Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
16. feb 2010

perla ☹ amutim s tebou...ja som tieš grogy ale isto menej ako ty...drž sa, Simča nech je rýchlo krásne usmievavé spiace dievčatko 😉

zuzkamilko
16. feb 2010

ahojte,moj maly sa rozhodol spat s nami v posteli,proste sa zobudi a krik a ked ho polozim na postel v sekunde spi a ked nahodou sa "opovazim" ho dat spat,oci roztvori a krik pokracuje 😠

babulka123
16. feb 2010

baby co ste na diete dajte nejaky typ co dnes varit.. nemam predstavu.

lely29
16. feb 2010

Ahojte.Zuzka tak mi mame presne to isté v našej posteli spí ako zarezana a ked ju preložím take oci na mna urobí,spustí vresk no hrôza...

egyptanka
16. feb 2010

babul, u nas bude spenatova polievka s psenicnymi vlockami a druhe kelovy privarok so zemiakmi a zltkom 🙂

babulka123
16. feb 2010

egy.. no to neznie zle len to by som musela ist do obchodu a to sa mi teraz nechce.. no co pojdem poobede..

dnes to vidim na nejake pecene zemiaky a brokolicovu polievku.. uvidime..

perla200
16. feb 2010

no babul - ja som neni na diéte tak môžte závidiet....vepro knedlo zelí mnam🙂))))

bagaja - mala simonka je vysmiate dieta celý den nezaplače...v noci v podstate neplače len je hore...thats all

deniska005
16. feb 2010

AHoj Anka - babulka ....na mail mi nereagujes tak som ta vynurala tu, votrem sa vam do debatky 🙂))) ....mam na teba jednu otazocku - ako na odbornicku prikrmov 🙂))) ...zacala som dnes s desiatovym prikrmom a neviem kolko mam krpatemu dat, tolko kolko chce alebo neaku mensiu davku ....na obed mi uz spapa aj 190g ...no proste maly zrut

egyptanka
16. feb 2010

babul, jaaaaj ty si sa pytala pre dospelakoc??? ... ja ze pre dieta 🙂 ... to je menu pre dieta ... my budeme cistit chladnicku, alebo sa spravia rozky vo vajicku 🙂

lenka_66
16. feb 2010

ahojte,

ako sa spravne robi maso pre mareka ?mrazenia atd

daniela33
16. feb 2010

ahojte, idem počítať čo ste popísali

včera na neurologii doktorka nás veľmi nepotešila, síce pochválila, aké pokroky Tami urobila, pretáča sa krásne na obe strany, ale vraj má slabý chrbátik a tak nadalej cvičíme ☹

čo tu nové?

daniela33
16. feb 2010

leni ja som len uvarila vo vode do mäkka, zmixovala a zmrazila, potom už len vo vodnom kúpeli zohrejem, idete skúšať mäsko?

babulka123
16. feb 2010

jeeee dendronik.... ahooooj
budem rada ked budes aj castejsie chodit.. cmuuk

co sa tyka desiaty ja davam ninke jeden taky ten kelimok co kupujem v DM alebo jedno jablko a stvrtku bananu do toho.. len ked zacinas tak mozno mu to nebude chutit.. tazko povedat, ale mne to vychadza tak ze okolo tych 100g jej staci a na obed spapa rovnako ako tvoj Filipko.. cca 180g.. na zaciatok mu daj kolko chce a dopln to mliekom {priprav sa na to ze bude kadiiiiiiit.. hehehe ovocie s mliekom robi zazraky teda aspon u nas.. }

ovocie ak mas kupovane detske vyzivy tak odporucam troska ohriat v mikrovlnke {aspon nam studene nechuti} alebo ja ho teraz ohrievam na radiatore kym spi..

a mail mi nedosil.. fnuuuk

ak nieco tak pis.. tesim sa.. cmuky posielam filipkovi.. a kuk na fotky egyptanky... na 1-000000000 percent ju poznas.. heheheh

daniela33
16. feb 2010

mati, aj ja som zvedavá 🙂
ja diéta dnes desiaty den, celkom sa držím, len včera som mala prvú krízu večer, strašnú chuť na sladké, vravím to mužovi a on prikvitol s úsmevom na tvári a otvoreným mojim obľúbeným keksom, no nezabijem ho 😎 , ale odolala som. Zatiaľ som sa nevážila, koľko šlo dole, ale cítim to, hlavne bruch spadol, cítim sa oveľa lepšie, a to motivuje dalej. Ja dnes zeleninové rizoto, k tomu šalát a večera a si pečené zemiaky, alebo len šalát

babulka123
16. feb 2010

egy ano ale nevadi.. idem varit kym ninka spi.. cmuuk

eviqa
16. feb 2010

babulka, my dnes máme akože sacharidový deň, tak urobím zemiaky na paprike a uhorkový šalát. Ja vás obdivujem s tou diétou, snažím sa, mm s tým nemá problém, pridal sa ku mne tak už len kvôli tomu nebudem môcť skončiť.

dani, to je škoda s tým cvičením. Aj my sme mali slabý chrbátik, ale potom ked sme už mali cvičiť tri cviky trikrát na deň, tak samozrejme, že som cvičila raz a potom sa to nejako upravilo. No my ideme v marci na kontrolu, tak uvidím, že čo. Držím palčeky

leni, ja nemrazím, ja vždy čerstvé. Ale zohnala som teľacie stehno, tak plánujem mu to povariť a zamraziť, lebo je to veľký kus zmrazený a ja nikdy nezmrazujem rozmrazené. tak by ma to tiež zaujímalo

deniska005
16. feb 2010

....kocky prepacte, AHOJTE ...ak Vam nebude prekazat pripojim sa vam do debatky 🙂)))

Anka dakujem, niekedy sa bojim ze Filipko spapa aj mna popri obede a teraz ma zje aj na desiatu.... ved vazime uz 10kg.... asi bude po tatovi 🙂))))) ...papame len kupovane hipky, ovocie mu urcite vyvarta nebudem neaoplati sa mi to a obediky ano ale ked bude vacsi ...no a to stou kakou sa tesim lebo teraz mame len take bobecky

Ninke tiez bozetek od Fifa ...sice spinka ale nedude protestovat 🙂)

kuknem ...

lenka_66
16. feb 2010

tak ja trubka som si narezala cerstve prsia priblizne na jednu davku a dala zmrazit no lenze ten jeden rezancek masa mi ani mixer nezachytil tak som musela aj zo zemiakmi vyslahat.a kasa velmi mu nejde on sa radsej trapi s popucenym.
a teraz co dam rozmarazit , uvrim a zas zmrazit? ci to je ine ked sa to uz uvari?

deniska005
16. feb 2010

babul ...jasne poznam ..kolegynka 🙂))

eviqa
16. feb 2010

leni, asi hej. Ja to plánujem takto urobiť s tým zamrazeným stehnom. ROzmrazím, uvarím, poporcujem a opäť zamrazím. ja malému na obed mixujem v šetko dokopy

lenka_66
16. feb 2010

ja som skusila raz popucit a pekne papkal tak

lenka_66
16. feb 2010

no len babul este daco pisala ze aj po rozmrazeni treba varit ci co.tak teraz kedy mam mixovat?bo ta kasa sa tazko prevarat bude

daniela33
16. feb 2010

evi ja som tiež cvičila trikrát denne na pretáčanie a po troch týždňoch sa začala krásne pretáčať, tak pokračujeme v dalších cvikoch... len ten plač pri tom ☹
leni ja som aj pučila, len ked bol väčší kúsok, tie ksichtiky pritom boli super, a toľko sa s tým hrala na jazyku, ale ani úplne mixované nechce jedlo, asi najlepšie pasírované... ja som mäso kuracie čerstvé narezala na malé kúsky, zmrazila a ked jej varím, tak vytiahnem vždy len kúsok a uvarím, mixujem ale nie úplne do hladka, sú tam také vlásky mäsa ... evi a kde si zohnala telacinu?
leni a dala si už ovocie?

eviqa
16. feb 2010

no ja mu pučím zatiaľ iba banánik, lebo ked som dala také popučené, samozrejme zostla niekde hrudka a riadne ho naplo a nechcel. Ale nemixujem úplne dohladka, má tam aj také kúsočky ako keby.

leni, ta ale vy ste iní papkáči 😉

eviqa
16. feb 2010

dani, nakoniec v metre. Ked som videla, že majú mäso z krokodíla, tak som si povedala, že aj teľa bude. A bolo ale nenormálne ceny. za 1,3 kg som dala 20 eur. no ale čo neurobím pre drobca?

babulka123
16. feb 2010

lenka... neskor odpisem . teraz makam.. ale vzdy treba masko prevarit {teda musi po rozmraeni prejst varom }

lenka_66
16. feb 2010

no mne ale 1 rezancek nepomixuje

lenka_66
16. feb 2010

ovocie som este nedala sak len 3 tyzdne prikrmujem

martinex
16. feb 2010

caute...

tak sme boli u doktorky, krtko ma 8150g a 70cm.... na ritke co mame biely flak,tak nas poslala na kozne...a na hlavicke mame taku ako keby modrinku podliatu krvou,som myslela ze ho nieco stiplo,lebo to ma od narodenia,ale nakoniec ze je t nejaky hemo-neviem co a ze to je zhluk kapilar,co by malo malemu zmiznut,ale nemizne,tak aj s tym ideme na kozne...

a testik budem robit tak o 20minut....tak drzte palce... vlastne ani neviem ako chcem aby to dopadlo 😉

lenka_66
16. feb 2010

mati mam dojem ze ty sa potesim kazdemu vysledku a kazdy tak trosku aj sklame

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre