Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
22. jan 2010

bagaja, len aby sme mali dosť nápadov 😀

bagaja
22. jan 2010

toto nápady budeme sa inšpirovať navzájom😉

eviqa
22. jan 2010

jasné 😉

martinex
22. jan 2010

ahojte...
tak my sme boli na kontrole s klbikmi, vsetko je ok,tak sa tesim a doktor nam povedal,ze choditko v ziadnom pripade...takze nebudeme kupovat 🙂
aaaa idem hladat kam pojdeme na dovolenku v lete,uz teraz sa tesim 😉

bagaja
22. jan 2010

no moj mmzačal vymýšlat s dovolenkou že až na rok že on sa s malou ešte bojí....musím ho prehovoriť dokelu, šak tu doma ošaliem celé leto

facovka
22. jan 2010

my sme c´v choditku mali maleho max.20-30min denne dokopy,aj to asi len zo 2-3tyzdne....ked som poztrebovala uvarit abo tak..inak tiez eee...

eviqa
22. jan 2010

ja tiež neplánujem kupovať chodítko.

martinex
22. jan 2010

ja chcem kupit ohradku drevenu a tam sa bude hrat ked budem nieco potrebovat spravit... aj preto aby mi neutiekol ked uz bude lozit 🙂
baga no ja budem cele leto aj tak chodit do senca na jazera s malym.. doma nevydrzim...ale tak more je more...tak sa tesim... 😉

lulu73
22. jan 2010

baby, ja som mala tu cest vidiet hyperaktivne dieta...otec a matka dve trosky 😔 a mala neunavitelna...ale to bol extrem....z tej malej bolo aj mne tazko a to som s nou bola v cakarni 10 minut a hodila som rec s tym oteckom a povedal mi ze su strasne unaveni s malnezelkou...chcela som mu povedat ze to ani nemusi hovorit, ze to vidno 🙂 ale nechcela som mu este pridavat...ja som sa vtedy normalne zlakla a prosim toho hore, nech Emma taka nie je

a dakujeme za pochvaly, dufam ze z nej bude aspon Vicemiss Malacky 😀

lulu73
22. jan 2010

a ano babul, s tym jazykom je zlata...teraz asi tyzden stale vyplazuje jazyk, aj som pridala par fotiek a na nich ten jazycek vidno

jaj, jak mi je dobre ked som sa takto pochvalila a vy nas...aj som skoro zabudla ze v noci nespava 😀

bagaja
22. jan 2010

jooj zlatušík, a inak fakt taký čertikovský výraz má...to bude tiež beťarka riadna 😀

wenka
22. jan 2010

lulu, ani my sa nepretacame, nemame zuby, nesedime...

s príkrmami sme už síce začali, ale také krásne oči ani vlásky ako Emka nemáme.

ale zato máme atopický ekzém ☹ dnes sme boli na kožnom. Takže aj z toho môže byť chrobáčik môj taký nekľudný

wenka
22. jan 2010

ako dlho vydrží hučať poplašné na aute? 😠

nám tu jedno hučí už pol hodiny.. a nemá ho vypnúť. Už som aj bola skontolovať, či to náhodou nie naše 😀 ale nie

bagaja
22. jan 2010

wenka aj celý deň 😠 tak pevné nervy

zuzkamilko
22. jan 2010

wenka,ako sa prejavuje u deti atopicky ekzem?

martinex
22. jan 2010

no maly konecne zaspal...od pol 7mej bol hore a nejak sa mu nechcelo spat 😉 tak sa konecne najem, dnes len ovocie a zeleninka...prave tlacim mrkvu s jablkom ... 😎

bagaja
22. jan 2010

jooj a ja rozmýšlam aký koláč by som upiekla 😅

martinex
22. jan 2010

baga sprav medove rezy...ja som ich vcera spravila pre mm a je to rychlovka ak kupis hotove platy...ale uz som ich aj doma robila a tiez fajn,dokonca lepsie ako kupovane,len je s tym viac roboty

babulka123
22. jan 2010

luluuuuuu ta na tom prebalovaku.. ja nemozem... jaka je bohovska... zlaticko malinke kraaaasne..
tak ona na 10000000000 percent vedie.. ostatne baby neurazte sa ale Emmka naozaj nema chybu.. uzasna.. je

normalne mam hned krajsi den..

laydy
22. jan 2010

ahojky, som tu sice nova, ale rada sa pridam k Vám. Vy ste tu uz asi prebrali vsetko, necitala som sice vsetky prispevky.... Tak to trochu zhrniem. Malinka sa narodila koncom augusta. Tiez sa mi este nepretaca a myslim, ze ani nevie ako nato, ale hybe sa snazi sa aj ju povzbudzujem, zubky tiez este nemame, takze gratulujem vsetkym, ktore ste sa uz dockali prveho zubka. A dokonca sa mi ani sama nevykaka, s tym mame problem od malicka- koliky, plac, nafuknute brusko a zase plac, prebnene noci, ja uz neviem co s tym vyskusala som uz hadam vsetko a nic nepomohlo tak dufam, ze ked zacnem prikrmovat tak sa to upravy. Teraz zaciname s mrkvickou, tak uvidime ci ju bude vobec chciet. Ako ste zacinali, drobci Vam chceli papat?

bagaja
22. jan 2010

vitaj laydy 😉

livia1
22. jan 2010

Ahojte baby

Laydy vitaj

baby poradte, neviete ako je to teraz s tým rodičovským a materskou, že ked mám matersku menšiu ako je rodičovský či to budu doplácat alebo ee. 😒

babulka123
22. jan 2010

livi ano urcite ... potom do doplatia..

livia1
22. jan 2010

Babul a nevieš či to bude vyplácat urad práce či soc. poist.

bagaja
22. jan 2010

ano livi mali by ti doplatiť do výšky Rd a vyplácať ti to bude urad práce

wenka
22. jan 2010

zuzkamilko - najprv mal len také suché líčka, niekedy až červené a také akoby drodnučké vyrážky.. neskôr sa pridalo zopár suchých fliačikov na brušku a nožičkách.. teraz má na líčkach také drobné šupinky a začala sa mu akoby vysušovať pokožka v záhybčekoch na zápästiach a chodilách. Natierali sme Excipialom, kúpali v Oilatume. A včera som mu našla na jednom zápästí taký vysušený záhybček až do krvi, tak sme šli ku kožnej.. dala nám Fenistil a mastičku Infadoln, tak dúfam, že pomôže..

...to auto sále hučíííí 😠 dnes bude zábava..

ladydy - vitaj... nás varená mrkvička na začiatku trocha zapiekla, ale potom si už zvykol. a chvíľu mu trvalo, kým zistil ako na lyžičku 😀 najprv ju len kusal, ale na tretí deň už papal v pohode.. ale úplne na začiatku nexcel ani pusu otvoriť na lyžičku,,, tak som mu dala pár dní pauzu, a skúsili sme znova.

livia1
22. jan 2010

baga a čo mám urobit mám si to ist vybavit ešte teraz alebo až ked pojdem vybavovat na buduci mesiac rodočovský?

bagaja
22. jan 2010

livi, možeš aj teraz, alebo potom ti to doplatia ako chceš...Oni majú tlačivko ktoré ti potvrdí socialna poisťovna že akú máš výšku materskej a oni podľa toho doplatia...
nemôžem nájsť to tlačivo...skúsim ešte pohladať na nete

livia1
22. jan 2010

a kde by som nasla to tlačivo. v soc. p. alebo na urade. pozrela by som to na nete.

bagaja
22. jan 2010

na ÚP, minule tu eviq dala tie tlačiva len to už nemôžem nájsť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre