Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
25. okt 2009

perla anoooo.... akurat mi tam ide mm namontovat radio 🙂

lely diik, hadam bude 😉

perla200
25. okt 2009

rádio je velmi dôležité🙂))) ja ked som čakala simonku tak mi vyrevovalo na plné gule a mala tancovala v brusku stale.....🙂)))

martinex
25. okt 2009

perla to poznam,ja mam rada hudbu na plne pecky....

perla200
25. okt 2009

ako viem, že to sem moc nepatrí, ale mame psíka beagla Ebbie....momentalne sa hára🙂) ale samozrejme, že milenec sa jej nepáči a "nedala mu" ani na druhý krát...baby moje zajtra ideme robit ovulačné testy jej...to som si ani ja nerobila ked som chcela otehotniet🙂 a ked nie tak normalne inseminácia....dúfam, že jej budeme robit tehu testy a pôjde rodit sekciou🙂)))

martinex
25. okt 2009

perla to je dobre 😀 to som ani nevedela ze ovu testy su aj pre psov

perla200
25. okt 2009

a hlavne teraz ked žijem v relatívnom tichu....ked idem niekde sama tak si pustím na plné pecky a idem ako cirkusant.....

no my mame nové clio renault...ale ledva sa tam vpraceme aj s kočíkom ked niekde ideme...vpredu fitlopta to musí byt...ale kedže dostavujeme domček tak najbližších 10 rokov nové auto nekúpime určite...ešteže svokor ma peugeot 407 combi tak ked niekde pôjdeme na dlhšie požičiame si....možno🙂

inak milujem rýchle autá🙂)) aj ked som bola tehu som soférovala ešte v nedelu a vutorok som porodila....aj ked sme isli do chorvátska polku cesty som odsoferovala...a môj mužík sladko spinkal na sedadle vedla🙂

martinex
25. okt 2009

perla ja tiez zboznujem soferovanie,pre mna to je uzasny relax... ked som este bola mladsia (ha ha ha sak mam 24 😀 ),tak vzdy ked ma niekto nastval som sadla do auta a len tak jazdila...pre mna je to terapia..

a my mame opel vecra combi, ale ja som potrebovala nieco male pre seba,ked pojdem s krtkom k lekarke ci nieco vybavit.. a kupili sme ojazdene,na nove peniazkov nemame

perla200
25. okt 2009

no ano marti...ty si môj človek...aj ja ked ma niekto nastval - pred tehu...tak som sadla a jazdila...kriste tolko čo som dala za benzín by som dala za terapeuta🙂))))

no ja si netrúfam s malou sama....ešte nie....ale príde aj na tie nase dámske jazdy🙂 no nam konečne pada leasing nan....a bude nase🙂)))

martinex
25. okt 2009

no mi hovor... ale je to lespie ako terapeut 😀

a s malym si budem musiet davat vacsi pozor a jazdit pomalsie

perla200
25. okt 2009

kriste ja mam kolko energie dnes z rána? nech mi vydrží....

zuzi nasej malej som ukazovala tvoju kristínku na FB ako si žužle prstíky....to si mala vidieť moju malú čo robila...tak na nu pozerala....oči vyvalené perfektná bola....

martinex
25. okt 2009

no tak mm isiel namontovat radio a ja som ho teraz nasla lezat pod autom... on vyuzije kazdu prilezitost nieco rozobrat... 😀 len dufam,ze to aj posklada 😎 😠

facovka
25. okt 2009

marti,gratulka ze mas auticko 🙂
ja som dnes samaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 mm zobral fifa k babke a oliho mi zobrala svagrina a cely den, ze aka nuda doma..normalne stale napinam usi ci maly nereve,mi sibe z toho uz 😉

babulka123
25. okt 2009

fac.. hehehe

matka.. no gratulujem.. a tesim sa ze sa uz konecne stretneme..

mna boli brucho ako svina.. porod neporod, kramy mi ostali bolestive .. mrcha..

no my sme dnes spali {stary cas} do 5 a potom do pol 9.
uplna parada..
teraz zalomila zas.. tak na pol hodku az hodku..
a na balkon dnes nepojde asi spat lebo tam strasne pece.. musim nieco vymysliet.. takze na obed asi pojdeme von sa trajdat.. este uvidim lebo ja momentalne ledva chodim .. boli mrcha boli..
a posun nieriesim, nechala som si jedny hodinky nastavene na stary cas, aby som vedela ako to nina vnima a uvidime co bude vecer.. skusim ju okupat troska skor a uvidime ci bude tak plakat..

a lenka skusila som dnes to co si mi radila v podstate som dala teplu vodu do toho co nechala po mliecku cize to bola len taka zafarbena voda a potiahla si asi 10 ml. aspon nieco.. uvidime budem skusat dalej mozno si zvykne..

kolka1
25. okt 2009

Fac a co budes robit? 😕 Dufam, ze sa trochu rozmaznas a dobijes baterky 😉. Kino, masaz, sauna, manikura, pedikura ci? 🙂

facovka
25. okt 2009

ani sa nehnem z domu 😀 budem na nete, a kuk TV, spat... 🙂 duuufam, ze zaspim od tolkeho vzruuuusa 😵

lenka_66
25. okt 2009

babul , tak kupte ninke chladnicku 😀 .
no ono zalezi aj ako to zriedis.niekedy som az moc a to ma marek odhalil 😉

fac, UZI SI TICHA 😵

mati , tak vela kim bez nehody. no sice ty aj na drobnej buchacke vies zarobit 😀

lenka_66
25. okt 2009

perla , a macky nebudes testovat ? 😀 😀 😀

babulka123
25. okt 2009

lenka v podstate som len vyplachla flasku tym.. heheh

martinex
25. okt 2009

lenka to je pravda... este odo mna stale nikto nechcel peniaze za spoluucast..cize som na to nakoniec zarobila 100€ 😀

babul mm mi tam chce nejake veci porobit a ked ho prihlasime,tak potom pridem.. 🙂

fac tak si uzi den...

lenka_66
25. okt 2009

babul , ano to su take male mycky riadu 😀

mati , a mnaky zdravu zeleninku 😝

lenka_66
25. okt 2009

fac, no krasny fesaci su ti tvoji chrobacikovia 😵 . konik = relax 😀 😀

martinex
25. okt 2009

lenka tak tak 🙂

eviqa
25. okt 2009

bré ránko alebo deň?
my sme spinkali tak ako vždy, takže časový posun na maroška nevplýva, ale vplýva na mamičku. Od piatej som hore ☹ aspoň malý sa vyspal.
inak, mám pocit, že má nádchu, kýcha, noštek odsávame a občas zakašle ☹ ale neviem, či nekašle z toho, že už robí bublinky a slintá. MInule sa ma návšteva pýtala, že či nám už idú zúbky.
marti, veľa šťastných km
inak aj ja som sa odreagovávala vozením, prakticky som sa vozila až kým som mohla, každý deň a nazlostená som si dala aj 100 km štreku, paráda. 😉

perla200
25. okt 2009

no nasa mala zase haja...ktovie nakolko ale chvalabohu....ja si začínam písat recepty...ako viem že pre vás to je čudné...ale my bývame s mojimi rodičmi ešte a o mesiac stahujeme sa do nového house....

adenka
25. okt 2009

ahojte,
tak moja mrnava vcera tahala od 11 do 18 a tak ze hodinku spala, pol hodka na didke a zasa hodinka spanku... som nechapala... a dnes zatial pokracuje 😵 ... zato herecka si strcila do nocneho spanku jedlo o pol 2... som myslela ze ma slahne..uz som odvykla takto pred 4tou k nej vstavat 😅 .. ale vecerne zaspavanie klasika 2,5 hodiny... vase deti vana unavi, moju malu to nabije energiou a oci ma jak nevytrt... vevericka (neviem kto ro uz pouzil ale som si to nejak prisvojila 😀 )

bagaja
25. okt 2009

ahojte

mati tak veľa šťastných km, aj my sme kúpili auto, ale kedže mm ma firmené pokazené tak jazdí na ňom, ale už som nedočkavá lebo ja zbožnujem šoferovanie a hodím malú do auta a ide sa na dámsku jazdu 😀 No my sme kupili citoren berlingo, čiže celý kočík ani neskladám a jechame, supiš 😅

no a ja zmenu času neriešim budem jej to postupne posúvať aby chodila spať tak okolo pol ôsmej ale je mi jasné že dnes to bude skôr, no ale možno začbem 10 min každý deň a upraví sa to. My v noci 2x hore - klasika a časy už neriešim, raz o 12 raz o tretej - nechápem.

fac krásny deň, čo ja by som za to dala 😉

no malá hajala dodobeda 2 hodky - rekord a teraz znova chrní....

a dnes sme robili odliatky, to bol rev, ale celkom nám vyšli len jeden prstík je divný 😝

perla200
25. okt 2009

no babulky...čo spíte s nasimi pokladíkmi? lebo ja som zalomila a ocinko sa staral....a teraz chceme ist na navstevu a mala spinká...ale nevadí pôjdeme potom aj tak je to posunuté tak ju uložím v normalnom čase dúfam..... aspon si pozriem reprízu odsúdených....

adenka
25. okt 2009

ahojky, boli sme sa prejst, ale po hodine sme s revom leteli domov... ja neviem ako ju naucit na kocik... uz zacinam doma chytat ponorku 😅 ....

ozaj mati gratulujem k auticku...dufam ze sa coskoro vidime....

zmena casu mne celkom vyhovuje, kedze mala najprv zaspavala o 8 a postupne si to presunula na 10, tak mozno to dnes bude o 9 a ja budem mat trocha kludnejsi vecer...

kolka1
25. okt 2009

Adenka to tym kocarom nem dobre. Boris dava 2 x po 3 hodky za sebou a potom je uz nespokojny. Ta nespokojnost znamena ze na ruky a chce kontakt. U vas co zabera? Ruky, didka?

Perli ja som tu cely den, pisem ten prispevok na konferenciu 😝.

Ozaj davam otazku do diskusie. Ktoru pasticku si vase deticky strkaju do pusy? Vsimla som si, ze Boris lavu. Znamena to ze by mohol byt lavak? Ci nahoda a nespajat?

K tomu soferovaniu, tak ja som sa soferovanim neodreagovala, za posledny rok vratane tehu som najazdila cez 30.000 km a to som sa snazila v tehu sa "krotit" s vyjazdom do regionov. Predtym nebolo vynimkou, ze som stravila za volantom aj sedem hodin za den. Ale suhlasim s tym, ze ked si clovek zvykne na auticko tak uz nevie bez neho byt. Poznam podla seba 😉.

adenka
25. okt 2009

kolka na ruky a na didku...ale to sa vonku neda....

dominika si tiez strka do pusy lavu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre