Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
14. jan 2010

lulu 😀

lulu73
14. jan 2010

uan, leri...ten "smrad" velmi dobre poznam...malej tak " smrdi" pod bradou a aj vlasky, ked ju ostriekam a to ju ostriekavam kazdy den 🙂 ja tie vlozky uz nemusim nosit, ale pyzamo aj podprda "smrdia" tak periem castejsie ako je normal...davam to slovo do uvodzoviek, lebo neviem ci som ok, ale mne to zase az tak nesmrdi...patri mi to k malej🙂

reginetta01
14. jan 2010

Maťka, tak to aj ja poznám. Nám pomôže len prso a je po plači.

uankab
14. jan 2010

lulu, mne malicka tiez nesmrdi a to ma zasahy pravidelne... 😉
ale co sa tyka mna, tak hej, .. asi zalezi od toho ze kolko tam toho je 😀 ... ja si davam na noc aj vlozky, aj plienky, pocas noci menim, vcera som si dala ciste pyzamo a za ten cas ako som presla z kupelne do izby dat si vlozky, uz bolo spinave... 😝

bagaja
14. jan 2010

baby a budem vyzerať ako krkavčia mať ked teraz pojdem s malou na polhodky von, lebo doma už nezaspí a do večera by som zrušila nervy?

martinex
14. jan 2010

baga prave nad tym aj ja uvazujem....tiez nevie zaspat...alebo zoberem kocar a supnem ho do haly a otvorim mu tam dvere von...nech je na vzduchu ale nie v takej kose

lenka_66
14. jan 2010

baga, ja niekedey aj na 15 minut idem .potom dotahuje na balkone abo pri okne

eviqa
14. jan 2010

bagaja a prečo by si mala vyzerať ako krkavčia mať? že sa stmieva? no a čo. Ja som minule tak v tme s kamoškou prechodila dve hodiny, náhodne sme sa stretli a až do tmy.
uan, 8 mesiacov? My dva roky 😢 tak najvyšší čas začať, asi, možno, neviem.
...a ešte k tomu smradu. Som prekvapená. Ked sa malý pokaká a ja poviem, že fuj, smrdí, tak môj muž ovonia a povie, že to vonia mliečko. Ale umyť mu riťku ani zasvet 😀

uankab
14. jan 2010

mne ked nevie malicka zaspinkat, tak idem s nou na 5 minut pred dvere 😀

lenka_66
14. jan 2010

ja ani neviem kolko bolo nase snazenie.uz som rezignovala ratat pocas snazenia cca 6 r.

reginetta01
14. jan 2010

Baga prečo? Veď ja tiež tak chodievam. od 15 do 17, ale keď idem od našich, tak idem domov aj okolo pol 7 večer.

bagaja
14. jan 2010

no tak ja aspon na 15 minut, lebo kým sa strepem z osmičky tak už by som sa aj vracať mala...tak ideme pap

uankab
14. jan 2010

eviq, no ved prave... nabuduce to moze byt na prvy sup 😉 ja som mrchu este nedostala..
no nic, idem zehlit, aj ked sa mi voobec nechce... magdalenka mi este spinka v kociariku, tak nech este nieco stihnem..

lulu73
14. jan 2010

uan...tak ty to mas naozaj brutus ☹ a annag ti nevie nejako pomoct? ved to je strasne...som nevedela ze este aj plienku si musis davat...ved ty nemozes na dlhsie ani z domu odist ☹
ja viem ze su nejake lieky na to ked sa odstavuje dieta od mlieka...ked ho ma mamina vela...inak sa strati same., pomalicky

martinex
14. jan 2010

u nas to bola rychlovka, na druhy pokus bol "zarobeny" 😀

reginetta01
14. jan 2010

uan, teda fakt to mas hrozne. mne annag tiez poradila, aby som kojila do 3 hodin z jedneho prsnika a pomohlo to. tvori sa ho uz menej, ale i tak mi ide niekedy prso prasknut. Ale taketo nehody, ako ty som veru nemala. mne staci prsna vlozka. chuda.

reginetta01
14. jan 2010

Matka, sikovnica si. ja som teraz taka vyzmykana, ze sa nezmozem na nic 🙂

uankab
14. jan 2010

lulu, chodim vsade s vlozkami a menim ich pravidelne, inak sa vobec neda... ale take ze nechat malicku doma a ist niekde na dlhsie, to fakt nehrozi, potrebujem mat pravidelny odber mliecka 😅
annag mi hovorila aby som si nechala dat vysetrit stitnu zlazu.. mozno keby som bola doma tak ma doktorka niekde posle, ale vacsinou ked povies ze mas vela mliecka tak je reakcia ze to je velmi dobre a mam byt rada... ja som dufala ze sa to samo upravi, a ono ho mam trosku menej a v podstate je to lepsie, ale stale dost brutal.. no uvidime ked budeme prikrmovat, lieky by som nechcela lebo nikdy nevies ako zareaguju a stratit ho nechcem... ale zrejme pri odstavovani ich budem potrebovat...
no ale uz idem papa zatial

eviqa
14. jan 2010

marti, ta vy ste akí šikovní? prídeme s mm na poučenie 😀

uankab
14. jan 2010

mati, aj my 😀 ... regi, ja kojim 8-10 hodin 😅

eviqa
14. jan 2010

uan, marti by mala urobiť skupinové sedenie 😀

lenka_66
14. jan 2010

mati , no ty rychlo zarobis cesto na pecenie aj na krpca 😀

eviqa
14. jan 2010

leni 😀 ta to ja preto neviem piecť? 😀 už mi to je jasné

reginetta01
14. jan 2010

uan, no paráda. ☹

lenka_66
14. jan 2010

evi 😀
inac bola som kuk na plavky ze VYPREDJ 35e.

lulu73
14. jan 2010

lenka...ja si uz plavky asi neobleciem 😀 😀 😀 ale keby mali nejake za 5 eur, na zahradu, alebo ked sa v lete zotmie, tak by som si kupila 😝

martinex
14. jan 2010

lenka dik...

baby to skor mm vas bude zaucat... ja som len nohy roztiahla 🙂

a prave som maleho uspala v kociku,dala ho do zavtria,tam je chladnejsie...ale vydrzi podla mna max tak 10 minut spat... 😠

reginetta01
14. jan 2010

Mati 😀

lenka_66
14. jan 2010

mati , dobre to zacina

a marek vstal majte sa

lulu73
14. jan 2010

idem ta het, mm je na ceste domov, nech ma zase nevidi odo dveri ako beham po nete 😎 ...chapete, hlavne nenapadne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre