Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

rene82
9. mar 2010

mati samozrejme, že boli. povedala, že to je dedičné, chytiť sa to nedá. ako pokiaľ viem, tak nikto z rodiny to nemá. dala nám ichtiol (hnedý smradľavý krém), do kúpeľa oilatum a potom ešte krém lipobase, lebo ichtiol strašne vysušuje. ale zlepšenie vôbec nevidím.
a tebe snáď všetko dobre dopadne a zanedlho bude mať dávidko parťáčku či parťáka 😀

bagaja
9. mar 2010

rene ☹ tak nech je Tami rýchlo bez tej pliagy

a Dadíkovi všetko naj 😀

evi no to je na prd s tými chorobami ☹ nech si fit....a tie čípky nechápem ako nepoznali, ešte ma mm zdrbal že vyzeral jak vôl 😠

facovka
9. mar 2010

marti gratulka k vymesaciu 😵
informuj potom co dr. 🙂

perla200
9. mar 2010

ahojte

fac - gratulka k druhému zubu
marti - gratulka k 7 mesiacom

a mne sa páči táto téma aj preto že si tu stale gratulujeme🙂))))

no inak dnes idem na konzultácie k lekárovi ohladom malej kvôli tej intolerancii takže ak náhodu ho zabijem tak budeme na JOJke....kukajte ma🙂

eviqa
9. mar 2010

perla, tak sa držte.

reginetta01
9. mar 2010

ahojte kočky!
práve som malú uložila a niekto sa rozhodol, že začne vŕtať. jaká paráda. ale zatiaľ búva.
kočky, ktoré kojíte. nemávate bolestivé hrčky na prsníku? mne sa to v poslednom čase začalo robiť a neviem, čo s tým. Odsať mi už poriadne nejde a malá, keď som ju začala prikrmovať už toľko mliečka nevypije. aspoň sa mi zdá. nemáte aj vy tento problém?
dávidkovi všetko naj a držím palce u dr. 🙂

reginetta01
9. mar 2010

No a už sme hore. ☹ Povinná pol hodka a 5 min.
Fac, gratulujeme k 2. zúbku. My nemáme ešte ani jeden a ani to nevyzerá na to, že sa v blízkej dobe prerežie. 😕

z.vrablova
9. mar 2010

Perla, drzte sa u dr..
Hehe... aj mne sa paci to kazdodenne gratulovanie si... 😀
Tak Kristinka definitivne vypustila ranny spanok... vstavala o siedmej, dostala mliecko a do pol jedenastej santila, zaspala az po kasicke a teraz nam ju moja mama odniesla do vecera k nim... mam poobede anglictinu a mm ma poobednu.

martinex
9. mar 2010

caute kocky...
tak sme doma.. u dr nic moc, robila mi utz,povedala ze mam uplne hladku sliznicu na maternici,cize tehu zatial nehrozi.. o 3 mesiace mam k nej prist, ak nebudem mrchovat,tak skusime nahodit cyklus...tak uvidime...

potom sme boli v robote, vsetky kolegyne boli z maleho hotove,podavali si ho z ruky do ruky 😀 no co,je to sexos po tatovi 😀

dame si obed a letime von,musim skocit do lekarne,maly nejak kasle od vcera,tak nieco kupit nato 😉

reginetta01
9. mar 2010

mati, tri mesiace prejdú coby dup. inak ja ešte nemám mrchu. 😕

martinex
9. mar 2010

regi sak ja to neberiem tragicky... sak aj tak by som radsej mala dalsie letne dieta 😎

reginetta01
9. mar 2010

ďalšie levíča? 🙂

reginetta01
9. mar 2010

mati, ty ešte kojíš?

martinex
9. mar 2010

regi mozno ano 🙂 a kojim uz len v noci a rano

reginetta01
9. mar 2010

musím utekať nakrmit dieta a bezime von. papa

blazka24
9. mar 2010

ahojte babule, tak boli sme vonku, pospali sme, mama nakúpila čo sa dalo, skúsime dať špenátik prvý krát, ozaj dávali sme žltko - krpec si to asi ani v strave nevšimol, zbaštil jedna radosť 😀
chcela som ísť aj druhý krát dnes von ale nejak mi prispal, potom som ho vzala na ruky že nejak mrnčí a tak mi šlahol obsah svojho žalúdka medzi prsá, takže paráda, čo narobím, ešteže ich mám také veľké 😀

perla200
9. mar 2010

čaute kočky....my sme boli tiež vonku teda aj sme...iba simonka je vonku, chrní už 2,5 hodiny a to o pol hodinu už mame byt na návsteve...to ona vie kedy ma chrnet...

u dr. super...tak sme sa dohodli, že budeme na bezlaktozovej diéte do 1. roku a potom pôjdeme na testy znovu....dr. sa vyjadril, že laktoza neni najdôležitejšia pre dieta, dôležitejšie sú iné vitamíny a minerály ako vápnik, železo a tak...a ked je takto spokojná tak ju zatial tak necháme....tak som bola celkom spokojná....

blazka🙂)))))))))))))))))))))))))))))))))))

uankab
9. mar 2010

blazka, ja mam tiez dnesnu tekvicu na podrsenke 😀
Magdalenka ma zvysenu teplotu 37,7 tak dufam ze bude ok...

martinex
9. mar 2010

caute... tak ja som dnes zazila vonku vzruso 😀 maly bol tak unaveny ze nevedel zaspat, prvych 20minut vykecaval a komentoval okolie a potom spustil taky rev,ze by som sa najradsej prepadla pod zem... samozrejme vsetci na mna kukali co sa deje a ja som nevedela ci ho mam brat na ruky a utisit,alebo nechat revat a utekat prec 😀 nakoniec som ho nejak ukludnila a zaspal..ale len na 15minut.. cize dnes spanok dokopy 55 minut 😔 😠 uplne o nicom,ale podla mna su to zuby, horne dasna ma navrete,tak hadam vylezu,lebo inak ich vytrham 😠

blazka, super 😎

perla to ste dobre dopadli 😉

blazka24
9. mar 2010

perla tak aspoň viete na čom ste...........držím palce aby bolo dobre...........

uankab ako vidím nie som sama čo sa ked nemá čo prať tak sa zašpiní sama 😀

marti tak ten rev to poznám, nechápem dnes malý od druhej len reve, reve a nervačí..........dúfam, že sú to zuby inak zájdem do WC a už sa spláchnem 😠

martinex
9. mar 2010

blazak mi detto... teraz mi zaspal, boze nech spi aspon pol hodinu 😠 inak ma slak trafi 😖

uankab
9. mar 2010

blazka, no zasa nie som smudlo co sa az tak velmi same zaspini 😀 ... Magdalenku som akurat dokojila a v ramci dnesho grckania mi ustedrila uder aj tam 😝
mati, nastastie take stavy osobne nepoznam, ale verim ze to je dooost neprijemne... joj zlate babatko mam 😵

martinex
9. mar 2010

uanka mas zlate babatko 🙂 ja len dufam,ze tie zuby coskoro vyjdu von, inak budeme mat nervy obaja- aj dadik aj ja

blazka24
9. mar 2010

marti hovor mi niečo, rev po sediačky, rev v ľahu, proste rev aj keď som ho držala - teraz zaspal, uvidím ako dlho bude chrápať 🙄 normálne je nesvoj z toho že nespal poobede, inak máme takých 37,5 teplotu ale nemerala som - nechcela som ho ešte viac nervačiť teplomerom - len rukou odhad 😖

uankab nemyslela som že si šmudla, len že sme na tom rovnako, hádam sa nebudeme len tak nudiť tak perieme nonstop buď sebe alebo našim miláčikom 😉

bagaja
9. mar 2010

ahojte

tak sme doma (akoby povdala babul) z wlnes pobytu u rodičov 😵

som tri hodiny v kuse ležala a driemala tak to som naposledy zažila pred pôrodom...a veľmi dobre mi to padlo

no a idem kuk TV, lebo zase sme samé doma 😠 😠 😠 tak čo mi iné ostáva...a hladná som jak vlk 😝

martinex
9. mar 2010

blazka aj my sme zaspali okolo 18:15.. vdaka bohu 😉

baby, neviete kto to tu spominal,ze robi danove? mm by potreboval spravit danove priznanie 😖

karin.
9. mar 2010

marti, Dadíkovi všetko naj k dnešným 7. mesiačikom 🙂

martinex
9. mar 2010

karin diky 😉

blazka24
9. mar 2010

baga takže si si užívala.......no môj starý robí cez víkend a snáď sa mi podarí dostať k našim.........

marti môj krpec sa hned po tom ako som to napísala zobudil takže veľa nenaspal a teraz si myslí že je skoro deväť ráno lebo skáče po postieľke ako stepná koza 😠
gratulujeme k výmesačníku 😝

wenka
9. mar 2010

mati, daňové robím ja - a čo ešte viem, tak aj Daniela, len sme trocha od ruky asi 😀
a gratulka k 7 mesiacom Dávidkovi 🙂

kuaa, nech je už 1.apríl !!!!!!!!!!!!! ja už nevládzem.. včera som robila papiere do 1,30, ale na dnes to už balím, dnes mi to už vôôbec nemyslí, tak nech viac nepokazím ako urobím. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre