Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

adenka
30. okt 2009

cafte,

tak sme po poradni, domca ma 5140g, a ked som doky povedala ako prezivame dni tak mi potvrdila moju teoriu ze mala je hladna, takze mame dokrmovat, aspon tych 60 po kazdom krmeni, alebo jedno kojenie a a dalsie jedenie bebu.... no hadam pomoze...
a preventivne skocime aj na to krcne...musim si pozriet ordinace hodiny a ist tam hned rano lebo zas stravit pol dna na kramaroch sa mi nechce 😠

stani mala je skvelaaaaa 😵

lulu73
30. okt 2009

kolka...netrap sa kvoli refluxu, to nie je nic strasne...deticky proste musia vyrast...

eviqa
30. okt 2009

aden, no super, že prospievate. Inak ja som dnes myslela na to, či máš dosť mlieka. Tak možno sa to nejako napraví, malá bude spokojnejšia a aj ty. Držím palčeky.

adenka
30. okt 2009

evi dik...dnes som jej rozmrazila moje mliecko na veceru, ale nechce mi pit z flase... vypila 20 a potom uz len didka...takze podla mna sla zasa spat hladna... to bude zas boj kym sa nauci pit z flase...

kolka1
30. okt 2009

Ja viem Lulu ale ked on je z toho taky nekludny. Furt nieco bud mame koliky alebo mu to klokoce v krku. V jednu chvilu ma smiech v tvari v dalsiu utrpenie ☹. Dnes rano o stvrtej som sa zobudila, ze ho natahuje a potom sme az do 7 kolikovali.

K tomu sporeniu, rozmyslala som nad stavebnym to sa mi zda najoptimalnejsie. V bankach uroky o nicom rok dozadu urokova sadzba 4,5 teraz ledva 1,5.

Babul videla som na FB, ze mame spolocnu znamu. Misu co ma priezvisko ako Stromcek 😉 .

adenka
30. okt 2009

kolka nam na to dost pomohol gastrotuss..uz ju tak nenapina a nevracia sa jej to...

eviqa
30. okt 2009

aden, neviem aké používaš, ale už sme sa asi o tom bavili. ja mám tommee tippee a ten cumlík naozaj vyzerá ako prsník.

adenka
30. okt 2009

evi ja mam lovi, ona z toho pije, ale po chvilke prestane, kruti hlavou a dozaduje sa didky... je podla mna len o zvyku... ale idem vygooglit tie co mas ty...

eviqa
30. okt 2009

aden, u nás kým som dokrmovala, tak nebol problém. Vždy chcel aj prsník aj fľašku. No len potom som strácala mliečko a už to išlo dolu vodou.

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3670389

aden, kuk

adenka
30. okt 2009

evi dik, nuz ak to nepojde tak skusim kupit...este uvazujem aj na zn. mam... tiez su vraj dobre..

eviqa
30. okt 2009
adenka
30. okt 2009

dik... 🙂

no idem do hajan kym mala chrni... dobru noc

eviqa
30. okt 2009

dobru

kolka1
30. okt 2009

Adenka,

presne to mi napadlo. Ja som bola u kadernicky chlap strazil a drobcek nechcel papat z flasky. Musel mu stlacat cumel, jedli velmi dlho a stiahol iba 80 ml. A to mame Avent oni tiez vraj asociuju prsko. Buducu stredu idem do skoly a Borko bude cely den u svokry ta bude mat radost 😅 .

Ale sa tesim s tebou, svita na spokojnejsie casy 🙂.

slavkicek
30. okt 2009

ahojte 🙂

adi super, ze dominika krasne pribera 😵 a z flase sa casom urcite nauci 🙂 nas adamcek ma uz viac ako 6kil takze je to riadny valibuk 🙂
stani, emka je uzasna 😵 😵 nas je v tomto lenivcek..hlavicku si udrzi hore ale len par sekund 😉
lu, kolka my sme malemu dali stavebne sporenie...poistovacka nam vravela, ze je to navyhodnejsie..tak mu sporime takto 🙂
nam sa tiez obcas vracia mliecko a vyteka z pusy ale nejak to neriesim...kym je adamko spokojny 🙂

dnes sme boli kupovat fusak pretoze sa nam dobre ochladilo 😒

perla200
30. okt 2009

najlepšie flasky sú podla mna MAM sú super, bezkolikové a lacné....skúste...

kolka1
30. okt 2009

Slavkicek a kde ste zriadili stavebko?

Pozrela som to videood Stan mala je velka sikovnica, klobuk dole 😵 .

slavkicek
30. okt 2009

kolka, nam to urobila kamoska poistovacka a boli sme to potom vybavit na mierku tam je v tej novej budove pobocka..mali sme kupon z DM-ky takze sme za zalozenie sporenia nic neplatili 😉

kolka1
30. okt 2009

Slavi prosim Ta ktora banka? Ci je to jedno co sa tyka urokov?

slavkicek
30. okt 2009

aka banka? 😅

kolka1
30. okt 2009

Aha takze v prvej stavebnej? Ja viem ze napr CSOB mala stavebne a myslim ze aj dalsie banky. Ale uz chapem 😉 .

slavkicek
30. okt 2009

kolka ano my mame v prvej stavebnej...vraj je to momentalne najvyhodnejsie... 😅

lulu73
30. okt 2009

kolka-... aj ty si na FB? 🙂

kolka1
30. okt 2009

No ja som si tam zriadila pristup a zatial tam nic nemam 😅 😅 😅. Asi by som to mala napravit. Ale napr s Babul som uz kamoska 😉.

slavkicek
30. okt 2009

kolka, tak sup na FB nejake boriskove fotky nech vidime aky je fesak 😵

lulu73
30. okt 2009

jaaj, idem ja do vane...zacinam byt akasi unavena.....je to aj tou jesenou, aj malou (Lenka aj vekom 😀 )...chrbat ma boli kazde rano, hlava sa mi tocieva, oci ma stipu 🙂 proste dovi dopo...a vycerpava ma ako stale sliedim a sledujem pomaly kazdy nadych mojej malej, sledujem kazde hovno v plienke, zacinam ho uz aj vonat 😎 , neustale sledujem cas a tak...takze idem do vane zrelaxovat, lebo takto to dalej nejde...musim nabrat energy

a pisala som si teraz s Annag a napisala mi ze pozor na medovkovy a matovy caj...znizuje tvorbu mliecka...ADEN ! pozor

lulu73
30. okt 2009

kolka ... tak sa tam skamaratime aj my...dnes uz nie, ak sa neurazis...ale mozeme byt kamosky od zajtra

perla200
30. okt 2009

baby moje....lulu vidíš....dobrý nápad vana...asi to zajtra zorganizujem pre seba....bože ani nepamätámkedy som mala hodinku pre seba...

baby ale iné som chcela....niekto mi vymenil dieťa....same!!!! zaspalo v postielke...teda spí tam asi pol hodinu ale spí....akože nechápem a modlím sa aby to tak ostalo, držte mi palce

kolka1
30. okt 2009

Baby tak ja sa teda hecnem a skusim ten FB rozchodit 🙂. Vraj tam je dobra farmarska hra. Trochu sa bojim ze na tom zacnem v ramci relaxu zavislacit. Prida sa niekto? 😅

kolka1
30. okt 2009

Perla, vcera si pisala, ze si na tom 7 tyzdnov pracovala. Zasluzis si to 🙂 . Gratulujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre