Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
17. nov 2009

no vy ste toho popisali kym som ja Emku uspala, babulka medzitym tusim tiez zaspala 🙂
babul...ja netusim preco mala horucky a pevne dufam ze to nechytila doma od chalanov...zajtra mame vysledky z vyterov...ak ma nejaku bakteriu, antibiotika nas neminu...som z toho smutna

a ako si napisala, ten ranny bezzuby usmev je asi to najkrajsie od 21.8. co som doteraz videla ...milujem ten obraz

a ako vas tak citam, my sme boli v nedelu u nasich, bola tam oslava..otec mal narodky aj meniny a bolo nas tam mrte....a mala bola uplne zdrava a v pondelok uz mala sopliky a teplotu...mozno ochorela z mojej rodiny 😀

daniela33
17. nov 2009

môj mm mi pomáha tým, že keď má voľno a je doma, tak Tami ráno zoberie, lebo je už hore o piatej, šiestej a ja ešte potiahnem dve hodky, niekedy aj dlhšie, záleží ako je slečna hladná

aj my budeme musieť cvičiť, malá nechce dvíhať hlavu, neznáša byť na bruchu, zlostí sa, ruky za chrbát a to predtým držala ako vojak krásne,každý obdivoval... Leni výplaty a dph chcem dotiahnuť do piatku, to má Rišo od zajtra tri dni voľna, takže buď budúci alebo neskôr, ja sa fakt prispôsobím

lenka_66
17. nov 2009

dani , sak mate este pekne vela vlaskov.ani nevidno ze vypadavaju 😉

adenka
17. nov 2009

dani strasne zlatunka je 😵 😵

blazka24
17. nov 2009

adenka tiež dávam nutrilon AR - zapeká dieťatko len zo začiatku, potom je to už fajny........mne malý kaká na rukách, posadím sa do hojdacieho kresla a držím krpca na rukách a tak kaká.........

daniela33
17. nov 2009

leni, to už má len polovicu na hlave 🙂, ale stále dosť 😀

kolka1
17. nov 2009

Blazka aj Boris spi rad v autosedacke ale nejako sa nevie ulozit na spanok na navsteve a tak to potom vyzera.

Adenka tak to nic moc. Domca cez den nespi, manzel je prec. Stihas si aspon navarit ?

lenka_66
17. nov 2009

hej pamatam , mesiac aj daake drobne mala ked si bola a nadhera ako ju drzala.
no tak potom hodime rec.ja este idem z roboty na mikulasku party.akurat dnes mi volali ci nepridem.

adenka
17. nov 2009

blazi inak prvu krabicu co som mala bol brutalne husty a teraz som kupila novu a je ovela redsi...nechapem to...

kolka jasne, mam mrazak plny polotovarov 😀 ... ale nie, ja si ju posadim v sedacke na linku, kecame spolu a tak aj navarim... ale snazim sa aspon na 2-3 dni nech nemam stres a obcas dojde svokra a mam obedy zas aspon na 2 dni, takze pohoda...,

kolka1
17. nov 2009

Daniela, mala je zlatunka 🙂 a mame rovnaku hrazdicku 😉. My sme minuly piatok tiez zacali chodit na cvicenia 😒.

lenka_66
17. nov 2009

aj mne marek zlenivel.pekne stal na uckach teraz som rada ak lezi ako sfinga

lenka_66
17. nov 2009

baby , no ale aky ma tamarka hlas.aj sestricky v porodke boli paf co dokaze nakricat 😉

blazka24
17. nov 2009

adenka to akože nutrilon? ja neviem, ja to zarábam tak, že to dávam do studenej vody a až potom ohrievam, lebo som to robila opačne a stále mi to moc hustlo........

tak náš malý nespí tak dlho aby som si stíhala navariť, niekedy nestíham sa ani prezliecť lebo sám plakával, ale pomaly sa to mení, snáď stihnem uvariť aj poriadny obed pre mužíčka 😀

blazka24
17. nov 2009

kolka kde chodíte cvičiť? chcela by som s malým na plávanie začať chodiť ale ešte som nenašla odvahu sa vyzliecť xixix po pravde ani nemám kúpené plavky 😀

lenka_66
17. nov 2009

blazka , prevaris , ochladis a ohrievas?
inac asi zalezi od krabice AR.su ked sa mi ani hrcka nespravi a niekedy sa mozem aj posr.. a zakazdym mam hrcky

adenka
17. nov 2009

blazi ja davam do teplej a vobec nie je taky husty ako ten prvy... no ktovie preco...
tak moj muzicek sa stravuje kade tade, takze o to si starosti nerobim... on ked nema maso tak akoby ani nejedol a ja zas maso nemusim aj tyzden, takze ja si vystacim s cestovinami a to je rychle...

blazka24
17. nov 2009

lenka vodu mám prevarenú nachystanú vo veľkej fľaške /400 ml mi kúpila segra a to mám na nieľko dávok/ tá sa vlastne sama ochladí a ak idem robiť malému jesť tak si prelejem len toľko čo potrebujem, dám dávky podľa návodu a zohrejem v ohrievači na fľašky, medzitým ako sa ohrieva viac krát premiešam a vtedy sa mi hrčky nerobia.....

kolka1
17. nov 2009

Do rehabilitacneho centra chodime cvicit Vojtovku. Ale na plavanie by som chcela ist, ale asi od januara. A vsak tam budu 4 mamicky, tak hadam na tom nebudem najhorsie 😅.

blazka24
17. nov 2009

adenka som zase taká že ja mäso aj hej ale keby mi to mal kto uvariť, cestoviny tie si robím bežne, svokra mi dala aj lečo do zásoby a už som to spotrebovala - straaaaaaaaašne to milujem xixix ozaj zostal mi čaj po malom ktorý nechce kamilkový a tak si ho varím ja, tak neviem či z toho chodím pravidelne tam kam sa musí 😀

lenka_66
17. nov 2009

ja tiez mam vodu v termoske na noc. cez den mam tak ze sa ochladi a prevarim len kusok a zmisam.termoska je taka ako zanesena abo ako to mam povedta .vycistit to neviem.a to je uz 3.

blazka24
17. nov 2009

lenka tak zanesená je aj moja fľaška, neviem to z nej dostať a pritom je to dojčenecká voda tak nechápem prečo sa zanáša aby ju para tlačila......

adenka
17. nov 2009

blazi leco by som si dala ale kym kojim tak paprike sa vyhybam....

inak ta voda prevarena je vzdy taka hnusne mutna... ked to vidim ani nemam chut jej to davat... 😖

daniela33
17. nov 2009

Blazka ja som ešte tak pred mesiacom vôbec nestíhala variť, som pomaly zabudla 😀 , ale som sa naštvala, že malá princezná so mnou nebude toľko cvičiť, dám ju do postielky, chvíľu sa pohrá, chvíľu poplače a ja medzitým navarím, ale tiež aspoň na dva dni...
Kolka dík, tá hrazdička je super, ale Tami zatiaľ nezaujíma, používame len tie zvieratká z nej, hlavne naťahovací sloník sa jej páči 🙂
Leni párty ??? super , a ja cceeem 😝

lenka_66
17. nov 2009

ja som zvykla pocas 30minutovky postavit , no a potom uz sa da.jasne ze robim nenarocne jedla na dlabanie sa s tym.
dani , hlavne ze plienky vymenim za nieco ine 😀 hoc aj na 3 hodky

z.vrablova
17. nov 2009

pekny vecr, konecne som vas docitala

blazka24
17. nov 2009

adenka tak ja nedávam ten spodok z flašky, tiež sa mi to hnusí, to ako keby som si do kávy dávala ten opadaný kameň z kanvice 😀

daniela tak ja nedokážem vydržať plač malého, stačí že mu nestíham urobiť jesť a on už plače tak sa idem dolámať čo bežím aj zohrievam, aj prebaľujem aj ukľudňujem, prosto aby bol tichúčko a bavil sa ......

dievčatá malý mi vôbec nespí, baví sa stále so zvonkohrou ale trie si už očká a nie a nie spať tak idem na to......

daniela33
17. nov 2009

leni 😀 moja reč, tiež idem na výjazd s kolegyňami vo štvrtok, po takej dobe huráááá
a ten jej hlas ma teraz ešte lepšie gráády, stále jej dohováram, že jej šesťmesačný bratranec Tobias stále spinká a smeje sa a sám sa hraje a ona len kričí, tak potom kričí ešte viac

lenka_66
17. nov 2009

blazka , no bude to krute uz je urcite unaveny a tazko zaspi

blazka24
17. nov 2009

daniela tak môj malý vôbec do tretieho mesiaca neplakal, zase ho idem prezliecť porazí ma, grckáme..........

daniela33
17. nov 2009

blažka ani ja nevydržím dlho, ale Tami sa chcel len na rukách nosiť a to nevládzem toľko ju nosiť. A varím len jednoduché jedlá, ktoré sú šup šup hotové, takže dlho sama nie je. Teraz sme objednali takú hojdačku Graco Loving Hug, chcem si ju dať do kuchyne, a malá bude pri mne, kým budem variť,umývať a ona sa bude hojdať 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre