Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

reginetta01
19. okt 2009

Ked vas citam, ake maju vase baba rezimy, tak sa citim ako outsider. Nasa mala ma cez den veru vselico ale rezim to veru nie je. Ráno búva niekedy aj do 10, štvrť na 11, lebo papaávame tak okolo 6, 7. No a cez den ako kedy. Ona pyta strasne casto papat, a pritom zaspava, cize je stale nenajedena. Nepomaha ani to, ze ju budim. No a vecer ju davame spat okolo 8, pol 9, ale poriadne zaspi az medzi 21-22, niekeddy aj neskor. V noci buva min. 4 hodky, takze v poho. Len dufam, ze sa to trosku "urezimuje" 😒

veve80
19. okt 2009

reginetta, pripajam sa do klubu outsiderov... 😅

ani my nemame ziadny rezim.
spinkavame niekedy do osmej, niekedy do desiatej, cez den niekedy nespi vovbec, niekedy aj 5 hodin dokopy.
a vecer ide spat medzi osmou a jedenastou....
cakam kedy sa to urezimuje.... ale clovek si zvykne aj na sibenicu.

a papa kazde dve hodinky, na prse zaspi a v momente ked o idem prelozit sa zobudi. takze tak.

pohoda klidek tabaaaaacek.....

facovka
19. okt 2009

baby nestresujte,to ani my nemame rezim, az na par vynimiek, deticky maju stabilnejsi rezim fakt az po pol roku, roku... 😉 takze casuuuuuuuuuuuuuu este dost 😉 ked zacnu prikrmy by sa to malo unormalnit 😉 teda ja sa tak nadejam... 😀

veve80
19. okt 2009

prilozila som nove fotos

kolka1
19. okt 2009

Lenka, dobre hovoris ako hovoris, moje dieta je genialne 😀 😀 😀 . A o tom, ze mame silne puto svedci ze maminka dnes v noci vstavala o 23,45 1,15 3,30 4,45 6,30 7,00 a 7,30. Ale uz som zistila preco to robi, tatinko potom ide do prace a my sme sa tulkali v posteli a spali 2,5 hodiny. Chce mat maminu len pre seba a od malicka si vie ako spravne levica presadit sovje 😀 😝 .

perla200
19. okt 2009

jej baby ale som to tu rozvírila...to som nechcela....🙂 tiež si myslím, že kojenie je intímna záležitost matky...ale niekto nema kožu na tvári...ako ani mne už neroí problém povedať "nie nekojím"...môžem za to že mala nechcela prsník? ja som rada že nam nejaké mlieko sadlo a to až 4...ale kolko som sa natrapila s kolikami 7 týždnov to nikto nechce vedieť.... ale kaslat na to...

regi,veve - pripájam sa k outsiderom...my nemame vôbec žiadny režim....každý den je iný....
a tiež keby nezačlo byt zima tak bude mala génius, spala tak 3 hodiny denne ale v noci chrnela....teraz sme boli dve hodiny vonku a este hodinu spala vnútri... 🙂

adenka
19. okt 2009

cafte baby,
nestiham sa ani vys... mala nespi cele dni, vsak naco... a len na rucky a na didu...
dnes som nasadila teror...ziadna dida skor ako po 2 hodinach... tak protestne spi uz hodinu 😀 😀 .. asi ju necham hladovat ked len to jej chyba 😀
pridala som nejake fotoze tak kuk aku sme vcera mali torticku 🙂
no krst dopadol vpohode, mala pri organe zaspala, takze teraz stahujeme organovu hudbu a budem jej to pustat asi cely den 😀 . ale pri slube revala brutalne, tak si fararka musela zapnut mikrofon 😀 ..takze to mame stastne za sebou a cakam tie slubovane zmeny, ze po krste bude babo pokojnejsie 😅

perla200
19. okt 2009

no adenka aj my sme sa spoliehali na to požehnanie ale nepomohlo to 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

adenka
19. okt 2009

perla no dominika taha uz 2 hodinu... to je prvykrat za 3 tyzdne...
vraj pomaha caj z medovky, ale idem si kupit nejaky homeo sirup na upokojenie babatka... tak uvidime...

lenka_66
19. okt 2009

aden , nam medovka nepomaha.grckame a to ☹

lenka_66
19. okt 2009

aden , bud rada ze nespi , vyhra nobelovu cenu 😀 😀 😀
pekne si sa pohrala s tortickou.klobuk dole 😵
inac mame stejnu uchylku 🙂 🙂 🙂

adenka
19. okt 2009

lenka vsak som sa s noou trapila 3 dni... pecenie nechcem vidiet aspon mesiac 😝
no tie nozicky su jeden sen... a mala si uz zvykla, ked ju mam polozenu na pokrcenych kolenach tak mi ich normalne posuva k brade 😀

adenka
19. okt 2009

leni ale tu medovky pijes ty nie?

martinex
19. okt 2009

adenka ta torta je kraaasna, klobuk dole ze si na to mala pri malej nervy a cas....

a dominika je uz riadna kocka.... fesanda po maminke 😉

lenka_66
19. okt 2009

adi , to by nepomohlo kedze som bezcitna matka co nekoji.davam mu hipp cajik

hej a ja este mu na nozicky robim ze fuuj smradosky.a vtedy pusti rehot

lenka_66
19. okt 2009

ozaj prihlasili ste svoje pokladiky do sutaze zlaticko roka?

adenka
19. okt 2009

mati dik, no keby tu nebola moja mamka, tak tortu kupujeme v obchode 😀 aj tak musela vacsinou stat s malou v kuchyni pri mne lebo bol rev...

lenka zabudla som 😅 ... no ja skusim ten sirup na ukludnenie aj medovku a uvidim... inak uz taha 2,5 hodiny na bruchu.. 😕

adenka
19. okt 2009

leni to je aka sutaz??

martinex
19. okt 2009

aden no aj tak super vykon ta torta 🙂

lenka ani ja neviem o ziadnej sutazi 😕

kafulienka
19. okt 2009

ahojte,

poprosim o radu:
Moja mala vcera a dnes je nadmerne spava, proste spi o 100percent cez den viac, ako zvykla.
Nic dalsie "podozrive" som si nevsimla. (neboli sme sa ockovat, ziadna teplota...iba ak to, ze cakam kazdym dnom menstruaciu, kedze ju plne kojim.)
Moze to byt rastovy spurt? Alebo sa mam znepokojovat? ☹
Stretli ste sa s tym?
Dakujem. 😔

adenka
19. okt 2009

kafulienka tak tento stav nepoznam takze neporadim...moje dieta zasa spi o 100% menej ako pred par tyzdnami 😀

martinex
19. okt 2009

aha, uz som to nasla, to zlaticko roka... len skoda ze prihlasovanie bolo do 15.10 😒 tak snad o rok 😉

kafulienka klidek.... moj maly od soboty spi cely den... doslova mi cely vikend prespal...hore bol max 3 hodky za cely den,co u neho neni zvykom... inak tiez nic "podozrive" som si nevsimla.... proste asi potrebuju viac spinkat 🙂

kafulienka
19. okt 2009

fuha, dik,

lebo normalne teraz akoze "odklepne", len co dodudlickuje na didine, co sa nam nikdy nestavalo - a tuto noc nam dokonca zapipala prvy krat Nanny, ale chvala Bohu - falosny poplach...
😕

martinex
19. okt 2009

neboj,je to ok....

a ja monitor ani nemam,tak mi nema co pipat 😀

bay
19. okt 2009

juj tak ja mam dnes neobvykly den. Maly len spi a spi. Ani poriadne neje. Tak 3 min potaha a uz zas spi (ale len u maminky). njn to ma za tu preflamovanu noc (sme spali asi 2h v dvadsat minutovkach)... 😖 😀 😀

A vcera sme prvykrat (a snad aj posledny) pouzili odsavacku... Nejak zrazu zacal z nosu prskat mliecko 😅

bay
19. okt 2009

A k rezimu. U nas je jedine co sa da nazvat rezimom je ze do osmej maleho okupeme a ulozime spat. A rano budicek bud o stvrtej (ak nejakym omylom spal poobede) alebo o siestej 😉

martinex
19. okt 2009

bay tak to je zaklad na ktorom sa da stavat 😀 uz len nastavit maleho aj na zbytok dna 😀

bay
19. okt 2009

Ale ked neie je tma tak postielka je uhlavny nepriatel 😠 😠 😠 😀

martinex
19. okt 2009

no to neni nic moc,ale snad casom si zvykne... mne maly tiez protestoval, zaspavat chcel len na rukach... tak som mu robila otroka,ale potom som si povedala,ze to tak nejde,lebo sak som nemohla ani na wc ist...nie to este varit ci upratat...tak som ho na drzovku dala do postele po papani, prebaleni a grgnuti.... som mu povedala,ze mu nic neni,ma vsetko co mu treba... no najprv place a boje,zaspaval aj hodinu a to som kazdych 5 minut chodila do izby a som ho ukludnovala...a teraz ho ulozim,on si trosku pomrnka,sem-tam place aj viacej,ale inak po prvom utiseni zaspi... tak som moooc rada... dnes som stihla upratat cely dom, poprat,pozehlit a porobit kopec veci na co som nemala cas... tak sa tesim,ze som ten boj s nim vyhrala 😀 1:0 pre mna

bay
19. okt 2009

No ja sa snazim trvat na poobednom spanku v postielke a to teda kazdych 5-20 min je rev ze zmizol dudliiiiiiiiiiiiik 😀 😀 takze to spankom zatial nazvat nemozem 🤐 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre