Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

kolka1
20. okt 2009

Ten Bruck je kusok po ceste za Hainburgom. Leri ty myslis ten areal mimo mesta na sposob Parndorfu alebo nieco konkretne v meste? Lebo tam co myslim ja H&M nie je. Mozno poradis este nieco lepsie 😉.

A preco myslis, ze by nemal mat robotu? Marek? Vsak ten tam ma DKP vytetovane 😉 a o tie "kanaly" sa bude treba starat 🙂.

leri
20. okt 2009

kolkaaaaaaaaaaaa, hodme spichaaaaaaaaaaa 😀 kua, ja vyrazam ale okolo obeda z pd, takze tam budem o nejakej tretej stvretej, myslis ze tam este budete? inak ja budem az do nedele v gatendorfe, tam byva segra 🙂
a studujem ludske zdroje personalny manazment, myslim ze aj reginetta co studirovala 🙂

livi, ja som to vedela 🙂 zistim zajtra

leri
20. okt 2009

kolka, no je to mozne, nebola som tam velakrat, lebo sak to tak dlho ani nie je otvorene........ale ano, mylsim to na spôsob parndorfu, taky dlhy rad obchodov po obidvoch stranach cesty, je to urcite to kde idete aj vy.........kua som myslela ze jetam aj hm, ale ked nie tak nevadiiiiiiii, este keby tam dorobili zaru a mango tak uz by to bolo origos 😀

kolka1
20. okt 2009

Leri, myslim ze okolo tretej by sme tam este mohli byt ale o piatej uz musime byt v BA. Spicha by sme mohli dat ak sa nam podari znuchnut, mile radaaaaaaa 😉. Luluuuuuuuu nejdes do Brucku? 😀

leri
20. okt 2009

no ved rychle cafe a mozte frcat, vies co, hod mi do ip cislo mobilne a ked sa budeme blizit tak ti poslem sms a napisem ti tam cas a obchod pri ktorom by sme sa stretli 🙂 a ty mi das vediet ci to plati alebo nie 🙂 je mozne, ze my sa zdrzime, berie ma segra, tak neviem ci to stihneme, ale ak ano, tak by bolo super keby sme sa stretli

kolka1
20. okt 2009

Ok, posielam IP. Budem rada, ak by nam to vyslo 😉.

livia1
20. okt 2009

OK šťastnú cestu

babulka123
20. okt 2009

kolka mozno prave tomu DKP.... ale najnovsie sa pustil do kandidatury na volby do dozornej rady za zamestancov . no co ti budem hovorit.. tak zbiera podpisy

kolka1
20. okt 2009

Tak drzim palce 🙂. Idem pre istotu pomaly dachat, dobru noc este neviem aku noc mam pred sebou 😀 😝.

leri
20. okt 2009

dobru noc 🙂

lulu73
20. okt 2009

halo, halo...neviem kde je presne Bruck, ale na narodky mi mm kupil navigacny ondon do auta...ja antitechnicky tip som to este nezapla,ale vsetko raz musi prist....zajtra neviem , ja tiez nemam malu v pase, musela by som skocit na Znievsku...a preco nedame kavu ked sa Leri bude vracat od segry niekde trebars aj na SVK strane? ci co?

lulu73
20. okt 2009

leri...kade chodite z prievidze?predsa po dialnici cez petrzalku nie?

inak v piatok v BA brutus zacpy smerom von z BA budu

Kolka...ty uz spis? hm, to su mi novinky

leri
20. okt 2009

lulu, no ale mohla by si to zapnut a prist tam, ved uznaj.........bolo by to origos ze by sme sa stretli v ostereich 😀 skoc na znievsku 😀 😀 😀
naspat ma pride zobrat drahy v nedelu a kedze budeme dlho u segry lebo pride len na jeden den na otocku tak pojdeme neskoro domov a nebudeme sa zdrziavat.........skor by to mozno slo tak, ze by ma segra doviezla jeden den do auparku napr. niekedy mezdi stredou a sobotou 🙂 ja by som scelaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 viete o tom ze sme diskriminovane a handikepovane my co nie sme z ba 😀

babulka123
20. okt 2009

nooo taka sobota by sa mi hodila.. hehehehe

lely29
20. okt 2009

Leri až teraz som sa dostala na net.Treba Ti 3 e kolok a kup si ho radsej na poste bo nie na kazdom pasovom majú a zápisu Ti to hocikde nielen tam kde nas trv bydlisko

leri
20. okt 2009

ok, dik lely, zajtra to vybavim 🙂
babul, no ved ja sa budem ozyvat na konika aj od segry, tak volaco zorganizujte 😀 konecne vas mam nadosah, len to musi byt niekde v auparku alebo tak, lebo moja segra inde v ba asi netrafiiiiiiiii, teda nieze by som ju podcenovala, ale predsalen .......je blondina 😀

deina2005
21. okt 2009

dobre raaanecko 😉

perla200
21. okt 2009

no úžasné....vidieť že nasa vláda myslí na mladé rodiny a inšpiruje ich aby mali viac potomkov:(((((

ja sa chystam do práce až o 1,5 roka a pritom nabudúci rok budeme aj tak sa len uskromnovat....a potom mam porodit druhé dieťa.....????

martinex
21. okt 2009

cafte kocky....

leri na tie zubky su aj take gely v lekarni,aby to drobcov nebolelo a neboli z toho nervni

inak sobota by nebola odveci,to by som sa mozno pridala aj ja 😀

a ten rodicak potesi,aj ked stale na zaplakanie.. no na druhej strane,lepsie ako ceruzkou do oka 😀

lely29
21. okt 2009

Dobre ranko tak ten rodičak poteší ak ked ja uz to februári idem naspäť do roboty lebo dlhšie mi nebudú držať miesto.

babulka123
21. okt 2009

nooo to by bolo super, ta sobota..

inak ze bre ranko..
dnes bola nejaka divna noc. v podstate uz druha za sebou tak neviem o co ide panicke.. zobudila sa o pol 2 dala som jej dudel , tak vydrzala do 3, dala som jej mlieko a potom som tusim kazdu pol hodku davala dudel..len sa pucila a pindala a zdvihala nozicky az za hlavu ale pritom spala.. no a od pol 6 rano to uz bolo kritickejsie ale uhrala som to do pol 8. to uz bola definitivne hore..

tak neviem ci mala pocit ze uz je hore alebo co v noci.. neviem , musim ju asi dlhsie nechat hore ked jej dam jest. lebo teraz to robim tak ze sa naje a sup spat do postielky no a potom to takto vyzera..

tym ze je som nachcypana, a to teda poriadne a nie a nie to prejst tak sa mi dost tazko vstava, ale stvrtok piatok je marek doma, tak ho vyhodim do detskej a bude sa starat on.. sice sa aj tak nevypsim lebo budem nervna z toho ale nech si to uzije fesi {hehehe vysielacku si necham pre istotou pustenu.l. hehehe}

a dnes maju nejaku akciu z roboty takze dnes budem ukladat sama.. 1x, snad to nejako zvladneme..
no mala uz huci pojde spat.. cmuuk zataila..

lely29
21. okt 2009

Moja Laura zaspala o 8 o 10 bola vyspata a zaspala o 12.Potom bola hore o tretej o pol 7 a teraz este spí.Tak sme nemali ktovieaku noc.

babulka123
21. okt 2009

lely no tiez pekne..
my sme pravve zaspali.. dala som ju ako inak na balkon, ja idem rychlo nieco uvarit nech mam potom pokoj..

este keby som tak veddela ze co .. ale vidim to na cestoviny so syrovou omackou .. asi..

lely29
21. okt 2009

Ja tiez rychlo varím polievku a halušky.Uz sa hlási mala tak letím.Pa

babulka123
21. okt 2009

papapa..

martinex
21. okt 2009

no my uz tiez spinkame, samozrejme bez kriku to neslo 🙂

uz som si nachystala aj masko na obed,tak potom to len supnem na panvicu a spravim pecene zemiacky...

idem su dat sprchu kym maly spi,snad si stihnem aj nohy oholit 😀 to by bol luxus 😎

babulka123
21. okt 2009

matka.. 😀 😀 😀

livia1
21. okt 2009

Ahojte maminy, my sme mali celkom dobrú noc. Zaspal o pol desiatej o pol tretej sme papali a o pol siedmej sme už vstávali. Celkom dobre spal, na to že dve noci po sebe to nebolo bohvie čo

perla200
21. okt 2009

ahojte kočky... my sme včer bojktovali vsetok spánok...iba v kočíku 3 hodiny...
ale v noci len raz hore o tretej...a to hned zalomila...ale iba do pol 7...ale potom si este potiahla hodinu...a inak momentálne tlačí ako o život je perfektná...ale prečo vždy tlačí ked papa????? nechápem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre