Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
3. nov 2009

lulu ano mávame stolicu aj takú ako píšeš, ale najnovšie máme taku ako zahlienenú, zelenú, zvláštnu, no uvidíme.

babulka123
3. nov 2009

boze baby ja sa tak bojim toho ockovania.. caka nas to bud. mesiac cca v 4 mesiacoch tak to snad zvladneme..
a spinkame uz aj my.. inak dnes doobeda pol hodka standard, cez obed 3 hodiny, prd, 3.5 hod, a na vecer 1.5 hod. tak uvidime co bude v noci, ale zatial sa nam osvedcilo ze cim lepsie spi cez den tak lepsie spi aj v noci.. uuvidime..

bagaja
3. nov 2009

no idem kuk ordináciu a potom do hajan, tak pápa a pokojnú noc všetkym 😉

z.vrablova
3. nov 2009

Pekny vecer, konecne sa mi podarilo docitat vas... vy ste sa uz teda zacali ockovat? My sme predbezne objednane na 16.11, ale este to chcem aspon o mesiac pretiahnut. Aj tak malej stale chrapci v hrudniku, tak bude dovod...
Predstavte si, kupila som listkove cesto a ja peciem!!! Verte mi, rarita! Ale nic zlozite, samozrejme..chcem mm urobit radost. Upiekla som syrove tycinky s rascou a este take roladky plnene syrom, sunkou a salamou... fajnucko to vonia, uz za chvilu budu... Adenka, Livi, krasne babatka...

z.vrablova
3. nov 2009

kuk album, pridala som zopar fotiek ako ukazku od toho mojho kamarat, co bol fotit Kristinku... FB girls asi uz videli..

karin.
3. nov 2009

Ahojte maminky,

tak konečne som sa tu dostala aj ja. Keď sme v našom domčeku tak si vas nemôžem ani len prečítať lebo tam ešte nemáme napojený internet ale zatiaľ takto pendlujeme aj do nášho starého bývania a tu môžem dobiehať zameškané. Tak som si prečítala posledné dve stránky, náš Adamko už bol na očkovaní 19.10. a zvládol to úplne super trochu mal zvýšenú teplotu ale Dr. mi kázala dať 3/4 paralenovej čípky a zabralo to. Vtedy sme mali na poradni 5580 g a 61 cm. Takže ani my sa na Lenkinho Mareka nechytáme. Ďalšie očkovanie máme 02.12. spojené s poradňou.

lulu: aj my mávame takú stolicu ako opisuješ ty občas aj s hlienami, joj a čo sa týka tatíka a jeho príchodov domov - je to tiež podobné ako píšte, cez týždeň ho takmer ani nevidí prípadne tesne pred spaním ho príde pozdraviť, že ahoj Pingulín a to je celé, cez víkend sa snaží to nejako dobehnúť ale to sa väčšinou v sobotu zoznamujú lebo malý si ho len tak letmo pamätá po celom týždni a v nedeľu sa zo seba vytešujú no a potom príde opäť pondelok....

leri
3. nov 2009

ahojte baby, aj u nas sa uz spiiiiiiii, pred chvilou este vykrikoval volaco, ale zatial nerozumiem reci jeho kmena 😀
som unavena ako hovado.........cely den makam.........som tu jedina co si "neuziva" matersku ale popri tom vsetkom kazdy den riesi milion veci??? hadam nepadnem na hubu po par dnoch 🙂

z.vrablova
3. nov 2009

Lri, respekt... ja sa uz tiez pomaly zacinam nudit na materskej a vymyslam, do coho by som pichla.. tak som si vymyslela kurz anglictiny, zacinam od januara... a tiez si davam prihlasku na VS, zeby som sa uuuplne nenudila hehe 😀
Nas tatino pracuje jeden tyzden rano, dalsi poobeda (ako dnes), takze to nie je najhorsie... mame aspon zmenu...

leri
3. nov 2009

z.vrablova........no to ja popri dvoch firmach este ja do skoly chodim, ale tento rok uz posledny nastastie 😀

z.vrablova
3. nov 2009

tak to mas naozaj vesele... 😀 😎

adenka
3. nov 2009

kua 2,5 hodiny som ju uspavala a ledva som ju dala do postielky uz zas tam vykrikuje....ma drbne.. 😠

leri
3. nov 2009

adenka, nas alex sa tak rozhodol vcera o jednej v noci, zobudil sa vyspaty a do pol tretej robil cirkus, drahy spal tri hodiny dokopy a vstaval do roboty 😀

kolka1
3. nov 2009

Leriii, cauko. No ako, co maly Alex? Ako spavate? Ja hovorim, ze sa citim ako po trojmesacnej zurke 😀 😝.

leri
3. nov 2009

kolka......az na vcerajci vykyv , vid vyssie.......standardne tri hodiny.......ale ten prvy spanok sa uz natahuje, uz vydrzi aj 4 alebo 5 niekedy 🙂

kolka1
3. nov 2009

Ano ten prvy sa predlzuje ale u nas tie dalsie skracuju 😝. Ale vsak pri ich apetite, kto by vydrzal dlhsie spat? 😀 .

babulka123
3. nov 2009

leri.. zlaticko.. drzim palce .. ale vidim ze sa vam to uz pomalinky upravuje..

adenka
3. nov 2009

leri no pekne...skoro zacina zurovat 😀

leri
3. nov 2009

kolka, ked ho idem kojit tak hekaaaaaa ako keby tri dni nejedol, uplne ma divy pohlad , keby bol vacsi tak sa bojim ze ma zozerie 😀
babul, mne to ani tak moc nevadi, asi som si uz zvykla, dobre je ze hned po kojeni zaspi, teda vacsinou, co uz s nim ked je nenasytny
adenka, zuruje veru skoro, len mu partak chyba, je to smiesne ked si vykrikuje sam pre seba a nikto ho nepocuva 😀
jaaaaj, a alex sa uz tiez veselo pretaca z brucha na chrbat, zistil ze ked sa hodi doboku tak hlava ho prevazi 😀 ma ju tazku po tatovi 😀

adenka
3. nov 2009

leri tak moja by nebola dobra partacka lebo ona zuruje len od 16 do 22 a potom vacsinou lomi....to by sa akuray minali 😀 😀

kolka1
3. nov 2009

Aden a co Domca, uz zaspinkala?

Leri, pamatas si, ako sme si tu v tehu v noci, nadranom vypisovali? Tak to mame za to 😀.

leri
3. nov 2009

kolka pamatam moc dobre...........vtedy som mohla spat kolko som chcela a nedalo sa a teraz sa mi da spat a nemozem 😀 akurat som dnes spominala pri citani co ste popisali, ze mi chyba to vzruso.........ziadna nerodi, nikomu neodteka voda, nikto nema kontrakcie..........iba kakame kojime a spime a reveme 😀 ale to nevadiiiiiii, alex bude o par mesiacov pomahat mame a uz to bude super 😀

adenka
3. nov 2009

kolka prd chvilkou...ale od pol 7 bola na didke..medzitym stiahla 60 beby a zas na didke...toto vecerne uspavanie je niekedy des...

kolka1
3. nov 2009

Adenka, mas to narocne. Ale mozno Beba Ti pomoze vyriesit problem. A ako ju krmite s flasky? V pohodke?

perla200
3. nov 2009

chcem spät svoje dieta!!!!!! dnes bol strasný den.....odpadavam od únavy...idem off ☹

lilly21
3. nov 2009

ahojte...uz sem musim chodit castejsie, nech viem co a ako =))...ako rastiete?

bagaja - my sme mali 5800g na dvojmesacnej prehliadke =)) to sme fakt velki?? lebo mne sa stale zda taky drobec maly...

lulu - aj my to tak mame, je to ok...,
neviete o nejakych vikendovych pobytoch pre rodiny s plavanim babatiek?

lenka_66
3. nov 2009

lulu, sice nekojim ale tiez mame obcas hlieny v stolici.dr.vravela ze su to sople co stiekli.

babul uz si kupala , no neva.nemocit no ak sa pri kupani kusok dostane voda neva.ide o to ze ak to praskne tak nech to pekne uschne.

lilly21
3. nov 2009

jaaj, lenka, som sa zlakla, ze mate 7 kg z kojenia =)
aj sa narodil taky bucko?

lenka_66
3. nov 2009

lili 3790cm a 52 g

lenka_66
3. nov 2009

do slaka opacne 😀 😀 😀 .idem spat bo ked uz toto popletiem tak ...

lilly21
3. nov 2009

tak to nebolo az tak vela...my sme mali 4,2...dobru =)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre