Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
12. jan 2010

jooj ked ja by som aj chcela hned aj eštre nie, ked je malá v pohode tak hned ked ričí jak pavián tak až o 5 rokov 😀

leri to stíhaš ja som diplomku začala písať v marci a v maji bola hotovka, síce tie nervy, už nikdy

lely29
12. jan 2010

Marti vies ze aj ja by som pristála na take malé babo ale dve su uz dost a hlavne v tejto introdl dobe.aj ked mm ma stale lame na syna.Mozno raz...

leri
12. jan 2010

martinex, no sme, dve firmy, len keby sa aj tie eurace mnozili 😀 mam pocit ze nic nerobim len platim faktury a vyprevadzam kontroly z prevadzok 😀
inak, som mu slubila ze do dvoch tyzdnov mu poslem na 90% hotovu pracu 😀 😀 😀

leri
12. jan 2010

bagaja, lenze ja ju chcem do konca mesiaca dat viazat 😀

babulka123
12. jan 2010

baby .. ja vas obdivujem..
jedna vec je ze marek uz druhe nechce ani nahodou .. ale aj tak .. Palusa ty teraz necitaj.. ja si neviem predstavit teraz mat hned druhe.. a to ninka je naozaj ok.. a to nehovorim ze byt znova tehu v lete.. bleee..

matka.. drzim palce.. ved neplanovane si to naplanuj na ovulku a uvidis.. hehehe

lely29
12. jan 2010

Leri to je údel asi vsetkych co podnikajú.Neboj diplomovku stihnes ja som ju napisala po vsetkych meraniach za dva týždne a tiez som mala babo

reginetta01
12. jan 2010

leri, 😀 . Ty si teda trúfaš.a koho máš konzultanta?

bagaja
12. jan 2010

leri 😀 pohoda klídek tabaček, som bez slov, ja že to len ja taký lajdak

reginetta01
12. jan 2010

kočky, nkupovali ste niktorá výbavu v PL v Poľskom Tešíne?

leri
12. jan 2010

regi, Michalka 😀 je super, konzultacia cez skype, sam mi zavola............akoze nemenila by som, aj bakalarku som s nim mala........
bagaja, my nie sme lajdacky, len mimoriadne sikovne, a to s cim sa niektori trapia pol roka my zvladame za dva tyzdne , aj to len po veceroch .........ja stale hovorim, ze sak pisem rychlo 😀

reginetta01
12. jan 2010

leri, toho nepoznám. drž sa!
kočky pdadám uspať malú. hezký večer.

bagaja
12. jan 2010

jááj leri dik za vysvetlenie a ja si tu nadávam, až teraz som pochopila že ako som tu školu zvládla 😀

bagaja
12. jan 2010

no ja jdú, tak dobrúúúúúúú

z.vrablova
12. jan 2010

mama sa dovalila s Kristinkou o pol osmej... ma skoro vystrelo a este k tomu spala v kuse od piatej.... som jej taktne vysvetlila pravidla hry, tak hadam pochopila... samozrejme o kupani dnes ani snivat, tak sme osalili s lavorom, pomasirovali, pocvicili... zaspala o pol deviatej... mm ani nejdem spominat, by ju asi poslal niekam (zaspava zvycajne okolo siedmej-pol osmej)... som zvedava, co nam v noci pripravi...
A som usetrila za knihu na tu anglictinu, som si prave stiahla z netu... sa vytesujem jak mala...
Idem nazhavit tlaciaren... 😅
Marti, to co s tym kolacom???

blazka24
12. jan 2010

ku kúpaniu - už kúpeme každý deň, malého to unavý a po najedení spí hned, lenže je to tak že čas sa určiť nedá lebo po jedle to musí byť minimálne dve hoďky a toť problém 😀

leri tak držím palce, ja som dala diplomku viazať dva dni pred koncom termína odovzdania 😀 a môj konzultant mi zabudol oznámiť že mu mail odo mňa nedošiel a tak sme nekonzultovali - len si to pozrel do desiatich minút a napísal nejaké komentáre ale nič svetoborného a išlo to do tlače 😀

sám doma je prúser ale ja neviem, nejak sa nebojím, ale sú také noci že sa zobudím o tretej- jednej a idem zamknúť 😀

martinex
13. jan 2010

ranecko....tak mlady pan vstal o 5tej a uz lomi.... trdlo,nie aby pospal aspon do 7mej 🙂

no my druhe bud hned-samozrejme neplanovane alebo tak o 5rokov....tak uvidime co sa stane 🙂

zuzi co s tym kolacom? nechapem...

missy97231
13. jan 2010

dobre ranko. tak my sme mali noc hroznu,,, od polnoci bol hore kazdu hodinku do piatej - presny ako hodinky. akurat potom uz nevstal o 6stej, ale 6.20. a sme hore. 😒 ja bych kludne spala dalej... no da sa?

eviqa
13. jan 2010

pekné ránko, tak moji chlapi ešte spia. malý práve vystrelil dudu z postieľky a aj mm vystrelil z postele 😀 ale spia dalej.
...no a druhé? necháme to na náhodu, ale chcela by som, aby bol medzi nimi min. 2 roky rozdiel a potom by mi vyšlo všetko, aj sa vrátiť späť do práce a dalšie veci. No ale ked to bude taká makačka ako pri maroškovi, tak aby sme na tom začali už pracovať, aby sme to do dvoch rokov stihli. no uvidíme.

perla200
13. jan 2010

ahojte...čo nové? paulusa - gratulíren - a más môj obdiv...ja ako prvý mesiac by som plakala a potom sa tesila🙂))))))))))))))))))))) ale u nás tiež nehrozí........a to mala je poklad fakt, ale kamoska ma takého nespáča a otehotnela 5 mesiacov po pôrode....to ako dovi dopo.....

my nemame nič nové, len mala štrajkuje....dúfam, že ten protest skončí ako protest kamionistov🙂

bagaja
13. jan 2010

no a u nás dnes ide vládnuť prísna disciplína, ideme sa učiť cez deň spať v postieľke, to bude zábavy, taky bordel čo tam narobila ste ešte nevideli 😅 a to už si šucha oči dobrú pol hodku ale v postieľke spať ani za svet, ale ma pod ňou harmanček čiže musí...

eviqa
13. jan 2010

bagaja, držíme palce

bagaja
13. jan 2010

no vyzerá to blede asi povolím 😠

martinex
13. jan 2010

baga drz sa a nevzdavaj to.... utis ju na rukach,pomojkaj ale potom spat do postielky...inak pride na to,ze ked bude kricat tak ju zoberies prec

eviqa
13. jan 2010

bagaja, len vydržať. 😉 ja viem, že sa mi to hovorí, ale skús

eviqa
13. jan 2010

bagaja, marti má pravdu. Som sa chcela opýtať, zmenila sa vašim drobcom farba očí? Som čítala, že dieťa môže mať farbu očí iba po rodičoch a náš očividne nemá. Stále modré

bagaja
13. jan 2010

hee už som povolila, preložila na posteľ a spala do 3 minút, som mäkká, dokelu, no nič tak obedný spánok hádam výjde 😠

martinex
13. jan 2010

eviq nas modre ani nemal....od narodenia ma tmavo zelene 😀

eviqa
13. jan 2010

marti 😀 no díky za radu 😀

bagaja
13. jan 2010

evi aj my máme modre, nie také priezračné, ako mala ked sa narodila, ale ešte sú modre, no a my ani jeden modré nemáme 😕

ja viem baby že mate pravdu....musím to tak urobiť,ale bude to očividne ťažke, alebo žeby som jej skúsila nejak inak postieľku, žeby jej tam niečo vadilo?no poskúšam

eviqa
13. jan 2010

bagaja, ked je malý nepokojný, ja mu dám plienku do rúčky, on si to tam ňuchá a zaspí. Skús, aj babulke pomohlo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre