Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
15. mar 2010

eviq asi by som na tvojom mieste poriesila ohradku,nech ma vlastny ohraniceny priesot...lebo mne jak dado zacal odchadzat z tych puzzle,tak to som nemohla ani odist,vzdy mi z nich zdrhol 😎

eviqa
15. mar 2010

marti, však už som to poriešila. 😉
...a chcem sa len opýtať, že či mu nie je zima, ked štvornokuje po podlahe dávidkovi

lenka_66
15. mar 2010

ahojte,

evi no maroskovi na rucicky a kolienka pekne daj handricky a budes mat taku lesklu podlahu 😀

gratulujem k prirastkom

matke k uspesnemu odberu

zvysok zabudnuty 😀

martinex
15. mar 2010

eviq nie, ale zase dlho ho nenecham, par krat za den max 20 minut... kedze je ohradka dost velka,lozi si v nej,aj ked vacsinu dna prestoji na nohach 😉

perla200
15. mar 2010

no ahojte....no nasa stvornožkuje po plávačke...síce sa jej to šmýka ale rozložila som jej dve deky a vždy z nich zdrhne...v momente je preč....tak ju nechávam a ked si narazí držku tak reve ale zase tam ide🙂))))))))))))

no ja som sa dohodla s jednou babou tu na konovi, že vraj predáva nové autosedačky z rakúska donesené tak to ideme mrknút, ked sa nam nebudú zdat tak nekúpime....uvidíme

baby vy ste vsetci nutrilonoví a beboví ????

lenka_66
15. mar 2010

perla nutrilon 😝

eviqa
15. mar 2010

perla beba

eviqa
15. mar 2010

marti, ta vy ste iní machri 😉

perla200
15. mar 2010

no hovorím🙂))))))))))))))) lebo nasa začala nejako grckat z toho france lait tak som mierne na nervy🙂 ale dnes toho dosť ogrcala....no a nam iné nesedí....ty koky chvílu bol u nás pokoj ☹

lenka_66
15. mar 2010

a je to z mlieka ? sak doterz jej sedelo ci nie?

martinex
15. mar 2010

u nas nutrilon a materske 😀

eviq co ti poviem, mam hyperaktivne dieta..najnovsie ma zabavu robit drepy..drzi sa jednou rukou a cupne si vstane a tak stale dokola

perla200
15. mar 2010

ved práve že sedelo....ale neviem možno je to len náhoda....alebo? neviem....dúfam že to bude ok

lenka_66
15. mar 2010

evi aj pod kopcom tak chumeli abo len na kopci ? 😠

perli , mozno jej nesadlo abo lezie nieco na nu (co nezelam )

leri
15. mar 2010

perli, ja som nikdy nemala problemy s grcanim alexa, ale asi pred dvomi mesiacmi mal taky tyzden, ze aj 10x za den grcol, potom to zase preslo............

eviqa
15. mar 2010

leni, chumelilo. Už konečne prestalo. 😝

marti, aj my drepujeme, ale ked ho máme na rukách a sedíme, tak on by len stál na nohách a popritom robil drepy. Tak uvidíme, že ked ho dáme do ohrádky, či sa náhodou nepostaví aj sám.

lenka_66
15. mar 2010

no ako mam mareka obliect ma trafi .sak uz slnko pecie.asi pretocim kalendar na april

lenka_66
15. mar 2010

evi ozik ked si bola s malym v nemocke to bolo v detskej abo saca?

martinex
15. mar 2010

lenka sak april tu je o chvilku 🙂

eviqa
15. mar 2010

leni, v šaci. Kedy idete?

paulusa
15. mar 2010

ja som konecne uspala maleho. my papame nutrilon. odkedy sa dava nutrilon 2 ?

martinex
15. mar 2010

paulus ja uz davam, ale inak od 6 ukonceneho myslim

lenka_66
15. mar 2010

evi .24 ale vobec netusim co zo sebou 😠 a marian chce ze nadstandart .ani neviem ci tam je a kde budeme ci v detskej abo na 11poschodi

paulus , uz mozete 2

paulusa
15. mar 2010

aha, dik.

paulusa
15. mar 2010

lenka- preco idete do nemocnice?

lenka_66
15. mar 2010

na speci vysetrenie mocoveho mechura a to len celkovej anesteze.

no ideme cvicit obaja mame co zhadzovat 😀

paulusa
15. mar 2010

tak drzim palceky, nech vsetko dobre dopadne a nech ste cim skor doma.

martinex
15. mar 2010

boze, mne sa tak nic nechce..od rana sa mi zyva... 😒 asi by som si mala ist pospat 😀

perla200
15. mar 2010

aj ja marti🙂))) mala zachrnela....totalne si zmenila režim od minulého týždna🙂 ale mne vyhovuje.....

no zatial to nechám tak a uvidíme čo bude.....nech nepanikárim - ako hovorí môj doktor....

eviqa
15. mar 2010

aj ja som ako mechom udretá. Tu raz svieti slnko a raz sneží.

leni, neviem. Ja by som možno aj brala nadštandard, kebyže boli z toho nejaké výhody, napr. návštevy atd. Neviem, ako je v novej.

paulusa
15. mar 2010

nemali ste povolene navstevy v nemocnici? mne jeden clovek mohol ist na izbu, chodil manzel aj po navstevnich hodinach ho pustili k nam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre