Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

perla200
27. okt 2009

hej....nič iné nepomáhalo len ked som si ju vyzlečenú oprela o brucho hojdala a zároven masírovala

lulu73
27. okt 2009

eviqa....gratulujem k spaniu, si na prvom mieste 😉 co sa nocneho spania tyka

perla200
27. okt 2009

lulu a my sme kde? teda ja som asi predposledná? 🙂

kolka1
27. okt 2009

Perla tak ja som asi posledna 😀, uz som predbehla aj Leri 😝.

Lulu tak to som si vsimla. Ta vychova to bude makacka 😉.

eviqa
27. okt 2009

baby, naozaj, je to na neuverenie, ale ona vážne spinká celú noc (klop,klop)

lulu, budeš robiť tabuľku 😀

kolka, on spáva aj cez deň v postieľke sám. Ja mu dám papkať, odgrgneme, pokecáme a šup do postieľky. Hore je tak asi hodinku alebo hodinku a pol a potom zaspí. O tri-štyri hodinky sa zobudí na papkanie a opäť to isté.

babulka, no maroško papká ked vstane, teda o 6-7, potom okolo 9-10, 11, potom okolo 2, potom okolo 5-6 a potom okolo 8. mne to vychádza na päť papaní cez deň. Včera napríklad chcel papať iba štyrikrát.

a inak, ked pôjdete na konzultáciu, tak dajte vedieť. Niečo uvarím 🙂

len si prajem, nech nám to spanie zostane /klop,klop/

inak, viete odkedy mi takto začal spinkať? Ked prišli svokrovci, my s mm sme išli známemu na svadbu a svokra ho mala na starosti. Asi sa bál, že musí byť s ňou, alebo čo ja viem čo. Asi by som jej za to mala byť vdačná
😀

leri
27. okt 2009

helou 😀
co to? ja som teda predposledna??? inak, poslednu noc v rakusku sme trhli record........do pol tretej spal od pol osmej, od samej rozkose som stala v kupelni a odsavala mlieko a do pol tretej som nesla spat, lebo som cakala, ze ved sa uz predsa musi zobudit kazdu chvilu ..........inak uz ma ten prvy spanok dlhsi, tak do pol jednej potiahne, ale medzitym mu musim dat kazdu chvilu dudel.....sak som si ho nan vytrenovala, tak mi treba 😀

perla200
27. okt 2009

lulu bal kufre...ideme k evique...na konzultácie...eviqua urobí chlebíčky a hned sme u teba 😀

eviqa
27. okt 2009

leri 😀

eviqa
27. okt 2009

perla 😀 o.k. čakám 😀

eviqa
27. okt 2009

ale inak baby, kdesi som čítala, že ak dieťatko spinká cez deň, tak pekne bude spinkať aj v noci. U nás to zatiaľ platí

lulu73
27. okt 2009

ja nechcem chlebicky, ja sa chcem uz poriadne NAZRAT 🙂 ale to si este pockam...mam v plane činu ktoru som nestihla vdaka predcasnemu porodu 🙂, potom pojdem na sushi, dalej pozeriem rezne,vepro knedlo zelo, kapustnicu a kapustu na vsetky sposoby,sosovicu, fazulu,hrach,kel,kalerab,karfiol,kukuricu,a konecne poriadny zeleninovy salat kde je aj paradajka,paprika,cibula a cesnak a vsetky perive napoje,zalejem to slivovicou a kazdy vecer budem pit cervene vino

tak, vykecana som, idem spat

eviqa
27. okt 2009

lulu, tak dobrú chuť a dobrú noc 🙂 len to nejedz na noc 😀

leri
27. okt 2009

😀 lulu, kukuricu jem, cibulu tiez uplne normlane, a pijem iba bublinkove napoje............a jem aj brokolicu a karfiol, aj rezne 😀 a jem aj cokoladu a vobec ma to neserie 😀 alexovi nic neni

lulu73
27. okt 2009

evig...ak mi plan vyjde tak ako chcem, tak prvy krat sa poriadne napijem a najem niekedy vo februari

perla200
27. okt 2009

lulu...ale to je akurát tak na dobrú hnačku...poprípade grcačku🙂

eviqa
27. okt 2009

lulu ☹ tak veľa trpezlivosti

lulu73
27. okt 2009

leri...no ved preto ta to neserie, ze malemu nic nie je...ja ked si dam cesnak, vyprazane jedla alebo bublinkove, tak mala ma po a/ zelene hoienko a po b/bolesti bruska....takze strukoviny ani neskusam

a cokoladu jem vo velkom...odraza sa to na pleti malej, ale tvarim sa ze to sa cisti ako spravny novorodenec, ze to nie je z cokolady 😎

lulu73
27. okt 2009

perla...nevadi, tesim sa uz na to

a keby som fajcila, tak by som si este aj zapalila 😎 😝

perla200
27. okt 2009

lulu ale to este bude nejaký čas trvat...ale zase nemas krámy...ja už tretie od pôrodu 😠

eviqa
27. okt 2009

perla ☹ ta ja som mala iba raz

lulu73
27. okt 2009

perla...praveze som teraz mala nieco podobne 🙄

perla200
27. okt 2009

ja ako hodinky presne na 28 den....a prvé drakrát boli hrozne silné...teraz je to už lepšie

kolka1
27. okt 2009

Eviqa uz beziiim. Mna zaujima hlavne know - how postielka a den. Evi spravne si myslim, ty si ucitelka?

Leri po konzultacii s Annag idem 12 hodin z jedneho prsniku 😝. Ja som nepojedla ani nejem nic sa bojim pri tychto kolikach ani jedla na cibuli, nic.

Lulu ty s Emikom to na novorodenca uhras, mne a Leri uz by to nepreslo 😀 😀. Inac dnes tu bola kamoska s dievcatkom, co sa narodilo v maji. Dali sme ich lezat vedla seba a boli rovnako velki 😀 😀 😀.

eviqa
27. okt 2009

kolka, ako si uhádla 😀 ? ale to na VS neučia

perla200
27. okt 2009

kolka to mi hovor...kamoskin malý o mesiac mladší ako moja morka ma menej kíl ako nasa.... 😀

lulu73
27. okt 2009

idem ja uz fakt spat, rano skoro odchadzame do BA...maleho veziem do skoly a seba a malu po uradoch...a pri cisteni zubov,ked som premyslala ci mam vsetky papiere a doklady na zajtra, ma napadlo, ze mi asi malu nezapisu do pasu, kedze mam v pase stare meno...asi si musim najskor vybavit novy pas do prdele

lulu73
27. okt 2009

co to? co to? Emka mi mrnci...zeby nova etapa nespania v noci? jupiii

perla200
27. okt 2009

lulu a to ako si myslela s tým znamením leva? to ako deti budú žúrovat stale?

perla200
27. okt 2009

som zvedavá kto bude za mna zajtra vstávat s malou, ktorá bude chciet od siestej žúrovat?

kolka1
27. okt 2009

Tak sa mi zdalo. Len som chcela zlozit kompliment, ze si robis svoju pracu vyborne a rozumies dobre detickam a detskej psychologii ked to mas doma takto pekne zvladnute 😉.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre