Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
3. dec 2009

marti 😀
ale ved vy bývate v dome, nie? ja som pôvodne chcela dom, ale mm pochádza z domu a že ja neviem, čo to je žiť v dome, že to nie sú len raňajky, obed a káva na terase. Možno má pravdu, tak chcem aspoň chatu. Len tu pri ke sú nenormálne ceny, to volím možno postaviť dom. tak uvidíme

martinex
3. dec 2009

eviq ano ale neni nas.... inak aj ja som byvala v KE,ked som bola decko (mamina je Kosicanka) a babka mala chatu pri KE...ale neviem ako sa to vola... ja som vravela ze to je chata v Haji,ale ci je to origos nazov alebo ee,neviem 😀

eviqa
3. dec 2009

marti, no to neviem, či je tu háj, ale dajaký určite hej 😀 my s mm nie sme origoš KE, sme sa tu len presťahovali kvôli práci

martinex
3. dec 2009

aha..no tak tam som proste travila detstvo...

inak prave ma napadlo, v sobotu sme s mm pozerali skvely den a ten typek tam jazdil na okruhu na BMW a mm slina az po zem 😀 tak som si ten okruh nasla na webe a napisala im mail,ci mi vedia zabezpecit auto a prenajat okruh, na max hodinku. tak som zvedava co napisu a kolko si vypytaju... 😎 ale keby to vyslo bol by to bud skvely darcek,alebo posledny krat co som videla mm 😠

rene82
3. dec 2009

mati potom daj info, čo tu odpísali, aj ten môj by sa takému darčeku potešil 😵

livia1
3. dec 2009

Ahojte tak z poradne sme doma. Vážime 6500g a neviem kolko meriame 😒 . Dnes nás aj očkovali, no to bolo plaču. Aj vonku ked sme boli tak ešte fňukal aby aj ludia vonku počuli, že ho pichali ☹ . No dala som mu hned aj čípok tak dúfam že nechytíme horúčku. Pri Maťkovi mi to tak fungovalo. Po každom očkovaní som mu hned šupla čípok a ani teploty nemal.

eviqa
3. dec 2009

marti, no som zvedavá, čo ti napíšu. môj mm by veľmi chcel chodiť na pffroad akcie, po lese, po blate, že vraj tam chodia aj páry a žena naviguje. tak skonštatoval, že on na to nemá ženu a ja mu na to, že mám pud sebazáchovy a máme syna. tak že vraj aj s ním sa bude dať ked bude väčší. no ked bzde chata, bude aj offroad 🙂
livia, tak držíme palce, aby to prebehlo o.k.

martinex
3. dec 2009

no tak mi odpisali :
Dobry den pani Langova,
Info o volnych jazdach najdete na linku http://slovakiaring.sk/kalendar.php?sub=prenajm... . Pre volne jazdy zatial auta pre prenajom zatial nemame k dispozicii. Takze volne jazdy sa daju za vopred dohodnutych podmienok absolvovat na vlastnom aute. V pripade, ze prejavite o volne jazdy zaujem, poslem Vam cislo bankoveho uctu, na ktory poukazete peniaze, na e-mail mi obratom poslete scan prevodneho prikazu a potom dohodneme dorucenie poukazky, ktora bude mat obmedzenu platnost do 30.6.2010.

takze ak zozeniem auto,tak to pojde...ale aby z toho nieco mal,tak by to malo byt aspon nejake BMW 😠 kuuurna...

eviqa
3. dec 2009

marti ☹ tak bud nejakého známeho z bmw alebo autopožičovňa, no ale nebude to také lacné, asi

eviqa
3. dec 2009

marti, no nie je to lacný špás, najlacnejšie tam vychádza prenájom prilby

martinex
3. dec 2009

eviq uz som sa o tom bavila s kamosom...ten mi povedal,ze ziadny majitel BMW mi nepozicia auto na okruh,lebo je to pre nich vasen tie ich auta...co chapem...
a autopozicovna ma napadla tiez,ale tam podpisujes,ze nebudes s autom jazdit na okruhu,cize tiez nic...

ALE... martinka je velmi sikovna a nasla nejaky klub,ktory ponuka jazdy na tom okruhu na BMW tak ze ta vezu,ale je tam pisane ze ti aj auto pozicaju...tak som napisala maila,som zvedava...

Inak ten okruh- 30minut= 50€...to sa da prezit 🙂

eviqa
3. dec 2009

marti, no to nie je až také strašné.

martinex
3. dec 2009

to nie,ale obavam sa ze za pozicanie toho auta budu pytat vela...
a s nasim ho tam poslat nechcem, este ho budeme potrebovat 😀

kolka1
3. dec 2009

Ahojte,

tak my sme boli dnes u dokyny a mame 7270g a 67 centi 😅. Proste sme dlhani.

Lulu, my sme vcera rano odchytali moc, vstavala som o 5,30 a u nas to funguje system zabalenie, rozbalenie plienky lebo ked ho zoberie zima tak sa vycika. Aj sa dva krat do plienky 😀 tak som potom vytiahla ten sacok a zachvilu bolo. Na buduce kaslem na to rano hned sacok zalozim a bude. Inac moc mame negativny 😵.

Fac, som rada, ze ste OK.

ZuzuJan, tesim sa ze krasne spinkate.

Neviete kde by mi vyrobli do vianoc fotokalendar za rozumnu cenu? Som sa trochu pozabudla 😅 😕.

Inac mame hlasne zachvaty smiechu na beznom poriadku, je to sranda 😀 .

eviqa
3. dec 2009

marti, 😀 no požičanie okolo 4 tis. sk, sa mi zdá, ale nie som si celkom istá
kolka, skús www.fotolab.sk alebo http://www.24print.cz/

lulu73
3. dec 2009

caute

tak sme boli u dr a vraj moč beru iba do 14:00... skoro ma porazilo...zajtra tam musime ist zase

facovka
3. dec 2009

lulu,a to ti dr.nevedela povedat skor??? a teda kolko vazite?? 🙂

lulu73
3. dec 2009

no skus hadat

stansun
3. dec 2009

lulu tak mas zase o zabavu postarane, ja som si dnes kupila ten sacok na cikanie tak som zvedava ako nam to pojde 😉
Boli sme v auparku lebo som bola u svoho doktora a malej sa nakupovanie ohromne pacilo, dve hodky bola uplne v klude bud pozerala vsade dookola alebo sa hrala s opickou a ked sme nasadli do auta tak spustila taky plac az domov 😀 😀 no taketo mame maniere uz od malicka 😀 😀 😀 😀

facovka
3. dec 2009

4,9kg? 😀

lulu73
3. dec 2009

nie, mozes este raz...je to menej! 😀

lulu73
3. dec 2009

kolka...ste pekne veliky a ten moc, to je super ze mate neg

lulu73
3. dec 2009

no dobre, vazime 4,7 kg a meriame 61 cm...a robili nam aj sono bruska, vsetko ok

facovka
3. dec 2009

tak to je dobre...a kolko pribrala a za kolko?? 😉

bagaja
3. dec 2009

ahojuky
no malá už spí dnes išla neskôr kedže som bola na angline, a strážila ju svokra, a sme dnes bez tatina

lulu to je krásny drobček ale neboj ona to všetko dobehne a tie jej očiska a vlásky snej robia takú veľku baculku 🙂

fac super že ste oki, nech vám to dlho ostane 😉

lulu73
3. dec 2009

...pri prepusteni mala 2600 a merala 47 cm.... od narodenia pribrala 2 kg ...cize do pol roka by sme mali mat dvojnasobok a mam iba kojit pokial sa da 🙂...vraj je krasna a pekne pribera, tak uz to ani nejdem riesit....a ma aj dvojitu bradu nahodou 🙂 a aj malinke suncicky na nozickach....kuk foto

lulu73
3. dec 2009

a to len vlasy+ mihalnicky urcite vazia pol kila 🙂))

facovka
3. dec 2009

no vidis,parada,aj my sme 2kg pribrali od narodenia,tak supis 😉

bagaja
3. dec 2009

no lulu nerieš to už lebo je krásna a aj krásne pribrala a nemusí byť hned macko 😵

lulu73
3. dec 2009

nemusi byt macko, staci ze sa vola Emma Macko-vic 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre