Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
30. dec 2009

lenka... 😀 tak ma to zaujalo ze tablety na lepsi spanok, ale v momente som si aj povedala, ze to bude nejaky bordel a to by som malej nedala tak ci tak

z.vrablova
30. dec 2009

lulu, alebo rezance s makom 😉

lenka_66
30. dec 2009

leri , pomaly budes alexovi aj trzbu odovzdavat 😀

lulu73
30. dec 2009

z.v. -- alebo, alebo 🙂

kolka1
30. dec 2009

Lulu som sa pobavila 😀 😀 😀. Tri krat som precitala poslednu stranu bo som nechapala 😀.

Leri by si kukala Alex ako starsi brat by bol ako med. Ak by to bolo dievcatko tak by ju pekne ochranoval. Stale mam pred ocami ten jeho kukuc. Ze bojim, bojim vsak Lulu?

lulu73
30. dec 2009

leri...pijavam sem tam cervene vino a nemam pocit ze by viac spala....borovicka, to je dost brutus...moze byt radsej slivka alebo hruska? 😎

lenka_66
30. dec 2009

kolka , lulu ja sa tu rehocem a marian na mna kuk ci som komplet 😀

lulu73
30. dec 2009

kolka....ja doteraz nechapem teda nie ze nechapem, ale akosi sa neviem zapojit...som uz unavena a o 23 je cas prveho kojenia...mala je ako svajciarske hodiny...na jednej strane si chcem s vami pisat a pockat si kym leri ocura ten papier a na druhej strane som nasrata ze som nesla spat s malou o siedmej

lulu73
30. dec 2009

lenka moc sa nesmej, bud nenapadna, lebo ti manzel hned skontroluje co si tu piseme...a potrebujes to? aby sa dozvedel ze tu ponukas (akoze v mene zuzujan) tabletky na lepsie spermie???

leri
30. dec 2009

lulu, vidno ze si este nepila borovicku s ribezlovym dzusom.......to je mnam 😀 boze teraz vyzeram ako notaska nejaka,.......ale moooooooze byt aj slivka 😀
ale jedine domaca 😀 😀 😀
chudiatko emulka .....dufam, ze sladko spinka
u nas noc tak nejako tiez , su noci aj lepsie, ale vacsinou kazde tri, obcas kazde dve, aj castejsie, a mezditym stale cumel davat

lenka_66
30. dec 2009

lulu , tak leri to aj tak nebude curat na papierik.a take plany ze spat s marekom pojdem mam aj ja .no neako sa mi to od augusta este nepodarilo 😒

kolka1
30. dec 2009

Lulu ale pozri ako si pri nas vycistis hlavu 😀.

Lenka na mna tiez chlap pozera ze ci som komplet a som mu tu prerozpravala s hlasnym smiechom vetu o predkozke tak vobec nepochopil a kukol na mna ze dievca mas dost 😀.

Inac moja tehu demencia sa premietla do kojo demencie. Nepamatam si, zabudam. Ach jaj 😀.

lenka_66
30. dec 2009

lulu sedi vedla mna a tlaci grep do hlavy 😝

lulu73
30. dec 2009

leri...no to som nepila, ale pila som hrusku s hruskovym dzusom....no a? tak sme notasky a vyzname sa 😎

lenka_66
30. dec 2009

kolk a ja mam potom aku demenciu? // nie som a ani nekojim 😀 .starecka to tiez asi nebude , tak uz ostava iba ta ze : diagnoza 😀

lulu73
30. dec 2009

lenka...praveze to uz pomaly bude ta starecka u nas 😀 neklamme sa a nalejme si cisteho vina

leri
30. dec 2009

lulu, sme vsestranne 😀
ja som nastastie sama doma........nanestastie ako vzdy........takze mozem sa rehotat a ani pes po mne nestekne 😀

kolka1
30. dec 2009

Ja uz tyzden mam plan pisat po veceri (chap ked zaspi Boris 😀 ) projekt k dizertacke. Bud skoncim na farme, facebooku alebo konovi, vcera sme objednavali krpcovi veci na nete a tak sa krasne viem prebavit 😀

lenka_66
30. dec 2009

lulu , no na tej notacke nieco bude 😀

lulu73
30. dec 2009

leri...aj ja som dnes sama, ale vobec sa mi nechce smiat...som profik, na vlastnych vtipoch sa nesmejem 😉

lulu73
30. dec 2009

lenka...si píš 😉

lenka_66
30. dec 2009

kolka , no mozme naraz pisat aj tu aj na face... . to uz by bola fakt diagnoza

kolka1
30. dec 2009

Lenka no ja sa skryvam za kojo demnciu ale mozno tiez diagnoza 😀.

lenka_66
30. dec 2009

lulu pisem , len neviem kam aby som nezabudla 😀

kolka1
30. dec 2009

No ja pisem kua kua 😀 . Idem odvolat Aden z face.

lulu73
30. dec 2009

diagnoza je, ked som si ja vcera pisala s mm na facebooku a sedel odo mna par metrov... ziadala som ho aby mi priniesol papuce .....kukal na mna ako puk.....hadajte ci priniesol

leri
30. dec 2009

lenka, tak mi potom mame diagnozu ako vysitu ze kolka 😀

lenka_66
30. dec 2009

mala by som nastivit sprchu bo dnes ma marek otykoval do vystrihu

lulu73
30. dec 2009

a aden sa co zasiva na tom facebooku? urcite tam farmarci...alebo tak nejak

lenka_66
30. dec 2009

lulu co?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre