Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

uankab
13. nov 2009

baga, ten odkaz co dala sisul ... mas sa vyvarovat tychto ludi a nepridavat si ich ako priatelov na Facebooku - Jason Micheal White, Jason White, James Ryan White, Phil Gibson, Shelley White, Daniel White, Micheal White, Hayley O'Malley & Hayley White, kedze kradnu fotky deticiek aby ich predali pervertom... strasne 😠 😠 😠

baby, moze nas boliet brusko z toho ockovania???? ockovali nas presne pred tyzdnom kombinovanou vakcinou plus pnemokokom.... momentalne fungujeme na infacole 😖 , boli ju uz 5 dni...

sisulka7
13. nov 2009

mala som v plane aj preklad, ale nasa mala mala v plane papanie, ale diky wankab 🙂

lenka_66
13. nov 2009

no moje nervy obehla som obchody a pracku pre mna nemaju 😠 .do slaka ked sa neumudrim budm prat v ruke ☹

rene, mati, ja som praveze mohla na svojej nastavit otacky hocikde od 0-1200.a tak som bud fest susila alebo ze len 300-400 vyvesila a ani zehit nemusela.a programy som si mohla kadeako kombinovat kde teraz tazko a ak tak su dlhe jak svina

lenka_66
13. nov 2009

sisul , no ako mm kupe/nekupe?

sisulka7
13. nov 2009

nekupe, isiel na hokej, ale porozpravali sme sa a od vcera je to super, pomaha ako sa da. Dnes kupat nebudeme, len ju poumyvam. Zmenila som ucitelsky ton na normalny a je to v pohode.

uankab
13. nov 2009

lenka, mam odskusanu elektrolux a aj bosh... ked sme kupovali elektrolux tak nam povedali ze polovicne pranie uz nerobia, pretoze pracka sama vazi pradlo a podla toho mina vodu... tak neviem... a otacky sa daju nastavovat na kazdej z nich, tiez teplota, program, vsetko... nemam rada, ak su len programy a nemozes si nic nastavit...
nasa malinka este spinka, zda sa ze sa posunula, pretoze vzdy sme o siestej kupkali ...

lenka_66
13. nov 2009

uan , dik ja som ale narocny zakaznik a strasne vymylam 😀

sisul, komunikacia nie je na skodu 😉 len nech vam to vydrzi

sisulka7
13. nov 2009

Leni ja mam hotpoint ariston, sice 60 2:38min, ale ja periem vacsinou na 40 a som spokojna otacky od 400-1200 programov ma asi 15 rozdelene podla materialu. A je super silent.

lenka_66
13. nov 2009

no a ja ten dlhy cas nechcem

sisulka7
13. nov 2009

inak baby, co sa tyka toho odkazu na facebooku, to je dovod preco nemam fotky tu na koniku, asi pred dvomi mesiacmi davali v telke, ze maminka surfovala na nete a zrazu nasla na nejakej stranke fotky svojej malej, kde ju ponukali na predaj.

lenka_66
13. nov 2009

hej , aj ja som povedala ze nedam.preto tu iba obcas hodim no FB ee

kolka1
13. nov 2009

Ahojte 😉,

tak ja neviem cim bude Boris ale ukecany je jak hovado 😀.

Lenka my mame Electrolux - Lavamat 47330, je plnena z hora a je silent system plus a ma program lahke zehlenie a kopec veci, ktore som musela zistovat co vlastne znamenaju 😀. Je tam aj 20 minutovy program, aj 35 minutovy. Napriklad bavlnu mozes prat na od 0 - 1000 otackach a da sa nastavit dlzka 35 min, 1, 20 min alebo 1,45 minut. Je tam vela roznych dalsich programov. Dokonca mozes nastavit pranie napr. na 4 hodinu rano aby si mala vyprane ked sa zobudis a pod 🙂.

No my sme dnes boli u dokyny s tym nasim krkom. Spravila vysetrenie nie je to az take zle ale ideme do Vojtovky. Vraj ten nas krk suvisi s ulozenim v brusku KP a infekciou ktoru sme mali hned po narodeni. Je zaujimave ako vsetko so vsetkym suvisi. V pondelok mame prve cvicenia.

Inac dnes den strach a hroza. Dokyna bola strasne mila ale asi nam rozhodila cakry ako ho tam natahovala a fixovala nas co babatka nemaju radi. Cely den bol mrzuty a spal iba 3,15 hodiny za cely den. Uz sme okupany a od 18,45 spinka. Dufam ze zajtra to bude lepsie 🙂 .

sisulka7
13. nov 2009

leni, ale FB by prve mal byt bezpecnejsi

uankab
13. nov 2009

ale ved nikto moje konto na FB okrem friends vidiet nemoze, alebo sa mylim??? nemali by sa k tomu ako dostat...

sisulka7
13. nov 2009

ked davas fotky musis dat len pre piatelov

lenka_66
13. nov 2009

ano to je pravda ale zas tu nikto nevie nic o mne a ja sama ades

lenka_66
13. nov 2009

... a ja sama nikomu adresu ani nic nehovorim

lenka_66
13. nov 2009

kolka , tak nech ste cim skor fit.nebojkaj dobre bude.

sisulka7
13. nov 2009

ach jaj odstrekujem ako o zivot a kristinka mi zaspala pod hrazdickou na hracej deke. inak doporucujem, je to idealny uspavaci prostriedok 🙂 som zvedava kedy pojde vecer spat

lulu73
13. nov 2009

ahojte

Kolka...je to mozne ze aj infekcia ma na taketo veci vplyv? to je sila...to by ma veru nenapadlo

baby, prosim vas, maju vase deti v zahyboch cervene? pod dvojitou bradou 🙂 , na rukach, na nohach,pod pazuskami...Emma to ma niekedy az suche a cervene ako ekzem, inokedy tam nema nic...skusala som oleje, kremy a nic nepomaha...same to mizne a znovu sa objavuje

lenka_66
13. nov 2009

sisul aj u nas bol kym raz marek v spanku nebuchol do papagaja co tam visi a tak sa chuda zlakol ☹

lenka_66
13. nov 2009

lulu , presne aklop pises.cervene ako kedy .vacsinoiu ak po kupani zle utriem do sucha.

sisulka7
13. nov 2009

nasa to mava cervene, suche nie. A kedze ma tu bradu stvoritu 🙂 je sakra problem jej to pri kupani umyt. 🙂 No kocky dobre sa mi kecalo, ale mliecko odstriekane a musim ist vyvesit pradlo. Tak pekny vecer, docitam vas pri nocnom odstrekovani.

lenka_66
13. nov 2009

no my zas santime pri pesnicke vcielka maja.tolko smiechu zo slova maja.a ja uz som z kaju na slucku

kolka1
13. nov 2009

Sisulka tak pod hrazdickou sa nam este v zivote nepodarilo zaspat 😀 a v kresielku v casoch ked este nevedel na co je.

Lulu ja som bola tiez zaskocena ale vraj pri infekte po narodeni sa zle okyslicuje mozog, s cim suvisi hypotonia a uz to ide.

To cervene mame aj my, suche nie.

Lenka 😵.

bagaja
13. nov 2009

no dakujem za vysvetlenie, moja slabá anglina mi hovorila že to bude niečo také, ale chcela som si to potvrdiť 😝

bagaja
13. nov 2009

sisul a ked maličká bola najedená a zaspala to sa nedala už na nočný spánok tak neskoro? Nepreťahuješ jej spánok a potom ti nemôže zaspať?

lulu73
13. nov 2009

sisul...ty s tym odstriekavanim 🙂 ja viem, tebe to asi nie je smiesne...ale mas moj obdiv,ze si to nevzdala a snazis sa Kristinke davat svoje mliecko cez flasku ked potvorka nechce didusu

kolka...no povaz....este jedno dieta a som pripravena na atestaciu z mediciny 😝

kolka1
13. nov 2009

Tak my sme uz hore. Kurnik som vedela ze som mala slusne spavat v tehu 😀. Ale ja nie a tusim som si vypestovala malu motorovu mys. Dokyna nam dnes pytala ze ako spi v noci no a napisala do spravy ze casto sa budi 😀 😝. Uff.

Sisul odo mna tiez obdiv za odstriekanie 😵.

Lulu no ja neviem este jedno tehu a dodrziavam vsetky zasady zdravej zivotospravy, ziadny stres a zhon. Spavat chodim od 20,00 a od 23 tt uz sedim s nohami vylozenymi na stole 😀. No a tu atestaciu si spravim popri materskej, uz ani ucit sa nebude treba 😀.

blazka24
13. nov 2009

ahojte dievčence, od doby čo som tu nebola som vás stihla prečítať.....

lulu tiež máme červené pod krčikom tak to natieram viac olejčekom aby to nebolo také červené, ale iné záhyby zatiaľ nie....

lenka ty púšťať malému káááááááááju?u nás hrá nad postieľkou klasická uspávanka a ak to budem počuť ešte tak o mesiac tak sa uspím na lustry 😖

kolka stresu sa nevyhneš - ja som bola ako baterková a taký je aj malý, ak bude malý nervačiť ako ja pri štátniciach tak ho priviažem k stoličke 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre