Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lizatko1009
29. jan 2010

daniela aha teraz citam, ze si este len zacala s prikrmom, tak tak ako pise marti.

martinex
29. jan 2010

lizatko sikovny ste... my sme si tak rozbili hornu peru...ale uz sa mu to hoji 😉

babulka123
29. jan 2010

hehehe no podla toho co vystraja moja dcera a snazi si sama sadnut som prave dala dole postielku na nizsiu polohu.. ma strasne silne ruky a nechcem riskovat ze sa v noci niekde zaprie a vypadne.. takze uz je dole..

z.vrablova
29. jan 2010

dobre ranko... zahlasujte prosim aj dnes... dakujeme...
http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=ac...

lenka_66
29. jan 2010

zuzka , mne pise ze som uz hlasovala dnes .a pritom som iba vcera 😒 😕

martinex
29. jan 2010

zuzka a mne to nejde ani otvorit ☹

lenka_66
29. jan 2010

myslis ze si to pamata ako 24 hodin? bo vcera sme tusim poobede davali

martinex
29. jan 2010

lenka mozno skor podla IP adresy 😉

lenka_66
29. jan 2010

no ale tak by nepisalo ze dnes ... skus zajta .ci ako to tam je

lenka_66
29. jan 2010

no vies ako myslim .ze ip to je jasne ale mozno aj cas nastavili

livia1
29. jan 2010

To je koho test na FB?

babulka123
29. jan 2010

baby ... dnes neviem ci som zla ja alebo ninka.. ale je to tu hrozne.. od rana co otvorila oci aj po rannom spanku len ruci a huci a place a jeduje sa.. straaaasneeeeee....
ja som nervna z nej, aj som kricala nebudem klamat.. dnes je to strasne zleee..

ani na rukach ani na brusku nic..

a som z toho smutna.. sakra musim sa naucit ovladat sa..
kym zaspala na balkone to boli take revy ze to v zivote nedala.. len dufam ze to nieje z toho co padla.. sakra..

dnes je den ..... nechcem to ani napisat..

lizatko1009
29. jan 2010

martinex a isla malemu aj krv? chudacik, ja som sa zlakla aby si nezlomil nos, asi aj postielku dam dole.

babulka pozerala si ninku ci nema nieco odrete alebo napuchnute aj hlavicku si prezrela?

babulka123
29. jan 2010

lizatko ona ked padla tak ani neplakala nic.. ale nevidno ze by jej nieco bolo , ze by niekde nieco mala..
dufam .. este ked sa zobudi tak ju poriadne prezriem..

martinex
29. jan 2010

lizatko trosku ano...ale to malna hornej pere,musel sa niekde suchnut,lebo si to nemal o com buchnut...ale uz je to ok...

inak spal teraz 2 hodiny.... zlatko moje 🙂

babul nic jej neni,neboj....len ma den blbec...to mame kazdy raz za cas... a s tym krikom,aj ja niekedy stratim nervy ....nie som z tych moc trpezlivych 😀 ale vacsinou to robim tak,ked uz nevladzem ze ho dam do postielky,tam sa mu nema co stat a idem niekde kde ho nepocut (aj ked ho pocut vsade 😀 ) a na chvilku to predycham...

lizatko1009
29. jan 2010

babulka tak ked neplakala tak nic, lebo keby sa jej nieco stalo tak by plakala, ale terab davat pozor na pady a hlavne na hlavu, alebo kup tu prilbu 😉 aj tak sa zijde.

martinex ja som tak minule skricala, skrivil usta a potom odusu reval az sa triasol chudak, tak uz radsej nekricim 🤐 a dnes asi ma dado den dobry ked tak spinkal, dospava vcerajsok 😀

z.vrablova
29. jan 2010

Babulka... na pady pozor... je nejaka sanca, ze mohla spadnut na hlavicku?? Ak ano... to ze neplakala je zle znamenie, a si spominala, ze bola ospala.. a teraz mrzuta... Ak myslis, ze mohla pri padne spadnut na hlavicku, utekajte k lekarovi...
Ked dieta po pade na hlavu place, to je ten lepsi pripad, ak je malatne, ospale a neplace... je mozne cokolvek...
Hlavne ju sleduj, ak bude nadalej apaticka... do nemocnice... ! (nechcem ta strasit, ale podla toho, co pises...)

Ta Milka ani mne dnes nejde otvorit... sakra... ale dakujem za ochotu.
Mne mama zobrala malu o desiatej, o hodinku-dve idem pre nu, dovtedy mam chvilku pre seba, mm prave odisiel do prace.

blazka24
29. jan 2010

no my sme spadli už pred dvoma týždňami ale revali sme jak tur, presne čo píše zuzka vráblovka nám hovorila lekárka - ak bude malý apatický, stále plač, ospalý tak je to otras a treba pozrieť hlavičku

babulka my sme spadli tiež tak že sme sa zošuchli ale rev bol hurónsky.........

čo sa týka nervov, ja som nervaňa od prírody a ak malý vidí môj skrivený ksicht že je nervný chudáčik - on za to nemôže a ja si potom nadávam že som rozplakala vlastné dieťa - trubela jedna stará........

inak dnes máme šesť mesiacov a druhý zub v poradí, čakám kedy mi povie - mama to nemyslím vážne že mrkva, daj rízek inak ti odkusnem zo zadnice 😠

z.vrablova
29. jan 2010

blazka, blahozelame Riskovi....

blazka24
29. jan 2010

marti tak k tým plienkam to máš super, ja som vedela o súťaži a vyhrala som veľký studený cencúľ 😕

zuzi ďakujeme - idem piecť zajtra tortu tak sa psychicky pripravujem 😒

zuzujan
29. jan 2010

porazi ma, dnes sme spali 2x 20 min, prave sa ma zobudila a ja uz fakt nevladzem 😝

deina2005
29. jan 2010

ahojte baby viete niektora vypisovat danove priznanie??

perla200
29. jan 2010

bože babul....toto je moja nočná mora...že mi mala padne....ako to ja som taká že vidím vsade len zle a tak.....

no my mame konečne den D - mala dala 4 hodiny v kočíku...dúfam, že aj v noci to bude dobrééé....uvidíme

babul - ozvi sa čo a ako.....

blazka24
29. jan 2010

perla nestresuj, stačí mať malú zavretú v postieľke a dávať pozor ak je na posteli - ja som sa otočila a už bol dole, to sa neboj, nie každému sa to musí zákonite stať........
tak ste pekne pospali, neboj aj noc bude taká........

deina rada by som ale neviem daňové vypĺňať.........

perla200
29. jan 2010

nestresujem blazka...len hovorím že je to moja nočná mora🙂

blazka24
29. jan 2010

perla nočná mora je aj to že malý vyrastie a už sa s ním nebudem môcť mojkať ☹ som horzná ja viem 😀

deina2005
29. jan 2010

ahojte mali ste niektora skusenost s tibi krystalmi?vaham ci to kupit alebo nie.inak bola som u lekara lebo uz som padala z noh.tak hnisava angina.doktor sa normalne zlakol a cudoval sa ze vobec mozeh nieco zhltnut.babul mne vsetky deti popadali z postele no mala aimee aste nejak nestihla.pokila neplakala tak si zrejme nic neudrela nemaj vycitky este budu horsie pady 😅

blazka24
29. jan 2010

no super malý ma zdrapil za vlasy a oskalpoval ma, už nemám ofinu 😠

babulka123
29. jan 2010

idem vas docitat ale najprv vam musim nieco napisat..

Ninka si dnes 1x SAMA sadla...
bola na 4, potom v takej polohe co som davala vcera na fb a zrazu sa prevalila a odsunula sa rucickami.. no skoro som odpadla.. sikovnica mala..

babulka123
29. jan 2010

no baby troska ste ma vystrasili ale bola tu sestra a hovorila ze nevyzera ze by jej nieco bolo.. ona bola aktivna len umrncana ale na 10000 percent zo zubov.. slinta ze nestiham menit podbradniky, ani bodynka, ruky stale strcene.. no uvidme..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre