Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

kolka1
17. dec 2009

Jaaaj baby super ste pokladiky, dakujem, vyskusam 😀. Akurat ze z tohto pripeceneho netu to nejde skopirovat do wordu no nic, idem opisat 😉. Skusim asi vsetko, mnam 😀 vsak nas bude aj 8 a ja jem furt za dvoch 😀.

Mati vykrajujem kolieska poldecakom? Nic ine na vykrajovanie doma nenajdem 😅.l

martinex
17. dec 2009

kolka jasne,to je akuratne.... 😉

ja vo velkom peciem medovniky,uz mam polku hotovu...a snazim sa malemu vysvetlit,ze ma spat,no zjavne na mna s*rie 😀

z.vrablova
17. dec 2009

Matka, uz ani nejdem pisat ako na mna mala s**ie... napapana a tvari sa, ze dnes cely den odspala... a kedze u nas je uz tma... zase som okna poriesila 😀
Ale uz mam plan, ked zaspi po kupkani... kupelna, zachod a kuchyna... som zvedava,... ci to vobec stihnem, kym pride mm domov...
A pecenie nechavam az najskor na utorok, ale ja sa nejdem pretrhnut... 3 kolace a mozno nieco slane z listkoveho cesta...
Sestra mi doniesla 30 vajec, tak som pozerala ako puk, ze naco tolko...! Do pecenia potrebujem 2ks... heh

z.vrablova
17. dec 2009

ale zase na salat sa zidu,... ale co s ostatnymi 20imi??

lenka_66
17. dec 2009

z.. nevyprazsas?

martinex
17. dec 2009

zuzi ja som kupila 30 vajec 😀 a vies ako to je, mala by som sa ucit,ale miesto toho peciem. 😎 😠
a dadik zaspal...zlaty chlapcek 😉

lenka_66
17. dec 2009

ako sa spravne vola prispevok co sme dostali tych 20 000.

z.vrablova
17. dec 2009

priplatok k prispevku pri narodeni dietata
hej, vyprazam... som pozabudla

martinex
17. dec 2009

posledny plech som dala do rury....takze z aj keby nic ine,medovniky mam,vianoce mozu prist 😀

kolka1
17. dec 2009

Matka ty si sikovnica. Ja idem zajtra k dokyne a potom hura skusim co ste navrhli. Mati, Zuzi a co drobci spinkaju?

martinex
17. dec 2009

kolka ja som akurat vyberala posledny plech,ked sa zobudil... no co uz, sme prose zohrany team 🙂
a tych medovnikov je teda koooopec,aj som zabudla ake mnozstvo ich je z toho cesta 😀

martinex
17. dec 2009

baby toto mi poslala annaq, pre tie co vam deticky v noci nespia dobre

http://dojcenie.wordpress.com/zivot-s-dojciatko...

adenka
17. dec 2009

mati dik za recept, este otazka, ked ich potries hotove vajcom uz to nedavas piect?

martinex
17. dec 2009

aden nie, to len aby sa pekne leskli 🙂 ale mozes ich potriet aj pred pecenim,ale ja to robim az potom

lulu73
17. dec 2009

kolka....drzim palce ale myslim ze to pecenie zvladnes lavou zadnou...zaklad je,piect a varit s laskou 😝

lulu73
17. dec 2009

a chcela som sa opytat, ci aj vy strihate detom nechty pomaly kazdy druhy den a ci ich jmate tiez ostre ako ziletky...ked ma emma doslova zdrapi za prsnik,vidim vsetkych svatych

babulka123
17. dec 2009

no pekne... peciete.. varite.. a ja bulim ako mala..
ninka mi zjedla AZ 50 ml mlieka uz som zufala.. cez den mi uplne odmieta mlieko a neviem co mam robit.. je mi z toho na nic..

kolka1
17. dec 2009

Lulu, nechty rastu sialenou rychlostou. Tiez mam pocit, ze nic ine nerobim iba striham.

Babul a preco Ninka nepapa? Odkedy od prvych prikrmov? Ja by som zajtra riesila dokynu, lebo zacne neprospievat ☹. Nie je chorucka?

babulka123
17. dec 2009

kolka praveze sa nezda ze by jej nieco bolo.. len rucky ma strcene az po hrdlo.. tak neviem ci to budu zuby alebo co ..
a stale vracka.. nonstop.. des..

a na markize zas davaju reportaz o SIDS.. strasne..

lulu73
17. dec 2009

babul.....to je neprijemne

kolka1
17. dec 2009

Prepac, uspavame. A vracka viac, ako pred tym?

babulka123
17. dec 2009

hej hej..

z.vrablova
17. dec 2009

Ani nejdem pisat, co mi moj certik do siestej vyvadzala... ruky zle, v lahu zle, v polosede zle, v autosedacke zle, v postielke zle... taka bola unavena, ze proste vsetko zle... uz sa nam to davno nestalo... neboli sme vonku, mozno aj preto, aj ked spala na balkone - chvilku...
Po cviceni a kupkani super.. od siedmej spinka...
Mna choroba priamo valcuje, cim dalej horsie... uz dycham ustami... vsetko sa kazi...
Babulka... aj my sme prednedavnom presli tym, ze mala nechcela jest... 60ml a koniec... a dalsie krmenie po 4hod... a max 90ml... ale trvalo to len par dni a potom sa vratila tam, kde predtym... a grcka stale?? Nejdes tiez riesit gastro radsej?
Matka, sikulka...
Baby, ste pozerali, dalsie umrtie 7mes dietatka na SIDS,.... katastrofa...

z.vrablova
17. dec 2009

ja som vas necitala... tocime o tom istom... 😅

babulka123
17. dec 2009

z.. nooo neviem .. doteraz to robila len vecer tak som to pripisovala tomu ze ok, bud nieje hladna alebo je moc unavena alebo tak.. ale posledne 2 dni mi to robi uz aj cez den..
a gastro? pytala som sa dr. a povedala ze ju mam polohovat ze aj tak s tym viac nespravim.. no nahovno sa polohuje ked sa vrti ako sidlo.. prevracia sa na brusko a potom sa jeduje, v stolicke ani lehatku nechce byt..

zajtra jej skusim zavolat a spytat sa jej , a neviem skusim dat nine az ked si vypyta... ziadne papanie podla hodiniek.. uvidime ci to nieco spravi alebo nie..

z.vrablova
17. dec 2009

my papame, ked si vypyta... niekedy aj po 2,5 hod...
A nepomohla by zmena mliecka??? Mozna aj AR... u nas je to o nieco lepsie... grcka asi len 1x denne, kym predtym skoro po kazdom papani... a uz aj na brusku moze byt... certi sa, lebo si odvykla, ale uz negrcka, max sa jej len odgrgne... a verim, ze sa zbavime aj toho jedneho grckania casom...

perla200
17. dec 2009

hej babul....to zvrackanie je nanič....ak predtým nevrackala.....nechcem ta strasit ale ako kolka hovorí .....babul...ale gastro by vam určite iné povedala...to mam odskúsané....a ked nechce mlieko tak to rieš....

baby to SIDS sa stalo u nás....teda v NZ.... ako pozerala som ako puk.....no ale ja si nemyslím, že to bol SIDS to len predpokladajú nie? dieta narkomanky....bohovo....ale neodsudzujem, neviem ako to tam bolo....

nasa gastro nam povedala že mala to mliečko čo papame je lahko strávitelné...mala síce spapa 200ml ale to ako by sme my jedli špagety....hodinu sme plní a potom sme hladní.....tak preto sa tak často budíme aj v noci....teda 2x....tak dúfam, že ked začneme od nového roku s príkrmami tak to bude lepsie....

babulka123
17. dec 2009

z.. a nutrilon je AR? a da sa normalne kupit? ja som mareka vyhnala zajtra kupit nutriton, nestaci to ?
mozem jej len tak zmenit normalne za AR?

babulka123
17. dec 2009

z.. tie fotky su uzasne..

perla200
17. dec 2009

môžeš babul....nutriton jej nekupuj, teda nas zapekal riadne....teda my sme menili 4 mlieka...lebo ani jedno nam nesadlo.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre