Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
27. jan 2010

rene ráta sa tuším len materská a potvrdenie musíš požiadať v socke, my sme davali za počkaním len radšej si zavolaj

eviqa
27. jan 2010

leni, nič mi neostáva. žiaden pás.
no a bola som v robote a o to zúčtovanie som sa zabudla opýtať. ja blbá 😖

lenka_66
27. jan 2010

no vstali sme ...

lenka_66
27. jan 2010

to boli asi vykriky zo sna

lulu73
27. jan 2010

baga...kolko ti mala spapa mrkvi ?

lenka_66
27. jan 2010

moje rocne zuctovanie uz je vybavene.zavolala som sefku a ze mam prist vyplnit papiere.tak som ju sprdla ze ci tam nema moje udaje a ze ci uz malo veci podpisovala za mna.tak nemusi sa uz tam trepat .keby aspon teplo bolo ale v takej kose mam dost ze sa trmacam s kocikom 2 hodky von/prechadzky.nie este na druhy koniec mesta ist

eviqa
27. jan 2010

inak som sa chcela ešte opýtať, koľko zeleninky vám zjedia papkáči? náš sa v tomto smere nepretrhne, stále spapká iba okolo 100g ale rozhodla som sa, že už mu za tým nedám mliečko, lebo mám pocit, že on vie, že ho dostane. No tak mliečko nedostal už štyri dni a furt žiadna zmena. Tak neviem, čo s tým.

lizatko1009
27. jan 2010

bagaja skus malej ukazovat hracky alebo jej krc papier ci sa za nim neotoci, urcite sa co chvila zacne, drzim prsty aby sa jej to podarilo 😉 , lebo v 4 mesiaci by sa malo otocit s pomocou a v 5 samo.

http://www.najmama.sk/clanok/1040/5-mesiac/

lenka_66
27. jan 2010

evi , pokial mu to staci a nie je hladny tak asi neva.

lizatko1009
27. jan 2010

nasmu malemu najviac chuti ked uvarim mrkvu mam take sklenene struhadlo tak ju na nom posucham uplne sa rozdrvi a pridam do nej jablcko.

lenka_66
27. jan 2010

uz davas surovu?

eviqa
27. jan 2010

leni, no podľa mňa mu to nestačí, lebo ked som mu za tým dávala mlieko, tak stiahol aj 180g. Tak neviem, ako ho naučím na zeleninu. počkám ešte chvíľu a dám mäso. možno mu bude chutiť viac

lizatko1009
27. jan 2010

nie mrkvu normalne uvarim rozdrvim na tom struhadle a do toho jablcko a tiez natom struhadle a spravi sa z toho ako vyziva.

lenka_66
27. jan 2010

a kedy potom chce jest? nebude on take dieta co musis pri jedeni zabavat?

lizatko1009
27. jan 2010

eviqa moj napr. uvareny zemjak nechce, a ked som mu skusala dat maly kusok masa tak toto chcel 😉 aku davas zeleninu? uz myyslim ze moze normalne ked uvaris maso vo vode sa ti spravi vyvar a pridas zeleninku a tak mu to skus pomixovat.

lenka_66
27. jan 2010

ja som myslela ze surovu az mi divno prislo 😀

z.vrablova
27. jan 2010

my mame uz skoro 7 mesiacov a stale sa nepretaca a to je mozem aj reklamne putace z Las Vegas poobkladat dookola, nezajem... leniva je... ale trenujeme stale... (rehab. to zvaluje na slabe brusne svalstvo, tak snad...)

Chcem sa pytat, ci musim podavat aj ja danove priznanie, ak som zamestnana este stale v UK?
A je povinnostou podavat majetkove priznanie za nehnutelnost, ak som este oslobodena od platenia dani (5rokov)?
Dakujem... ja som v tom uplny idiot...
A nasa noc paradicka... o pol tretej sa napapala, do hodinky spala, potom o pol siedmej, do hodinky zaspala a teraz o 9,30 sa krmila a uz znova spi... niekedy mam pocit, ze strasne vela spava... po kazdom jedle do hod-dvoch odpadne od unavy, v kociari v tej zime detto... krvny obraz ma v poriadku, tak neviem... asi mame zimneho medveda. 😀

eviqa
27. jan 2010

leni ,ja mu dám taú zábavu pri jedle, že až 😉
lizatko, skúšali sme už asi všetku zeleninu

lizatko1009
27. jan 2010

lenka heh nie, ale uz skusim mu uvarit aj maso nech ma aj inu chut a este jablko s bananom mu chuti, ale treba ucit aby mali deti radi zeleninu,kamaratka ma rocneho syna a vobec nic enchce jest iba sladkosti a este mu to aj dovoli vcera boli u mna tak zjedol mozno 15 cukrikov a inych sladkosti uz ani nepocitam a ked som mu osupala jablko tak toto nechcel.

z.vrablova
27. jan 2010

eviq, skus pridat masko, nase chuti viac zeleninka s maskom ako len cista zelenina, alebo mu zamiesaj do zeleninky trosku mlieka... ci to nema velmi suche, sa mu zle prehlta... Kristinka ma radsej take vodnate, kasickovite, aj ked ja uplne nemixujem...
Tie co davate masko, mixujete ho, ci len skubete, lebo ja mam pocit, ze sa s tymi vlasocnicami dusi...

lizatko1009
27. jan 2010

z.vrablova dobre som sa zabavila reklamne putace z las vegas 😀 😀 😀 a doki co nato povedala? a ked ju das do sedu tak vydrzi aspon trosku posediet? ja som mu to maso skubala 😀 a neprehltol ho kym to poriadne nepozul na tych 2 zuboch, vyzeralo to komicky jak stara baba bez protezy 😀 ale uz mu budem mixovat so zeleninou.

martinex
27. jan 2010

caute kocky...
tak uz sme doma, kurna vonku jaka kosa...rano bolo -15... no dakujem,neprosim...skoro mi prsty odpadli 😀
inak noc klasika a skuska hadam v pohode 🙂

lizatko1009
27. jan 2010

martinex tak gratulka ku skuske 😉
bozeee to aj vase ratolesti papaju tak ze k tomu patri aj ruka v puse? akurat je vyzivu a uz ju ma aj na hlave aj v nose 😠 a zase prezliekat.

z.vrablova
27. jan 2010

ja ju sadat nedavam, ale skusala som asi 2x, vydrzi par sekund, a berie ju do stran, cize asi tie brusne svaly bocne su nejake slabsie, ved preto aj Vojtovku cvicime prave na to (momentalne)... tiez som z toho na prasky, ale sak donutit ju nemozem, ona snad sama bude vediet, kedy je jej cas... a sediet dam, az ked to sama dokaze..
Prave ju mam na brusku a pozera Bebe... som zvedava ako dlho vydrzi... nelubi moc na brusku... ale od vcera si pritahuje kolienka pod brusko... 😉 A este pluje, prdi ustami... podarena je pri tom

bagaja
27. jan 2010

lulu ja jej to furt zabudnem odvážiť ale takých 7-8 lyžičiek a potom sa dotlačí mliekom

lízatko mna to vôbec netrápi že sa otáča len na jednu stranu, šak ja ju do ničoho neútim a raz sa otočí, na pravu jej to ide super a na lavu ani náhodou...

no a už som zavolala svokre že o pol jednej nástup na kočíkovanie 😀 nadšená nebola ale nenamietala 😝

lenka_66
27. jan 2010

mati ze -15 to je bleeeee no a skuska ako vzdy ok.
marek inac posedi take 2-3 minuty sam ale nenechavam ho velmi.staci ze sedi nam na nohach cez den

eviqa
27. jan 2010

zuzi, no skúsim mu dnes pridať trošku mäska. Ved prikrmujeme už skoro 4 týždne a on vôbec nezje toľko, koľko by mal. No uvidím, ako sa vyspíme na to.
ja tiež ešte sadať nedávam, dr. zakázala

lizatko1009
27. jan 2010

z vrablova ono to pride samo kedy ma nic sa neboj. uz aňmate stolicku na papanie? my asi skocimu kupi, maleho zatial krmim v autosedacke a on normalne mi z nej vyskoci, ked ho nechytim je na zemi. ja davam maleho sediet do cestovnej postielky, posedi si a potom sa zvali na brucho a putuje za hrackami.

martinex
27. jan 2010

lizatko jasne... a mm na to nema nervy a minule malemu plienkou priviazal ruky k stolicke 😀

lenka no snad hej a ta kosa,no cisty pruser...okno na aute som mala zamrznute aj z nutra! a nevedeli sme odomknut vchodove dvere,tak ich mm musel nahriat fenom,proste zamrzol zamok 😀

lizatko1009
27. jan 2010

martinex akoze jemu to ocividne vobec nevadi ze je cely spinavy, on musi to z ust vybrat popozerat nato, postlacat a po sebe, tvoj mm to super vyriesil a co nato maly ze mu priviazal ruky? 😀 tebe sa maly ktoreho narodil? kukam ze maju obaja 5m a 2 t.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre