Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
24. okt 2009

babul...to je urcite len prechodny stav...bude aj obdobie kedy si kupel aj masaz a obliekanie po bude pekne uzivat

babulka123
24. okt 2009

anooo jav iem ale kedy .. ja chcem a chcem a chcem.. hehehehe

lulu73
24. okt 2009

babul...co chces? presny termin kedy to nastane? 😝

kolka1
24. okt 2009

Inac idem bonzovat 😀 😀 😀. Emka od Lulu je mala krasna modelka. Stihla linia, dlhe nozky a usmev na perach. No a konecne som videla aj Alexa od Leri ked bol hore 🙂 . Je to chlapina ako hora a hodil na mna drsny, prisny pohlad. Normalne som sa zlakla, ze respekt, jo, jo. Ale je chutnucky 😉.

babulka123
24. okt 2009

heheh kraasa

perla200
24. okt 2009

babul...ja to robím tak že ked sa zobudí okolo 18 - 19.h z prechádzky vonku dam jej papat...počkám 45min a potom ju okúpem, lebo ked som to robila tak, že najskôr kúpanie a potom papanie tak na konci velmi plakala aj od hladu a od nervozity a ja som bola celá mokrá aj nervozna že rýchlo rýchlo okúpat a natriet atd...a potom bola taká vystresovaná že ani papat nechcela...a takto si to užívame obe aj kúpanie je super aj papanie

babulka123
24. okt 2009

perla a po kupani uz ide len spat alebo davas este papat?

lulu73
24. okt 2009

no a Boris je dlhy ako tyzden pred vyplatou a total flegmos,iba gulal tymi modrymi ockami a mapoval situaciu...Alex vie uzasne silno plakat 🙂 ...a obaja su chlapi veliky...Emka bola pri nich ako rano porodena 😀
a dakujeme za ohodnotenie...mozno raz bude vicemiss Zohor
a hlavne ze som mala fotak a nefotila som...kurna

kolka1
24. okt 2009

Luluuu 😀 😀.

Ozaj praktizujes to z tej knihy, nakojis pred tym ako ides spat?

babulka123
24. okt 2009

baby idem spat.. obavam sa ze ninke bude jedno ze sa posuval cas.. tak nech mam aku taku energi..

lenka_66
24. okt 2009

ahojte
babul, preco chces aby spala s plnym bruskom? aj tebe je tak blbo spat.marek vstane naje sa sme hore 1-1.5 hod.podla unavy zdriemne si tak max.30 minut a potom je zas krasne culy .a UM sa nesmie davat skor ako po 3 hodinach takze by som ho nedelila.

lulu73
24. okt 2009

kolka...no to som zabudla napisat a povedat,ze vcera sme s mm zobudili malu pred tym ako som isla spat a je to o nicom, budila sa potom kazde dve hodiny

lenka_66
24. okt 2009

lulu , no aj fotak treba prevetrat 😀

babulka123
24. okt 2009

lenka.. sak to .. zatial to necham tak ako to je.. a co sa tyka toho mlieka ja som volala dr. ze mi mala pyta {teda pytala } po 2 hodkach a povedala ze neni problem ze mozem , ale nie casto , lebo potrebuje dohnat to co spi v noci.. ale uz pekne papa po 3 hodkach v pohode, niekedy aj po 3 apol

babulka123
24. okt 2009

mozno ak by som davala aj cez den 160 tak pyta aj po 4 hodkach.. ale to som zatial neskusala..

lenka_66
24. okt 2009

babul skus . sprav viac a uvidis kolko si stiahne.ja som mareka ked este chcel salila tak ze som spodok nechala doliala vodu tak 30.on myslel ze ma mlieko a ja som don aspon vodu dostala aby nebol zapeceny.

lenka_66
24. okt 2009

a ze po kupano place? no aspon sa unavi a nebude kukuckovat.

lenka_66
24. okt 2009

aj nam marek vecne plakal pokial nebol brutal hladny nepocitam.no a prisla som na to ze mu je zima tak ma tenku deku osusku a plienkovu osusku.a je spokojny

babulka123
24. okt 2009

lenka.. to s tou vodou vyskusam to je dobry napad..

no a zima teplo. asi vyskuam uvidime..

lenka ja som vedela ze ty s radami nesklames.. heheheh

a .. ja ze co ma dnes bolia krize aaaa.. presne po 29 dnoch som zas dostala. takze ja uz kramujem a dokonca pravidelne.. no aspon nejake pozitivum.. hehehe

idme chrniet.. cmuuk a dobru..

lenka_66
24. okt 2009

no babul aspon daco je pravidelne 😀 😀 😀
tak dobru

babulka123
24. okt 2009

sak too to..

lenka_66
24. okt 2009

😉

leri
24. okt 2009

😀 lulu, to si pis ze som este nieco prikupila 😀 my sme tam uz viac ako hodinu behali predtym ako sme sa stretli, ulovila som saty v teranove, co sa divim, lebo tam som si nikdy nic nekupila........drahy je uz na ceste sem za mnou, tak som vsetko pekne narvala dojednej tasky aby si nemyslel ze som vela kupila 😀 😀 😀
a fakt alex vyzeral popri krasnom babatku emke ako taky maly obrik 😀
inak, pekne mate tie babatka naucene, ako pekne borisko aj emka na rukach pri mame sedeli a kukali okolo.......moj alex bud spi alebo pochodujeme, lebo len tak sedkat a kukat to je pre neho asi strata casu.......a baby uz vedia preco je taky velky........no nedaj mu najest ked tak vrestiiiiiiiiiiiiiiii
inak ta paradna mudra baba vraj ked odtial vysla, tak povedala ze : preboha......neviem co tym myslela 😀 😀 😀 😀 segra mi hovorila
babulka, neries posun, ja ani neviem ktorym smerom sa to posuva..........teraz nemam prehlad ani aky je den a nie este kolko je hodin 🙂

z.vrablova
24. okt 2009

Leri 😉
Ja som sa baby, teraz zobudila, prespala som asi 3 hod pri telke... no neskutocne nieco, teraz budem buntosit neviem do kedy... aspon stihnem prestavit vsetky hodiny v noci.. 😀
Kristinka tiez vstavala s maminou, papka prave s tatinou a idu do hajan, ja si este nieco idem posurfovat... tak dobru noc vsetkym dobrym babatkam a ich maminam.

sisulka7
25. okt 2009

ahojte baby, tak my sme boli ukazkovi vcera, malu sme okupali okolo pol osmej, napapala sa, potom pokecala so zvieratkami v lehatku, zabavila navstevu a ked som ju o pol desiatej prelozila do postielky pokracovala v debate so zvieratkami na kolotoci, a predstavte si asi po mesiaci mi znova zobrala dudinu a s nou v pusinke krasne zaspala. My sme isli s mm spat o pol jedenastej prvykrat odkedy sa narodila. Ked ju dam vecer do postielky hned po papani, tak mi tam strasne place a musim tam byt kazdych 5 minut a ukludnovat, ona mi krasne spinka cez den a vecer si proste chce uzit maminku aj tatinka, tak to neriesim.
A inak musim si zaklopat koliky nam ustupuju, asi to bude tym, ze som komplet vyhodila skoro vsetko mlieko. A babul, co sa tyka kupania, tak u nas je to presne taky isty boj a to je najedena, niekedy ani po kupani jest nepyta, zadrieme na chvilku a vypyta si po hodinke. Nasa mala miluje kupanie a ked ju vytiahneme chce nam dat najavo, ze s tym nesuhlasi 🙂
No odstriekala som, aby sme mali na ranne krmenie tak idem pokracovat v spanku, len cakam, ze sa drobec kazdu chvilu zobudi na papanie.

perla200
25. okt 2009

dobré ránko....no simonka tiež neregistruje zmenu času....no babul - nedávam jej potom papat lebo som zistila že kedykolvek jej dam či o pol 7 večer alebo o 21.h zobudí sa aj tak okolo 1 v noci....

leri - malý vrestí ked pýta papat? no tak so simonkou by boli riadna dvojka.....

sisulka7
25. okt 2009

myslim, ze s vrestanim, ked su hladni by urobili s nasou Kristinkou riadne trio perla a leri 🙂 ona tiez chce okamzite, esteze mam tie prska 🙂 len bohuzial nie vsade sa daju vytiahnut v tejto zime, tak nosime aj odstriekane vo flasi a v termoobale, ked ideme von. 🙂 mimochodom Kristinka tuim zmenu postrehla, budila sa mi okolo stvrtej na prve papanie a dnes az po piatej 🙂 ale krasne chrni doteraz, tak odstriekavam na dalsiu davku.

martinex
25. okt 2009

caute kocky...

tak hlasim, auticko mam uz doma 🙂 mooooc sa tesim...

perla200
25. okt 2009

jej marti tak punto punto punto???🙂)))

sisulka...no ja som si to stopla s malou na rukách mi to trvá zarobit jej tak 50sekúnd....🙂)))))

no moja mala perla zalomila ale to ona si dá len takú hodinku....

lely29
25. okt 2009

Dobre rano maminy Matka len nech Ti autíčko slúži.Mx sme zaspali o desiatej no o pol dvanádstej uz bola vyspata a odvtedy bola hore uz dvakrat teraz este buva

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre