tomu vela nedala len 2x 30 min tak snad este aspon pol hod potiahne..

babulka123
25. feb 2010

no ale kde.. 5 min a bola hore.. a zas huci.. dnes je to fakt o drzku...

martinex
25. feb 2010

babul u nas detto,pospal pol hodku...tak ideme zase von 😀 ja budem ale stihla ak cele dni budem spacirovat..len stehna budem mat jak kulturista 😎

martinex
25. feb 2010

no kocky, kde ste vsetky,este vonku?

U nas sa uz spi, maleho som si dala na postel,lahla som si vedla,pusinkovala som ho a hladkala a porozpravala som mu rozpravku o 3 prasiatkach 😉 a krasne zaspinkal.... konecne mam trosku kludu,tak si idem spravit capuccino a v klude vypit 😉

facovka
25. feb 2010

ahojte nestiham citat,vcera sme s fifom boli u dr.stale horucky uz od soboty ☹ crp mal 13,tak ze viroza,a v noci skoro 39ky zas aj dnes cez den,zajtra ideme znova,ak uz namnieco neda,takja neviem,kolko sa bude trapit s tymi horuckami,je to normalne??ze hrdlo aj dychanie ciste,ja som uz zufala z tychto chorob,a to berie 2tyzden tie prasky na posilnenie imunity co dali na imuno 😔 😔 proste zufalstvo,ani ma nic nebavi robit ani zit,olinko sa drzi...majte sa v zdravi hlavne...

martinex
25. feb 2010

fac to ma mrzia,tak daj chlapcom od nas pusinky,nech sa jeden vylieci a druhy drzi...a ty, tebe len pevne nervy a vela sil... 🙂

uankab
25. feb 2010

ahojte, tak nam sa derie aj druhy zubok von... noc priserna, bola som hore kazdu hodinu, magdalenka bola dnes strasne umrncana, malo spinkala cez den, ekzemik sa zhorsil a isla sa do krvi doskrabat na krku... no hruza, az som skoro na nu vecer nakricala, uz som z toho bola na nervy... vonku mame mizerne pocasie a leje ako z krhly, ani na prechadzku som s nou nemohla ist... teraz od siestej spinka, tak uvidim aka bude noc.. mm sa dnes konecne vrati domov, skoro cely tyzden som bola sama, tak bude mat sluzbu v noci...
fac, drzkajte sa...

martinex
25. feb 2010

uan no pozeram,ze tiez to nemas lahke,ako fac...tak sa drzte...a sak ten ekzem ma uz dlho,nie? kremy nepomahaju?

facovka
25. feb 2010

lulu,a na mmb si nepozerala,sak aj jazdene..ci necches??len nove??ze napr..
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6600194&tab=0
😉

babulka123
25. feb 2010

fac.. zlaticko.. to uz vazne nieje ok.. chuda moje male.. nech sa mu co najskor polepsi.. a tebe veeela sil

babulka123
25. feb 2010

inak ninka sa mi vyhadzala.. a teraz neviem ci su to potnicky { ma to okolo plienky a na bokoch smerom k rukam a troka na chrbte} alebo je to z kase co som jej dala - obilnej.. sakra..

facovka
25. feb 2010

babul,to skor potnicky vyzera,ale sleduj...
no,baby zufalstvo je to,mat chore dietatkoa nemoct nic,ked ani neviem co je ... ☹ dnes zjedol polrozka a par bobul hrozna, hnede kruhy pod ocami, uz aj padal ked bezkal, asi nevladal 😔 😔 😔 proste aknas zase poslu prec,tak ja uz neviem,to ked nemas znamych tak mas hovno,trapis sa sam 😔

babulka123
25. feb 2010

fac.. sak to .. a dr. to vobec neriesi? ved to nieje normalne.. a to este ani do sskolky nechodi.. co bude potom ???

perla200
25. feb 2010

fac:((((( to mi je lúto....držíme palce.... my mame len virozu a MM sme z toho nestastní....tak sa drž vela sil ti prajem....my? asi do mucosolvanu dávajú adrenalín....ako spat ani na rozume....a len jasit sa a jasit....no konec! 😝

facovka
25. feb 2010

ved mi akurat vravela,ze to ak takyto chorlavy bude,ze mi odporuci a a da papiere pre UPSVAR ze 6rokov MD ☹ chapete toto uz?? poslala nas na imuno ze to ma imunitu rozhasenu..tam dali ten prasok co papa rano nalacno,to polroka ma brat,a mame zapisovat ci bol chory a tak, ak ano tak po 3mes. znova na imuno,a netusim co potom dalej ☹ jemu by asi nejake komplexne vysetrenia bolo dobre porobit,ale sak kto sa stara,uz som kukala net ten prosanus poznate??ja by som zapltila aj tu rocnu starostlivost keby sa nam tam venovali,asi iny pristup maju ked platis,ci?? 😕 lulu tam nechodi s malou nahodou??

karin.
25. feb 2010

Ahojte kočky,

my sme dnes boli u dr. Adamko má už 8250g a 70 cm, brala mu krv lebo sa jej zdá bledý, že asi bude mať málo železa tak sa uvidí, zajtra si mám zavolať o výsledky. Dúfam, že bude všetko O.K.

Zuzi, my s mm sa ešte stále snažíme dodržiavať diétu, celkom sa to zatiaľ dá aj keď nejaké tie prehrešky sú..

Babulka a Marti snáď tiež ešte diétujú alebo som niečo nedočítala????

babulka123
25. feb 2010

fac.. chodila tam kamoska s malou .. len jej sa to neoplatilo lebo mala bola chora 1x do roka.. ale inak si to nevedela vynachvalit..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre