Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

kolka1
31. okt 2009

Lulu, mali sme ju kvazi v priestore a chodili sme Borkovi okolo hlavy. Obcas v noci ked som presla okolo hlavy tak som videla na monitore ze sa mu zrychlil dych tak ze by ho to mohlo stresovat. No a zistila som si, ze podla Feng Suej (uz mi z toho pekne sibka 😀 ) to znamena nestabilitu. A aj zle spaval. Tak sme mu nasli nove miesto, je teraz trosku dalej od nas. Ale celo postielky ma pri stene. Tak neviem, ci vratit? On mal postielku vedla nasich noh.

Vies co ma na tom desi? Ze on vobec nezacal plakat, ked zacal hucat monitor na cely byt. Prebral sa az ked som ho zatriasla a chlap zobral na ruky a ani potom vobec nemrnkol. Zly pocit, zly pocit. Myslim ze uz ani ten rozkuskovany spanok uz za nic nebude stat. V nemocke ked sme lezali na rizikovom mal chvilu pokazeny monitor, kym mu nevymenili tak casto spustal alarm a vzdy sa pod nim velmi rozplakal.

bagaja
31. okt 2009

ahojte

och kolka to je fakt zlý pocit ten monitor, predpokladám že si už do rána nespala, lebo mne ked pípal tak som len kukala či dýcha a nemohla som už zaspať ☹

Kolka a nemáte niekde pod postieľkou zásuvku? Lebo to vraj ruší bábetko, my sme mali a ked sme ju odpojili tak sa mi zdá že malá je pokojnejšia.

adenka ty si chcela skúsiť fľašky MAM teraz majú v Dm taký balík - 3 flašky a dva dudle + ešte niečo za nejakých 20 €, no a držím palce aby ste to zvládli s tým krmením.

babul ešte sa len chystáme na žúr to som len zisťovala, že ako to praktizuješ ty 😉

lulu73
31. okt 2009

kolka...ty mas monitor kde vidis ako dycha? ja mam angel a tam nevidno nic, iba alarm sa spusta ked nieco....hm, hm,hm tazko povedat ci chvilku nedychal, ci sa zblaznil na chvilku monitor presunom postielky....ale to neries, stava sa to bezne...aj nam pipal uz par krat a mala NIKDY neplakala...vzdy mala taky ako keby prazdny pohlad, akoby este aj po prebudeni hlboko spala s otvorenymi ocami...Emka ma aj postielku aj kolicku oproti dveram, nohami k nim co je podla Feng uuuuplne zle

bagaja
31. okt 2009

lulu kolka má asi nany monitor, teda my ho máme a ono tám bliká zelené svetielko presne ako bábo dýcha

Kolka inak s FB sme na tom rovnako- spoznávam jeho tajomstvá 🙂 už som tam dala aj malej foto, ale dnes neviem ako? 😀 😀 Ja a anglina totiž nič moc 😀

kolka1
31. okt 2009

Ano ja mam Nanny a ked je to OK tak tam blika zelene svetielko, signalizuje zapnutie, keby nahodou aj zlu bateriu. V noci blikalo cervene svetlo. Hrozba SIDS je do 6 mesiacov?

lulu73
31. okt 2009

kolka podme sa skamaratit na FB a uz nebud smutna a netrap sa...Borko je v uplnej pohode, neboj

bagaja
31. okt 2009

kolka niekde píšu do 6 mesiacov a niekde do roka, moj bratranec mal 6 mesiacov aj pár dní ☹

ale už na to ozaj nemyslí, bol to prosto planý poplach 😉

kolka1
31. okt 2009

Hej, hej ale viete prvy vecer sa blizi 😕 😕. Ale hlavne ze monitor je. Rozmyslam, ci ho zajtra neprestahujem spat.

Tak na FB sa chcem skamaratit s Lulu, Perlou, Stansun, Martinex, Adenkou. S Babul, Slavkickom a Leri uz som. Neviem, ci este niekto je kto sa chce kamosit 😉 .

adenka
31. okt 2009

tak zalahla...neviem do kedy... idem napisat annag...
som totalne vystavena...ale totalne...uz revem aj ked spi...

bagaja
31. okt 2009

aden mojko vydrž to nejako, čo sa týka denného spánku sme tiež na tom podobne, veľa síl želám 😉

lulu73
31. okt 2009

adenka....zachovaj pokoj,...ja viem ze je to tazke, skus este vydrzat....daj si vanu, alebo sprchu....posielam ti energy

baga...tvoj bratranec co????

kolka1
31. okt 2009

Ahojte,

musim ist off, chlap sa dozaduje compu a telefonu. Potom sa ozvem.

adenka
31. okt 2009

kolka ideme sa kamosit 😉 🙂

baga, lulu dik...esteze vas mam a mozem sa tu vystazovat... keby chcela to pokaslane UM tak kaslem aj cele kojenie.. nehodlam znicit a vynervovat dieta...

kolka ten monitor... no hrozny pocit..nam uz tiez parkat pipal ale stale verim ze su to falosne poplachy.. mala sa na to pistanie ani nezobudi..pohladkala som ju vzdy po licku a ona iba pokrcila pusu...

bagaja
31. okt 2009

lulu už som to písala - zomrel na SIDS ☹ ale bolo to pred 17 rokmi

leri
31. okt 2009

lulu, mas pravdu, nejako vas neviem zatihnut, vidis........teraz by som aj vedela, ael ma brutalne odpalilo na gauci, normlane mam co robit aby som sa udrzala pri zivote 🙄 a to som este kadeco drahemu naslubovala........no neviem neviem ci to nezalomim vedla alexa 😀
inak.........dnes som si tak vybavovala spatne dni, a vyslo mi ze polovicu casu co je hore tak place, ........ uz som mala dvakrat taku chvilku ze som bola dosssssst nervozna,...............uz by tie place mohli prejst

bagaja
31. okt 2009

baby a chcela som sa spýtať ako v noci prikryjete bábetkám rúčky, naša malá ich ma vždy nadránom také ľadové bojím sa aby neprechladla, a spí tak že ruky dvihute pri hlávke čiže zakryť eee

adenka
31. okt 2009

baga mozno sa jej len odkrvuju ked ich ma celu noc hore... ked tak jej daj len tenke rukavicky, ale pokial ma teply nostek a licka tak by jej nemala byt zima

bagaja
31. okt 2009

noštek a líčka ma teplé, a rukavičky nehrozia, hned sú dole, snažím sa jej ich pri nočnom kojení ohriať, ale moc nepomáha

adenka
31. okt 2009

baga nerobila by som si starosti...to bude tym ze ich ma hore... domca od kedy spi na brusku tak ich ma vzdy teple..

perla200
31. okt 2009

ahojte...tak my tiež nanič den...mala ako ráno plakala za mnou tak celý den na mne visí boli sme na návsteve a revy a revy....tak sme odisli a zalomila v postielke...

kolka - bože...drž sa zlato...ja by som rozdýchavala dlhooo...

adenka - skús tie MAM flasky...su super...ani nasa nechcela avent, dr. brown nič a nakoniec tieto su úplne super....a sú bezkolikové nenadýchajú tolko vzduchu do seba.... fakt uvidíš tie budú dobré

leri moje zlato...ved ja stále rozmýslam kedy ty spís?????

adenka
31. okt 2009

perla zajtra skocim kupit... zatial som skusala avent, lovi a chicco... napina ju na grcanie ked ich vezme do ust...

bagaja
31. okt 2009

aden som ti písala že tie MAM ,ajú v DM taký balíček teraz - 3 flašky + 2 dudle a ešte niečo k tomu za nejakých 20€

lulu73
31. okt 2009

leri...aj ja som mm naslubovala veci na dnes vecer 😝 ....juj, ale neviem, neviem...ved mna vsetko boli

lulu73
31. okt 2009

baga ☹

adenka
31. okt 2009

baga hej citala som, ale skusim kupit najprv 1... nech mam potom menej flias ked nebude chciet.. dost ze mame obsiahlu zbierku dudlov...

bagaja
31. okt 2009

lulu preto som vdačná dnešnej dobe za monitory

a moj mm išiel s kamošmi na pivo, takže žiadne sluby nemusím plniť 😀

bagaja
31. okt 2009

aden ved jasné a neviem či v tej knižke s kuponmi nie je na nu zľava, skus kuk

leri
31. okt 2009

perluska, no este spavam zatial, vcera napriklad o pol tretej som isla spat..........ale od pondelka sa mozeme zblaznit od roboty, neviem si to predstavit ako to budeme stihat, ale nejako bude 🙂 uz sa na to aj celkom tesime.............len mam velkeeeeeeeeeeeee starosti, napisem ti na skype prihlas sa, vcera som revala do rana ☹

perla200
31. okt 2009

aden - to preto lebo vsetky tie dudle majú tvar akoby prsníka a tieto flasky nie...sú také podlhovasté a dieťa to lahko uchopí a netečie mu z ústočiek mliečko....

babulka123
31. okt 2009

perla.. juuuuj aka som rada... mozno jej chyba ten dotyka ako ma napr. aj deka.. skus aj to .. ale super.. 1 krok mas za sebou .. parada..

aden.. davaj a davaj a skusaj.. ona sa chyti aj nam to trvalo velmi dlho.. ale neboj ked bude hladna pride na to a skus najprv cislo 1 lebo ona potrebuje ten pocit ze musi silno tahat aby nieco islo.. a napina ju preto lebo jej to asi tecie viac ako by chcela.. nebooj ona sa to nauci len musis vydrzat.. ja viem ze je to tazke lebo si strasne unavena a urcite mala place pri tom ale vydrz.. ak nie volaj prideme ti pomoct s ninkou .. neboj nejako to zvladnes..

otstatne docitam neskour..

my sme teraz prisli , malu som prelozila do postielky a spinka tak uvidime.. len som ju musela prezliect lebo bola total mokra z autosedacky a nechcela som ju v tom nechat nech nezachladne..
dnes zaspala az o pol 9 tak som zvedava ako to bude v noci a rano.. mozno si potiahne az do rana .. to by bolo suprove.. heheh

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre