Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

uankab
21. okt 2009

no my mame tento tyzden ako zakliaty... stale je nespokojna, co sme doteraz cumlik nepouzivali tak teraz jej ho davam na ukludnenie sa, lebo stale hlada aj ked je napapana a ked jej dam mliecko, tak to akurat tak vygrcka... kedy su inak tie rastove spunty, ci ako sa to vola?
co sa tyka podbradnickov, my ich mame 17 😀 (minule som dokupila dalsich 5)... rajdsej menim podbradnicky ako keby som ju mala stale prezliekat 🙂

babulka123
21. okt 2009

aden ty krkavcia mater.. heheh citala som to 2 x kym som pochopila..

kolka.. ja mam mareka tiez prec.maju nejaky meeting so zakaznikmi tak neviem ani kedy pride..

babulka123
21. okt 2009

uan.. hovori sa ze 3tt, 6tt. 3mesiac a 6 mesiac.. takze o chvilku nas to caka.. hehehe

kolka1
21. okt 2009

Lenka ja odpadnem, ze 6 - 9 😕 😀. Pozri ako sa Marek pri tebe fantasticky ma. Prosperuje a rastie ako z vody. To je super. Ale podla mna zacnu nasi drobcovia uz pomalsie priberat, vsak kam by sme dosli tymto tempom 😀. V roku 20 kil alebo co? My stale frcime co tyzden to + 300 g 😀 😝.

adenka
21. okt 2009

babul 😀 😀 😀 vsak ma ruky, naco jej budem davat jest.... 😀

lenka_66
21. okt 2009

tesim jak hovado ☹

babulka123
21. okt 2009

aden.. je mi to jasne.. hehehe

lenka.. supermani.. hehe e

kedy ma babatko zdvojnasobit svoju porodnu vahu? v pol roku ?

lenka_66
21. okt 2009

sak sa bojim ze na najblizsej poradni zlomime vahu 😀 😀

uankab
21. okt 2009

my mame teraz 6tt, tak asi preto... tak snad od piatku to uz bude lepsie... 😉
leni, tak to teda uz hej... my este stale nosime oblecenie na 0-3 mesiace a dufam, ze este dlho budeme a pouzivame plienky c. 2

babulka123
21. okt 2009

lenka nebooj .. on z toho vyrasite a je pravda ze potom uz tak rychlo nerastu.. kolko ma maly teraz?

adenka
21. okt 2009

kolka ani nehovor...ja uz teraz ked vlacik vanicku hore na 3. poschodie idem skapat... 5 kil vanicka, 4,5 kila dieta, este nejake deky, fusak.... 😝

babulka123
21. okt 2009

aden mas moj obdiv.. ja pindam na 1 poschodie.

kolka1
21. okt 2009

Oj dari mi dari 😀 😀 😀. Ej nie som v tom sama, Uan pise o akychsi rastovych spuntoch 😕 😀 😀 😀.

Leni a kolko vazite?

lenka_66
21. okt 2009

aden , aj ty posilujes? 😀 😀

no na 2 mesiace som ho merala 66cm.no bol obleceny tak to je cca.narodil sa 52cm

adenka
21. okt 2009

baby dnes vam ide 😀 😀 😀

babul aspon keby to bolo na postave vidiet 😠 😎

babulka123
21. okt 2009

rastovy spunt??? pekne.. SPURT.. heheheehehe dobreeee

babulka123
21. okt 2009

spuntov mame doma..

lenka_66
21. okt 2009

neviem.v 8tyzdni 6015g.radsej nvazim bo ma klepne

babulka123
21. okt 2009

lenka a davate nutrilon? kolko ? nasa papa 120 {cize 133} 6x denne {pocitam aj s nocou }

lenka_66
21. okt 2009

180 od 6 tyzdna 5-6 denne kedy ako vyjde.ma obcas ze prespi jedno jedenie

kolka1
21. okt 2009

Leni a teraz mas ktory tyzden? Ty si ktoreho rodila?

Podla mna 6015 v 8 tyzdni je OK.

Babul zdvojnasobit vraj v polroku, my v 2,5 mesiaci 😀 .

babulka123
21. okt 2009

aha. no pekne.. ale ked kojis je to jedno.. moze mat kolko chce..

no my mame este nejake to kilo k dobbru.. tak uvidime..

lenka_66
21. okt 2009

kolka 11.8. z nemocky sme sli 3500

lulu73
21. okt 2009

cauko maminy,vy ste dnes popisali pekne

mne sa pokazil PC...total zdochol, teraz pisem z mm,cize zajtra sa mozno ozvem s Marcovho.mozno nie...ako sa zadari

kolka...cvicit sme boli iba raz tam kde mame aj dr. na prievozskej v Euromedixe a plavat by som chcela chodit s malou
a viem ze Zaporozska, Marco tam mava treningy SKP, rovno ako je policia....to som sa sekla ...na Znievsku som chodila na vysku

v sobotu pridem aj ja.....pls napiste mi sms niekto ak by som sa tu dlho neukazovala

idem vas citat,este pridem

lulu73
21. okt 2009

bay....vsetko naj aj vam 🙂

mirko
21. okt 2009

ajojte, nestiham citat, tak len nejake info o nas...minuly tyzden sme boli u doky po 6 tyzdnoch, vaha 5,5kg, no zdalo sa jej ze kikino je stale zlty, tak nam dala nejake vitaminy, a ze ak mu to do tyzdna neprejde mame prist azoberie krv...no mne sa stale zdal, teda aj zda zlty, tak sme vcera boli teda u nej....ona ze zlty vobec neni, tak super,...no musela mu osetrit to ockovanie TBc, mal tam kopu hnisu, no des pozerat nato 😝 ... a povedala mi ze kvoli tomu mi aj nemusel spavat, tak uz viem preco bol taky nekludny, a teraz ako vymenene dieta, dnes prespal skoro cely den...no a nasa vaha po tyzdni 6kg......sa sestricka smiala ci mam v cici smotanu 😀

kolka1
21. okt 2009

Jejj Lulu, gratulka.

Leni sa vidis, mozno tiez zdvojnasobite v 2,5 mesiaci. Podla mna s tym zdvojnasobenim v sietom mesiaci sa v mudrych knihach sekli 😝.

lenka_66
21. okt 2009

sak kade babo je ine.no my rozhodne nie sme tabulkovy .no vy ste MM a my UMod 6 tyzdna

uankab
21. okt 2009

no ked sa dari 😀 ... som unavena po vcerajsiej noci 😀

lenka, tak to ste teda pekne narastli... nasa mala tiez uz narastla asi 10 cm oproti porodnej velkosti, to sme ju merali len doma cm, o 2 tyzdne nas budu merat o doktorki tak uvidime kolko budeme mat...

lenka_66
21. okt 2009

baby , no mohli by sme urobit tabulku co vystihuje drobcov.marek bude pazrutik 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre