Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
4. dec 2009

ja som kupila DENITOX ale nechcem davat mesiac skor

z.vrablova
4. dec 2009

mam Kamistad... ale velmi jej nechuti a este k tomu obsahuje Harmancek... pozriem asi nejaky iny...

eviqa
4. dec 2009

leni, a sme došli. A čo s tým? však celé doobedu prereval. ☹
do pr...le, zas poštár mi zobudil malého. ☹

lenka_66
4. dec 2009

no tak harmancek maju asi vsetky ked ma ukludnujuci ucinok aj moj ma ☹

z.vrablova
4. dec 2009

ze vraj Calgel je dobry tiez a aj chuti dobre

lenka_66
4. dec 2009

evi , lahka pomoc zrusim zvoncek .

eviqa
4. dec 2009

leni, musíme kúpiť nejaký s normálnou melodiou a nie toto staré bryndžadlo. Všetko v tom byte od podlahy, cez múry je nové a zvonček ako spomienka na .... v sobotu som tak vrieskala z balkona na puberťáčky, zasrankyne malé vyzváňali po zvončekoch a samozrejme zobudila malého. No si mala videiť ten krik. Ale sa pakovali preč.

eviqa
4. dec 2009

zuzi, dík, dačo budem musieť mrknúť. no idem, lebo hlad volá

lenka_66
4. dec 2009

to ja tak na degesov ked zazvonia pocas sviatkov pri dverach ze vynsuju .a najlepsie 1.1. rano o 9 ☹ .teda uz ani nezvonia tak casto asi si to oznamili

deina2005
4. dec 2009

no mna asi dneska uz klepne dneska som aj vyhrala 5 vzoriek vonaviek od fan parfumerie a teraz som sla do obchodu (kaufland) a co tam nevidim 50% zlava a plienky tak som sa straaasne potesila ja kupujem happy tak som vzala hned 4 baliky tak mam na 2 mesiace pokoj.inak nic nebudem viac platit zaplatim si len cestu a stravu cely ukon operacie je hradeny tou vyhrou 😝 .dufam ze to dotiahnem do konca a budem mat brusko take ake chcem a v lete budem moct konecne po 9 rokoch obliect plavky

lenka_66
4. dec 2009

deini , este sportku podaj 😉

deina2005
4. dec 2009

no rozmyslala som ale uz je dnes namna toho vela ze keby som vyhrala loto tak to asi neprezijem 😀

martinex
4. dec 2009

deina a kde ti to budu robit? v BA?

bagaja
4. dec 2009

deina veľmi ti blahoželám a teším sa s tebou, dnes je skvelý deň

inak babule dakujeme obe 🙂

babulka123
4. dec 2009

baga .. vsetko len to naj ..

deina.. dufam ze ked vyhras loto tak sa podelis.. hehehe ale tesim sa s tebou .. tomu sa hovori super den

facovka
4. dec 2009

baga,gratulka k vymesaciu 🙂
a uz niekomu vysli zubky??? nestiham citat, tak vam povie tie geliky a tak, to je prd, ked naozaj pojdu bud o tomnebudete vediet a len tukne lyzicka,abo budete vediet a geliky mozete hodit do kosa,ale mozno na odputanie pozornosti... 🙂 ale su homeo chammomila vulgaris 9ch, sa mi zda,je tu o tom tema,nepamatam,my sme fifovi davali a celkom zaberalo, pri prvych o dalsich sme ani nevedeli ze mu sli a to ich uz ma 16ks,aj ocaky, takze uz len 4ks, + 20oliho,mam silny dojem ze si to odserieme u oliho,ako vsetko zatial 😅

martinex
4. dec 2009

tak mi sme prisli z prechadzky...vonku hnusne pocko,ale maly pospal,takze je dobre...
ja uz by som isla aj piect,ale mi chyba kopec surovin,takze zacnem asi az pondelok... 😠

facovka
4. dec 2009

jaj vy ste dobre ze to stihate,ja asi nic toho roku nebudem ☹

martinex
4. dec 2009

fac mas dve deti,to by som ani ja nestihala...

ale uz mam zoznam co budem piect... zatial toto: medovniky, linecke,medvedie labky,vanikl.rozky,americke keksy, rafaelo gulky,rumove gulky.... aaa este stale hladama dalej 😀

eviqa
4. dec 2009

marti, šikovná pečiarka, ani dalej nepíš čo všetko budeš piecť, lebo schytám komplexy 😀
fac, čo ja viem, či nám náhodou nejdú? kuše do cumla, nervozny je nejaký, tak neviem

eviqa
4. dec 2009

...a ešte, vyhodil sa mi jačmeň na oku, presne na tom, kde sa mi vyhodil, ked som otehotnela. žeby som bola v tom? 😀 to by teda bolo...

martinex
4. dec 2009

eviq gratulujem k miminku...a ak nie tak k jacmenu 😀

eviqa
4. dec 2009

marti 😀 😀 😀
teraz prišiel mm, tak mu hovorím, že aká vec s jačmeňom, ta sa smeje. Však on sa dosmeje, bo on chce ešte ninku. žeby mi dal mikuláša? 😀 😀 😀

martinex
4. dec 2009

eviqa tak vidis...zoberte to hupom,porieste aj ninku a bute to .... jacmen je znamenie 😀

bagaja
4. dec 2009

jooj mati už aj ja musím vybrať čo sa ide piecť, zatiaľ len nepečené burizonové guľky to misí byť, ostatné neviem.

babul fac dakujeme 🙂

eviqa
4. dec 2009

marti, dík, ninka by bodla, ale o niečo neskôr. Obdivujem fac ako to zvláda. Nechcem skončiť ako moja mamať, že medzi mnou a bratom je rozdiel 10 mesiacov, síce to už ani nestíham. 😉

martinex
4. dec 2009

eviq no medzi mnou a sestrou je 4,5 roka....to je aj medzi dadikom a Ninkou (muzovou dcerou),takze dalsie zase az o 4,5 roka..

z.vrablova
4. dec 2009

Evig.... jacmen sa mozno vyhodil ako znamenie, ze je ovulacia... heh... alebo sa Ninka pyta na svet.... ved preco si to neodbit jednym tahom a po 3 rokoch spokojne suchat nohami... Aspon my to tak budeme riesit.. ale este par mesiacov chceme pockat... ja uz ani nemam velmi na vyber, vek nepusti... Matke sa frajeruje.... my sme v jej veku este po diskotekach behali... 😉

z.vrablova
4. dec 2009

Fac, kde si kupila ten ABC koberec??? Ja tiez zhanam taky..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre