Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

adenka
1. okt 2009

mam podozrenie na paplonik, zacala som ju prikryvat takym co je plneny perim... my s mm nemame alergie, ale to jedine mi napada ze by ju mohlo drazdit...ale tiez sa mi nezda ze si nostek sucha vedome...ved to by si potom aj chytala brusko ked ju boli, ale zacala to posledne dni robit velmi casto tak preto hladam pricinu...

stani ak davas iba UM tak nieco by si jej mala dat pit...no skus tu prevarenu vodu a uvidis... mozno len moja mala tak zle zareagovala... a lenka ma pravdu..ked sa jej vracia kyselina moze mat hnusnu chut v ustach... ja zvyknem malej po grckani vytriet ustocka...

ozi mam na predaj 2 balenia BEBY HA ak by mal niekto zaujem...

lulu73
1. okt 2009

lenka...marosko je krasny chlapcek a aky je veliky v tom lehatku...sa teraz smejem, ake sme pipiny, vsetky mame doma skoro to iste...ako za sociku...vsetky rovnake lehatka a aj ostatne veci, akoby na trhu neboli ine 😀 😀

a preto sa ta pytam, kde si kupila tie nalepky na stenu? posli mi pls link, idem aj ja nieco take kupit...kreslit sa mi nechce

Emma teraz spinka v tom lehatku a je tam stratena...nosime cislo 56 😝

lulu73
1. okt 2009

aden...my sme tiez brutus vyhadzany a uz treti tyzden, pomalilinky to ustupuje...vraj su to hormony a pokozka sa cisti...nema to kazde babatko, ale je to bezne...kasli na to, ja uz kaslem 😎

adenka
1. okt 2009

leni marosko je kraaasny, strasne peknu ma tvaricku 😵

lulu no ja som sa zlakla lebo som jedla jahodovy jogurt a pijem pomarancovy caj a az vcera mi trklo ze to je citrus... hold materska demecia 😠 . tak dufam ze to skoro ustupi....

lulu73
1. okt 2009

aden..kozne veci sa hoja dlho, chce to cas,...nasa mala je chudatko cela doondena, tvaricku ma ako smirgel, aj uska, aj krk...dokonca jej to preslo az na prsia...aj som googlila po nete a vsade sa pise len jedno...chce to cas...tak cakam

adenka
1. okt 2009

lulu tak domca to ma len na cielku a lickach...zatial....
tak budeme cakat spolu....

lenka_66
1. okt 2009

baby diiik , este pohladam maroska 😉

stani , ja MAREKOVI ( 😀 ) ked dopije a este chce dam kusok vody do flase a on hlupacik mysli ze ma mlieko.inac don vodu nedostanem a caj zasadne vygrckame

lulu73
1. okt 2009

u nas ak si to dobre pamatam to zacalo za uskami, na cielku smerom do vlaskov, potom licka, nakoniec prsia a bol den, kedy to mala priserne, zliate do velkych cervenych flakov ... akoby mala spalenu kozu, alebo exem...a to sa stalo po tom ako som ju natrela po kupeli olivovym olejom...rano sa mi zobudila v takom strasnom stave...fakt, ako popalena...a odvtedy som jej na tvar nedala nic a umyvam jej ju resp. tamponujem vo velmi slabom repikovom caji..teplom samozrejme...a dnes som jej 1x natrela uska modrou indulonou, lebo sa jej supali...zajtra jej natriem aj tvaricku, lebo je uz sucha, vyrazky sa pomaly vysusuju

lulu73
1. okt 2009

lenka...marek, marosko, to je jedno 🙂)))))

lulu73
1. okt 2009

ale nie, ospravedlnujem sa za preklep a aden po mne asi kopcila 🙂 tie to nemam rada, moj Marco tym trpel ked ho vsetci volali Marek...takze volat Mareka Marosko je tiez blbe....a ten link mi daj zena!

lenka_66
1. okt 2009

no mozno mi aj dieta vymenili. od vcera vecera spinka.akurat bol od 9- 10 hore trosku klebeil s nalepkami a zarezal.

lulu73
1. okt 2009

exem??? to uz co za slovo som vymyslela

lenka_66
1. okt 2009

lulu marcovi si piekla ty tortu?

baby ani sa vam nedivim sak jak dlho som nevedela meno

perla200
1. okt 2009

čaute baby....tak kto chcel tak dúfam, že vám prišla tá kniha....ako ja ju cítam je tam pár rád, ale ťažko praktizovatelných podla mna....ale ktovie, ak niečo objavíte dajte do pléna🙂))))

naša mala zalomila o 11.h ale pýtala papať už o 10.h ale nedala som jej🙂 trošku si poplakala, o 10.30 som jej dala jesť a to 170ml a vypila to a zalomila na ruke....ktovie dokedy?

adenka
1. okt 2009

lenka soraaaac....som kukala len fotky ked som citala prispevok po lulu 😅 ...hambim hambim 😅

lulu73
1. okt 2009

LENKAAAAAA .... kde si sakra KUPILA tie NALEPKYy na stenu? 😅

nie, nie, to som objednala u nas v cukrarni

adenka
1. okt 2009

perla dakujem 🙂

lulu73
1. okt 2009

perla...dakujem aj ja

bagaja
1. okt 2009

perli dikes 😉

stansun
1. okt 2009

ja nemam problem malej dat vodu, aj ked jej davam kvapky tak vsetko spapa sice sa tvari ze fuj co to je ale nevypluje to 😉 len sa bojim aby z toho nemala neake problemy aj tak ju to dost uz teraz boli, je to hrozne ked im nevieme niako pomoct 😔

adenka
1. okt 2009

stani kym neskusis nezistis...zial neostava nam ine ako skumat co nasim drobcom robi a nerobi dobre...

bagaja
1. okt 2009

aden správne hovoríš, musíme skúmať čo ano a čo nie, ja dnes budem skúmať čo urobí s malou rizoto- hlavne hrášok, som už neodolala 😝

facovka
1. okt 2009

no baby, to vazne iste skusat tu knihu?? ja som to vzdala hned ako som to zacala citat, to podla mna proste nejde podla knihy aby babo zaspavalo, inspirovat sa alle da, to nevravim,ale naco nechavat babo vyrevavat a podobne, ja som to nikdy nepraktizovala, nevravim ze parkrat sa maly nevyplakal (pisem o filipkovi),ale ked proste bol jeho cas spania, tak zaspal,aj bez revov, stacilo, ze som chvilku pri nom posedela....a pri ani nie 2mes. detickach to skusat....no veeeeeela stastia a trpezlivosti musite mat 😉 tot moj nazor, nic v zlom..
mne obaja krpci zalomili, Oli bude isto hore skor, ale tesim, tak ryyychlo pisem, nejdem s nimi spat 😉

bagaja
1. okt 2009

no najskor tu knihu musím prečítať a potom uvidíme ale nasilu nič robiť nebudem, mna tiež nikto nasilu nič nedonúti tak ani ja nebudem, pôjde- pojde, nepojde-nepojde, ideme dalej 😉

facovka
1. okt 2009

suhlas,baga 😉
luôu, ta tvoja mala je fakt suprova,nadherna..proste dievcatka su take sladunke 🙂
chvalim aj lenkinho Mareko samozrejme... 🙂 ja som nahodila tiez zo dve new fotosky 🙂

babulka123
1. okt 2009

fac fotky su uzasne.. a opicovske gate mame aj my.. hehehe

my sme vcera boli vecer u krsnych ninkynich a prisli sme domov az o pol noci.. ninka bola normalne okupana, zaspala.. ale teraz ked sme ju prevazali tak sa zobudila tak dostala nestandardne o pol noci mliecko spala do pol 4, to som kukala na nu ze co ?? nehrozi, prelozila som ju na druhu stranu v tom momente zaspala a spinkala do 7. dala som jej mliecko a o pol 9 sme to zalomili spolu do pol 12.... hehehe

a viete co sa mi vcera stalo? ked som ju sprchovala tak som tukla do paky a isla horuca voda.. chuuuuda moje bola to len sekunda ale aj tak.. som jej "oparila" brusko a susku.. viete ako revala.. a ja s nou.. o chvilku jej nic nebolo ale mne to bolo tak luto .. chuda moje.. malinkate.. fnuuk

idem vas docitat..

lulu73
1. okt 2009

fac...dakujem 🙂 aj chlapi su rozkosni.......ale mas pravdu, dievcatka su take ine, dnes to uz viem porovnat...take jemnejsie

citam si knihu o spani deti, co perla poslala....akoze deti mame v nejakom nami urcenom pravidelnom case, este predtym ako same ideme spat zobudit na kojenie.......v case od 22 - 24:00 ..... ze sa toho netreba bat, normalne dieta zobudit, dat mu jest a dat naspat spat...ze takto vydrzi spat aj 6 hodin v kuse a rano mu nedat jest hned, ale hodinu sa s nim najskor hrat (to som nepochopila) a tak sa zase oddaluje ranne vstavanie....to mi pride nenormalne
po 4 dnoch by dieta malo mat rezim...podmienka je minimalny vek dietata 7-10 tyzdnov a 5 kg ...tak mz budeme mat 5 kg asi za 2 mesiace 🙂)))))) taka je malinka ta nasa Emka...minuly tyzden vazila 3510 g

lulu73
1. okt 2009

babul...ty sa sprchujes s malou vo vanii? alebo v sprchovacom kute? tiez nad tym premyslam ze to casom budem tak robit...teraz sa este bojim ze sa mi vysmykne

fac....ta fotka co si dnes dala kde je Filipko s olinom, tak tam sa Filipko uuuplne podoba na teba....a na tej fotke co mu autickom chodi po hlavicke som sa pobavilo a napadlo ma, ako sa onedlho pekne budu vzajomne mlatit...prajem silne nervy a dobre hlasivky 🙂 dvaja chalani, fuuu, to je silna vec...moja svagrina ma dvoch betarov...dovi, dopo

facovka
1. okt 2009

lulu,ja uz teraz mam tzake hlasivky ze dovi...nervacim sa stale, takze hucim jak pilinak stale...no,ta kniha, uznaj 😠 😒

lulu73
1. okt 2009

a kto je hlasnejsi? ty ci suseda co mate spolocne okno? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre